Kadeci

Grupa 2A - 1/4 Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • UKS Błyskawica Stalpro Szczecin
  • EKS Skra Bełchatów
1 2021-03-18 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UKS Błyskawica Stalpro Szczecin I Broniszewski Michał II Błachuciński Rafał Sekretarz Berger Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-03-19 10:00 UKS Błyskawica Stalpro Szczecin - EKS Skra Bełchatów I Budzik Marek II Maroszek Wojciech Sekretarz Jędraś Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-03-19 17:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - EKS Skra Bełchatów I Paprzycki Piotr II Ostrowski Bartosz Sekretarz Dziopak Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2 B - 1/4 Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

  • Aluron CMC Wybicki Kielce
  • KS Metro Warszawa
  • IUKS Jedynka Poznań
2 2021-03-18 Aluron CMC Wybicki Kielce - KS Metro Warszawa I Błachuciński Rafał II Broniszewski Michał Sekretarz Berger Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-03-19 KS Metro Warszawa - IUKS Jedynka Poznań I Maroszek Wojciech II Budzik Marek Sekretarz Jędraś Wojciech L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-03-19 Aluron CMC Wybicki Kielce - IUKS Jedynka Poznań I Ostrowski Bartosz II Paprzycki Piotr Sekretarz Dziopak Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2 - 1/4 Finał M P Juniorów Młodszych mecz o 5 miejsce

  • EKS Skra Bełchatów
  • Aluron CMC Wybicki Kielce
7 2021-03-20 10:00 EKS Skra Bełchatów - Aluron CMC Wybicki Kielce I Nowicka Anna II Cyran Janusz Sekretarz Targosz Witold L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 2 - 1/4 Finał M P Juniorów Młodszych - runda Finałowa

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • KS Metro Warszawa
  • UKS Błyskawica Stalpro Szczecin
  • IUKS Jedynka Poznań
1 2021-03-19 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UKS Błyskawica Stalpro Szczecin I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-03-19 KS Metro Warszawa - IUKS Jedynka Poznań I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2021-03-20 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - IUKS Jedynka Poznań I Górski Mateusz II Kastelik Katarzyna Sekretarz Kuśmierski Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-03-20 KS Metro Warszawa - UKS Błyskawica Stalpro Szczecin I Kastelik Katarzyna II Górski Mateusz Sekretarz Kuśmierski Janusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-03-21 10:00 UKS Błyskawica Stalpro Szczecin - IUKS Jedynka Poznań I Krupski Marek II Drabik Marek Sekretarz Berger Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2021-03-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - KS Metro Warszawa I Drabik Marek II Krupski Marek Sekretarz Berger Tadeusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 8 - Finał Mistrzostw Województwa Śląskiego Kadetów

  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • TS Volley Rybnik
1 2021-02-24 16:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - TS Volley Rybnik I Szynczewska Monika II Fiutek Mariusz Sekretarz Borda Jarosław
2 2021-02-24 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Fiutek Mariusz II Szynczewska Monika Sekretarz Borda Jarosław
3 2021-02-25 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - TS Volley Rybnik I Lenart Piotr II Hawryło Katarzyna Sekretarz Słaby Leszek
4 2021-02-25 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Hawryło Katarzyna II Lenart Piotr Sekretarz Słaby Leszek
5 2021-02-26 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Drabik Marek II Król Piotr Sekretarz Nowiński Leszek
6 2021-02-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - TS Volley Rybnik I Król Piotr II Drabik Marek Sekretarz Nowiński Leszek
7 2021-02-27 10:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik I Kaczmarzyk Grzegorz II Dobrzański Marcin Sekretarz Sadowski Jarosław
8 2021-02-27 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Dobrzański Marcin II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz Sadowski Jarosław
9 2021-02-28 10:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa I Cieślik Benedykt II Wulczyńska Monika Sekretarz Bednik Ryszard
10 2021-02-28 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Wulczyńska Monika II Cieślik Benedykt Sekretarz Bednik Ryszard

