pozostałe

Grupa 5 - III Liga Śląska Kobiet | FINAŁ

  • UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
  • GLKS Wilkowice
5 - III Liga Śląska Kobiet | FINAŁ-1 2019-06-02 12:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - GLKS Wilkowice I Bierza Damian II Podoba Piotr Sekretarz Pordzik Michał

Grupa 4 - III Liga Śląska Kobiet | MECZ O 3 MIEJSCE

  • UKS Tytan Ostrowy
  • MUKS Sari Żory II
4 - III Liga Śląska Kobiet | MECZ O 3 MIEJSCE-1 2019-06-06 18:00 UKS Tytan Ostrowy - MUKS Sari Żory II I Stachera Adrian II Dobrzański Marcin Sekretarz Ozimiński Andrzej

Grupa 2 - 1⁄2 FINAŁU PLAY-OFF

  • UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
  • MUKS Sari Żory II
2 2019-05-23 19:30 MUKS Sari Żory II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Mazur Tomasz II Maroszek Wojciech Sekretarz Darocha Henryk
1 2019-05-26 16:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Sari Żory II I Darocha Henryk II Cieślik Benedykt Sekretarz Kisiel jr Marek
3 2019-05-29 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Sari Żory II I II Sekretarz

Grupa 3 - 1⁄2 FINAŁU PLAY-OFF

  • GLKS Wilkowice
  • UKS Tytan Ostrowy
1 2019-05-23 18:00 GLKS Wilkowice - UKS Tytan Ostrowy I Sikora Bogumił II Rutkowski Mirosław Sekretarz Szpara Otton
2 2019-05-25 10:00 UKS Tytan Ostrowy - GLKS Wilkowice I Zyskowska Agnieszka II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz Adamczyk Ryszard
3 2019-05-29 GLKS Wilkowice - UKS Tytan Ostrowy I II Sekretarz

Grupa 1

  • Polska
  • KŚ AZS Politechniki Śląskiej
  • TKS Ekobet Tychy
  • Jastrzębski Węgiel S.A.
  • UKS Sokół '43 Katowice
  • Memeoriał Agaty Mróz Olszewskiej
  • Memoriał im. Agaty Mróz
  • BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała
  • Polska
  • Turniej Nadziei Olimpijskich
  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • Słowacja
  • Berlin Recycling Volleys
  • MKS E.Leclerc Radomka Radom
N/A 2018-08-18 Polska - Słowacja I Król Piotr II Budzik Marek Sekretarz
N/A 2018-08-19 Polska - Słowacja I Budzik Marek II Król Piotr Sekretarz
N/A 2018-08-28 Polska - pauzuje I Sikora Bogumił II Nowicki Robert Sekretarz
N/A 2018-09-07 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - turniej I Cieślik Benedykt II Fiutek Mariusz Sekretarz Cieślik Wiesław
N/A 2018-09-08 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - turniej I Budzik Marek II Cieślik Benedykt Sekretarz Cieślik Wiesław
N/A 2018-09-16 Jastrzębski Węgiel S.A. - Berlin Recycling Volleys I II Sekretarz
N/A 2018-09-22 TKS Ekobet Tychy - turniej I Targosz Wojciech II Nowicka Anna Sekretarz
N/A 2018-09-22 16:00 UKS Sokół '43 Katowice - turniej I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Wulczyńska Monika Sekretarz Borda Jarosław
N/A 2018-09-23 16:00 UKS Sokół '43 Katowice - turniej I Kapica Paweł II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
N/A 2018-10-19 Memeoriał Agaty Mróz Olszewskiej - turniej I Król Piotr II Szynczewska Monika Sekretarz Jaroszek Konrad
N/A 2018-10-20 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - MKS E.Leclerc Radomka Radom I Sikora Bogumił II Cyran Janusz Sekretarz Szpara Otton
N/A 2018-10-20 Memoriał im. Agaty Mróz - turniej I Krupski Marek II Włodyka Włodzimierz Sekretarz Górski Mateusz
N/A 2018-10-21 Memoriał im. Agaty Mróz - turniej I Cyran Janusz II Dobrzański Marcin Sekretarz Cieślik Wiesław
N/A 2018-11-26 19:00 Polska - pauzuje I Cyran Janusz II Sekretarz
N/A 2018-11-27 11:00 Polska - pauzuje I Sikora Bogumił II Sekretarz
1 2019-06-01 9:00 BKS STAL Bielsko-Biała - turniej I Dzikowska Magdalena II Kowalski Przemysław Sekretarz
2 2019-06-01 13:30 BKS STAL Bielsko-Biała - turniej I Kowalski Przemysław II Targosz Witold Sekretarz
N/A 2019-06-02 9:00 BKS STAL Bielsko-Biała - turniej I Nowicka Anna II Nowicki Robert Sekretarz
1 2019-06-12 15:00 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Sikora Bogumił II Targosz Witold Sekretarz Kowalski Przemysław
2 2019-06-12 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Targosz Witold II Sikora Bogumił Sekretarz Kowalski Przemysław
3 2019-06-13 15:00 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Olma Anna II Cyran Janusz Sekretarz Targosz Witold
4 2019-06-13 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Cyran Janusz II Olma Anna Sekretarz Targosz Witold
5 2019-06-14 9:30 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Krupski Marek II Kowalski Przemysław Sekretarz Targosz Witold
6 2019-06-14 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Kowalski Przemysław II Krupski Marek Sekretarz Targosz Witold

