Lista meczów - Benedykt Cieślik

2020-09-06 10:00
TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
młodzicy
S2: Grzegorz Skowroński
odległość 86 km

2020-09-06 11:45
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
MMKS Kędzierzyn - Koźle
młodzicy
S1: Grzegorz Skowroński
odległość

2020-09-30 17:00
UKS Sokół '43 Katowice
Lechia Volleyball Mysłowice
kadetki
S2: Mateusz Wróbel
odległość 9 km

2020-10-03 18:00
Asotra Płomień Sosnowiec
MKS SAN-Pajda Jarosław
obsada pomocnicza
odległość 9 km

2020-10-10 18:00
MKS Imielin
Akademia Siatkówki SPS Panki
I liga Śląska kobiet
S1: Natalia Kisiel
odległość 15 km

2020-10-24 16:00
UKS Jedynka Jaworzno
KS Rudziniec
I liga Śląska mężczyzn
S1: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość 12 km

2020-11-15 16:00
MKS Dąbrowa Górnicza
Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki
obsada pomocnicza
odległość 10 km

2020-11-21
KS AZS Rafako Racibórz
GKS GieKSa Katowice
młodzicy
S2: Damian Machura
odległość

2020-11-21 10:00
GKS GieKSa Katowice
Aluron CMC Warta Zawiercie
młodzicy
S2: Damian Machura
odległość

2020-11-21
Aluron CMC Warta Zawiercie
KS AZS Rafako Racibórz
młodzicy
S2: Damian Machura
odległość

2020-11-21 17:00
MKSR Pyskowice
KS AZS Rafako Racibórz
I liga Śląska mężczyzn
S1: Jarosław Sadowski
odległość 61 km

2020-12-05
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
MOSM Tychy
młodzicy
S2: Mateusz Górski
odległość

2020-12-05 10:00
MOSM Tychy
GKS GieKSa Katowice
młodzicy
S2: Mateusz Górski
odległość

2020-12-05
GKS GieKSa Katowice
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
młodzicy
S2: Mateusz Górski
odległość

2020-12-09 17:00
MUKS Pasek Będzin
MKS Dąbrowa Górnicza
kadetki
S1: Łukasz Waloszczyk
odległość 11 km

2020-12-12 17:00
UKS TRÓJKA Mikołów
LKS Olimpia Włodowice
I liga Śląska mężczyzn
S1: Bartosz Ostrowski
odległość 35 km

2020-12-19 15:00
WIE-DRUK MKS Będzin
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
obsada pomocnicza
odległość 61 km

2020-12-19 9:00
Lechia Volleyball Mysłowice
MKS Imielin
młodziczki
S2: Mateusz Żymła
odległość

2020-12-19 9:00
Lechia Volleyball Mysłowice II
Lechia Volleyball Mysłowice
młodziczki
S2: Mateusz Żymła
odległość

2020-12-19 9:00
MKS Imielin
Lechia Volleyball Mysłowice II
młodziczki
S2: Mateusz Żymła
odległość

2021-01-30 16:00
UKS TRÓJKA Mikołów
SK Górnik Radlin
I liga Śląska mężczyzn
S1: Dawid Bułakowski
odległość 35 km

2021-02-06 17:30
MKS Dwójka Zawiercie
MUKS Sari Żory
I liga Śląska kobiet
S2: Leszek Nowiński
odległość 37 km

2021-02-13 17:00
SV MOSiR Zabrze
UKSG Blachownia
II liga Śląska kobiet
S2: Konrad Jaroszek
odległość 33 km

2021-02-19 20:00
Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
seniorzy
odległość 14 km

2021-02-27 10:00
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
Lechia Volleyball Mysłowice
młodzicy
S2: Paweł Jędrasik
odległość 18 km

2021-02-27
Lechia Volleyball Mysłowice
Aluron CMC Warta Zawiercie
młodzicy
S2: Paweł Jędrasik
odległość

2021-02-27
Aluron CMC Warta Zawiercie
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
młodzicy
S2: Paweł Jędrasik
odległość

2021-02-27 16:00
MCKiS Jaworzno
UKSG Blachownia
II liga Śląska kobiet
S2: Martyna Lasok
odległość 11 km

2021-02-28 10:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
Hemarpol Norwid Częstochowa
kadeci
S2: Monika Wulczyńska
odległość 12 km

2021-02-28
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
kadeci
S1: Monika Wulczyńska
odległość 12 km

2021-03-20 18:00
KPKS Halemba
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
II liga Śląska kobiet
S2: Mateusz Gajda
odległość 33 km

2021-03-27 16:00
UKS Jedynka Jaworzno
KS Płomień Przystajń
I liga Śląska mężczyzn
S1: Andrzej Kuchna
odległość 11 km

2021-03-28 17:00
KS "Polonia" Łaziska Górne
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
I liga Śląska kobiet
S1: Paulina Boś
odległość 103 km

2021-03-28
MUKS Sari Żory
Akademia Siatkówki SPS Panki
I liga Śląska kobiet
S2: Paulina Boś
odległość 103 km

2021-06-11 16:00
MKS Dwójka Zawiercie
LUKS Sukces Komprachcice
młodziczki
S1: Mariusz Fiutek
odległość 37 km

2021-06-11 18:00
ECO AZS Uni Opole
MKS Dąbrowa Górnicza
młodziczki
S2: Mariusz Fiutek
odległość 37 km

Lista turniejów minisiatkówki - Benedykt Cieślik

2021-01-31
UKS Metalik Radziechowy IV

2021-01-31
UKS Metalik Radziechowy IV

2021-02-07
M-volley / Norwid Częstochowa IV

2021-02-13
BKS STAL Bielsko-Biała

2021-02-21
MUKS Sari Żory

2021-03-13
BKS STAL Bielsko-Biała

2021-03-21

2021-04-25
UKS ŹRÓDEŁKO Katowice

2021-05-08

2021-05-23
MUKS Sari Żory

Lista turniejów siatkówki plażowej- Benedykt Cieślik