Lista meczów - Leszek Słaby

2021-09-25 10:30
KPKS Halemba
MCKS Czeladź
młodziczki
S1: Konrad Jaroszek
odległość

2021-09-25 10:30
MCKS Czeladź
młodziczki
S1: Konrad Jaroszek
odległość

2021-09-25 10:30
KPKS Halemba
młodziczki
S1: Konrad Jaroszek
odległość

2021-09-26
MTS As Myszków
młodziczki
S2: Jarosław Borda
odległość

2021-09-26 10:00
MTS As Myszków
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
młodziczki
S2: Jarosław Borda
odległość

2021-09-26
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
młodziczki
S2: Jarosław Borda
odległość

2021-09-28 16:00
MIKI UKS Jedynka Jaworzno
MKS Czechowice-Dziedzice
juniorzy
S1: Jacek Ostrowski
odległość 18 km

2021-09-30 18:00
Silesia Volley MSK Mysłowice
MOSM Tychy
juniorki
S1: Jacek Ostrowski
odległość 20 km

2021-10-02 17:00
MCKiS Jaworzno
MKS Andrychów
obsada pomocnicza
odległość 16 km

2021-10-05 17:30
JKS SMS Jastrzębie
MUKS Sari Żory
juniorki młodsze
S1: Michalina Konsek
odległość 82 km

2021-10-07 17:00
UKS Sokół '43 Katowice
SiKReT Gliwice
juniorki
S2: Jarosław Sadowski
odległość 9 km

2021-10-09 17:00
UKS SUSZEC
SV MOSiR Zabrze
II liga Śląska kobiet
S1: Jacek Ostrowski
odległość 62 km

2021-10-10 18:00
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
UKS TRÓJKA Mikołów
II liga Śląska kobiet
S2: Adriana Adamczyk
odległość 96 km

2021-10-12 17:30
SV MOSiR Zabrze
UKS Blachownia
juniorki młodsze
S1: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość 33 km

2021-10-14 16:00
MUKS Michałkowice
UKS Sokół '43 Katowice
juniorki
S1: Piotr Polak
odległość 20 km

2021-10-16 18:00
Volley Dąbrowa Górnicza
Klub Sportowy Rudziniec
I liga Śląska mężczyzn
S1: Benedykt Cieślik
odległość 11 km

2021-10-23 10:00
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
młodzicy
S2: Wojciech Ostrowski
odległość 13 km

2021-10-23 10:00
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
UKS Jedynka Jaworzno II
młodzicy
S2: Wojciech Ostrowski
odległość

2021-10-23 10:00
UKS Jedynka Jaworzno II
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
młodzicy
S2: Wojciech Ostrowski
odległość

2021-10-23 18:00
KPKS Halemba
BKS STAL Bielsko-Biała
I liga Śląska kobiet
S1: Krystian Gałaszek
odległość 39 km

2021-10-26 18:00
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
MIKI UKS Jedynka Jaworzno
juniorzy
S1: Wojciech Ostrowski
odległość 16 km

2021-10-30 9:00
MUKS Michałkowice
SiKReT Gliwice
młodzicy
S1: Mariusz Fiutek
odległość 16 km

2021-10-30
SiKReT Gliwice
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
młodzicy
S1: Mariusz Fiutek
odległość

2021-10-30
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
MUKS Michałkowice
młodzicy
S1: Mariusz Fiutek
odległość

2021-10-30 16:30
SV MOSiR Zabrze
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
II liga Śląska kobiet
odległość 33 km

2021-11-06 18:30
KS VOLLEY Miasteczko Śląskie
WKS WIELUŃ
obsada pomocnicza
odległość 54 km

2021-11-08 18:30
UKS Dąbrowiak
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
juniorki młodsze
S2: Jarosław Sadowski
odległość 11 km

2021-11-09 16:00
VK Ostrava
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
juniorzy
S1: Jarosław Borda
odległość 111 km

2021-11-13 17:00
UKS SUSZEC
KS Częstochowianka II
II liga Śląska kobiet
S2: Bartosz Konar
odległość 62 km

2021-11-16 16:00
MUKS Michałkowice
UKS Sokół '43 Katowice
juniorki młodsze
S2: Dominik Zeliasz-Nguyen
odległość 18 km

2021-11-17 17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
Silesia Volley MSK Mysłowice
juniorki
S2: Marcin Szumilas
odległość 7 km

2021-11-20 18:00
Volley Dąbrowa Górnicza
Talent Sferawent Cieszyn
I liga Śląska mężczyzn
S1: Leszek Nowiński
odległość 11 km

2021-11-23 17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
MOSM Tychy
juniorki młodsze
S1: Martyna Lasok
odległość 7 km

2021-11-24 17:30
MKS Dwójka Zawiercie
KS Częstochowianka
juniorki młodsze
S2: Łukasz Szczepankiewicz
odległość 36 km

2021-11-25 18:00
VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
Hemarpol Norwid Częstochowa
juniorzy młodsi
S1: Bartosz Ostrowski
odległość 10 km

2021-11-27 17:00
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
UKS Spartakus Zabrze
II liga Śląska kobiet
S2: Konrad Jaroszek
odległość 51 km

2021-11-30 18:00
UKS Dąbrowiak
MKS COPCO Imielin
juniorki młodsze
S2: Anna Wajant
odległość 7 km

2021-12-04 18:00
Klub Sportowy Polonia Łaziska Górne
MUKS Michałkowice
I liga Śląska kobiet
S1: Leszek Nowiński
odległość 44 km

2021-12-06 16:30
SV MOSiR Zabrze
MKSR Pyskowice
juniorzy
S1: Mariusz Fiutek
odległość 37 km

2021-12-07 19:00
MKS COPCO Imielin
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
juniorki młodsze
S1: Marcin Szumilas
odległość 22 km

2021-12-08 18:30
KPKS Halemba
JKS SMS Jastrzębie
I liga Śląska kobiet
S1: Jarosław Sadowski
odległość 40 km

2021-12-11 18:00
KPKS Halemba
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
I liga Śląska kobiet
odległość 39 km

2021-12-13 16:00
MKS Dąbrowa Górnicza II
JKS SMS Jastrzębie
juniorki
S1: Wojciech Obłój
odległość 7 km

Lista turniejów minisiatkówki - Leszek Słaby

2021-11-21
MOSM Tychy V

Lista turniejów siatkówki plażowej- Leszek Słaby