Lista meczów - Ryszard Bednik

2020-09-26 18:00
MUKS Sari Żory
BKS STAL Bielsko-Biała
I liga Śląska kobiet
odległość 50 km

2020-10-03 17:00
TKS Ekobet Tychy
MKS Dwójka Zawiercie
I liga Śląska kobiet
odległość 30 km

2020-10-03
UKS Tytan Ostrowy
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
młodziczki
S2: Krzysztof Gajewski
odległość

2020-10-03
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SMS Radzionków
młodziczki
S2: Krzysztof Gajewski
odległość

2020-10-03 10:00
SMS Radzionków
UKS Tytan Ostrowy
młodziczki
S2: Krzysztof Gajewski
odległość

2020-10-17 18:00
TKS Tychy
TS Volley Rybnik
obsada pomocnicza
odległość 36 km

2020-10-31 17:00
TS Volley Rybnik
NKS START NAMYSŁÓW
obsada pomocnicza
odległość 51 km

2020-11-07
TS Volley Rybnik II
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
młodzicy
S2: Michał Radomski
odległość 63 km

2020-11-07
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
SK Górnik Radlin II
młodzicy
S2: Michał Radomski
odległość

2020-11-07 10:00
SK Górnik Radlin II
TS Volley Rybnik II
młodzicy
S2: Michał Radomski
odległość

2020-11-21 9:30
Silesia Volley MSK Mysłowice
JKS SMS Jastrzębie III
młodziczki
S2: Krystian Gałaszek
odległość 13 km

2020-11-21
JKS SMS Jastrzębie III
LKPS Borowno
młodziczki
S2: Krystian Gałaszek
odległość

2020-11-21
LKPS Borowno
Silesia Volley MSK Mysłowice
młodziczki
S2: Krystian Gałaszek
odległość

2020-11-21 17:00
MKSR Pyskowice
KS AZS Rafako Racibórz
I liga Śląska mężczyzn
odległość 36 km

2020-11-28 10:00
GS UKS Krzanowice
UKS Tytan Ostrowy
młodziczki
S2: Konrad Jaroszek
odległość 102 km

2020-11-28
UKS Tytan Ostrowy
JKS SMS Jastrzębie II
młodziczki
S2: Konrad Jaroszek
odległość

2020-11-28
JKS SMS Jastrzębie II
GS UKS Krzanowice
młodziczki
S2: Konrad Jaroszek
odległość

2020-11-28 18:00
KS "Polonia" Łaziska Górne
MKS Imielin
I liga Śląska kobiet
odległość 22 km

2020-12-05 10:00
KS Burza MOSiR Mikołów
SiKReT Gliwice
młodziczki
S2: Tomasz Strugała
odległość

2020-12-05
SiKReT Gliwice
UKSG Blachownia
młodziczki
S2: Tomasz Strugała
odległość

2020-12-05
UKSG Blachownia
KS Burza MOSiR Mikołów
młodziczki
S2: Tomasz Strugała
odległość

2020-12-05 16:00
UKS Jedynka Jaworzno
UKS TRÓJKA Mikołów
I liga Śląska mężczyzn
odległość 27 km

2020-12-12 10:00
UKS Spartakus Zabrze
JKS SMS Jastrzębie III
młodziczki
S2: Marcin Szumilas
odległość 12 km

2020-12-12
KSS "GUMISIE" Pyskowice
UKS Spartakus Zabrze
młodziczki
S2: Marcin Szumilas
odległość

2020-12-12
JKS SMS Jastrzębie III
KSS "GUMISIE" Pyskowice
młodziczki
S2: Marcin Szumilas
odległość

2020-12-12 17:00
SK Górnik Radlin
KS Rudziniec
I liga Śląska mężczyzn
odległość 63 km

2020-12-19 11:00
KSS "GUMISIE" Pyskowice
MUKS Sari Żory II
młodziczki
S2: Jarosław Sadowski II
odległość 36 km

2020-12-19
MUKS Sari Żory II
UKS OLIMPIA Katowice
młodziczki
S2: Jarosław Sadowski II
odległość