Grupa 6 - 1/2 Mistrzostw Województwa śląskiego Kadetów

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
1 2021-02-08 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II I Włodyka Włodzimierz II Drabik Marek Sekretarz Berger Tadeusz
2 2021-02-08 17:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Boś Paulina II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz Ozimiński Andrzej
3 2021-02-09 16:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Nagler-Skroban Klaudia II Budzik Marek Sekretarz Darocha Henryk
4 2021-02-09 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa I Budzik Marek II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz Darocha Henryk
5 2021-02-10 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II I Neyman Jacek II Gołąbek Marcin Sekretarz Jędraś Wojciech
6 2021-02-10 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Gołąbek Marcin II Neyman Jacek Sekretarz Jędraś Wojciech

Grupa 7 - 1/2 Mistrzostw Województwa śląskiego Kadetów

  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • SK Górnik Radlin
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
1 2021-02-08 17:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - SK Górnik Radlin I Górski Mateusz II Błachuciński Rafał Sekretarz Słaby Leszek Kwalifikator: Wiesław Cieślik
2 2021-02-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Błachuciński Rafał II Górski Mateusz Sekretarz Słaby Leszek Kwalifikator: Wiesław Cieślik
3 2021-02-09 17:00 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Broniszewski Michał II Ostrowski Bartosz Sekretarz Słaby Leszek Kwalifikator: Wiesław Cieślik
4 2021-02-09 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Ostrowski Bartosz II Broniszewski Michał Sekretarz Słaby Leszek Kwalifikator: Wiesław Cieślik
5 2021-02-10 17:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin I Paprzycki Piotr II Kastelik Katarzyna Sekretarz Fiutek Mariusz Kwalifikator: Wiesław Cieślik
6 2021-02-10 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Kastelik Katarzyna II Paprzycki Piotr Sekretarz Fiutek Mariusz Kwalifikator: Wiesław Cieślik

Grupa 4 - 1/4 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • GKS GieKSa Katowice
  • MOSM Tychy
  • SK Górnik Radlin
1 2021-01-25 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - MOSM Tychy I Rychlewski Przemysław II Stępniak Adam Sekretarz
2 2021-01-25 17:30 GKS GieKSa Katowice - SK Górnik Radlin I Konar Bartosz II Kilijański Bartosz Sekretarz
3 2021-01-26 16:00 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin I Polak Marek II Drabik Marek Sekretarz
4 2021-01-26 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - GKS GieKSa Katowice I Kasprzyk Wojciech II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz
5 2021-01-27 16:00 GKS GieKSa Katowice - MOSM Tychy I Szumilas Marcin II Szynczewska Monika Sekretarz
6 2021-01-27 16:00 SK Górnik Radlin - Hemarpol Norwid Częstochowa I Wygas Dawid II Kucharski Artur Sekretarz

Grupa 5 - 1/4 Finału Mistrzostw Województwa Śląskiego

  • UKS Jedynka Jaworzno
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • MKSR Pyskowice
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
1 2021-01-25 17:00 UKS Jedynka Jaworzno - MKSR Pyskowice I Fiutek Mariusz II Gałaszek Krystian Sekretarz
2 2021-01-25 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II I Gałaszek Krystian II Fiutek Mariusz Sekretarz
3 2021-01-26 17:00 MKSR Pyskowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II I Polak Piotr II Kapa Piotr Sekretarz
4 2021-01-26 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Kapa Piotr II Polak Piotr Sekretarz
5 2021-01-27 17:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MKSR Pyskowice I Nowiński Leszek II Chudzik Maciej Sekretarz
6 2021-01-27 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - UKS Jedynka Jaworzno I Chudzik Maciej II Nowiński Leszek Sekretarz

Grupa 9 - o miejsca 6-9

  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • SK Górnik Radlin
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II

