Juniorzy

Grupa 1 LIGA

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • VK Ostrava
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
1 2021-09-28 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Nagler-Skroban Klaudia II Paprzycki Piotr Sekretarz
2 2021-09-28 17:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - VK Ostrava I Kaleta Piotr II Lenart Piotr Sekretarz
3 2021-09-28 19:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa I Dobrzański Marcin II Stępniak Adam Sekretarz
4 2021-10-05 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Fortuna Bartłomiej II Rychlewski Przemysław Sekretarz
5 2021-10-05 19:00 VK Ostrava - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Kasprzyk Wojciech II Kucharski Artur Sekretarz
6 2021-10-05 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Budzik Marek II Radomski Michał Sekretarz
7 2021-10-12 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Neyman Jacek II Budzik Marek Sekretarz
8 2021-10-12 19:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Dobrzański Marcin II Kucharski Artur Sekretarz
9 2021-11-30 16:30 Hemarpol Norwid Częstochowa - VK Ostrava I Rybak Sławomir II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz
10 2021-11-11 18:00 VK Ostrava - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Budzik Marek II Neyman Jacek Sekretarz
11 2021-10-19 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa I Paprzycki Piotr II Hawryło Katarzyna Sekretarz
12 2021-10-19 17:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Sadowski Jarosław II Janeczek Igor Sekretarz
13 2021-10-26 19:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Boś Paulina II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz
14 2021-10-26 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Pęcherzewski Andrzej II Stępniak Adam Sekretarz
15 2021-10-26 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - VK Ostrava I Dusza Krzysztof II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
16 2021-11-09 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Jaroszek Konrad II Szlagowski Krzysztof Sekretarz
17 2021-11-09 16:00 VK Ostrava - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I Borda Jarosław II Słaby Leszek Sekretarz
18 2021-11-09 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Dobrzański Marcin II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
19 2021-11-16 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa I Kowalski Przemysław II Budzik Marek Sekretarz
20 2021-11-16 18:30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VK Ostrava I Rybak Sławomir II Szopa Małgorzata Sekretarz
21 2021-11-16 17:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Szumilas Marcin II Ostrowski Wojciech Sekretarz
22 2021-11-23 17:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Wróbel Mateusz II Zatoński Michał Sekretarz
23 2021-12-01 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I Paprzycki Piotr II Gołąbek Marcin Sekretarz
24 2021-11-23 16:00 VK Ostrava - Hemarpol Norwid Częstochowa I Dobrzański Marcin II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz
25 2021-12-07 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - VK Ostrava I II Sekretarz
26 2021-12-07 16:30 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I II Sekretarz
27 2021-12-07 19:00 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. I II Sekretarz
28 2021-12-14 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa I II Sekretarz
29 2021-12-14 17:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Hemarpol Norwid Częstochowa I II Sekretarz
30 2021-12-14 VK Ostrava - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I II Sekretarz

Grupa 2 LIGA A

  • TS Volley Rybnik
  • SV MOSiR Zabrze
  • Klub Siatkarski Racibórz
  • SiKReT Gliwice
  • MKSR Pyskowice
N/A 2021-09-28 Klub Siatkarski Racibórz - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2021-10-05 SV MOSiR Zabrze - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2021-10-12 SiKReT Gliwice - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2021-10-19 TS Volley Rybnik - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2021-10-26 MKSR Pyskowice - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2021-11-09 Klub Siatkarski Racibórz - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2021-11-16 SV MOSiR Zabrze - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2021-11-23 SiKReT Gliwice - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2021-12-07 TS Volley Rybnik - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2021-12-14 MKSR Pyskowice - pauzuje I II Sekretarz
1 2021-09-28 16:30 TS Volley Rybnik - SiKReT Gliwice I Konsek Michalina II Budzik Marek Sekretarz
2 2000-01-01 17:30 SV MOSiR Zabrze - MKSR Pyskowice I II Sekretarz
3 2021-10-05 16:30 TS Volley Rybnik - MKSR Pyskowice I Polak Marek II Jaroszek Konrad Sekretarz
4 2021-10-05 18:00 SiKReT Gliwice - Klub Siatkarski Racibórz I Sadowski Jarosław II Ostrowski Bartosz Sekretarz
5 2021-10-13 17:30 MKSR Pyskowice - Klub Siatkarski Racibórz I Gajda Mateusz II Kapa Piotr Sekretarz
6 2021-10-12 16:30 TS Volley Rybnik - SV MOSiR Zabrze I Paprzycki Piotr II Pordzik Michał Sekretarz
7 2021-10-19 16:30 Klub Siatkarski Racibórz - SV MOSiR Zabrze I Cichecka-Meisner Michalina II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz
8 2021-10-19 18:00 SiKReT Gliwice - MKSR Pyskowice I Polak Piotr II Gajda Mateusz Sekretarz
9 2021-10-26 18:00 SiKReT Gliwice - SV MOSiR Zabrze I Gajewski Krzysztof II Polak Piotr Sekretarz
10 2021-10-26 16:30 TS Volley Rybnik - Klub Siatkarski Racibórz I Targosz Witold II Kawalec Paweł Sekretarz
11 2021-11-09 18:00 SiKReT Gliwice - TS Volley Rybnik I Sadowski II Jarosław II Konar Bartosz Sekretarz
12 2021-11-10 17:30 MKSR Pyskowice - SV MOSiR Zabrze I Kaleta Piotr II Polak Piotr Sekretarz
13 2021-11-17 17:30 MKSR Pyskowice - TS Volley Rybnik I Pordzik Michał II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
14 2021-11-30 16:30 Klub Siatkarski Racibórz - SiKReT Gliwice I Paprzycki Piotr II Budzik Marek Sekretarz
15 2021-11-23 16:30 Klub Siatkarski Racibórz - MKSR Pyskowice I Radomski Michał II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
16 2021-12-01 16:30 SV MOSiR Zabrze - TS Volley Rybnik I Konar Bartosz II Zębalski Marcin Sekretarz
17 2021-12-07 17:30 SV MOSiR Zabrze - Klub Siatkarski Racibórz I II Sekretarz
18 2021-12-08 17:30 MKSR Pyskowice - SiKReT Gliwice I II Sekretarz
19 2021-12-14 17:30 SV MOSiR Zabrze - SiKReT Gliwice I II Sekretarz
20 2021-12-14 16:30 Klub Siatkarski Racibórz - TS Volley Rybnik I II Sekretarz

