Juniorzy

Grupa 3 - Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów

  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • MMKS Kędzierzyn Koźle
  • UKS Sparta AGH Kraków
  • EKS Skra Bełchatów
1 2020-03-06 17:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Adamczyk Ryszard L I Fujarska Michalina L II Szopa Małgorzata
2 2020-03-06 MMKS Kędzierzyn Koźle - EKS Skra Bełchatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Adamczyk Ryszard L I Szopa Małgorzata L II Fujarska Michalina
3 2020-03-07 17:00 UKS Sparta AGH Kraków - EKS Skra Bełchatów I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Michalik Michał L I Zyskowska Agnieszka L II Cwalina Jakub
4 2020-03-07 Hemarpol Norwid Częstochowa - MMKS Kędzierzyn Koźle I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Michalik Michał L I Cwalina Jakub L II Zyskowska Agnieszka
5 2020-03-08 10:00 MMKS Kędzierzyn Koźle - UKS Sparta AGH Kraków I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Dana Tadeusz L I Jędrys-Szynkiel Urszula L II Szopa Małgorzata
6 2020-03-08 EKS Skra Bełchatów - Hemarpol Norwid Częstochowa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz Dana Tadeusz L I Szopa Małgorzata L II Jędrys-Szynkiel Urszula

Grupa o miejsca 7-9

  • UKS Jedynka Jaworzno
  • SK Górnik Radlin
  • GKS GieKSa Katowice
o miejsca 7-9-1 2020-02-29 10:00 UKS Jedynka Jaworzno - SK Górnik Radlin I Kisiel jr Marek II Szynczewska Monika Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o miejsca 7-9-2 2020-02-29 SK Górnik Radlin - GKS GieKSa Katowice I Szynczewska Monika II Kisiel jr Marek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
o miejsca 7-9-3 2020-02-29 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno I Kisiel jr Marek II Szynczewska Monika Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa o miejsca 11-14

  • TS Volley Rybnik
  • MKS Winner Czechowice-Dziedzice
  • KS AZS Rafako Racibórz
  • SV MOSiR Zabrze
1 2020-03-09 15:00 TS Volley Rybnik - KS AZS Rafako Racibórz I Paprzycki Piotr II Neyman Jacek Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-03-09 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - SV MOSiR Zabrze I Neyman Jacek II Paprzycki Piotr Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-03-09 KS AZS Rafako Racibórz - SV MOSiR Zabrze I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-03-09 TS Volley Rybnik - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony

Grupa 1A - 1/4 Finał Mistrzostw Polski Juniorów

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • KS Wifama Łódź
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
1 2020-02-20 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - KS Wifama Łódź I Lenart Piotr II Skowroński Grzegorz Sekretarz Kuśmierski Janusz L I Molencki Jakub L II Kaleta Piotr
3 2020-02-21 10:00 KS Wifama Łódź - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Drabik Marek II Budzik Marek Sekretarz Jędraś Wojciech L I Kowalski Przemysław L II Targosz Witold
5 2020-02-21 15:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Maroszek Wojciech Sekretarz Darocha Henryk L I Zębalski Marcin L II Kaleta Piotr

Grupa 1B - 1/4 Finał Mistrzostw Polski Juniorów

  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • KS Stocznia Darłowo
  • UKS MKS MDK Warszawa
2 2020-02-20 18:30 BKS Chemik Bydgoszcz - KS Stocznia Darłowo I Skowroński Grzegorz II Lenart Piotr Sekretarz Kuśmierski Janusz L I Kaleta Piotr L II Molencki Jakub
4 2020-02-21 12:30 KS Stocznia Darłowo - UKS MKS MDK Warszawa I Budzik Marek II Drabik Marek Sekretarz Jędraś Wojciech L I Targosz Witold L II Kowalski Przemysław
6 2020-02-21 17:30 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS MKS MDK Warszawa I Maroszek Wojciech II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz Darocha Henryk L I Kaleta Piotr L II Zębalski Marcin

Grupa 1C - 1/4 Finał Mistrzostw Polski Juniorów mecz o V miejsce

  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • KS Stocznia Darłowo
7 2020-02-22 13:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - KS Stocznia Darłowo I Chudzik Maciej II Józefowski Paweł Sekretarz Jędraś Wojciech L I Rakoczy Szymon L II Gałaszek Krystian

Grupa 1D - 1/4 Finał Mistrzostw Polski Juniorów

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • UKS MKS MDK Warszawa
  • KS Wifama Łódź
  • BKS Chemik Bydgoszcz
1 2020-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - KS Wifama Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-02-21 UKS MKS MDK Warszawa - BKS Chemik Bydgoszcz I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-02-22 15:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UKS MKS MDK Warszawa I Pędrys Justyna II Nowicki Robert Sekretarz Dzikowska Magdalena L I Adamczyk Aleksy L II Broniszewski Michał
9 2020-02-22 18:00 KS Wifama Łódź - BKS Chemik Bydgoszcz I Nowicki Robert II Pędrys Justyna Sekretarz Dzikowska Magdalena L I Broniszewski Michał L II Adamczyk Aleksy
10 2020-02-23 10:00 KS Wifama Łódź - UKS MKS MDK Warszawa I Kapica Paweł II Skowroński Grzegorz Sekretarz Darocha Henryk L I Fujarska Michalina L II Fortuna Bartłomiej
11 2020-02-23 12:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BKS Chemik Bydgoszcz I Skowroński Grzegorz II Kapica Paweł Sekretarz Darocha Henryk L I Fortuna Bartłomiej L II Fujarska Michalina

