pozostałe

Grupa 1

  • KS "Polonia" Łaziska Górne
  • MKS COPCO Imielin
1 2022-09-24 KS "Polonia" Łaziska Górne - MKS COPCO Imielin I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1

  • Polska
  • MKS COPCO Imielin
  • Trans-Ann Płomień Sosnowiec
  • MKS "Silesia"
  • MKS "Silesia"
  • Grot Budowlani Łódź
  • BKS BOSTIK Bielsko-Biała
  • BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała
  • Słowacja
  • TJ Ostrava
  • Novator Chmielnicki
  • SMS PZPS Szczyrk
N/A 2022-08-11 Polska - Słowacja I Budzik Marek II Kilijański Bartosz Sekretarz
N/A 2022-08-12 Polska - Słowacja I Kilijański Bartosz II Sikora Bogumił Sekretarz
N/A 2022-09-09 18:30 MKS COPCO Imielin - turniej I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Szynczewska Monika Sekretarz
N/A 2022-09-09 18:30 MKS COPCO Imielin - turniej I Błachuciński Rafał II Hawryło Katarzyna Sekretarz
N/A 2022-09-10 9:30 MKS COPCO Imielin - turniej I Błachuciński Rafał II Szynczewska Monika Sekretarz
N/A 2022-09-10 9:30 MKS COPCO Imielin - turniej I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Chudzik Maciej Sekretarz
N/A 2022-09-16 14:30 MKS "Silesia" - turniej I Syguła Zbigniew II Sadowski Jarosław Sekretarz
N/A 2022-09-16 14:30 MKS "Silesia" - turniej I Słaby Leszek II Niezabitowski Kamil Sekretarz
N/A 2022-09-17 9:00 MKS "Silesia" - turniej I Jaroszek Konrad II Plewniok Agnieszka Sekretarz
N/A 2022-09-17 9:00 MKS "Silesia" - turniej I Gajewski Krzysztof II Syguła Zbigniew Sekretarz
N/A 2022-09-17 Trans-Ann Płomień Sosnowiec - turniej I Błachuciński Rafał II Sekretarz
N/A 2022-09-18 10:00 MKS "Silesia" - turniej I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Chudzik Maciej Sekretarz
1 2022-10-15 13:00 Grot Budowlani Łódź - TJ Ostrava I Krupski Marek II Cyran Janusz Sekretarz Kawalec Paweł
2 2022-10-15 15:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Novator Chmielnicki I Cyran Janusz II Krupski Marek Sekretarz Kawalec Paweł
1 2022-10-16 11:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - turniej I Cyran Janusz II Włodyka Włodzimierz Sekretarz Kowalski Przemysław
2 2022-10-16 13:30 turniej - SMS PZPS Szczyrk I Kowalski Przemysław II Molencki Jakub Sekretarz Włodyka Włodzimierz
3 2022-10-16 15:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała - finał I Krupski Marek II Targosz Wojciech Sekretarz Molencki Jakub

Grupa 1

  • BBTS Bielsko Biała S.A.
  • Jastrzębski Węgiel S.A.
  • GKS GieKSa Katowice
  • Aluron CMC Warta Zawiercie
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
  • MCKiS Jaworzno
  • Tunezja
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • Asseco Resovia Rzeszów
  • Cuprum Lubin
  • LUK Politechnika Lublin
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • ZAKSA Kędzierzyn Koźle
N/A 2022-08-19 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - MCKiS Jaworzno I Nowicki Robert II Krupski Marek Sekretarz
N/A 2022-08-20 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Tunezja I Krupski Marek II Popow Szymon Sekretarz
N/A 2022-08-22 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Tunezja I Krupski Marek II Nowicki Robert Sekretarz
N/A 2022-08-24 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Exact Systems Norwid Częstochowa I Broniszewski Michał II Sekretarz
N/A 2022-09-02 17:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - Asseco Resovia Rzeszów I Weiner Marcin II Sekretarz
N/A 2022-09-02 16:00 GKS GieKSa Katowice - LUK Politechnika Lublin I Cyran Janusz II Krupski Marek Sekretarz
N/A 2022-09-02 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Aluron CMC Warta Zawiercie I II Nowicki Robert Sekretarz
N/A 2022-09-03 14:00 Jastrzębski Węgiel S.A. - Asseco Resovia Rzeszów I Cyran Janusz II Sekretarz
N/A 2022-09-03 11:00 Aluron CMC Warta Zawiercie - LUK Politechnika Lublin I Nowicki Robert II Pędrys Justyna Sekretarz
N/A 2022-09-03 13:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - GKS GieKSa Katowice I Targosz Wojciech II Broniszewski Michał Sekretarz
N/A 2022-09-09 16:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - BBTS Bielsko Biała S.A. I Król Piotr II Sekretarz
N/A 2022-09-09 17:00 GKS GieKSa Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie I Skowroński Grzegorz II Chudzik Maciej Sekretarz
N/A 2022-09-10 14:00 Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS GieKSa Katowice I Cyran Janusz II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz
N/A 2022-09-15 16:40 Aluron CMC Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn Koźle I Budzik Marek II Fiutek Mariusz Sekretarz
N/A 2022-09-16 17:00 Jastrzębski Węgiel S.A. - Cuprum Lubin I Budzik Marek II Sekretarz
N/A 2022-09-16 17:30 GKS GieKSa Katowice - BBTS Bielsko Biała S.A. I Lagierski Marek II Fiutek Mariusz Sekretarz
N/A 2022-09-17 12:00 GKS GieKSa Katowice - Cuprum Lubin I Cyran Janusz II Drabik Marek Sekretarz
N/A 2022-09-17 14:30 BBTS Bielsko Biała S.A. - Jastrzębski Węgiel S.A. I Drabik Marek II Cyran Janusz Sekretarz
N/A 2022-09-17 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2022-09-18 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2022-09-23 17:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Maroszek Wojciech II Paprzycki Piotr Sekretarz Darocha Henryk
N/A 2022-11-26 9:00 turniej - pauzuje I Sznicer Mateusz II Kapa Piotr Sekretarz

Grupa 1

  • Polska
  • MKS COPCO Imielin
  • Trans-Ann Płomień Sosnowiec
  • MKS "Silesia"
  • MKS "Silesia"
  • Grot Budowlani Łódź
  • BKS BOSTIK Bielsko-Biała
  • BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała
  • Słowacja
  • TJ Ostrava
  • Novator Chmielnicki
  • SMS PZPS Szczyrk
N/A 2022-08-11 Polska - Słowacja I Budzik Marek II Kilijański Bartosz Sekretarz
N/A 2022-08-12 Polska - Słowacja I Kilijański Bartosz II Sikora Bogumił Sekretarz
N/A 2022-09-09 18:30 MKS COPCO Imielin - turniej I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Szynczewska Monika Sekretarz
N/A 2022-09-09 18:30 MKS COPCO Imielin - turniej I Błachuciński Rafał II Hawryło Katarzyna Sekretarz
N/A 2022-09-10 9:30 MKS COPCO Imielin - turniej I Błachuciński Rafał II Szynczewska Monika Sekretarz
N/A 2022-09-10 9:30 MKS COPCO Imielin - turniej I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Chudzik Maciej Sekretarz
N/A 2022-09-16 14:30 MKS "Silesia" - turniej I Syguła Zbigniew II Sadowski Jarosław Sekretarz
N/A 2022-09-16 14:30 MKS "Silesia" - turniej I Słaby Leszek II Niezabitowski Kamil Sekretarz
N/A 2022-09-17 9:00 MKS "Silesia" - turniej I Jaroszek Konrad II Plewniok Agnieszka Sekretarz
N/A 2022-09-17 9:00 MKS "Silesia" - turniej I Gajewski Krzysztof II Syguła Zbigniew Sekretarz
N/A 2022-09-17 Trans-Ann Płomień Sosnowiec - turniej I Błachuciński Rafał II Sekretarz
N/A 2022-09-18 10:00 MKS "Silesia" - turniej I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Chudzik Maciej Sekretarz
1 2022-10-15 13:00 Grot Budowlani Łódź - TJ Ostrava I Krupski Marek II Cyran Janusz Sekretarz Kawalec Paweł
2 2022-10-15 15:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Novator Chmielnicki I Cyran Janusz II Krupski Marek Sekretarz Kawalec Paweł
1 2022-10-16 11:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - turniej I Cyran Janusz II Włodyka Włodzimierz Sekretarz Kowalski Przemysław
2 2022-10-16 13:30 turniej - SMS PZPS Szczyrk I Kowalski Przemysław II Molencki Jakub Sekretarz Włodyka Włodzimierz
3 2022-10-16 15:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała - finał I Krupski Marek II Targosz Wojciech Sekretarz Molencki Jakub

Grupa 1

  • BBTS Bielsko Biała S.A.
  • Jastrzębski Węgiel S.A.
  • GKS GieKSa Katowice
  • Aluron CMC Warta Zawiercie
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
  • MCKiS Jaworzno
  • Tunezja
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • Asseco Resovia Rzeszów
  • Cuprum Lubin
  • LUK Politechnika Lublin
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • ZAKSA Kędzierzyn Koźle
N/A 2022-08-19 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - MCKiS Jaworzno I Nowicki Robert II Krupski Marek Sekretarz
N/A 2022-08-20 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Tunezja I Krupski Marek II Popow Szymon Sekretarz
N/A 2022-08-22 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Tunezja I Krupski Marek II Nowicki Robert Sekretarz
N/A 2022-08-24 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Exact Systems Norwid Częstochowa I Broniszewski Michał II Sekretarz
N/A 2022-09-02 17:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - Asseco Resovia Rzeszów I Weiner Marcin II Sekretarz
N/A 2022-09-02 16:00 GKS GieKSa Katowice - LUK Politechnika Lublin I Cyran Janusz II Krupski Marek Sekretarz
N/A 2022-09-02 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Aluron CMC Warta Zawiercie I II Nowicki Robert Sekretarz
N/A 2022-09-03 14:00 Jastrzębski Węgiel S.A. - Asseco Resovia Rzeszów I Cyran Janusz II Sekretarz
N/A 2022-09-03 11:00 Aluron CMC Warta Zawiercie - LUK Politechnika Lublin I Nowicki Robert II Pędrys Justyna Sekretarz
N/A 2022-09-03 13:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - GKS GieKSa Katowice I Targosz Wojciech II Broniszewski Michał Sekretarz
N/A 2022-09-09 16:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - BBTS Bielsko Biała S.A. I Król Piotr II Sekretarz
N/A 2022-09-09 17:00 GKS GieKSa Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie I Skowroński Grzegorz II Chudzik Maciej Sekretarz
N/A 2022-09-10 14:00 Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS GieKSa Katowice I Cyran Janusz II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz
N/A 2022-09-15 16:40 Aluron CMC Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn Koźle I Budzik Marek II Fiutek Mariusz Sekretarz
N/A 2022-09-16 17:00 Jastrzębski Węgiel S.A. - Cuprum Lubin I Budzik Marek II Sekretarz
N/A 2022-09-16 17:30 GKS GieKSa Katowice - BBTS Bielsko Biała S.A. I Lagierski Marek II Fiutek Mariusz Sekretarz
N/A 2022-09-17 12:00 GKS GieKSa Katowice - Cuprum Lubin I Cyran Janusz II Drabik Marek Sekretarz
N/A 2022-09-17 14:30 BBTS Bielsko Biała S.A. - Jastrzębski Węgiel S.A. I Drabik Marek II Cyran Janusz Sekretarz
N/A 2022-09-17 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2022-09-18 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2022-09-23 17:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Maroszek Wojciech II Paprzycki Piotr Sekretarz Darocha Henryk
N/A 2022-11-26 9:00 turniej - pauzuje I Sznicer Mateusz II Kapa Piotr Sekretarz

Grupa 1

  • Polska
  • MKS COPCO Imielin
  • Trans-Ann Płomień Sosnowiec
  • MKS "Silesia"
  • MKS "Silesia"
  • Grot Budowlani Łódź
  • BKS BOSTIK Bielsko-Biała
  • BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała
  • Słowacja
  • TJ Ostrava
  • Novator Chmielnicki
  • SMS PZPS Szczyrk
N/A 2022-08-11 Polska - Słowacja I Budzik Marek II Kilijański Bartosz Sekretarz
N/A 2022-08-12 Polska - Słowacja I Kilijański Bartosz II Sikora Bogumił Sekretarz
N/A 2022-09-09 18:30 MKS COPCO Imielin - turniej I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Szynczewska Monika Sekretarz
N/A 2022-09-09 18:30 MKS COPCO Imielin - turniej I Błachuciński Rafał II Hawryło Katarzyna Sekretarz
N/A 2022-09-10 9:30 MKS COPCO Imielin - turniej I Błachuciński Rafał II Szynczewska Monika Sekretarz
N/A 2022-09-10 9:30 MKS COPCO Imielin - turniej I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Chudzik Maciej Sekretarz
N/A 2022-09-16 14:30 MKS "Silesia" - turniej I Syguła Zbigniew II Sadowski Jarosław Sekretarz
N/A 2022-09-16 14:30 MKS "Silesia" - turniej I Słaby Leszek II Niezabitowski Kamil Sekretarz
N/A 2022-09-17 9:00 MKS "Silesia" - turniej I Jaroszek Konrad II Plewniok Agnieszka Sekretarz
N/A 2022-09-17 9:00 MKS "Silesia" - turniej I Gajewski Krzysztof II Syguła Zbigniew Sekretarz
N/A 2022-09-17 Trans-Ann Płomień Sosnowiec - turniej I Błachuciński Rafał II Sekretarz
N/A 2022-09-18 10:00 MKS "Silesia" - turniej I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Chudzik Maciej Sekretarz
1 2022-10-15 13:00 Grot Budowlani Łódź - TJ Ostrava I Krupski Marek II Cyran Janusz Sekretarz Kawalec Paweł
2 2022-10-15 15:30 BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Novator Chmielnicki I Cyran Janusz II Krupski Marek Sekretarz Kawalec Paweł
1 2022-10-16 11:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - turniej I Cyran Janusz II Włodyka Włodzimierz Sekretarz Kowalski Przemysław
2 2022-10-16 13:30 turniej - SMS PZPS Szczyrk I Kowalski Przemysław II Molencki Jakub Sekretarz Włodyka Włodzimierz
3 2022-10-16 15:00 BKS BOSTIK Bielsko-Biała - finał I Krupski Marek II Targosz Wojciech Sekretarz Molencki Jakub

