Przeglądanie meczów
pozostałe
- MKS Silesia Volley Mysłowice
- Trans-Ann Płomień Sosnowiec
- KPKS Halemba
- BKS BOSTIK Bielsko-Biała
- BKS STAL Bielsko-Biała
- KS Częstochowianka
- MUKS Sari Żory
- MCKiS Jaworzno
- TJ Ostrava
- Energa MKS Kalisz II
N/A | 2023-09-15 15:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Konrad Jaroszek | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-15 15:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Marcin Szumilas | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-15 15:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Zbigniew Syguła | II Martyna Lasok | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 9:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Rafał Błachuciński | II Łukasz Karnia | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 9:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Jarosław Sadowski | II Michał Janek | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 9:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Zbigniew Syguła | II Łukasz Witkowski | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 10:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | turniej | I Monika Szynczewska | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 9:00 | KPKS Halemba | - | turniej | I Dagmara Koprowska | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz Dorota Prudel | |
N/A | 2023-09-17 9:30 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Bogusław Bober | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-17 9:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | turniej | I Mirosław Rutkowski | II Wojciech Wawro | Sekretarz Julia Wydra | |
N/A | 2023-09-17 14:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | turniej | I Mirosław Rutkowski | II Kacper Stanclik | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-23 | KS Częstochowianka | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-24 | KS Częstochowianka | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-28 17:00 | BKS BOSTIK Bielsko-Biała | - | TJ Ostrava | I Janusz Cyran | II Marek Krupski | Sekretarz Przemysław Kowalski | |
N/A | 2023-09-30 | MUKS Sari Żory | - | TJ Ostrava | I Marek Budzik | II Monika Szynczewska | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-01 18:00 | BKS BOSTIK Bielsko-Biała | - | finał | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-01 18:00 | BKS BOSTIK Bielsko-Biała | - | Energa MKS Kalisz II | I Marek Krupski | II Robert Nowicki | Sekretarz Włodzimierz Włodyka | |
N/A | 2023-12-09 9:00 | MCKiS Jaworzno | - | turniej | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-10 9:00 | MCKiS Jaworzno | - | turniej | I Piotr Kaleta | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-29 10:00 | MUKS Sari Żory | - | turniej | I Marek Budzik | II Dawid Kozak | Sekretarz |
- MCKiS Jaworzno
- BBTS Bielsko Biała S.A.
- MKS Będzin
- CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
- GKS GieKSa Katowice
- Jastrzębski Węgiel S.A.
- Exact Systems Norwid Częstochowa
- PGE Skra Bełchatów
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- Volley Concept Katowice
- Aluron CMC Warta Zawiercie S.A.
- Algieria
- AZS AGH Kraków
- Bogdanka ARKA CHEŁM
- UKS Mickiewicz Kluczbork
- Asseco Resovia Rzeszów
- Barkom Każany Lwów
- VK Ostrava
- Cerrad Czarni Radom
N/A | 2023-08-16 18:00 | MCKiS Jaworzno | - | Algieria | I Marek Budzik | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Elżbieta Zając | |
N/A | 2023-08-17 18:00 | MCKiS Jaworzno | - | Algieria | I Mariusz Fiutek | II Marek Budzik | Sekretarz Elżbieta Zając | |
N/A | 2023-08-18 17:45 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Algieria | I Wojciech Targosz | II Anna Nowicka | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-19 13:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | AZS AGH Kraków | I Michał Broniszewski | II Anna Olma | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-24 17:45 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Algieria | I Michał Broniszewski | II Marek Krupski | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-25 10:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Algieria | I Włodzimierz Włodyka | II Przemysław Kowalski | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-25 17:45 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Algieria | I Przemysław Kowalski | II Robert Nowicki | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-26 16:00 | MKS Będzin | - | Bogdanka ARKA CHEŁM | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-27 13:00 | MKS Będzin | - | Bogdanka ARKA CHEŁM | I | II | Sekretarz | |
1 | 2023-09-01 16:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | turniej | I Włodzimierz Włodyka | II Przemysław Kowalski | Sekretarz Tadeusz Berger | |
2 | 2023-09-01 18:30 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | turniej | I Anna Olma | II Włodzimierz Włodyka | Sekretarz Tadeusz Berger | |
3 | 2023-09-02 10:30 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | turniej | I Michał Broniszewski | II Anna Olma | Sekretarz | |
4 | 2023-09-02 13:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | turniej | I Marek Krupski | II Michał Broniszewski | Sekretarz Przemysław Kowalski | |
N/A | 2023-09-08 17:00 | MCKiS Jaworzno | - | UKS Mickiewicz Kluczbork | I Monika Szynczewska | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-08 19:30 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | AZS AGH Kraków | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Monika Szynczewska | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-09 15:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | turniej | I Maciej Chudzik | II Grzegorz Skowroński | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-15 16:30 | GKS GieKSa Katowice | - | Exact Systems Norwid Częstochowa | I Janusz Cyran | II Piotr Król | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 15:00 | GKS GieKSa Katowice | - | Asseco Resovia Rzeszów | I Wojciech Maroszek | II Marcin Weiner | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-20 | PGE Skra Bełchatów | - | Barkom Każany Lwów | I Paweł Kapica | II Grzegorz Kaczmarzyk | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-20 | Exact Systems Norwid Częstochowa | - | VK Ostrava | I Grzegorz Kaczmarzyk | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-21 | Exact Systems Norwid Częstochowa | - | pauzuje | I Rafał Pośpiech | II Marcin Dobrzański | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-21 | Exact Systems Norwid Częstochowa | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-04 16:30 | Jastrzębski Węgiel S.A. | - | Exact Systems Norwid Częstochowa | I Marek Budzik | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-06 16:45 | GKS GieKSa Katowice | - | PGE Skra Bełchatów | I Andrzej Kuchna | II Piotr Król | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-07 12:45 | GKS GieKSa Katowice | - | PGE Skra Bełchatów | I Paweł Kapica | II Grzegorz Skowroński | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-14 16:00 | GKS GieKSa Katowice | - | Cerrad Czarni Radom | I Grzegorz Skowroński | II Piotr Król | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-18 9:00 | turniej | - | turniej | I Mirosław Rutkowski | II Robert Nowicki | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-29 8:00 | turniej | - | pauzuje | I Przemysław Kowalski | II Robert Nowicki | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-03 9:00 | Volley Concept Katowice | - | turniej | I Alicja Białek | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-03 9:00 | Volley Concept Katowice | - | turniej | I Krzysztof Chrostek | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz nieobsadzony | |
N/A | 2023-12-09 9:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | turniej | I Jarosław Borda | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-09 14:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | turniej | I Jarosław Borda | II Krystian Gałaszek | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-10 10:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | turniej | I Jarosław Borda | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
N/A | 2024-03-02 16:00 | Exact Systems Norwid Częstochowa | - | PGE Skra Bełchatów | I Rafał Pośpiech | II Paulina Boś | Sekretarz | |
N/A | 2024-04-06 9:30 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | turniej | I Igor Jeziorski | II Paweł Malinowski | Sekretarz Krzysztof Chrostek |
- MKS Silesia Volley Mysłowice
- Trans-Ann Płomień Sosnowiec
- KPKS Halemba
- BKS BOSTIK Bielsko-Biała
- BKS STAL Bielsko-Biała
- KS Częstochowianka
- MUKS Sari Żory
- MCKiS Jaworzno
- TJ Ostrava
- Energa MKS Kalisz II
N/A | 2023-09-15 15:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Konrad Jaroszek | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-15 15:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Marcin Szumilas | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-15 15:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Zbigniew Syguła | II Martyna Lasok | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 9:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Rafał Błachuciński | II Łukasz Karnia | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 9:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Jarosław Sadowski | II Michał Janek | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 9:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Zbigniew Syguła | II Łukasz Witkowski | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 10:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | turniej | I Monika Szynczewska | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 9:00 | KPKS Halemba | - | turniej | I Dagmara Koprowska | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz Dorota Prudel | |
N/A | 2023-09-17 9:30 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Bogusław Bober | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-17 9:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | turniej | I Mirosław Rutkowski | II Wojciech Wawro | Sekretarz Julia Wydra | |
N/A | 2023-09-17 14:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | turniej | I Mirosław Rutkowski | II Kacper Stanclik | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-23 | KS Częstochowianka | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-24 | KS Częstochowianka | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-28 17:00 | BKS BOSTIK Bielsko-Biała | - | TJ Ostrava | I Janusz Cyran | II Marek Krupski | Sekretarz Przemysław Kowalski | |
N/A | 2023-09-30 | MUKS Sari Żory | - | TJ Ostrava | I Marek Budzik | II Monika Szynczewska | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-01 18:00 | BKS BOSTIK Bielsko-Biała | - | finał | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-01 18:00 | BKS BOSTIK Bielsko-Biała | - | Energa MKS Kalisz II | I Marek Krupski | II Robert Nowicki | Sekretarz Włodzimierz Włodyka | |
N/A | 2023-12-09 9:00 | MCKiS Jaworzno | - | turniej | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-10 9:00 | MCKiS Jaworzno | - | turniej | I Piotr Kaleta | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-29 10:00 | MUKS Sari Żory | - | turniej | I Marek Budzik | II Dawid Kozak | Sekretarz |
- MCKiS Jaworzno
- BBTS Bielsko Biała S.A.
- MKS Będzin
- CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
- GKS GieKSa Katowice
- Jastrzębski Węgiel S.A.
- Exact Systems Norwid Częstochowa
- PGE Skra Bełchatów
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- Volley Concept Katowice
- Aluron CMC Warta Zawiercie S.A.
- Algieria
- AZS AGH Kraków
- Bogdanka ARKA CHEŁM
- UKS Mickiewicz Kluczbork
- Asseco Resovia Rzeszów
- Barkom Każany Lwów
- VK Ostrava
- Cerrad Czarni Radom
N/A | 2023-08-16 18:00 | MCKiS Jaworzno | - | Algieria | I Marek Budzik | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Elżbieta Zając | |
N/A | 2023-08-17 18:00 | MCKiS Jaworzno | - | Algieria | I Mariusz Fiutek | II Marek Budzik | Sekretarz Elżbieta Zając | |
N/A | 2023-08-18 17:45 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Algieria | I Wojciech Targosz | II Anna Nowicka | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-19 13:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | AZS AGH Kraków | I Michał Broniszewski | II Anna Olma | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-24 17:45 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Algieria | I Michał Broniszewski | II Marek Krupski | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-25 10:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Algieria | I Włodzimierz Włodyka | II Przemysław Kowalski | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-25 17:45 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Algieria | I Przemysław Kowalski | II Robert Nowicki | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-26 16:00 | MKS Będzin | - | Bogdanka ARKA CHEŁM | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-27 13:00 | MKS Będzin | - | Bogdanka ARKA CHEŁM | I | II | Sekretarz | |
1 | 2023-09-01 16:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | turniej | I Włodzimierz Włodyka | II Przemysław Kowalski | Sekretarz Tadeusz Berger | |
2 | 2023-09-01 18:30 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | turniej | I Anna Olma | II Włodzimierz Włodyka | Sekretarz Tadeusz Berger | |
3 | 2023-09-02 10:30 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | turniej | I Michał Broniszewski | II Anna Olma | Sekretarz | |
4 | 2023-09-02 13:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | turniej | I Marek Krupski | II Michał Broniszewski | Sekretarz Przemysław Kowalski | |
N/A | 2023-09-08 17:00 | MCKiS Jaworzno | - | UKS Mickiewicz Kluczbork | I Monika Szynczewska | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-08 19:30 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | AZS AGH Kraków | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Monika Szynczewska | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-09 15:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | turniej | I Maciej Chudzik | II Grzegorz Skowroński | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-15 16:30 | GKS GieKSa Katowice | - | Exact Systems Norwid Częstochowa | I Janusz Cyran | II Piotr Król | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 15:00 | GKS GieKSa Katowice | - | Asseco Resovia Rzeszów | I Wojciech Maroszek | II Marcin Weiner | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-20 | PGE Skra Bełchatów | - | Barkom Każany Lwów | I Paweł Kapica | II Grzegorz Kaczmarzyk | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-20 | Exact Systems Norwid Częstochowa | - | VK Ostrava | I Grzegorz Kaczmarzyk | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-21 | Exact Systems Norwid Częstochowa | - | pauzuje | I Rafał Pośpiech | II Marcin Dobrzański | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-21 | Exact Systems Norwid Częstochowa | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-04 16:30 | Jastrzębski Węgiel S.A. | - | Exact Systems Norwid Częstochowa | I Marek Budzik | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-06 16:45 | GKS GieKSa Katowice | - | PGE Skra Bełchatów | I Andrzej Kuchna | II Piotr Król | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-07 12:45 | GKS GieKSa Katowice | - | PGE Skra Bełchatów | I Paweł Kapica | II Grzegorz Skowroński | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-14 16:00 | GKS GieKSa Katowice | - | Cerrad Czarni Radom | I Grzegorz Skowroński | II Piotr Król | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-18 9:00 | turniej | - | turniej | I Mirosław Rutkowski | II Robert Nowicki | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-29 8:00 | turniej | - | pauzuje | I Przemysław Kowalski | II Robert Nowicki | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-03 9:00 | Volley Concept Katowice | - | turniej | I Alicja Białek | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-03 9:00 | Volley Concept Katowice | - | turniej | I Krzysztof Chrostek | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz nieobsadzony | |
N/A | 2023-12-09 9:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | turniej | I Jarosław Borda | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-09 14:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | turniej | I Jarosław Borda | II Krystian Gałaszek | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-10 10:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | turniej | I Jarosław Borda | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
N/A | 2024-03-02 16:00 | Exact Systems Norwid Częstochowa | - | PGE Skra Bełchatów | I Rafał Pośpiech | II Paulina Boś | Sekretarz | |
N/A | 2024-04-06 9:30 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | turniej | I Igor Jeziorski | II Paweł Malinowski | Sekretarz Krzysztof Chrostek |
- MKS Silesia Volley Mysłowice
- Trans-Ann Płomień Sosnowiec
- KPKS Halemba
- BKS BOSTIK Bielsko-Biała
- BKS STAL Bielsko-Biała
- KS Częstochowianka
- MUKS Sari Żory
- MCKiS Jaworzno
- TJ Ostrava
- Energa MKS Kalisz II
N/A | 2023-09-15 15:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Konrad Jaroszek | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-15 15:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Marcin Szumilas | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-15 15:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Zbigniew Syguła | II Martyna Lasok | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 9:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Rafał Błachuciński | II Łukasz Karnia | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 9:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Jarosław Sadowski | II Michał Janek | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 9:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Zbigniew Syguła | II Łukasz Witkowski | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 10:00 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | turniej | I Monika Szynczewska | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 9:00 | KPKS Halemba | - | turniej | I Dagmara Koprowska | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz Dorota Prudel | |
N/A | 2023-09-17 9:30 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | turniej | I Bogusław Bober | II Mariusz Fiutek | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-17 9:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | turniej | I Mirosław Rutkowski | II Wojciech Wawro | Sekretarz Julia Wydra | |
N/A | 2023-09-17 14:00 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | turniej | I Mirosław Rutkowski | II Kacper Stanclik | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-23 | KS Częstochowianka | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-24 | KS Częstochowianka | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-28 17:00 | BKS BOSTIK Bielsko-Biała | - | TJ Ostrava | I Janusz Cyran | II Marek Krupski | Sekretarz Przemysław Kowalski | |
N/A | 2023-09-30 | MUKS Sari Żory | - | TJ Ostrava | I Marek Budzik | II Monika Szynczewska | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-01 18:00 | BKS BOSTIK Bielsko-Biała | - | finał | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-01 18:00 | BKS BOSTIK Bielsko-Biała | - | Energa MKS Kalisz II | I Marek Krupski | II Robert Nowicki | Sekretarz Włodzimierz Włodyka | |
N/A | 2023-12-09 9:00 | MCKiS Jaworzno | - | turniej | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-10 9:00 | MCKiS Jaworzno | - | turniej | I Piotr Kaleta | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-29 10:00 | MUKS Sari Żory | - | turniej | I Marek Budzik | II Dawid Kozak | Sekretarz |
- MCKiS Jaworzno
- BBTS Bielsko Biała S.A.
- MKS Będzin
- CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
- GKS GieKSa Katowice
- Jastrzębski Węgiel S.A.
- Exact Systems Norwid Częstochowa
- PGE Skra Bełchatów
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- Volley Concept Katowice
- Aluron CMC Warta Zawiercie S.A.
- Algieria
- AZS AGH Kraków
- Bogdanka ARKA CHEŁM
- UKS Mickiewicz Kluczbork
- Asseco Resovia Rzeszów
- Barkom Każany Lwów
- VK Ostrava
- Cerrad Czarni Radom
N/A | 2023-08-16 18:00 | MCKiS Jaworzno | - | Algieria | I Marek Budzik | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Elżbieta Zając | |
N/A | 2023-08-17 18:00 | MCKiS Jaworzno | - | Algieria | I Mariusz Fiutek | II Marek Budzik | Sekretarz Elżbieta Zając | |
N/A | 2023-08-18 17:45 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Algieria | I Wojciech Targosz | II Anna Nowicka | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-19 13:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | AZS AGH Kraków | I Michał Broniszewski | II Anna Olma | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-24 17:45 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Algieria | I Michał Broniszewski | II Marek Krupski | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-25 10:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Algieria | I Włodzimierz Włodyka | II Przemysław Kowalski | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-25 17:45 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | Algieria | I Przemysław Kowalski | II Robert Nowicki | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-26 16:00 | MKS Będzin | - | Bogdanka ARKA CHEŁM | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-08-27 13:00 | MKS Będzin | - | Bogdanka ARKA CHEŁM | I | II | Sekretarz | |
1 | 2023-09-01 16:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | turniej | I Włodzimierz Włodyka | II Przemysław Kowalski | Sekretarz Tadeusz Berger | |
2 | 2023-09-01 18:30 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | turniej | I Anna Olma | II Włodzimierz Włodyka | Sekretarz Tadeusz Berger | |
3 | 2023-09-02 10:30 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | turniej | I Michał Broniszewski | II Anna Olma | Sekretarz | |
4 | 2023-09-02 13:00 | BBTS Bielsko Biała S.A. | - | turniej | I Marek Krupski | II Michał Broniszewski | Sekretarz Przemysław Kowalski | |
N/A | 2023-09-08 17:00 | MCKiS Jaworzno | - | UKS Mickiewicz Kluczbork | I Monika Szynczewska | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-08 19:30 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | AZS AGH Kraków | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Monika Szynczewska | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-09 15:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | turniej | I Maciej Chudzik | II Grzegorz Skowroński | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-15 16:30 | GKS GieKSa Katowice | - | Exact Systems Norwid Częstochowa | I Janusz Cyran | II Piotr Król | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-16 15:00 | GKS GieKSa Katowice | - | Asseco Resovia Rzeszów | I Wojciech Maroszek | II Marcin Weiner | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-20 | PGE Skra Bełchatów | - | Barkom Każany Lwów | I Paweł Kapica | II Grzegorz Kaczmarzyk | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-20 | Exact Systems Norwid Częstochowa | - | VK Ostrava | I Grzegorz Kaczmarzyk | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-21 | Exact Systems Norwid Częstochowa | - | pauzuje | I Rafał Pośpiech | II Marcin Dobrzański | Sekretarz | |
N/A | 2023-09-21 | Exact Systems Norwid Częstochowa | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-04 16:30 | Jastrzębski Węgiel S.A. | - | Exact Systems Norwid Częstochowa | I Marek Budzik | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-06 16:45 | GKS GieKSa Katowice | - | PGE Skra Bełchatów | I Andrzej Kuchna | II Piotr Król | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-07 12:45 | GKS GieKSa Katowice | - | PGE Skra Bełchatów | I Paweł Kapica | II Grzegorz Skowroński | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-14 16:00 | GKS GieKSa Katowice | - | Cerrad Czarni Radom | I Grzegorz Skowroński | II Piotr Król | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-18 9:00 | turniej | - | turniej | I Mirosław Rutkowski | II Robert Nowicki | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-29 8:00 | turniej | - | pauzuje | I Przemysław Kowalski | II Robert Nowicki | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-03 9:00 | Volley Concept Katowice | - | turniej | I Alicja Białek | II Dagmara Koprowska | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-03 9:00 | Volley Concept Katowice | - | turniej | I Krzysztof Chrostek | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz nieobsadzony | |
N/A | 2023-12-09 9:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | turniej | I Jarosław Borda | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-09 14:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | turniej | I Jarosław Borda | II Krystian Gałaszek | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-10 10:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | turniej | I Jarosław Borda | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
N/A | 2024-03-02 16:00 | Exact Systems Norwid Częstochowa | - | PGE Skra Bełchatów | I Rafał Pośpiech | II Paulina Boś | Sekretarz | |
N/A | 2024-04-06 9:30 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | turniej | I Igor Jeziorski | II Paweł Malinowski | Sekretarz Krzysztof Chrostek |