Grupa 2 LIGA B

  • GKS GieKSa Katowice
  • MIKI UKS Jedynka Jaworzno
  • Hemarpol Norwid Częstochowa II
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
  • MKS Czechowice-Dziedzice
  • GKS GieKSa Katowice II
1 2021-09-28 17:00 GKS GieKSa Katowice - GKS GieKSa Katowice II I Zeliasz-Nguyen Dominik II Zatoński Michał Sekretarz
2 2021-09-28 16:00 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - MKS Czechowice-Dziedzice I Ostrowski Jacek II Słaby Leszek Sekretarz
3 2021-09-28 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II I Rembielak-Kucharska Marta II Stępniak Adam Sekretarz
4 2021-10-05 18:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - GKS GieKSa Katowice II I Jędrasik Paweł II Skowroński Grzegorz Sekretarz
5 2021-10-06 17:00 MKS Czechowice-Dziedzice - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Dzikowska Magdalena II Olma Anna Sekretarz
6 2021-10-05 17:00 GKS GieKSa Katowice - MIKI UKS Jedynka Jaworzno I Witkowski Łukasz II Hawryło Katarzyna Sekretarz
7 2021-10-12 16:00 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice II I Kilijański Bartosz II Skowroński Grzegorz Sekretarz
8 2021-10-12 17:00 GKS GieKSa Katowice - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Gajewski Krzysztof II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
9 2021-10-12 18:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - MKS Czechowice-Dziedzice I Gałaszek Krystian II Borda Jarosław Sekretarz
10 2021-10-20 17:00 MKS Czechowice-Dziedzice - GKS GieKSa Katowice II I Kowalski Przemysław II Włodyka Włodzimierz Sekretarz
11 2021-10-19 17:00 GKS GieKSa Katowice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II I Borda Jarosław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
12 2021-10-19 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MIKI UKS Jedynka Jaworzno I Szopa Małgorzata II Michalik Michał Sekretarz
13 2021-10-26 17:00 GKS GieKSa Katowice II - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Karnia Łukasz II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
14 2021-10-26 18:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - MIKI UKS Jedynka Jaworzno I Ostrowski Wojciech II Słaby Leszek Sekretarz
15 2021-10-27 17:00 MKS Czechowice-Dziedzice - GKS GieKSa Katowice I Stadnicka Justyna II Sikora Bogumił Sekretarz
16 2021-11-09 17:00 GKS GieKSa Katowice II - GKS GieKSa Katowice I Janek Michał II Lenart Piotr Sekretarz
17 2021-11-10 17:00 MKS Czechowice-Dziedzice - MIKI UKS Jedynka Jaworzno I Stadnicka Justyna II Cyran Janusz Sekretarz
18 2021-11-09 19:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - Hemarpol Norwid Częstochowa II I Gałaszek Krystian II Ostrowski Wojciech Sekretarz
19 2021-11-16 17:00 GKS GieKSa Katowice II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II I Gałaszek Krystian II Karnia Łukasz Sekretarz
20 2021-12-10 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa II - MKS Czechowice-Dziedzice I Michalik Michał II Kasprzyk Wojciech Sekretarz
21 2021-11-16 16:00 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice I Gajewski Krzysztof II Błachuciński Rafał Sekretarz
22 2021-11-23 17:00 GKS GieKSa Katowice II - MIKI UKS Jedynka Jaworzno I Sadowski Jarosław II Nowiński Leszek Sekretarz
23 2021-11-23 19:00 Hemarpol Norwid Częstochowa II - GKS GieKSa Katowice I Rybak Sławomir II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
24 2021-11-24 17:00 MKS Czechowice-Dziedzice - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II I Tyc Mirosław II Włodyka Włodzimierz Sekretarz
25 2021-12-07 17:00 GKS GieKSa Katowice II - MKS Czechowice-Dziedzice I II Sekretarz
26 2021-12-07 19:00 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - GKS GieKSa Katowice I II Sekretarz
27 2021-12-07 16:00 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa II I II Sekretarz
28 2021-12-14 16:30 Hemarpol Norwid Częstochowa II - GKS GieKSa Katowice II I II Sekretarz
29 2021-12-14 16:00 MIKI UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II I II Sekretarz
30 2021-12-14 17:00 GKS GieKSa Katowice - MKS Czechowice-Dziedzice I II Sekretarz