Lista meczów - Igor Janeczek

2021-10-02 17:00
MCKiS Jaworzno
MKS Andrychów
obsada pomocnicza
odległość 31 km

2021-10-02 10:00
MKS COPCO Imielin
Silesia Volley MSK Mysłowice II
młodziczki
S2: Jarosław Sadowski
odległość 26 km

2021-10-02
MKS COPCO Imielin
młodziczki
S2: Jarosław Sadowski
odległość

2021-10-02 10:00
Silesia Volley MSK Mysłowice II
młodziczki
S2: Jarosław Sadowski
odległość

2021-10-05 18:00
MCKiS Jaworzno
UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
juniorki młodsze
S2: Katarzyna Sajdok-Iwańska
odległość 27 km

2021-10-09 10:00
GKS GieKSa Katowice
Klub Siatkarski Racibórz
młodzicy
S1: Krzysztof Dusza
odległość

2021-10-09
Klub Siatkarski Racibórz
UKS Jedynka Jaworzno II
młodzicy
S1: Krzysztof Dusza
odległość

2021-10-09
UKS Jedynka Jaworzno II
GKS GieKSa Katowice
młodzicy
S1: Krzysztof Dusza
odległość

2021-10-12 17:00
SiKReT Gliwice
KS Częstochowianka II
juniorki młodsze
S1: Mateusz Gajda
odległość 29 km

2021-10-16 18:00
MKS COPCO Imielin
MKS Dwójka Zawiercie
I liga Śląska kobiet
S2: Jakub Wanat
odległość 26 km

2021-10-19 17:00
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
juniorzy
S1: Jarosław Sadowski
odległość 28 km

2021-10-21 17:00
SV MOSiR Zabrze
UKS Jedynka Jaworzno
juniorzy młodsi
S2: Wojciech Ostrowski
odległość 20 km

2021-10-22 19:00
LKS Olimpia Włodowice
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
I liga Śląska mężczyzn
S2: Wojciech Obłój
odległość 63 km

2021-10-23
MUKS Pasek Będzin
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

2021-10-23
UKS TRÓJKA Mikołów
MUKS Pasek Będzin
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

2021-10-23 9:00
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
UKS TRÓJKA Mikołów
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

2021-10-23 17:00
Klub Sportowy Rudziniec
SK Górnik Radlin
I liga Śląska mężczyzn
S1: Mateusz Gajda
odległość 40 km

2021-10-26 18:00
UKS TRÓJKA Mikołów
MKS Bielsko-Biała
juniorki młodsze
S1: Marek Polak
odległość 10 km

2021-11-06
SPS Politechnika Częstochowska
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
młodziczki
S2: Michał Janek
odległość

2021-11-06
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
UKS Mikrus Katowice
młodziczki
S2: Michał Janek
odległość

2021-11-06 10:00
UKS Mikrus Katowice
SPS Politechnika Częstochowska
młodziczki
S2: Michał Janek
odległość

2021-11-13 17:00
SK Górnik Radlin
Volley Dąbrowa Górnicza
I liga Śląska mężczyzn
S1: Klaudia Nagler-Skroban
odległość 63 km

2021-11-16 17:30
SV MOSiR Zabrze
UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki
juniorki młodsze
S1: Mateusz Gajda
odległość 20 km

2021-11-20 17:00
Klub Sportowy Rudziniec
LKS Olimpia Włodowice
I liga Śląska mężczyzn
S1: Mateusz Gajda
odległość 40 km

2021-11-23 17:30
JKS SMS Jastrzębie
UKS TRÓJKA Mikołów
juniorki młodsze
S1: Marek Polak
odległość 64 km

2021-11-30 18:00
Jastrzębski Węgiel S.A.
Hebar Pazardżik
obsada pomocnicza
odległość 65 km

2021-12-04 18:00
TKS Tychy
Extrans Sędziszów
obsada pomocnicza
odległość 44 km

2021-12-04
UKS Jedynka Rybnik
TKKF Szczygłowice
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość 34 km

2021-12-04 10:00
TKKF Szczygłowice
UKS COS Olimp Szczyrk
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

2021-12-04
UKS COS Olimp Szczyrk
UKS Jedynka Rybnik
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

Lista turniejów minisiatkówki - Igor Janeczek

2021-11-20
KLUB SPORTOWY "CZĘSTOCHOWIANKA" II

Lista turniejów siatkówki plażowej- Igor Janeczek