Grupa 1

  • TKS AUTO PARTNER Tychy
  • BBTS Bielsko Biała S.A.
  • MKS Andrchów
  • Jastrzębski Węgiel S.A.
  • GKS GieKSa Katowice
  • ZAKSA Kędzierzyn Koźle
  • Aluron Virtu Warta Zawiercie
  • Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel
  • MKS w Andrychowie
  • Berlin Recycling Volleys
  • United Volleys Frankfurt
N/A 2018-08-31 TKS AUTO PARTNER Tychy - pauzuje I Bednik Ryszard II Sekretarz
N/A 2018-09-01 TKS AUTO PARTNER Tychy - turniej I Szywała Natalia II Kisiel jr Marek Sekretarz
N/A 2018-09-07 BBTS Bielsko Biała S.A. - turniej I Nowicki Robert II Nowicka Anna Sekretarz Stanek Józef
N/A 2018-09-08 BBTS Bielsko Biała S.A. - turniej I Sikora Bogumił II Szynczewska Monika Sekretarz Szpara Otton
N/A 2018-09-08 MKS Andrchów - turniej I Cyran Janusz II Krupski Marek Sekretarz
N/A 2018-09-08 TKS AUTO PARTNER Tychy - turniej I Kilijański Bartosz II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
N/A 2018-09-14 Jastrzębski Węgiel S.A. - GKS GieKSa Katowice I Budzik Marek II Darocha Henryk Sekretarz Cieślik Wiesław
N/A 2018-09-19 TKS AUTO PARTNER Tychy - MKS w Andrychowie I Weiner Marcin II Sekretarz
N/A 2018-09-28 GKS GieKSa Katowice - United Volleys Frankfurt I Lagierski Marek II Weiner Marcin Sekretarz
N/A 2018-09-28 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Weiner Marcin II Lagierski Marek Sekretarz
N/A 2018-09-29 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - United Volleys Frankfurt I Król Piotr II Weiner Marcin Sekretarz
N/A 2018-09-29 18:30 Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS GieKSa Katowice I Weiner Marcin II Król Piotr Sekretarz
N/A 2018-10-02 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - turniej I Kapa Piotr II Gołąbek Marcin Sekretarz Radomski Michał
N/A 2018-10-03 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - turniej I Kapa Piotr II Berger Tadeusz Sekretarz Targosz Witold
N/A 2018-10-04 Jastrzębski Węgiel S.A. - Berlin Recycling Volleys I Maroszek Wojciech II Budzik Marek Sekretarz Darocha Henryk
N/A 2018-10-04 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - turniej I Kapa Piotr II Berger Tadeusz Sekretarz Targosz Witold

Grupa 1

  • Polska
  • KŚ AZS Politechniki Śląskiej
  • TKS Ekobet Tychy
  • Jastrzębski Węgiel S.A.
  • UKS Sokół '43 Katowice
  • Memeoriał Agaty Mróz Olszewskiej
  • Memoriał im. Agaty Mróz
  • BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała
  • Polska
  • Turniej Nadziei Olimpijskich
  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • Słowacja
  • Berlin Recycling Volleys
  • MKS E.Leclerc Radomka Radom
N/A 2018-08-18 Polska - Słowacja I Król Piotr II Budzik Marek Sekretarz
N/A 2018-08-19 Polska - Słowacja I Budzik Marek II Król Piotr Sekretarz
N/A 2018-08-28 Polska - pauzuje I Sikora Bogumił II Nowicki Robert Sekretarz
N/A 2018-09-07 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - turniej I Cieślik Benedykt II Fiutek Mariusz Sekretarz Cieślik Wiesław
N/A 2018-09-08 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - turniej I Budzik Marek II Cieślik Benedykt Sekretarz Cieślik Wiesław
N/A 2018-09-16 Jastrzębski Węgiel S.A. - Berlin Recycling Volleys I II Sekretarz
N/A 2018-09-22 TKS Ekobet Tychy - turniej I Targosz Wojciech II Nowicka Anna Sekretarz
N/A 2018-09-22 16:00 UKS Sokół '43 Katowice - turniej I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Wulczyńska Monika Sekretarz Borda Jarosław
N/A 2018-09-23 16:00 UKS Sokół '43 Katowice - turniej I Kapica Paweł II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
N/A 2018-10-19 Memeoriał Agaty Mróz Olszewskiej - turniej I Król Piotr II Szynczewska Monika Sekretarz Jaroszek Konrad
N/A 2018-10-20 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - MKS E.Leclerc Radomka Radom I Sikora Bogumił II Cyran Janusz Sekretarz Szpara Otton
N/A 2018-10-20 Memoriał im. Agaty Mróz - turniej I Krupski Marek II Włodyka Włodzimierz Sekretarz Górski Mateusz
N/A 2018-10-21 Memoriał im. Agaty Mróz - turniej I Cyran Janusz II Dobrzański Marcin Sekretarz Cieślik Wiesław
N/A 2018-11-26 19:00 Polska - pauzuje I Cyran Janusz II Sekretarz
N/A 2018-11-27 11:00 Polska - pauzuje I Sikora Bogumił II Sekretarz
1 2019-06-01 9:00 BKS STAL Bielsko-Biała - turniej I Dzikowska Magdalena II Kowalski Przemysław Sekretarz
2 2019-06-01 13:30 BKS STAL Bielsko-Biała - turniej I Kowalski Przemysław II Targosz Witold Sekretarz
N/A 2019-06-02 9:00 BKS STAL Bielsko-Biała - turniej I Nowicka Anna II Nowicki Robert Sekretarz
1 2019-06-12 15:00 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Sikora Bogumił II Targosz Witold Sekretarz Kowalski Przemysław
2 2019-06-12 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Targosz Witold II Sikora Bogumił Sekretarz Kowalski Przemysław
3 2019-06-13 15:00 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Olma Anna II Cyran Janusz Sekretarz Targosz Witold
4 2019-06-13 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Cyran Janusz II Olma Anna Sekretarz Targosz Witold
5 2019-06-14 9:30 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Krupski Marek II Kowalski Przemysław Sekretarz Targosz Witold
6 2019-06-14 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Kowalski Przemysław II Krupski Marek Sekretarz Targosz Witold

