Młodzicy

Grupa 11M

  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • Volley Concept Katowice
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
1 2022-11-05 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Broniszewski Michał II Adamczyk Adriana Sekretarz
1 2022-11-05 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Hemarpol Norwid Częstochowa I Broniszewski Michał II Adamczyk Adriana Sekretarz
1 2022-11-05 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Broniszewski Michał II Adamczyk Adriana Sekretarz
2 2022-11-05 10:00 Volley Concept Katowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Dusza Krzysztof II Niezabitowski Kamil Sekretarz
2 2022-11-05 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Dusza Krzysztof II Niezabitowski Kamil Sekretarz
2 2022-11-05 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Volley Concept Katowice I Dusza Krzysztof II Niezabitowski Kamil Sekretarz
5 2022-11-19 10:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Kapica Paweł II Szopa Małgorzata Sekretarz
5 2022-11-19 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Kapica Paweł II Szopa Małgorzata Sekretarz
5 2022-11-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Kapica Paweł II Szopa Małgorzata Sekretarz
6 2022-11-19 9:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Volley Concept Katowice I Maroszek Wojciech II Prudel Dorota Sekretarz
6 2022-11-19 Volley Concept Katowice - Hemarpol Norwid Częstochowa I Maroszek Wojciech II Prudel Dorota Sekretarz
6 2022-11-19 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Maroszek Wojciech II Prudel Dorota Sekretarz
7 2022-11-26 9:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Budzik Marek II Mazek Wojciech Sekretarz
7 2022-11-26 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Budzik Marek II Mazek Wojciech Sekretarz
7 2022-11-26 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Budzik Marek II Mazek Wojciech Sekretarz
8 2022-11-26 10:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa I Błachuciński Rafał II Janek Michał Sekretarz
8 2022-11-26 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Błachuciński Rafał II Janek Michał Sekretarz
8 2022-11-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Błachuciński Rafał II Janek Michał Sekretarz
9 2022-11-26 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Volley Concept Katowice I Kastelik Katarzyna II Popow Szymon Sekretarz
9 2022-11-26 Volley Concept Katowice - pauzuje I Kastelik Katarzyna II Popow Szymon Sekretarz
9 2022-11-26 pauzuje - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Kastelik Katarzyna II Popow Szymon Sekretarz
3 2022-11-29 13:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Błachuciński Rafał II Słaby Leszek Sekretarz
3 2022-11-29 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje I Błachuciński Rafał II Słaby Leszek Sekretarz
3 2022-11-29 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Błachuciński Rafał II Słaby Leszek Sekretarz
4 2022-11-30 17:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Fiutek Mariusz II Gałaszek Krystian Sekretarz
4 2022-11-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - pauzuje I Fiutek Mariusz II Gałaszek Krystian Sekretarz
4 2022-11-30 pauzuje - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Fiutek Mariusz II Gałaszek Krystian Sekretarz
11 2022-12-02 17:30 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Boś Paulina II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
11 2022-12-02 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - pauzuje I Boś Paulina II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
11 2022-12-02 pauzuje - Hemarpol Norwid Częstochowa I Boś Paulina II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
10 2022-12-03 9:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Volley Concept Katowice I Gołąbek Marcin II Pordzik Michał Sekretarz
10 2022-12-03 Volley Concept Katowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Gołąbek Marcin II Pordzik Michał Sekretarz
10 2022-12-03 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Gołąbek Marcin II Pordzik Michał Sekretarz
12 2022-12-03 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Kastelik Katarzyna II Berger Grzegorz Sekretarz
12 2022-12-03 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Kastelik Katarzyna II Berger Grzegorz Sekretarz
12 2022-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Kastelik Katarzyna II Berger Grzegorz Sekretarz