Grupa 10 - o miejsca 10-13

  • MOSM Tychy
  • GKS GieKSa Katowice
  • UKS Jedynka Jaworzno
  • MKSR Pyskowice
1 2021-02-26 17:30 MOSM Tychy - UKS Jedynka Jaworzno I Janek Michał II Wajant Anna Sekretarz
2 2021-02-26 17:00 GKS GieKSa Katowice - MKSR Pyskowice I Machura Damian II Lasok Martyna Sekretarz
3 2021-03-05 17:30 UKS Jedynka Jaworzno - MKSR Pyskowice I Borda Jarosław II Janek Michał Sekretarz
4 2021-03-05 17:30 MOSM Tychy - GKS GieKSa Katowice I Zatoński Michał II Konar Bartosz Sekretarz
5 2021-03-12 17:00 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno I Sadowski Jarosław II Obłój Wojciech Sekretarz
6 2021-03-12 18:15 MKSR Pyskowice - MOSM Tychy I Zeliasz-Nguyen Dominik II Gajda Mateusz Sekretarz
7 2021-03-19 17:30 UKS Jedynka Jaworzno - MOSM Tychy I Obłój Wojciech II Kisiel jr Marek Sekretarz
8 2021-03-19 18:15 MKSR Pyskowice - GKS GieKSa Katowice I Strugała Tomasz II Kapa Piotr Sekretarz
9 2021-03-26 18:15 MKSR Pyskowice - UKS Jedynka Jaworzno I Jaroszek Konrad II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
10 2021-03-26 17:00 GKS GieKSa Katowice - MOSM Tychy I Borda Jarosław II Sadowski Jarosław Sekretarz
11 2021-05-14 17:30 UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice I Nowiński Leszek II Gajewski Krzysztof Sekretarz
12 2021-05-14 17:00 MOSM Tychy - MKSR Pyskowice I Sadowski Jarosław II Słaby Leszek Sekretarz

Grupa 11 - o miejsca 14-15

  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • SV MOSiR Zabrze
1 2021-02-25 16:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SV MOSiR Zabrze I Wróbel Mateusz II Dusza Krzysztof Sekretarz
2 2021-03-12 16:30 SV MOSiR Zabrze - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Błachuciński Rafał II Zatoński Michał Sekretarz

Grupa 1

  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • SMS Sparta AGH Kraków
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
1 2020-09-18 17:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - SMS Sparta AGH Kraków I II Sekretarz Darocha Henryk
2 2020-09-18 BKS Chemik Bydgoszcz - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I II Sekretarz Darocha Henryk
3 2020-09-19 11:00 SMS Sparta AGH Kraków - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I II Sekretarz Dobrzański Marcin
4 2020-09-19 Hemarpol Norwid Częstochowa - BKS Chemik Bydgoszcz I II Sekretarz Pośpiech Rafał
5 2020-09-20 10:00 BKS Chemik Bydgoszcz - SMS Sparta AGH Kraków I II Sekretarz Adamczyk Ryszard
6 2020-09-20 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa I II Sekretarz Adamczyk Ryszard

Grupa I liga

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
  • UKS Jedynka Jaworzno
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • Hemarpol Norwid Częstochowa
2 2020-10-09 17:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa I Dobrzański Marcin II Kucharski Artur Sekretarz
3 2020-10-09 18:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS Jedynka Jaworzno I Zatoński Michał II Syguła Zbigniew Sekretarz
7 2020-10-23 17:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa I Paprzycki Piotr II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
8 2020-10-23 18:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Błachuciński Rafał II Hawryło Katarzyna Sekretarz
9 2020-10-23 16:30 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Wajant Anna II Sadowski Jarosław Sekretarz
10 2020-10-30 14:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Stępniak Adam II Dobrzański Marcin Sekretarz
11 2020-10-30 17:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UKS Jedynka Jaworzno I Konsek Michalina II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
12 2020-10-30 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Rembielak-Kucharska Marta II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz
1 2020-10-31 10:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Neyman Jacek II Paprzycki Piotr Sekretarz
5 2020-11-06 16:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Rembielak-Kucharska Marta II Kapica Paweł Sekretarz
6 2020-11-06 17:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa I Łyczko Kamil II Maroszek Wojciech Sekretarz
13 2020-11-13 17:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Konsek Michalina II Łyczko Kamil Sekretarz
15 2020-11-13 16:30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Kapica Paweł II Welm Grzegorz Sekretarz
16 2020-11-20 17:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Konsek Michalina II Maroszek Wojciech Sekretarz
17 2020-11-20 15:30 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Kucharski Artur II Wygas Dawid Sekretarz
18 2020-11-20 16:30 UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Gajewski Krzysztof II Skowroński Grzegorz Sekretarz
19 2020-11-27 17:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - UKS Jedynka Jaworzno I Radomski Michał II Budzik Marek Sekretarz
20 2020-11-27 18:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Bułakowski Dawid II Chudzik Maciej Sekretarz
21 2020-11-27 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Kapica Paweł II Michalik Michał Sekretarz
22 2020-12-04 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Rembielak-Kucharska Marta II Szopa Małgorzata Sekretarz
23 2020-12-04 17:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Łyczko Kamil II Budzik Marek Sekretarz
24 2020-12-04 16:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno I Welm Grzegorz II Rybak Sławomir Sekretarz
4 2020-12-08 14:00 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Zatoński Michał II Syguła Zbigniew Sekretarz
25 2020-12-11 17:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Gajda Mateusz II Szynczewska Monika Sekretarz
26 2020-12-11 16:30 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Wulczyńska Monika II Zatoński Michał Sekretarz
27 2020-12-11 18:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa I Waloszczyk Łukasz II Sznicer Mateusz Sekretarz
28 2020-12-16 17:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Sznicer Mateusz II Zębalski Marcin Sekretarz
29 2020-12-18 17:30 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno I Fortuna Bartłomiej II Kasprzyk Wojciech Sekretarz
30 2020-12-18 17:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Broniszewski Michał II Targosz Wojciech Sekretarz
14 2020-12-23 19:00 UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa I Ostrowski Wojciech II Skowroński Grzegorz Sekretarz