Grupa 1

  • BBTS Bielsko Biała S.A.
  • Jastrzębski Węgiel S.A.
  • GKS GieKSa Katowice
  • Aluron CMC Warta Zawiercie
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
  • MCKiS Jaworzno
  • Tunezja
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • Asseco Resovia Rzeszów
  • Cuprum Lubin
  • LUK Politechnika Lublin
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • ZAKSA Kędzierzyn Koźle
N/A 2022-08-19 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - MCKiS Jaworzno I Nowicki Robert II Krupski Marek Sekretarz
N/A 2022-08-20 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Tunezja I Krupski Marek II Popow Szymon Sekretarz
N/A 2022-08-22 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Tunezja I Krupski Marek II Nowicki Robert Sekretarz
N/A 2022-08-24 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Exact Systems Norwid Częstochowa I Broniszewski Michał II Sekretarz
N/A 2022-09-02 17:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - Asseco Resovia Rzeszów I Weiner Marcin II Sekretarz
N/A 2022-09-02 16:00 GKS GieKSa Katowice - LUK Politechnika Lublin I Cyran Janusz II Krupski Marek Sekretarz
N/A 2022-09-02 18:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - Aluron CMC Warta Zawiercie I II Nowicki Robert Sekretarz
N/A 2022-09-03 14:00 Jastrzębski Węgiel S.A. - Asseco Resovia Rzeszów I Cyran Janusz II Sekretarz
N/A 2022-09-03 11:00 Aluron CMC Warta Zawiercie - LUK Politechnika Lublin I Nowicki Robert II Pędrys Justyna Sekretarz
N/A 2022-09-03 13:00 BBTS Bielsko Biała S.A. - GKS GieKSa Katowice I Targosz Wojciech II Broniszewski Michał Sekretarz
N/A 2022-09-09 16:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - BBTS Bielsko Biała S.A. I Król Piotr II Sekretarz
N/A 2022-09-09 17:00 GKS GieKSa Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie I Skowroński Grzegorz II Chudzik Maciej Sekretarz
N/A 2022-09-10 14:00 Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS GieKSa Katowice I Cyran Janusz II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz
N/A 2022-09-15 16:40 Aluron CMC Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn Koźle I Budzik Marek II Fiutek Mariusz Sekretarz
N/A 2022-09-16 17:00 Jastrzębski Węgiel S.A. - Cuprum Lubin I Budzik Marek II Sekretarz
N/A 2022-09-16 17:30 GKS GieKSa Katowice - BBTS Bielsko Biała S.A. I Lagierski Marek II Fiutek Mariusz Sekretarz
N/A 2022-09-17 12:00 GKS GieKSa Katowice - Cuprum Lubin I Cyran Janusz II Drabik Marek Sekretarz
N/A 2022-09-17 14:30 BBTS Bielsko Biała S.A. - Jastrzębski Węgiel S.A. I Drabik Marek II Cyran Janusz Sekretarz
N/A 2022-09-17 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2022-09-18 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2022-09-23 17:30 Jastrzębski Węgiel S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Maroszek Wojciech II Paprzycki Piotr Sekretarz Darocha Henryk
N/A 2022-11-26 9:00 turniej - pauzuje I Sznicer Mateusz II Kapa Piotr Sekretarz