2020-12-19
UKS OLIMPIA Katowice
KSS "GUMISIE" Pyskowice
młodziczki
S2: Jarosław Sadowski II
odległość

2020-12-19 18:00
MKS Imielin
MUKS NOMINUS Michałkowice
I liga Śląska kobiet
odległość 25 km

2020-12-20 17:00
TKS Ekobet Tychy
KS "Polonia" Łaziska Górne
I liga Śląska kobiet
odległość 30 km

2021-01-16 17:00
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
UMKS Kęczanin Kęty
obsada pomocnicza
odległość 36 km

2021-01-23 16:00
MKS Dąbrowa Górnicza
MKS Kalisz Sp.z.o.o. II
obsada pomocnicza
odległość 22 km

2021-01-24 12:00
MKSR Pyskowice
LKS Olimpia Włodowice
I liga Śląska mężczyzn
odległość 36 km

2021-02-06 19:00
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
MCKiS Jaworzno
II liga Śląska kobiet
odległość 24 km

2021-02-13
UKS OLIMPIA Katowice
MUKS Sari Żory
młodziczki
S2: Bartosz Konar
odległość

2021-02-13
MUKS Sari Żory
MOSM Tychy II
młodziczki
S2: Bartosz Konar
odległość

2021-02-13 10:00
MOSM Tychy II
UKS OLIMPIA Katowice
młodziczki
S2: Bartosz Konar
odległość

2021-02-13 18:00
MUKS NOMINUS Michałkowice
GS UKS Krzanowice
I liga Śląska kobiet
odległość 9 km

2021-02-20 16:00
MCKiS Jaworzno
UKS Sokół '43 Katowice II
II liga Śląska kobiet
odległość 27 km

2021-02-27
JKS SMS Jastrzębie II
GS UKS Krzanowice
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość 12 km

2021-02-27
GS UKS Krzanowice
KPKS Halemba
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

2021-02-27 10:00
KPKS Halemba
JKS SMS Jastrzębie II
młodziczki
S2: Łukasz Karnia
odległość

2021-02-28 10:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
Hemarpol Norwid Częstochowa
kadeci
odległość 16 km

2021-02-28
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
kadeci
odległość 16 km

2021-03-06 18:00
KS "Polonia" Łaziska Górne
MUKS Sari Żory
I liga Śląska kobiet
odległość 22 km

2021-03-13 17:00
TS Volley Rybnik
AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra
obsada pomocnicza
odległość 51 km

2021-03-13 10:00
UKS SPRINT Katowice
UKS TRÓJKA Mikołów
młodziczki
S1: Jarosław Sadowski
odległość 13 km

2021-03-13
UKS TRÓJKA Mikołów
młodziczki
S1: Jarosław Sadowski
odległość

2021-03-13
UKS SPRINT Katowice
młodziczki
S1: Jarosław Sadowski
odległość

2021-03-20 18:00
KPKS Halemba
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
II liga Śląska kobiet
odległość 14 km

2021-03-27 18:00
MKS Imielin
JKS SMS Jastrzębie
I liga Śląska kobiet
odległość 25 km

2021-04-10 15:00
UKS Dąbrowiak
MTS As Myszków
seniorki
odległość 20 km

2021-04-24 16:00
UKS Jedynka Jaworzno II
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
seniorzy
odległość 27 km

2021-05-08
UKS Tytan Ostrowy
JKS SMS Jastrzębie II
młodziczki
S2: Jarosław Sadowski II
odległość

2021-05-08
JKS SMS Jastrzębie II
SMS Radzionków
młodziczki
S2: Jarosław Sadowski II
odległość

2021-05-08 10:00
SMS Radzionków
UKS Tytan Ostrowy
młodziczki
S2: Jarosław Sadowski II
odległość

2021-06-12 10:00
MKS Dwójka Zawiercie
UMKS Volley Głogów
młodziczki
odległość 52 km

2021-06-12 12:00
ECO AZS Uni Opole
UKS Promień Żary
młodziczki
odległość 52 km

Lista turniejów minisiatkówki - Ryszard Bednik

Lista turniejów siatkówki plażowej- Ryszard Bednik