Grupa 1

  • TKS AUTO PARTNER Tychy
  • BBTS Bielsko Biała S.A.
  • MKS Andrchów
  • Jastrzębski Węgiel S.A.
  • GKS GieKSa Katowice
  • ZAKSA Kędzierzyn Koźle
  • Aluron Virtu Warta Zawiercie
  • Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel
  • MKS w Andrychowie
  • Berlin Recycling Volleys
  • United Volleys Frankfurt
N/A 2018-08-31 TKS AUTO PARTNER Tychy - pauzuje I Bednik Ryszard II Sekretarz
N/A 2018-09-01 TKS AUTO PARTNER Tychy - turniej I Szywała Natalia II Kisiel jr Marek Sekretarz
N/A 2018-09-07 BBTS Bielsko Biała S.A. - turniej I Nowicki Robert II Nowicka Anna Sekretarz Stanek Józef
N/A 2018-09-08 BBTS Bielsko Biała S.A. - turniej I Sikora Bogumił II Szynczewska Monika Sekretarz Szpara Otton
N/A 2018-09-08 MKS Andrchów - turniej I Cyran Janusz II Krupski Marek Sekretarz
N/A 2018-09-08 TKS AUTO PARTNER Tychy - turniej I Kilijański Bartosz II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
N/A 2018-09-14 Jastrzębski Węgiel S.A. - GKS GieKSa Katowice I Budzik Marek II Darocha Henryk Sekretarz Cieślik Wiesław
N/A 2018-09-19 TKS AUTO PARTNER Tychy - MKS w Andrychowie I Weiner Marcin II Sekretarz
N/A 2018-09-28 GKS GieKSa Katowice - United Volleys Frankfurt I Lagierski Marek II Weiner Marcin Sekretarz
N/A 2018-09-28 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Weiner Marcin II Lagierski Marek Sekretarz
N/A 2018-09-29 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - United Volleys Frankfurt I Król Piotr II Weiner Marcin Sekretarz
N/A 2018-09-29 18:30 Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS GieKSa Katowice I Weiner Marcin II Król Piotr Sekretarz
N/A 2018-10-02 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - turniej I Kapa Piotr II Gołąbek Marcin Sekretarz Radomski Michał
N/A 2018-10-03 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - turniej I Kapa Piotr II Berger Tadeusz Sekretarz Targosz Witold
N/A 2018-10-04 Jastrzębski Węgiel S.A. - Berlin Recycling Volleys I Maroszek Wojciech II Budzik Marek Sekretarz Darocha Henryk
N/A 2018-10-04 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - turniej I Kapa Piotr II Berger Tadeusz Sekretarz Targosz Witold

Grupa 1

  • Polska
  • KŚ AZS Politechniki Śląskiej
  • TKS Ekobet Tychy
  • Jastrzębski Węgiel S.A.
  • UKS Sokół '43 Katowice
  • Memeoriał Agaty Mróz Olszewskiej
  • Memoriał im. Agaty Mróz
  • BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała
  • Polska
  • Turniej Nadziei Olimpijskich
  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • Słowacja
  • Berlin Recycling Volleys
  • MKS E.Leclerc Radomka Radom
N/A 2018-08-18 Polska - Słowacja I Król Piotr II Budzik Marek Sekretarz
N/A 2018-08-19 Polska - Słowacja I Budzik Marek II Król Piotr Sekretarz
N/A 2018-08-28 Polska - pauzuje I Sikora Bogumił II Nowicki Robert Sekretarz
N/A 2018-09-07 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - turniej I Cieślik Benedykt II Fiutek Mariusz Sekretarz Cieślik Wiesław
N/A 2018-09-08 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - turniej I Budzik Marek II Cieślik Benedykt Sekretarz Cieślik Wiesław
N/A 2018-09-16 Jastrzębski Węgiel S.A. - Berlin Recycling Volleys I II Sekretarz
N/A 2018-09-22 TKS Ekobet Tychy - turniej I Targosz Wojciech II Nowicka Anna Sekretarz
N/A 2018-09-22 16:00 UKS Sokół '43 Katowice - turniej I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Wulczyńska Monika Sekretarz Borda Jarosław
N/A 2018-09-23 16:00 UKS Sokół '43 Katowice - turniej I Kapica Paweł II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
N/A 2018-10-19 Memeoriał Agaty Mróz Olszewskiej - turniej I Król Piotr II Szynczewska Monika Sekretarz Jaroszek Konrad
N/A 2018-10-20 BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała - MKS E.Leclerc Radomka Radom I Sikora Bogumił II Cyran Janusz Sekretarz Szpara Otton
N/A 2018-10-20 Memoriał im. Agaty Mróz - turniej I Krupski Marek II Włodyka Włodzimierz Sekretarz Górski Mateusz
N/A 2018-10-21 Memoriał im. Agaty Mróz - turniej I Cyran Janusz II Dobrzański Marcin Sekretarz Cieślik Wiesław
N/A 2018-11-26 19:00 Polska - pauzuje I Cyran Janusz II Sekretarz
N/A 2018-11-27 11:00 Polska - pauzuje I Sikora Bogumił II Sekretarz
1 2019-06-01 9:00 BKS STAL Bielsko-Biała - turniej I Dzikowska Magdalena II Kowalski Przemysław Sekretarz
2 2019-06-01 13:30 BKS STAL Bielsko-Biała - turniej I Kowalski Przemysław II Targosz Witold Sekretarz
N/A 2019-06-02 9:00 BKS STAL Bielsko-Biała - turniej I Nowicka Anna II Nowicki Robert Sekretarz
1 2019-06-12 15:00 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Sikora Bogumił II Targosz Witold Sekretarz Kowalski Przemysław
2 2019-06-12 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Targosz Witold II Sikora Bogumił Sekretarz Kowalski Przemysław
3 2019-06-13 15:00 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Olma Anna II Cyran Janusz Sekretarz Targosz Witold
4 2019-06-13 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Cyran Janusz II Olma Anna Sekretarz Targosz Witold
5 2019-06-14 9:30 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Krupski Marek II Kowalski Przemysław Sekretarz Targosz Witold
6 2019-06-14 Turniej Nadziei Olimpijskich - pauzuje I Kowalski Przemysław II Krupski Marek Sekretarz Targosz Witold

Grupa 1

  • TKS AUTO PARTNER Tychy
  • BBTS Bielsko Biała S.A.
  • MKS Andrchów
  • Jastrzębski Węgiel S.A.
  • GKS GieKSa Katowice
  • ZAKSA Kędzierzyn Koźle
  • Aluron Virtu Warta Zawiercie
  • Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel
  • MKS w Andrychowie
  • Berlin Recycling Volleys
  • United Volleys Frankfurt
N/A 2018-08-31 TKS AUTO PARTNER Tychy - pauzuje I Bednik Ryszard II Sekretarz
N/A 2018-09-01 TKS AUTO PARTNER Tychy - turniej I Szywała Natalia II Kisiel jr Marek Sekretarz
N/A 2018-09-07 BBTS Bielsko Biała S.A. - turniej I Nowicki Robert II Nowicka Anna Sekretarz Stanek Józef
N/A 2018-09-08 BBTS Bielsko Biała S.A. - turniej I Sikora Bogumił II Szynczewska Monika Sekretarz Szpara Otton
N/A 2018-09-08 MKS Andrchów - turniej I Cyran Janusz II Krupski Marek Sekretarz
N/A 2018-09-08 TKS AUTO PARTNER Tychy - turniej I Kilijański Bartosz II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
N/A 2018-09-14 Jastrzębski Węgiel S.A. - GKS GieKSa Katowice I Budzik Marek II Darocha Henryk Sekretarz Cieślik Wiesław
N/A 2018-09-19 TKS AUTO PARTNER Tychy - MKS w Andrychowie I Weiner Marcin II Sekretarz
N/A 2018-09-28 GKS GieKSa Katowice - United Volleys Frankfurt I Lagierski Marek II Weiner Marcin Sekretarz
N/A 2018-09-28 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Weiner Marcin II Lagierski Marek Sekretarz
N/A 2018-09-29 ZAKSA Kędzierzyn Koźle - United Volleys Frankfurt I Król Piotr II Weiner Marcin Sekretarz
N/A 2018-09-29 18:30 Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS GieKSa Katowice I Weiner Marcin II Król Piotr Sekretarz
N/A 2018-10-02 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - turniej I Kapa Piotr II Gołąbek Marcin Sekretarz Radomski Michał
N/A 2018-10-03 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - turniej I Kapa Piotr II Berger Tadeusz Sekretarz Targosz Witold
N/A 2018-10-04 Jastrzębski Węgiel S.A. - Berlin Recycling Volleys I Maroszek Wojciech II Budzik Marek Sekretarz Darocha Henryk
N/A 2018-10-04 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - turniej I Kapa Piotr II Berger Tadeusz Sekretarz Targosz Witold