Grupa 12M

  • Lechia Volleyball Mysłowice
  • Klub Siatkarski Racibórz
  • SK Górnik Radlin
  • Aluron CMC Warta Zawiercie
  • MOSM Tychy
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III
  • Hemarpol Norwid Częstochowa II
  • UKS Jedynka Jaworzno
1 2022-11-05 10:00 SK Górnik Radlin - Klub Siatkarski Racibórz I Budzik Marek II Religa Maja Sekretarz
1 2022-11-05 Klub Siatkarski Racibórz - Lechia Volleyball Mysłowice I Budzik Marek II Religa Maja Sekretarz
1 2022-11-05 Lechia Volleyball Mysłowice - SK Górnik Radlin I Budzik Marek II Religa Maja Sekretarz
2 2022-11-05 10:00 Aluron CMC Warta Zawiercie - MOSM Tychy I Borda Jarosław II Musiałek Tomasz Sekretarz
2 2022-11-05 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III I Borda Jarosław II Musiałek Tomasz Sekretarz
2 2022-11-05 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Aluron CMC Warta Zawiercie I Borda Jarosław II Musiałek Tomasz Sekretarz
3 2022-11-05 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno I Rembielak-Kucharska Marta II Kapica Eliza Sekretarz
3 2022-11-05 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje I Rembielak-Kucharska Marta II Kapica Eliza Sekretarz
3 2022-11-05 pauzuje - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Rembielak-Kucharska Marta II Kapica Eliza Sekretarz
4 2022-11-19 11:00 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin I Kilijański Bartosz II Niezabitowski Kamil Sekretarz
4 2022-11-19 SK Górnik Radlin - pauzuje I Kilijański Bartosz II Niezabitowski Kamil Sekretarz
4 2022-11-19 pauzuje - MOSM Tychy I Kilijański Bartosz II Niezabitowski Kamil Sekretarz
5 2022-11-19 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Klub Siatkarski Racibórz I Targosz Witold II Popow Szymon Sekretarz
5 2022-11-19 Klub Siatkarski Racibórz - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Targosz Witold II Popow Szymon Sekretarz
5 2022-11-19 Hemarpol Norwid Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III I Targosz Witold II Popow Szymon Sekretarz
6 2022-11-19 12:00 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS Jedynka Jaworzno I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Sznicer Mateusz Sekretarz
6 2022-11-19 12:00 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron CMC Warta Zawiercie I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Sznicer Mateusz Sekretarz
6 2022-11-19 12:00 Aluron CMC Warta Zawiercie - Lechia Volleyball Mysłowice I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Sznicer Mateusz Sekretarz
7 2022-11-26 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III I Cieślik Benedykt II Kubas Wiktoria Sekretarz
7 2022-11-26 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - SK Górnik Radlin I Cieślik Benedykt II Kubas Wiktoria Sekretarz
7 2022-11-26 SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno I Cieślik Benedykt II Kubas Wiktoria Sekretarz
8 2022-11-26 11:00 MOSM Tychy - Lechia Volleyball Mysłowice I Bober Bogusław II Plewniok Agnieszka Sekretarz
8 2022-11-26 Lechia Volleyball Mysłowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Bober Bogusław II Plewniok Agnieszka Sekretarz
8 2022-11-26 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MOSM Tychy I Bober Bogusław II Plewniok Agnieszka Sekretarz
9 2022-11-26 10:00 Klub Siatkarski Racibórz - Aluron CMC Warta Zawiercie I Neyman Jacek II Sosiński Łukasz Sekretarz
9 2022-11-26 Aluron CMC Warta Zawiercie - pauzuje I Neyman Jacek II Sosiński Łukasz Sekretarz
9 2022-11-26 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz I Neyman Jacek II Sosiński Łukasz Sekretarz
11 2022-12-03 9:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Lechia Volleyball Mysłowice I Targosz Witold II Ściga Marek Sekretarz
11 2022-12-03 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje I Targosz Witold II Ściga Marek Sekretarz
11 2022-12-03 pauzuje - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III I Targosz Witold II Ściga Marek Sekretarz
12 2022-12-03 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy I Sadowski Jarosław II Jaroszek Konrad Sekretarz
12 2022-12-03 MOSM Tychy - Klub Siatkarski Racibórz I Sadowski Jarosław II Jaroszek Konrad Sekretarz
12 2022-12-03 Klub Siatkarski Racibórz - UKS Jedynka Jaworzno I Sadowski Jarosław II Jaroszek Konrad Sekretarz
10 2022-12-10 9:00 Aluron CMC Warta Zawiercie - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Gałaszek Krystian II Musiałek Tomasz Sekretarz
10 2022-12-10 Hemarpol Norwid Częstochowa II - SK Górnik Radlin I Gałaszek Krystian II Musiałek Tomasz Sekretarz
10 2022-12-10 SK Górnik Radlin - Aluron CMC Warta Zawiercie I Gałaszek Krystian II Musiałek Tomasz Sekretarz

Grupa 13

  • MKSR Pyskowice
  • Talent Sferawent Cieszyn
  • TS Volley Rybnik
  • SiKReT Gliwice
1 2022-11-05 10:00 MKSR Pyskowice - Talent Sferawent Cieszyn I Jaroszek Konrad II Plewniok Agnieszka Sekretarz
1 2022-11-05 Talent Sferawent Cieszyn - TS Volley Rybnik I Jaroszek Konrad II Plewniok Agnieszka Sekretarz
1 2022-11-05 TS Volley Rybnik - MKSR Pyskowice I Jaroszek Konrad II Plewniok Agnieszka Sekretarz
2 2022-11-19 10:00 TS Volley Rybnik - SiKReT Gliwice I Molencki Jakub II Mazek Wojciech Sekretarz
2 2022-11-19 SiKReT Gliwice - Talent Sferawent Cieszyn I Molencki Jakub II Mazek Wojciech Sekretarz
2 2022-11-19 Talent Sferawent Cieszyn - TS Volley Rybnik I Molencki Jakub II Mazek Wojciech Sekretarz
3 2022-11-26 10:00 Talent Sferawent Cieszyn - MKSR Pyskowice I Berger Tadeusz II Balcarek Paulina Sekretarz
3 2022-11-26 MKSR Pyskowice - SiKReT Gliwice I Berger Tadeusz II Balcarek Paulina Sekretarz
3 2022-11-26 SiKReT Gliwice - Talent Sferawent Cieszyn I Berger Tadeusz II Balcarek Paulina Sekretarz
4 2022-12-03 10:00 SiKReT Gliwice - TS Volley Rybnik I Janek Michał II Sosiński Łukasz Sekretarz
4 2022-12-03 TS Volley Rybnik - MKSR Pyskowice I Janek Michał II Sosiński Łukasz Sekretarz
4 2022-12-03 MKSR Pyskowice - SiKReT Gliwice I Janek Michał II Sosiński Łukasz Sekretarz

Grupa 1M

  • SK Górnik Radlin
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
  • UKS Jedynka Jaworzno
  • Aluron CMC Warta Zawiercie
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
1 2022-10-01 9:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Maroszek Wojciech II Pordzik Michał Sekretarz
1 2022-10-01 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin I Maroszek Wojciech II Pordzik Michał Sekretarz
1 2022-10-01 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Maroszek Wojciech II Pordzik Michał Sekretarz
2 2022-10-01 10:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa I Stępniak Adam II Kucharski Artur Sekretarz
2 2022-10-01 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Stępniak Adam II Kucharski Artur Sekretarz
2 2022-10-01 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Stępniak Adam II Kucharski Artur Sekretarz
3 2022-10-02 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron CMC Warta Zawiercie I Nowiński Leszek II Sznicer Mateusz Sekretarz
3 2022-10-02 Aluron CMC Warta Zawiercie - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Nowiński Leszek II Sznicer Mateusz Sekretarz
3 2022-10-02 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS Jedynka Jaworzno I Nowiński Leszek II Sznicer Mateusz Sekretarz
4 2022-10-08 11:45 Hemarpol Norwid Częstochowa - Aluron CMC Warta Zawiercie I Redlarski Mateusz II Musiałek Tomasz Sekretarz
4 2022-10-08 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa I Redlarski Mateusz II Musiałek Tomasz Sekretarz
4 2022-10-08 Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Redlarski Mateusz II Musiałek Tomasz Sekretarz
5 2022-10-08 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin I Przebinda Weronika II Balcarek Paulina Sekretarz
5 2022-10-08 SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno I Przebinda Weronika II Balcarek Paulina Sekretarz
5 2022-10-08 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Przebinda Weronika II Balcarek Paulina Sekretarz
6 2022-10-08 10:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Ostrowski Jacek II Niezabitowski Kamil Sekretarz
6 2022-10-08 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Ostrowski Jacek II Niezabitowski Kamil Sekretarz
6 2022-10-08 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Ostrowski Jacek II Niezabitowski Kamil Sekretarz
7 2022-10-15 9:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Drabik Marek II Łyczko Kamil Sekretarz
7 2022-10-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Drabik Marek II Łyczko Kamil Sekretarz
7 2022-10-15 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Drabik Marek II Łyczko Kamil Sekretarz
8 2022-10-15 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno I Kaczmarzyk Grzegorz II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz
8 2022-10-15 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Kaczmarzyk Grzegorz II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz
8 2022-10-15 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa I Kaczmarzyk Grzegorz II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz
9 2022-10-15 10:00 SK Górnik Radlin - Aluron CMC Warta Zawiercie I Nowiński Leszek II Rakoczy Szymon Sekretarz
9 2022-10-15 Aluron CMC Warta Zawiercie - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Nowiński Leszek II Rakoczy Szymon Sekretarz
9 2022-10-15 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - SK Górnik Radlin I Nowiński Leszek II Rakoczy Szymon Sekretarz
10 2022-10-22 10:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno I Szopa Małgorzata II Redlarski Mateusz Sekretarz
10 2022-10-22 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Szopa Małgorzata II Redlarski Mateusz Sekretarz
10 2022-10-22 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Szopa Małgorzata II Redlarski Mateusz Sekretarz
11 2022-10-22 10:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SK Górnik Radlin I Sadowski Jarosław II Nowiński Leszek Sekretarz
11 2022-10-22 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa I Sadowski Jarosław II Nowiński Leszek Sekretarz
11 2022-10-22 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Sadowski Jarosław II Nowiński Leszek Sekretarz
12 2022-10-22 9:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Budzik Marek II Rakoczy Szymon Sekretarz
12 2022-10-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Aluron CMC Warta Zawiercie I Budzik Marek II Rakoczy Szymon Sekretarz
12 2022-10-22 Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Budzik Marek II Rakoczy Szymon Sekretarz

Grupa 2M

  • MOSM Tychy
  • Volley Concept Katowice
  • Klub Siatkarski Racibórz
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
  • Lechia Volleyball Mysłowice
  • Hemarpol Norwid Częstochowa II
1 2022-10-01 11:00 MOSM Tychy - Volley Concept Katowice I Jaroszek Konrad II Religa Maja Sekretarz
1 2022-10-01 Volley Concept Katowice - Klub Siatkarski Racibórz I Jaroszek Konrad II Religa Maja Sekretarz
1 2022-10-01 Klub Siatkarski Racibórz - MOSM Tychy I Jaroszek Konrad II Religa Maja Sekretarz
2 2022-10-01 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III I Krupski Marek II Adamczyk Adriana Sekretarz
2 2022-10-01 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - pauzuje I Krupski Marek II Adamczyk Adriana Sekretarz
2 2022-10-01 pauzuje - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Krupski Marek II Adamczyk Adriana Sekretarz
3 2022-10-01 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Fiutek Mariusz II Jędrasik Paweł Sekretarz
3 2022-10-01 Hemarpol Norwid Częstochowa II - pauzuje I Fiutek Mariusz II Jędrasik Paweł Sekretarz
3 2022-10-01 pauzuje - Lechia Volleyball Mysłowice I Fiutek Mariusz II Jędrasik Paweł Sekretarz
4 2022-10-08 10:00 Lechia Volleyball Mysłowice - MOSM Tychy I Skowroński Grzegorz II Molencki Jakub Sekretarz
4 2022-10-08 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III I Skowroński Grzegorz II Molencki Jakub Sekretarz
4 2022-10-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Lechia Volleyball Mysłowice I Skowroński Grzegorz II Molencki Jakub Sekretarz
5 2022-10-08 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Volley Concept Katowice I Kasprzyk Wojciech II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
5 2022-10-08 Volley Concept Katowice - pauzuje I Kasprzyk Wojciech II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
5 2022-10-08 pauzuje - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Kasprzyk Wojciech II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
6 2022-10-08 9:00 Klub Siatkarski Racibórz - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Gołąbek Marcin II Konsek Michalina Sekretarz
6 2022-10-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - pauzuje I Gołąbek Marcin II Konsek Michalina Sekretarz
6 2022-10-08 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz I Gołąbek Marcin II Konsek Michalina Sekretarz
7 2022-10-15 MOSM Tychy - pauzuje I II Sekretarz
7 2022-10-15 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
7 2022-10-15 pauzuje - MOSM Tychy I II Sekretarz
8 2022-10-15 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Klub Siatkarski Racibórz I Adamczyk Adriana II Rutkowski Mirosław Sekretarz
8 2022-10-15 Klub Siatkarski Racibórz - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Adamczyk Adriana II Rutkowski Mirosław Sekretarz
8 2022-10-15 Hemarpol Norwid Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III I Adamczyk Adriana II Rutkowski Mirosław Sekretarz
9 2022-10-15 10:00 Volley Concept Katowice - Lechia Volleyball Mysłowice I Darocha Henryk II Niedbała Katarzyna Sekretarz
9 2022-10-15 Lechia Volleyball Mysłowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Darocha Henryk II Niedbała Katarzyna Sekretarz
9 2022-10-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Volley Concept Katowice I Darocha Henryk II Niedbała Katarzyna Sekretarz
10 2022-10-22 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MOSM Tychy I Nowicki Robert II Popow Szymon Sekretarz
10 2022-10-22 MOSM Tychy - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Nowicki Robert II Popow Szymon Sekretarz
10 2022-10-22 Hemarpol Norwid Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Nowicki Robert II Popow Szymon Sekretarz
11 2022-10-22 10:00 Volley Concept Katowice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III I Wanat Jakub II Kramarz Małgorzata Sekretarz
11 2022-10-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - pauzuje I Wanat Jakub II Kramarz Małgorzata Sekretarz
11 2022-10-22 pauzuje - Volley Concept Katowice I Wanat Jakub II Kramarz Małgorzata Sekretarz
12 2022-10-22 10:00 Klub Siatkarski Racibórz - Lechia Volleyball Mysłowice I Neyman Jacek II Łyczko Kamil Sekretarz
12 2022-10-22 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje I Neyman Jacek II Łyczko Kamil Sekretarz
12 2022-10-22 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz I Neyman Jacek II Łyczko Kamil Sekretarz