Grupa II Liga grupa 1

  • GKS GieKSa Katowice
  • MKSR Pyskowice
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III
N/A 2020-10-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje I II Sekretarz
1 2020-10-09 17:00 GKS GieKSa Katowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III I Kaleta Piotr II Błachuciński Rafał Sekretarz
2 2020-10-09 18:15 MKSR Pyskowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II I Bulanda Sylwia II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
N/A 2020-10-23 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - pauzuje I II Sekretarz
3 2020-10-23 18:15 MKSR Pyskowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III I Strugała Tomasz II Gajda Mateusz Sekretarz
4 2020-10-23 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - GKS GieKSa Katowice I Karnia Łukasz II Wulczyńska Monika Sekretarz
N/A 2020-10-30 GKS GieKSa Katowice - pauzuje I II Sekretarz
5 2020-10-30 18:15 MKSR Pyskowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Szumilas Marcin II Dusza Krzysztof Sekretarz
N/A 2020-11-06 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III - pauzuje I II Sekretarz
7 2020-11-06 18:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Górski Mateusz II Hawryło Katarzyna Sekretarz
N/A 2020-11-13 MKSR Pyskowice - pauzuje I II Sekretarz
6 2020-11-13 16:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II I Ostrowski Wojciech II Zębalski Marcin Sekretarz
N/A 2020-11-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje I II Sekretarz
11 2020-11-20 16:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III - GKS GieKSa Katowice I Ostrowski Bartosz II Hawryło Katarzyna Sekretarz
8 2020-11-25 18:30 GKS GieKSa Katowice - MKSR Pyskowice I Polak Piotr II Wulczyńska Monika Sekretarz
13 2020-11-26 16:30 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III - MKSR Pyskowice I Żymła Mateusz II Hawryło Katarzyna Sekretarz
N/A 2020-11-27 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - pauzuje I II Sekretarz
14 2020-11-27 18:00 GKS GieKSa Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Religa Maja II Kapa Piotr Sekretarz
12 2020-12-01 16:30 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - MKSR Pyskowice I Karnia Łukasz II Słaby Leszek Sekretarz
N/A 2020-12-04 GKS GieKSa Katowice - pauzuje I II Sekretarz
15 2020-12-04 16:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKSR Pyskowice I Kaleta Piotr II Kuchna Andrzej Sekretarz
16 2020-12-04 16:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III I Zatoński Michał II Borda Jarosław Sekretarz
N/A 2020-12-11 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III - pauzuje I II Sekretarz
17 2020-12-11 16:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II I Błachuciński Rafał II Kisiel jr Marek Sekretarz
18 2020-12-11 18:15 MKSR Pyskowice - GKS GieKSa Katowice I Szumilas Marcin II Kapa Piotr Sekretarz
10 2020-12-14 16:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Kaleta Piotr II Jaroszek Konrad Sekretarz
9 2020-12-16 17:00 GKS GieKSa Katowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II I Stachowiak Marta II Konar Bartosz Sekretarz
20 2020-12-17 16:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III I Nowiński Leszek II Wulczyńska Monika Sekretarz
N/A 2020-12-18 MKSR Pyskowice - pauzuje I II Sekretarz
19 2020-12-18 17:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - GKS GieKSa Katowice I Górski Mateusz II Syguła Zbigniew Sekretarz

Grupa II Liga grupa 2

  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • MOSM Tychy
  • SK Górnik Radlin
  • SV MOSiR Zabrze
  • TS Volley Rybnik
N/A 2020-10-09 SK Górnik Radlin - pauzuje I II Sekretarz
1 2020-10-09 17:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SV MOSiR Zabrze I Dzikowska Magdalena II Olma Anna Sekretarz
2 2020-10-09 17:30 MOSM Tychy - TS Volley Rybnik I Zębalski Marcin II Hawryło Katarzyna Sekretarz
N/A 2020-10-16 TS Volley Rybnik - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2020-10-23 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - pauzuje I II Sekretarz
6 2020-10-23 16:30 TS Volley Rybnik - SV MOSiR Zabrze I Łyczko Kamil II Kuśmierski Janusz Sekretarz
5 2020-10-24 10:00 SK Górnik Radlin - MOSM Tychy I Jaroszek Konrad II Olma Anna Sekretarz
N/A 2020-10-30 SV MOSiR Zabrze - pauzuje I II Sekretarz
7 2020-10-30 16:30 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik I Radomski Michał II Łyczko Kamil Sekretarz
3 2020-11-06 16:30 SV MOSiR Zabrze - MOSM Tychy I Kapa Piotr II Zębalski Marcin Sekretarz
4 2020-11-06 16:30 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Cichecka-Meisner Michalina II Radomski Michał Sekretarz
N/A 2020-11-13 MOSM Tychy - pauzuje I II Sekretarz
9 2020-11-13 16:30 TS Volley Rybnik - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Maroszek Wojciech II Paprzycki Piotr Sekretarz
10 2020-11-13 16:00 SV MOSiR Zabrze - SK Górnik Radlin I Janeczek Igor II Kaleta Piotr Sekretarz
N/A 2020-11-20 SK Górnik Radlin - pauzuje I II Sekretarz
11 2020-11-20 17:30 SV MOSiR Zabrze - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Kaleta Piotr II Syguła Zbigniew Sekretarz
12 2020-11-20 16:00 TS Volley Rybnik - MOSM Tychy I Neyman Jacek II Łyczko Kamil Sekretarz
N/A 2020-11-27 TS Volley Rybnik - pauzuje I II Sekretarz
13 2020-11-27 17:30 MOSM Tychy - SV MOSiR Zabrze I Machura Damian II Polak Marek Sekretarz Mazur Tomasz
14 2020-11-28 10:30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SK Górnik Radlin I Ściga Marek II Nowicki Robert Sekretarz
N/A 2020-12-04 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - pauzuje I II Sekretarz
15 2020-12-04 17:30 MOSM Tychy - SK Górnik Radlin I Szumilas Marcin II Drabik Marek Sekretarz
16 2020-12-04 17:30 SV MOSiR Zabrze - TS Volley Rybnik I Gajda Mateusz II Kapa Piotr Sekretarz
N/A 2020-12-11 SV MOSiR Zabrze - pauzuje I II Sekretarz
17 2020-12-11 16:30 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin I Konsek Michalina II Budzik Marek Sekretarz
18 2020-12-11 17:30 MOSM Tychy - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Hawryło Katarzyna II Kaleta Piotr Sekretarz Mazur Tomasz
N/A 2020-12-18 MOSM Tychy - pauzuje I II Sekretarz
19 2020-12-18 17:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - TS Volley Rybnik I Kowalski Przemysław II Kapa Piotr Sekretarz
20 2020-12-18 16:30 SK Górnik Radlin - SV MOSiR Zabrze I Dusza Krzysztof II Łyczko Kamil Sekretarz
8 2020-12-19 11:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - MOSM Tychy I Kowalski Przemysław II Berger Tadeusz Sekretarz