Grupa 8 - Finał MŚl. juniorów Grupa A

  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
1 2020-02-07 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Fiutek Mariusz II Chudzik Maciej Sekretarz Kuśmierski Janusz
2 2020-02-08 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Kilijański Bartosz Sekretarz Jastrzębowska Marta
3 2020-02-09 15:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Boś Paulina II Dobrzański Marcin Sekretarz Zyskowska Agnieszka

Grupa 9- Finał MŚl. juniorów Grupa B

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • ANBUD MKS BĘDZIN
  • Hemarpol Norwid Częstochowa
1 2020-02-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - ANBUD MKS BĘDZIN I Chudzik Maciej II Fiutek Mariusz Sekretarz Kuśmierski Janusz
2 2020-02-08 ANBUD MKS BĘDZIN - Hemarpol Norwid Częstochowa I Kilijański Bartosz II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz Jastrzębowska Marta
3 2020-02-09 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Dobrzański Marcin II Boś Paulina Sekretarz Zyskowska Agnieszka

Grupa 10 - Finał MŚl. juniorów

  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • ANBUD MKS BĘDZIN
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
1 2020-02-10 13:30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - ANBUD MKS BĘDZIN I Hawryło Katarzyna II Drabik Marek Sekretarz Jędraś Wojciech
2 2020-02-10 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa I Bober Bogusław II Skowroński Grzegorz Sekretarz Jędraś Wojciech
3 2020-02-10 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Skowroński Grzegorz II Bober Bogusław Sekretarz Jędraś Wojciech
4 2020-02-11 16:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Budzik Marek II Maroszek Wojciech Sekretarz Darocha Henryk
5 2020-02-11 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Maroszek Wojciech II Budzik Marek Sekretarz Darocha Henryk

Grupa Pólfinał MŚl. Juniorów Grupa 6

  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
  • Aluron Virtu CMC Zawiercie
  • UKS Jedynka Jaworzno
  • Hemarpol Norwid Częstochowa
1 2020-01-27 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno I Olma Anna II Kastelik Katarzyna Sekretarz Ozimiński Andrzej Kwalifikator: Rafał Pośpiech
2 2020-01-27 Aluron Virtu CMC Zawiercie - Hemarpol Norwid Częstochowa I Kastelik Katarzyna II Olma Anna Sekretarz Ozimiński Andrzej Kwalifikator: Rafał Pośpiech
3 2020-01-28 16:00 UKS Jedynka Jaworzno - Hemarpol Norwid Częstochowa I Górski Mateusz II Ostrowski Bartosz Sekretarz Kasprzyk Wojciech Kwalifikator: Rafał Pośpiech
4 2020-01-28 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Ostrowski Bartosz II Górski Mateusz Sekretarz Kasprzyk Wojciech Kwalifikator: Rafał Pośpiech
5 2020-01-29 16:00 Aluron Virtu CMC Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno I Dobrzański Marcin II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz Wolszczyniak Ireneusz
6 2020-01-29 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Rembielak-Kucharska Marta II Dobrzański Marcin Sekretarz Wolszczyniak Ireneusz

Grupa Pólfinał MŚl. Juniorów Grupa 7

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • ANBUD MKS BĘDZIN
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
1 2020-01-27 16:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Gajda Mateusz II Paprzycki Piotr Sekretarz Jędraś Wojciech Kwalifikator: Marek Budzik
2 2020-01-27 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - ANBUD MKS BĘDZIN I Paprzycki Piotr II Gajda Mateusz Sekretarz Jędraś Wojciech Kwalifikator: Marek Budzik
3 2020-01-28 16:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Neyman Jacek II Kuśmierski Janusz Sekretarz Darocha Henryk
4 2020-01-28 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - ANBUD MKS BĘDZIN I Kuśmierski Janusz II Neyman Jacek Sekretarz Darocha Henryk
5 2020-01-29 16:00 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Gołąbek Marcin II Jaroszek Konrad Sekretarz Jędraś Wojciech
6 2020-01-29 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Jaroszek Konrad II Gołąbek Marcin Sekretarz Jędraś Wojciech

Grupa 4 - 1/4 Mistrzostw Woj. Śląskiego Juniorów

  • ANBUD MKS BĘDZIN
  • Aluron Virtu CMC Zawiercie
  • MKS Winner Czechowice-Dziedzice
  • SK Górnik Radlin
1 2020-01-13 10:00 ANBUD MKS BĘDZIN - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Józefowski Paweł II Syguła Zbigniew Sekretarz
2 2020-01-13 Aluron Virtu CMC Zawiercie - SK Górnik Radlin I Syguła Zbigniew II Józefowski Paweł Sekretarz
3 2020-01-14 10:00 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin I Nowiński Leszek II Lenart Piotr Sekretarz
4 2020-01-14 ANBUD MKS BĘDZIN - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Lenart Piotr II Nowiński Leszek Sekretarz
5 2020-01-15 10:00 Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Słaby Leszek II Sadowski Jarosław Sekretarz
6 2020-01-15 SK Górnik Radlin - ANBUD MKS BĘDZIN I Sadowski Jarosław II Słaby Leszek Sekretarz

Grupa 5 - 1/4 Mistrzostw Woj. Śląskiego Juniorów

  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • TS Volley Rybnik
  • GKS GieKSa Katowice
  • UKS Jedynka Jaworzno
1 2020-01-13 15:30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - GKS GieKSa Katowice I Broniszewski Michał II Nowicka Anna Sekretarz
2 2020-01-13 TS Volley Rybnik - UKS Jedynka Jaworzno I Nowicka Anna II Broniszewski Michał Sekretarz
3 2020-01-14 15:30 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno I