Młodzicy

Grupa 41 - Finał Mistrzostw Śląska Młodzików

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • ANBUD MKS BĘDZIN
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
1 2020-03-06 15:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Józefowski Paweł II Budzik Marek Sekretarz Jędraś Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-03-06 16:30 ANBUD MKS BĘDZIN - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Budzik Marek II Józefowski Paweł Sekretarz Jędraś Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-03-07 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Cyran Janusz II Sikora Bogumił Sekretarz Stanek Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-03-07 12:00 ANBUD MKS BĘDZIN - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Sikora Bogumił II Cyran Janusz Sekretarz Stanek Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-03-08 9:30 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Szynczewska Monika Sekretarz Darocha Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-03-08 11:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - ANBUD MKS BĘDZIN I Szynczewska Monika II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz Darocha Henryk L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 31M - o miejsca 1-9

  • TS Volley Rybnik
  • Aluron Virtu CMC Zawiercie
  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II
  • SK Górnik Radlin
  • ANBUD MKS BĘDZIN
1 2020-01-04 10:00 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Szczepankiewicz Łukasz II Bułakowski Dawid Sekretarz
1 2020-01-04 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - TS Volley Rybnik I Szczepankiewicz Łukasz II Bułakowski Dawid Sekretarz
1 2020-01-04 TS Volley Rybnik - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Szczepankiewicz Łukasz II Bułakowski Dawid Sekretarz
2 2020-01-04 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Sikora Bogumił II Szlagowski Krzysztof Sekretarz
2 2020-01-04 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa I Sikora Bogumił II Szlagowski Krzysztof Sekretarz
2 2020-01-04 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Sikora Bogumił II Szlagowski Krzysztof Sekretarz
3 2020-01-04 10:00 ANBUD MKS BĘDZIN - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Chudzik Maciej II Janeczek Igor Sekretarz
3 2020-01-04 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - SK Górnik Radlin I Chudzik Maciej II Janeczek Igor Sekretarz
3 2020-01-04 SK Górnik Radlin - ANBUD MKS BĘDZIN I Chudzik Maciej II Janeczek Igor Sekretarz
5 2020-01-11 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Krupski Marek II Rutkowski Mirosław Sekretarz
5 2020-01-11 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Krupski Marek II Rutkowski Mirosław Sekretarz
5 2020-01-11 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Krupski Marek II Rutkowski Mirosław Sekretarz
6 2020-01-11 10:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa I Kapica Paweł II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz
6 2020-01-11 Hemarpol Norwid Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN I Kapica Paweł II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz
6 2020-01-11 ANBUD MKS BĘDZIN - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Kapica Paweł II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz
7 2020-02-01 10:00 TS Volley Rybnik - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Józefowski Paweł II Janeczek Igor Sekretarz
7 2020-02-01 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - ANBUD MKS BĘDZIN I Józefowski Paweł II Janeczek Igor Sekretarz
7 2020-02-01 ANBUD MKS BĘDZIN - TS Volley Rybnik I Józefowski Paweł II Janeczek Igor Sekretarz
8 2020-02-01 10:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Wolszczyniak Ireneusz II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
8 2020-02-01 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Wolszczyniak Ireneusz II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
8 2020-02-01 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Wolszczyniak Ireneusz II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
9 2020-02-01 10:00 Aluron Virtu CMC Zawiercie - SK Górnik Radlin I Chudzik Maciej II Błachuciński Rafał Sekretarz
9 2020-02-01 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa I Chudzik Maciej II Błachuciński Rafał Sekretarz
9 2020-02-01 Hemarpol Norwid Częstochowa - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Chudzik Maciej II Błachuciński Rafał Sekretarz
4 2020-02-10 14:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik I Budzik Marek II Kuśmierski Janusz Sekretarz
4 2020-02-10 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin I Budzik Marek II Kuśmierski Janusz Sekretarz
4 2020-02-10 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Budzik Marek II Kuśmierski Janusz Sekretarz
10 2020-02-22 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - TS Volley Rybnik I Dobrzański Marcin II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz
10 2020-02-22 TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Dobrzański Marcin II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz
10 2020-02-22 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - Hemarpol Norwid Częstochowa I Dobrzański Marcin II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz
11 2020-02-22 9:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - ANBUD MKS BĘDZIN I Maroszek Wojciech II Paprzycki Piotr Sekretarz
11 2020-02-22 ANBUD MKS BĘDZIN - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Maroszek Wojciech II Paprzycki Piotr Sekretarz
11 2020-02-22 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Maroszek Wojciech II Paprzycki Piotr Sekretarz
12 2020-02-22 10:00 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Neyman Jacek II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz
12 2020-02-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Neyman Jacek II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz
12 2020-02-22 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - SK Górnik Radlin I Neyman Jacek II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz

Grupa 32 - o miejsca 10-18

  • UKS Jedynka Jaworzno
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • GKS GieKSa Katowice
  • KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
  • MOSM Tychy
  • MUKS Sari Żory
  • ANBUD MKS BĘDZIN II
  • MKS Winner Czechowice-Dziedzice
1 2020-02-01 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Borda Jarosław II Kaleta Piotr Sekretarz
1 2020-02-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Borda Jarosław II Kaleta Piotr Sekretarz
1 2020-02-01 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - UKS Jedynka Jaworzno I Borda Jarosław II Kaleta Piotr Sekretarz
2 2020-02-01 10:00 GKS GieKSa Katowice - MOSM Tychy I Kisiel Natalia II Bratek Monika Sekretarz
2 2020-02-01 MOSM Tychy - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Kisiel Natalia II Bratek Monika Sekretarz
2 2020-02-01 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - GKS GieKSa Katowice I Kisiel Natalia II Bratek Monika Sekretarz
3 2020-02-01 10:00 MUKS Sari Żory - ANBUD MKS BĘDZIN II I Cichecka-Meisner Michalina II Molencki Jakub Sekretarz
3 2020-02-01 ANBUD MKS BĘDZIN II - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Cichecka-Meisner Michalina II Molencki Jakub Sekretarz
3 2020-02-01 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MUKS Sari Żory I Cichecka-Meisner Michalina II Molencki Jakub Sekretarz
5 2020-02-15 10:00 GKS GieKSa Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Podoba Piotr II Chojnacki Karol Sekretarz
5 2020-02-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MUKS Sari Żory I Podoba Piotr II Chojnacki Karol Sekretarz
5 2020-02-15 MUKS Sari Żory - GKS GieKSa Katowice I Podoba Piotr II Chojnacki Karol Sekretarz
6 2020-02-15 10:00 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MOSM Tychy I Cichecka-Meisner Michalina II Stadnicka Justyna Sekretarz
6 2020-02-15 MOSM Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Cichecka-Meisner Michalina II Stadnicka Justyna Sekretarz
6 2020-02-15 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Cichecka-Meisner Michalina II Stadnicka Justyna Sekretarz
4 2020-02-22 10:00 ANBUD MKS BĘDZIN II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Kuchna Andrzej II Polak Piotr Sekretarz
4 2020-02-22 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS Jedynka Jaworzno I Kuchna Andrzej II Polak Piotr Sekretarz
4 2020-02-22 UKS Jedynka Jaworzno - ANBUD MKS BĘDZIN II I Kuchna Andrzej II Polak Piotr Sekretarz
10 2020-03-14 10:00 MOSM Tychy - UKS Jedynka Jaworzno I II Sekretarz
10 2020-03-14 UKS Jedynka Jaworzno - MUKS Sari Żory I II Sekretarz
10 2020-03-14 MUKS Sari Żory - MOSM Tychy I II Sekretarz
11 2020-03-14 10:00 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I II Sekretarz
11 2020-03-14 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I II Sekretarz
11 2020-03-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I II Sekretarz
12 2020-03-14 10:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - GKS GieKSa Katowice I II Sekretarz
12 2020-03-14 GKS GieKSa Katowice - ANBUD MKS BĘDZIN II I II Sekretarz
12 2020-03-14 ANBUD MKS BĘDZIN II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I II Sekretarz
7 2020-03-21 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice I Darocha Henryk II Bratek Monika Sekretarz
7 2020-03-21 GKS GieKSa Katowice - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Darocha Henryk II Bratek Monika Sekretarz
7 2020-03-21 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - UKS Jedynka Jaworzno I Darocha Henryk II Bratek Monika Sekretarz
8 2020-03-21 10:00 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Rutkowski Mirosław II Berger Grzegorz Sekretarz
8 2020-03-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - MUKS Sari Żory I Rutkowski Mirosław II Berger Grzegorz Sekretarz
8 2020-03-21 MUKS Sari Żory - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Rutkowski Mirosław II Berger Grzegorz Sekretarz
9 2020-03-21 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - ANBUD MKS BĘDZIN II I Cieślik Wiesław II Panek Agnieszka Sekretarz
9 2020-03-21 ANBUD MKS BĘDZIN II - MOSM Tychy I Cieślik Wiesław II Panek Agnieszka Sekretarz
9 2020-03-21 MOSM Tychy - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Cieślik Wiesław II Panek Agnieszka Sekretarz

Grupa 33 - o miejsca 19-22

  • MKSR Pyskowice
  • MUKS Michałkowice
  • Hemarpol Norwid Częstochowa II
  • UKS Jedynka Jaworzno II
2 2020-02-15 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno II I Stępniak Adam II Welm Grzegorz Sekretarz
2 2020-02-15 UKS Jedynka Jaworzno II - MUKS Michałkowice I Stępniak Adam II Welm Grzegorz Sekretarz
2 2020-02-15 MUKS Michałkowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Stępniak Adam II Welm Grzegorz Sekretarz
1 2020-03-07 10:00 MKSR Pyskowice - MUKS Michałkowice I Bulanda Sylwia II Płowiec Mateusz Sekretarz
1 2020-03-07 MUKS Michałkowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Bulanda Sylwia II Płowiec Mateusz Sekretarz
1 2020-03-07 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MKSR Pyskowice I Bulanda Sylwia II Płowiec Mateusz Sekretarz
4 2020-03-14 10:00 UKS Jedynka Jaworzno II - Hemarpol Norwid Częstochowa II I II Sekretarz
4 2020-03-14 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MKSR Pyskowice I II Sekretarz
4 2020-03-14 MKSR Pyskowice - UKS Jedynka Jaworzno II I II Sekretarz
3 2020-03-21 10:00 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice I Ostrowski Jacek II Zębalski Marcin Sekretarz
3 2020-03-21 MKSR Pyskowice - UKS Jedynka Jaworzno II I Ostrowski Jacek II Zębalski Marcin Sekretarz
3 2020-03-21 UKS Jedynka Jaworzno II - MUKS Michałkowice I Ostrowski Jacek II Zębalski Marcin Sekretarz

Grupa 34 - o miejsca 23-25

  • SiKReT Gliwice
  • KS AZS Rafako Racibórz
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
1 2020-02-01 10:00 SiKReT Gliwice - KS AZS Rafako Racibórz I Polak Marek II Jastrzębowska Marta Sekretarz
1 2020-02-01 KS AZS Rafako Racibórz - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Polak Marek II Jastrzębowska Marta Sekretarz
1 2020-02-01 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SiKReT Gliwice I Polak Marek II Jastrzębowska Marta Sekretarz
2 2020-02-15 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SiKReT Gliwice I Wygaś Andrzej II Kastelik Katarzyna Sekretarz
2 2020-02-15 SiKReT Gliwice - KS AZS Rafako Racibórz I Wygaś Andrzej II Kastelik Katarzyna Sekretarz
2 2020-02-15 KS AZS Rafako Racibórz - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Wygaś Andrzej II Kastelik Katarzyna Sekretarz
3 2020-02-29 10:00 KS AZS Rafako Racibórz - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Gołąbek Marcin II Różak Alicja Sekretarz
3 2020-02-29 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SiKReT Gliwice I Gołąbek Marcin II Różak Alicja Sekretarz
3 2020-02-29 SiKReT Gliwice - KS AZS Rafako Racibórz I Gołąbek Marcin II Różak Alicja Sekretarz

Grupa 21 "M"

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
  • UKS Jedynka Jaworzno
  • ANBUD MKS BĘDZIN
  • MOSM Tychy
  • Aluron Virtu CMC Zawiercie
  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • ANBUD MKS BĘDZIN II
1 2019-11-30 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Weiner Marcin II Górski Mateusz Sekretarz
1 2019-11-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Weiner Marcin II Górski Mateusz Sekretarz
1 2019-11-30 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno I Weiner Marcin II Górski Mateusz Sekretarz
2 2019-11-30 10:00 Aluron Virtu CMC Zawiercie - ANBUD MKS BĘDZIN I Boś Paulina II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
2 2019-11-30 ANBUD MKS BĘDZIN - MOSM Tychy I Boś Paulina II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
2 2019-11-30 MOSM Tychy - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Boś Paulina II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
3 2019-11-30 10:00 ANBUD MKS BĘDZIN II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Syguła Zbigniew II Błachuciński Rafał Sekretarz
3 2019-11-30 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Syguła Zbigniew II Błachuciński Rafał Sekretarz
3 2019-11-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - ANBUD MKS BĘDZIN II I Syguła Zbigniew II Błachuciński Rafał Sekretarz
4 2019-12-07 11:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Budzik Marek II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
4 2019-12-07 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Budzik Marek II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
4 2019-12-07 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Budzik Marek II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
5 2019-12-07 10:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Boś Paulina II Wygas Dawid Sekretarz
5 2019-12-07 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - MOSM Tychy I Boś Paulina II Wygas Dawid Sekretarz
5 2019-12-07 MOSM Tychy - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Boś Paulina II Wygas Dawid Sekretarz
6 2019-12-07 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - ANBUD MKS BĘDZIN II I Sadowski Jarosław II Komenda Jakub Sekretarz
6 2019-12-07 ANBUD MKS BĘDZIN II - ANBUD MKS BĘDZIN I Sadowski Jarosław II Komenda Jakub Sekretarz
6 2019-12-07 ANBUD MKS BĘDZIN - UKS Jedynka Jaworzno I Sadowski Jarosław II Komenda Jakub Sekretarz
7 2019-12-14 9:30 MOSM Tychy - ANBUD MKS BĘDZIN II I Pieczka Paweł II Górski Mateusz Sekretarz
7 2019-12-14 ANBUD MKS BĘDZIN II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Pieczka Paweł II Górski Mateusz Sekretarz
7 2019-12-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MOSM Tychy I Pieczka Paweł II Górski Mateusz Sekretarz
8 2019-12-14 10:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Kapica Paweł II Michalik Michał Sekretarz
8 2019-12-14 Aluron Virtu CMC Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno I Kapica Paweł II Michalik Michał Sekretarz
8 2019-12-14 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Kapica Paweł II Michalik Michał Sekretarz
9 2019-12-14 15:00 ANBUD MKS BĘDZIN - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Sadowski Jarosław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
9 2019-12-14 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Sadowski Jarosław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
9 2019-12-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - ANBUD MKS BĘDZIN I Sadowski Jarosław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
10 2019-12-15 10:00 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Cieślik Benedykt II Obłój Wojciech Sekretarz
10 2019-12-15 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Cieślik Benedykt II Obłój Wojciech Sekretarz
10 2019-12-15 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - ANBUD MKS BĘDZIN I Cieślik Benedykt II Obłój Wojciech Sekretarz
11 2019-12-15 10:00 Aluron Virtu CMC Zawiercie - ANBUD MKS BĘDZIN II I Kapica Paweł II Wygas Dawid Sekretarz
11 2019-12-15 ANBUD MKS BĘDZIN II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Kapica Paweł II Wygas Dawid Sekretarz
11 2019-12-15 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Kapica Paweł II Wygas Dawid Sekretarz
12 2019-12-15 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - UKS Jedynka Jaworzno I Nowicki Robert II Moczek Jakub Sekretarz
12 2019-12-15 UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy I Nowicki Robert II Moczek Jakub Sekretarz
12 2019-12-15 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Nowicki Robert II Moczek Jakub Sekretarz

Grupa 22 "M"

  • SK Górnik Radlin
  • KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • GKS GieKSa Katowice
  • TS Volley Rybnik
  • MKSR Pyskowice
  • Hemarpol Norwid Częstochowa II
  • MUKS Michałkowice
1 2019-11-30 12:00 SK Górnik Radlin - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Budzik Marek II Rakoczy Szymon Sekretarz
1 2019-11-30 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Budzik Marek II Rakoczy Szymon Sekretarz
1 2019-11-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin I Budzik Marek II Rakoczy Szymon Sekretarz
2 2019-11-30 10:00 GKS GieKSa Katowice - TS Volley Rybnik I Witkowski Łukasz II Jastrzębowska Marta Sekretarz
2 2019-11-30 TS Volley Rybnik - Hemarpol Norwid Częstochowa I Witkowski Łukasz II Jastrzębowska Marta Sekretarz
2 2019-11-30 Hemarpol Norwid Częstochowa - GKS GieKSa Katowice I Witkowski Łukasz II Jastrzębowska Marta Sekretarz
3 2019-11-30 9:00 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MUKS Michałkowice I Pęcherzewski Andrzej II Szopa Małgorzata Sekretarz
3 2019-11-30 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice I Pęcherzewski Andrzej II Szopa Małgorzata Sekretarz
3 2019-11-30 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Pęcherzewski Andrzej II Szopa Małgorzata Sekretarz
4 2019-12-07 9:00 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik I Włodyka Włodzimierz II Tyc Mirosław Sekretarz
4 2019-12-07 TS Volley Rybnik - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Włodyka Włodzimierz II Tyc Mirosław Sekretarz
4 2019-12-07 Hemarpol Norwid Częstochowa II - SK Górnik Radlin I Włodyka Włodzimierz II Tyc Mirosław Sekretarz
5 2019-12-07 10:00 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKSR Pyskowice I Berger Tadeusz II Adamczyk Adriana Sekretarz
5 2019-12-07 MKSR Pyskowice - GKS GieKSa Katowice I Berger Tadeusz II Adamczyk Adriana Sekretarz
5 2019-12-07 GKS GieKSa Katowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Berger Tadeusz II Adamczyk Adriana Sekretarz
6 2019-12-07 9:00 MUKS Michałkowice - Hemarpol Norwid Częstochowa I Kisiel Natalia II Pawłowski Szymon Sekretarz
6 2019-12-07 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Kisiel Natalia II Pawłowski Szymon Sekretarz
6 2019-12-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - MUKS Michałkowice I Kisiel Natalia II Pawłowski Szymon Sekretarz
7 2019-12-14 10:00 MUKS Michałkowice - GKS GieKSa Katowice I Kisiel jr Marek II Zatoński Michał Sekretarz
7 2019-12-14 GKS GieKSa Katowice - SK Górnik Radlin I Kisiel jr Marek II Zatoński Michał Sekretarz
7 2019-12-14 SK Górnik Radlin - MUKS Michałkowice I Kisiel jr Marek II Zatoński Michał Sekretarz
8 2019-12-14 8:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - TS Volley Rybnik I Gołąbek Marcin II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
8 2019-12-14 MKSR Pyskowice - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Gołąbek Marcin II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
8 2019-12-14 TS Volley Rybnik - MKSR Pyskowice I Gołąbek Marcin II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
9 2019-12-14 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Wolszczyniak Ireneusz II Wygas Dawid Sekretarz
9 2019-12-14 Hemarpol Norwid Częstochowa II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Wolszczyniak Ireneusz II Wygas Dawid Sekretarz
9 2019-12-14 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Hemarpol Norwid Częstochowa I Wolszczyniak Ireneusz II Wygas Dawid Sekretarz
10 2019-12-15 10:00 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa I Bednik Ryszard II Szumilas Marcin Sekretarz
10 2019-12-15 Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin I Bednik Ryszard II Szumilas Marcin Sekretarz
10 2019-12-15 SK Górnik Radlin - MKSR Pyskowice I Bednik Ryszard II Szumilas Marcin Sekretarz
11 2019-12-15 10:00 TS Volley Rybnik - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Hawryło Katarzyna II Religa Maja Sekretarz
11 2019-12-15 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice I Hawryło Katarzyna II Religa Maja Sekretarz
11 2019-12-15 MUKS Michałkowice - TS Volley Rybnik I Hawryło Katarzyna II Religa Maja Sekretarz
12 2019-12-15 10:00 GKS GieKSa Katowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Darocha Henryk II Domagała Bogusz Sekretarz
12 2019-12-15 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Darocha Henryk II Domagała Bogusz Sekretarz
12 2019-12-15 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - GKS GieKSa Katowice I Darocha Henryk II Domagała Bogusz Sekretarz

Grupa 23

  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • UKS Jedynka Jaworzno II
  • SiKReT Gliwice
1 2019-11-30 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Jaworzno II I Wajant Anna II Panek Agnieszka Sekretarz
1 2019-11-30 UKS Jedynka Jaworzno II - SiKReT Gliwice I Wajant Anna II Panek Agnieszka Sekretarz
1 2019-11-30 SiKReT Gliwice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Wajant Anna II Panek Agnieszka Sekretarz
2 2019-12-07 10:00 SiKReT Gliwice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Kapica Paweł II Fujarska Michalina Sekretarz
2 2019-12-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Jaworzno II I Kapica Paweł II Fujarska Michalina Sekretarz
2 2019-12-07 UKS Jedynka Jaworzno II - SiKReT Gliwice I Kapica Paweł II Fujarska Michalina Sekretarz
3 2019-12-14 10:00 UKS Jedynka Jaworzno II - SiKReT Gliwice I Ostrowski Bartosz II Ryczko Maciej Sekretarz
3 2019-12-14 SiKReT Gliwice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Ostrowski Bartosz II Ryczko Maciej Sekretarz
3 2019-12-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Jaworzno II I Ostrowski Bartosz II Ryczko Maciej Sekretarz

Grupa 24

  • KS AZS Rafako Racibórz
  • MUKS Sari Żory
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
  • MKS Winner Czechowice-Dziedzice
2 2019-12-07 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Kalfas Grzegorz II Broniszewski Michał Sekretarz
2 2019-12-07 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MUKS Sari Żory I Kalfas Grzegorz II Broniszewski Michał Sekretarz
2 2019-12-07 MUKS Sari Żory - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Kalfas Grzegorz II Broniszewski Michał Sekretarz
3 2019-12-14 10:00 MUKS Sari Żory - KS AZS Rafako Racibórz I Kapa Piotr II Bratek Monika Sekretarz
3 2019-12-14 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Kapa Piotr II Bratek Monika Sekretarz
3 2019-12-14 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - MUKS Sari Żory I Kapa Piotr II Bratek Monika Sekretarz
4 2019-12-15 10:00 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Berger Tadeusz II Dzikowska Magdalena Sekretarz
4 2019-12-15 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - KS AZS Rafako Racibórz I Berger Tadeusz II Dzikowska Magdalena Sekretarz
4 2019-12-15 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Berger Tadeusz II Dzikowska Magdalena Sekretarz
1 2019-12-20 16:30 KS AZS Rafako Racibórz - MUKS Sari Żory I Kuśmierski Janusz II Konsek Michalina Sekretarz
1 2019-12-20 MUKS Sari Żory - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II I Kuśmierski Janusz II Konsek Michalina Sekretarz
1 2019-12-20 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - KS AZS Rafako Racibórz I Kuśmierski Janusz II Konsek Michalina Sekretarz

Grupa 11 M

  • ANBUD MKS BĘDZIN
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • SK Górnik Radlin
  • UKS Jedynka Jaworzno
  • Aluron Virtu CMC Zawiercie
  • Hemarpol Norwid Częstochowa II
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • MOSM Tychy
1 2019-10-12 10:00 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Kisiel jr Marek II Zębalski Marcin Sekretarz
1 2019-10-12 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa I Kisiel jr Marek II Zębalski Marcin Sekretarz
1 2019-10-12 Hemarpol Norwid Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN I Kisiel jr Marek II Zębalski Marcin Sekretarz
2 2019-10-12 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Lenart Piotr II Komenda Jakub Sekretarz
2 2019-10-12 Aluron Virtu CMC Zawiercie - SK Górnik Radlin I Lenart Piotr II Komenda Jakub Sekretarz
2 2019-10-12 SK Górnik Radlin - UKS Jedynka Jaworzno I Lenart Piotr II Komenda Jakub Sekretarz
3 2019-10-12 9:30 MOSM Tychy - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Józefowski Paweł II Ryczko Maciej Sekretarz
3 2019-10-12 Hemarpol Norwid Częstochowa II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Józefowski Paweł II Ryczko Maciej Sekretarz
3 2019-10-12 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MOSM Tychy I Józefowski Paweł II Ryczko Maciej Sekretarz
4 2019-10-19 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Włodyka Włodzimierz II Adamczyk Aleksy Sekretarz
4 2019-10-19 Aluron Virtu CMC Zawiercie - ANBUD MKS BĘDZIN I Włodyka Włodzimierz II Adamczyk Aleksy Sekretarz
4 2019-10-19 ANBUD MKS BĘDZIN - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Włodyka Włodzimierz II Adamczyk Aleksy Sekretarz
5 2019-10-19 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Wulczyńska Monika II Polak Piotr Sekretarz
5 2019-10-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Wulczyńska Monika II Polak Piotr Sekretarz
5 2019-10-19 Hemarpol Norwid Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno I Wulczyńska Monika II Polak Piotr Sekretarz
6 2019-10-19 10:00 SK Górnik Radlin - MOSM Tychy I Maroszek Wojciech II Gajda Mateusz Sekretarz
6 2019-10-19 MOSM Tychy - Hemarpol Norwid Częstochowa I Maroszek Wojciech II Gajda Mateusz Sekretarz
6 2019-10-19 Hemarpol Norwid Częstochowa - SK Górnik Radlin I Maroszek Wojciech II Gajda Mateusz Sekretarz
7 2019-10-26 9:30 MOSM Tychy - ANBUD MKS BĘDZIN I Weiner Marcin II Jaroszek Konrad Sekretarz
7 2019-10-26 ANBUD MKS BĘDZIN - UKS Jedynka Jaworzno I Weiner Marcin II Jaroszek Konrad Sekretarz
7 2019-10-26 UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy I Weiner Marcin II Jaroszek Konrad Sekretarz
8 2019-10-26 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Dobrzański Marcin II Rychlewski Przemysław Sekretarz
8 2019-10-26 Hemarpol Norwid Częstochowa II - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Dobrzański Marcin II Rychlewski Przemysław Sekretarz
8 2019-10-26 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Hemarpol Norwid Częstochowa I Dobrzański Marcin II Rychlewski Przemysław Sekretarz
9 2019-10-26 11:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Budzik Marek II Łyczko Kamil Sekretarz
9 2019-10-26 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin I Budzik Marek II Łyczko Kamil Sekretarz
9 2019-10-26 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Budzik Marek II Łyczko Kamil Sekretarz
10 2019-11-16 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa II - ANBUD MKS BĘDZIN I Kucharski Artur II Michalik Michał Sekretarz
10 2019-11-16 ANBUD MKS BĘDZIN - SK Górnik Radlin I Kucharski Artur II Michalik Michał Sekretarz
10 2019-11-16 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Kucharski Artur II Michalik Michał Sekretarz
11 2019-11-16 10:00 Aluron Virtu CMC Zawiercie - MOSM Tychy I Bierza Damian II Kapica Eliza Sekretarz
11 2019-11-16 MOSM Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Bierza Damian II Kapica Eliza Sekretarz
11 2019-11-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Bierza Damian II Kapica Eliza Sekretarz
12 2019-11-16 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Darocha Henryk II Ryczko Maciej Sekretarz
12 2019-11-16 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa I Darocha Henryk II Ryczko Maciej Sekretarz
12 2019-11-16 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno I Darocha Henryk II Ryczko Maciej Sekretarz

Grupa 12 M

  • MUKS Sari Żory
  • GKS GieKSa Katowice
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • TS Volley Rybnik
  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
  • ANBUD MKS BĘDZIN II
  • UKS Jedynka Jaworzno II
1 2019-10-12 10:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - MUKS Sari Żory I Kurbiel Paweł II Rudecka Dagmara Sekretarz
1 2019-10-12 MUKS Sari Żory - GKS GieKSa Katowice I Kurbiel Paweł II Rudecka Dagmara Sekretarz
1 2019-10-12 GKS GieKSa Katowice - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Kurbiel Paweł II Rudecka Dagmara Sekretarz
3 2019-10-12 10:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN II I Rembielak-Kucharska Marta II Welm Grzegorz Sekretarz
3 2019-10-12 ANBUD MKS BĘDZIN II - UKS Jedynka Jaworzno II I Rembielak-Kucharska Marta II Welm Grzegorz Sekretarz
3 2019-10-12 UKS Jedynka Jaworzno II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Rembielak-Kucharska Marta II Welm Grzegorz Sekretarz
4 2019-10-19 10:00 ANBUD MKS BĘDZIN II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Górski Mateusz II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
4 2019-10-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MUKS Sari Żory I Górski Mateusz II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
4 2019-10-19 MUKS Sari Żory - ANBUD MKS BĘDZIN II I Górski Mateusz II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
5 2019-10-19 10:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Kucharski Artur II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
5 2019-10-19 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - GKS GieKSa Katowice I Kucharski Artur II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
5 2019-10-19 GKS GieKSa Katowice - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Kucharski Artur II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
6 2019-10-19 10:00 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Pieczka Paweł II Bulanda Sylwia Sekretarz
6 2019-10-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - UKS Jedynka Jaworzno II I Pieczka Paweł II Bulanda Sylwia Sekretarz
6 2019-10-19 UKS Jedynka Jaworzno II - TS Volley Rybnik I Pieczka Paweł II Bulanda Sylwia Sekretarz
7 2019-10-26 10:00 UKS Jedynka Jaworzno II - MUKS Sari Żory I Mazur Tomasz II Żymła Mateusz Sekretarz
7 2019-10-26 MUKS Sari Żory - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Mazur Tomasz II Żymła Mateusz Sekretarz
7 2019-10-26 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno II I Mazur Tomasz II Żymła Mateusz Sekretarz
8 2019-10-26 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Skowroński Grzegorz II Panek Agnieszka Sekretarz
8 2019-10-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Skowroński Grzegorz II Panek Agnieszka Sekretarz
8 2019-10-26 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Skowroński Grzegorz II Panek Agnieszka Sekretarz
9 2019-10-26 10:00 GKS GieKSa Katowice - ANBUD MKS BĘDZIN II I Bednik Ryszard II Wyderka Wojciech Sekretarz
9 2019-10-26 ANBUD MKS BĘDZIN II - TS Volley Rybnik I Bednik Ryszard II Wyderka Wojciech Sekretarz
9 2019-10-26 TS Volley Rybnik - GKS GieKSa Katowice I Bednik Ryszard II Wyderka Wojciech Sekretarz
2 2019-11-14 15:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - TS Volley Rybnik I Ostrowski Wojciech II Molencki Jakub Sekretarz
2 2019-11-14 TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Ostrowski Wojciech II Molencki Jakub Sekretarz
2 2019-11-14 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Ostrowski Wojciech II Molencki Jakub Sekretarz
10 2019-11-16 10:00 MUKS Sari Żory - TS Volley Rybnik I Maroszek Wojciech II Skroban Łukasz Sekretarz
10 2019-11-16 TS Volley Rybnik - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Maroszek Wojciech II Skroban Łukasz Sekretarz
10 2019-11-16 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MUKS Sari Żory I Maroszek Wojciech II Skroban Łukasz Sekretarz
11 2019-11-16 10:00 GKS GieKSa Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Borda Jarosław II Kaleta Piotr Sekretarz
11 2019-11-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Jaworzno II I Borda Jarosław II Kaleta Piotr Sekretarz
11 2019-11-16 UKS Jedynka Jaworzno II - GKS GieKSa Katowice I Borda Jarosław II Kaleta Piotr Sekretarz
12 2019-11-16 10:00 ANBUD MKS BĘDZIN II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Syguła Zbigniew II Ostrowski Wojciech Sekretarz
12 2019-11-16 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Syguła Zbigniew II Ostrowski Wojciech Sekretarz
12 2019-11-16 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - ANBUD MKS BĘDZIN II I Syguła Zbigniew II Ostrowski Wojciech Sekretarz

Grupa 13 M

  • MKSR Pyskowice
  • KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
  • MUKS Michałkowice
1 2019-10-19 10:00 MKSR Pyskowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Mierzwa Karol II Sadowski II Jarosław Sekretarz
1 2019-10-19 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice I Mierzwa Karol II Sadowski II Jarosław Sekretarz
1 2019-10-19 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice I Mierzwa Karol II Sadowski II Jarosław Sekretarz
2 2019-10-26 10:00 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice I Wajant Anna II Chojnacki Karol Sekretarz
2 2019-10-26 MKSR Pyskowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Wajant Anna II Chojnacki Karol Sekretarz
2 2019-10-26 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice I Wajant Anna II Chojnacki Karol Sekretarz
3 2019-11-16 10:00 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice I Neyman Jacek II Adamczyk Aleksy Sekretarz
3 2019-11-16 MUKS Michałkowice - MKSR Pyskowice I Neyman Jacek II Adamczyk Aleksy Sekretarz
3 2019-11-16 MKSR Pyskowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Neyman Jacek II Adamczyk Aleksy Sekretarz

Grupa 1 - rozstawienie

  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • Hemarpol Norwid Częstochowa II
  • MKSR Pyskowice
1 2019-10-05 10:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Pęcherzewski Andrzej II Kopcik ✝ Grzegorz Sekretarz
1 2019-10-05 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MKSR Pyskowice I Pęcherzewski Andrzej II Kopcik ✝ Grzegorz Sekretarz
1 2019-10-05 MKSR Pyskowice - Hemarpol Norwid Częstochowa I Pęcherzewski Andrzej II Kopcik ✝ Grzegorz Sekretarz

Grupa 2 - rozstawienie

  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II
  • Aluron Virtu CMC Zawiercie
1 2019-10-05 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II I Bierza Damian II Rychlewski Przemysław Sekretarz
1 2019-10-05 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa II - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Bierza Damian II Rychlewski Przemysław Sekretarz
1 2019-10-05 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Bierza Damian II Rychlewski Przemysław Sekretarz

Grupa 3 - rozstawienie

  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
  • MOSM Tychy
1 2019-10-05 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Sikora Bogumił II Olma Anna Sekretarz
1 2019-10-05 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MOSM Tychy I Sikora Bogumił II Olma Anna Sekretarz
1 2019-10-05 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Sikora Bogumił II Olma Anna Sekretarz

Grupa 4 - rozstawienie

  • TS Volley Rybnik
  • SK Górnik Radlin
  • MUKS Sari Żory
1 2019-10-05 10:00 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin I Pieczka Paweł II Pawłowski Szymon Sekretarz
1 2019-10-05 SK Górnik Radlin - MUKS Sari Żory I Pieczka Paweł II Pawłowski Szymon Sekretarz
1 2019-10-05 MUKS Sari Żory - TS Volley Rybnik I Pieczka Paweł II Pawłowski Szymon Sekretarz

Grupa 5 - rozstawienie

  • ANBUD MKS BĘDZIN
  • ANBUD MKS BĘDZIN II
  • GKS GieKSa Katowice
1 2019-10-05 10:00 ANBUD MKS BĘDZIN - ANBUD MKS BĘDZIN II I Fiutek Mariusz II Janek Michał Sekretarz
1 2019-10-05 ANBUD MKS BĘDZIN II - GKS GieKSa Katowice I Fiutek Mariusz II Janek Michał Sekretarz
1 2019-10-05 GKS GieKSa Katowice - ANBUD MKS BĘDZIN I Fiutek Mariusz II Janek Michał Sekretarz

Grupa 6 - rozstawienie

  • UKS Jedynka Jaworzno
  • UKS Jedynka Jaworzno II
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
1 2019-10-05 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - UKS Jedynka Jaworzno II I Sadowski Jarosław II Machura Damian Sekretarz
1 2019-10-05 10:00 UKS Jedynka Jaworzno II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Sadowski Jarosław II Machura Damian Sekretarz
1 2019-10-05 10:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Jaworzno I Sadowski Jarosław II Machura Damian Sekretarz

Grupa 7 - rozstawienie

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
1 2019-10-05 11:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Gajda Mateusz II Domagała Bogusz Sekretarz

Grupa 1

  • GKS GieKSa Katowice
N/A 2019-12-21 GKS GieKSa Katowice - pauzuje I Panek Agnieszka II Machura Damian Sekretarz