Lista meczów - Grzegorz Skowroński

2019-09-29 11:00
LKS Olimpia Włodowice
SK Górnik Radlin
I liga Śląska mężczyzn
S1: Katarzyna Sajdok-Iwańska
odległość

2019-10-05 17:00
JKS SMS Jastrzębie
UKS Sokół '43 Katowice
I liga Śląska kobiet
S1: Benedykt Cieślik
odległość

2019-10-12 16:00
WIE-DRUK MKS Będzin
TS Volley Rybnik
obsada pomocnicza
odległość

2019-10-17 17:30
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SV MOSiR Zabrze
juniorki
S1: Monika Bratek
odległość

2019-10-26 10:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
młodzicy
S2: Agnieszka Panek
odległość

2019-10-26
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
młodzicy
S2: Agnieszka Panek
odległość

2019-10-26
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
młodzicy
S2: Agnieszka Panek
odległość

2019-11-06 18:00
MKS Dąbrowa Górnicza II
TJ Ostrava
kadetki
S1: Karol Chojnacki
odległość

2020-01-18 17:00
Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec
KPKS Halemba
obsada pomocnicza
odległość

2020-01-20 16:00
MKS Dąbrowa Górnicza II
MKS Czechowice-Dziedzice
kadetki
S1: Karol Mierzwa
odległość

2020-01-20
KPKS Halemba
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
kadetki
S2: Karol Mierzwa
odległość

2020-02-05 16:00
ANBUD MKS BĘDZIN II
SK Górnik Radlin
kadeci
odległość

2020-02-05
Hemarpol Norwid Częstochowa
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
kadeci
odległość

2020-02-09
MKS Dwójka Zawiercie
MUKS Pasek Będzin
młodziczki
S2: Mateusz Sznicer
odległość

2020-02-09 10:00
MUKS Pasek Będzin
KS Częstochowianka
młodziczki
S2: Mateusz Sznicer
odległość

2020-02-09
KS Częstochowianka
MKS Dwójka Zawiercie
młodziczki
S2: Mateusz Sznicer
odległość

2020-02-10
Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
Hemarpol Norwid Częstochowa
juniorzy
S1: Bogusław Bober
odległość

2020-02-10
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
juniorzy
S2: Bogusław Bober
odległość

2020-02-16 14:00
GS UKS Krzanowice
JKS SMS Jastrzębie
I liga Śląska kobiet
S2: Krzysztof Dusza
odległość

2020-02-19
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
MKS Dwójka Zawiercie
młodziczki
S2: Mateusz Sznicer
odległość

2020-02-19
MKS Dwójka Zawiercie
MKS Dąbrowa Górnicza
młodziczki
S2: Mateusz Sznicer
odległość

2020-02-19 17:00
MKS Dąbrowa Górnicza
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
młodziczki
S2: Mateusz Sznicer
odległość

2020-02-20 16:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
KS Wifama Łódź
juniorzy
S1: Piotr Lenart
odległość

2020-02-20 18:30
BKS Chemik Bydgoszcz
KS Stocznia Darłowo
juniorzy
S2: Piotr Lenart
odległość

2020-02-22 16:00
UKS Sokół '43 Katowice
KS "Polonia" Łaziska Górne
I liga Śląska kobiet
odległość

2020-02-23 10:00
KS Wifama Łódź
UKS MKS MDK Warszawa
juniorzy
S1: Paweł Kapica
odległość

2020-02-23 12:30
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
BKS Chemik Bydgoszcz
juniorzy
S2: Paweł Kapica
odległość

2020-02-24 18:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
ANBUD MKS BĘDZIN
kadetki
S1: Zbigniew Syguła
odległość

2020-02-28 10:00
UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk
UKS Szamotulanin Szamotuły
kadetki
S2: Wojciech Maroszek
odległość

2020-02-28 12:00
SMS Sparta UJ Kraków
UKS Volley 34 Łódź
kadetki
S1: Wojciech Maroszek
odległość

2020-02-29
KŚ AZS Politechniki Śląskiej
Uni Opole
obsada pomocnicza
odległość

2020-03-07 16:00
UKS TRÓJKA Mikołów
UKS Jedynka Jaworzno
I liga Śląska mężczyzn
S1: Monika Wulczyńska
odległość

Lista turniejów minisiatkówki - Grzegorz Skowroński

Lista turniejów siatkówki plażowej- Grzegorz Skowroński