Lista meczów - Wojciech Ostrowski
2023-10-10
16:30
MKS Dąbrowa Górnicza
JKS SMS Jastrzębie
juniorki młodsze
S2: Grzegorz Skowroński
odległość
6 km
2023-10-12
17:00
UKS Jedynka Jaworzno
Volley Concept Katowice
juniorzy młodsi
S1: Krzysztof Chrostek
odległość
16 km
2023-10-14
17:00
Klub Siatkarski Racibórz
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
I liga Śląska mężczyzn
S1: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość
94 km
2023-10-21
10:00
Klub Sportowy "LOB" Ożarowice
BKS STAL Bielsko-Biała
młodziczki
S2: Alicja Białek
odległość
30 km
2023-10-21
BKS STAL Bielsko-Biała
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
młodziczki
S2: Alicja Białek
odległość
2023-10-21
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
Klub Sportowy "LOB" Ożarowice
młodziczki
S2: Alicja Białek
odległość
2023-10-24
16:30
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
UKS Sokół '43 Katowice
juniorki młodsze
S2: Zbigniew Syguła
odległość
8 km
2023-10-27
19:30
Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
I liga Śląska mężczyzn
S2: Krzysztof Dusza
odległość
16 km
2023-10-28
10:00
UKS Sokół '43 Katowice
MKS Dąbrowa Górnicza
młodziczki
S2: Igor Jeziorski
odległość
2023-10-28
17:00
SK Górnik Radlin
Talent Sferawent Cieszyn
I liga Śląska mężczyzn
S2: Krzysztof Szlagowski
odległość
82 km
2023-10-29
10:00
MKS Dwójka Zawiercie II
JKS SMS Jastrzębie II
młodziczki
S2: Mateusz Wróbel
odległość
2023-11-09
17:00
UKS Jedynka Jaworzno
Tauron Norwid Częstochowa II
juniorzy młodsi
S1: Monika Raj
odległość
16 km
2023-11-18
10:00
UKS Sokół '43 Katowice
MKS Silesia Volley Mysłowice
młodziczki
S1: Krystian Gałaszek
odległość
2023-11-18
MKS Silesia Volley Mysłowice
MUKS Sari Żory
młodziczki
S1: Krystian Gałaszek
odległość
2023-11-19
12:00
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
UJ-CM Solna Wieliczka
obsada pomocnicza
odległość
10 km
2023-11-21
17:15
UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
juniorki młodsze
S2: Bartosz Kilijański
odległość
21 km
2023-11-23
17:00
UKS Jedynka Jaworzno
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
juniorzy młodsi
S2: Łukasz Witkowski
odległość
16 km
2023-11-25
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II
MKS Dąbrowa Górnicza II
młodziczki
S2: Kamil Niezabitowski
odległość
2023-11-25
MKS Dąbrowa Górnicza II
MUKS Michałkowice
młodziczki
S2: Kamil Niezabitowski
odległość
2023-11-25
10:00
MUKS Michałkowice
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II
młodziczki
S2: Kamil Niezabitowski
odległość
2023-12-02
10:00
UKS VT Aquaplus Bobrowniki
BKS STAL Bielsko-Biała II
młodziczki
S2: Artur Wyszyński
odległość
22 km
2023-12-02
18:00
Volley Dąbrowa Górnicza
Tauron Norwid Częstochowa
I liga Śląska mężczyzn
S2: Zbigniew Syguła
odległość
12 km
2023-12-08
18:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec
juniorki młodsze
S2: Maciej Chudzik
odległość
8 km
2023-12-09
Klub Sportowy "LOB" Ożarowice
KPKS Halemba
młodziczki
S2: Katarzyna Złotowska
odległość
14 km
2023-12-09
10:00
MCKS Czeladź
Klub Sportowy "LOB" Ożarowice
młodziczki
S2: Katarzyna Złotowska
odległość
2023-12-16
10:00
Lechia Volleyball Mysłowice
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
młodzicy
S2: Katarzyna Złotowska
odległość
2023-12-16
10:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
Volley Dąbrowa Górnicza
młodzicy
S2: Katarzyna Złotowska
odległość
2023-12-16
10:00
Volley Dąbrowa Górnicza
Lechia Volleyball Mysłowice
młodzicy
S2: Katarzyna Złotowska
odległość
2023-12-16
17:30
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
SK Górnik Radlin
I liga Śląska mężczyzn
S2: Krzysztof Dusza
odległość
39 km
2023-12-19
18:00
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
juniorzy
S2: Łukasz Waloszczyk
odległość
15 km
2023-12-21
18:30
MKS Dąbrowa Górnicza
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
juniorki
S1: Jakub Molencki
odległość
6 km
2024-01-07
UKS ŹRÓDEŁKO Katowice
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
juniorki
S1: Jakub Wanat
odległość
44 km
2024-01-20
SiKReT Gliwice
Aluron CMC Warta Zawiercie S.A.
młodzicy
S2: Kamil Niezabitowski
odległość
2024-02-03
17:00
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
Dr OKO Ikar Legnica
obsada pomocnicza
odległość
55 km
2024-02-17
17:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
I liga Śląska mężczyzn
S2: Jarosław Sadowski
odległość
77 km
Lista turniejów minisiatkówki - Wojciech Ostrowski
Lista turniejów siatkówki plażowej- Wojciech Ostrowski
2023-08-12
Koszęcin Boiska przy kąpielisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Koszęcin ul. Sportowa 1
2023-08-13
Koszęcin Boiska przy kąpielisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Koszęcin ul. Sportowa 1