Lista meczów - Małgorzata Szopa

2021-09-28 18:15
KS Częstochowianka II
UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki
juniorki młodsze
S1: Bartłomiej Fortuna
odległość 12 km

2021-09-30 16:00
Hemarpol Norwid Częstochowa
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
juniorzy młodsi
S2: Wojciech Kasprzyk
odległość 4 km

2021-10-02 10:00
MKS Dwójka Zawiercie
KS Częstochowianka II
młodziczki
S2: Paweł Kapica
odległość 66 km

2021-10-02 10:00
KS Częstochowianka II
młodziczki
S2: Paweł Kapica
odległość

2021-10-02 10:00
MKS Dwójka Zawiercie
młodziczki
S2: Paweł Kapica
odległość

2021-10-05 18:15
KS Częstochowianka II
SMS Radzionków
juniorki młodsze
S1: Andrzej Pęcherzewski
odległość 12 km

2021-10-09 17:00
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
AZS Częstochowa
obsada pomocnicza
odległość 9 km

2021-10-14 16:00
Hemarpol Norwid Częstochowa
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
juniorzy młodsi
S2: Marta Rembielak-Kucharska
odległość 4 km

2021-10-19 16:00
Hemarpol Norwid Częstochowa II
MIKI UKS Jedynka Jaworzno
juniorzy
S2: Michał Michalik
odległość 4 km

2021-11-06 19:00
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
LKS Czarni Rząśnia
obsada pomocnicza
odległość 5 km

2021-11-16 18:30
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
VK Ostrava
juniorzy
S1: Sławomir Rybak
odległość 7 km

2021-11-20 17:00
Exact Systems Norwid Częstochowa
Polski Cukier Avia Świdnik
obsada pomocnicza
odległość 105 km

2021-11-27
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
młodzicy
S1: Przemysław Rychlewski
odległość

2021-11-27
TS Volley Rybnik II
KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
młodzicy
S1: Przemysław Rychlewski
odległość

2021-11-27 10:00
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
TS Volley Rybnik II
młodzicy
S1: Przemysław Rychlewski
odległość

2021-11-27 18:00
AZS Częstochowa
KPKS Halemba
I liga Śląska kobiet
S1: Andrzej Pęcherzewski
odległość 21 km

2021-12-04 17:00
Exact Systems Norwid Częstochowa
SPS Chrobry Głogów
obsada pomocnicza
odległość 4 km

2021-12-04
UKS Blachownia
UKS Tytan Ostrowy
młodziczki
S2: Mateusz Redlarski
odległość 19 km

2021-12-04 10:00
UKS Tytan Ostrowy
KPKS Halemba
młodziczki
S2: Mateusz Redlarski
odległość

2021-12-04
KPKS Halemba
UKS Blachownia
młodziczki
S2: Mateusz Redlarski
odległość

2021-12-08 19:00
AZS Częstochowa
MUKS Ziemia Milicka Milicz
obsada pomocnicza
odległość 4 km

2021-12-18
MUKS Sari Żory
UKS Tytan Ostrowy
młodziczki
S2: Eliza Kapica
odległość 135 km

2021-12-18 10:00
UKS Tytan Ostrowy
JKS SMS Jastrzębie III
młodziczki
S2: Eliza Kapica
odległość

2021-12-18
JKS SMS Jastrzębie III
MUKS Sari Żory
młodziczki
S2: Eliza Kapica
odległość

Lista turniejów minisiatkówki - Małgorzata Szopa

Lista turniejów siatkówki plażowej- Małgorzata Szopa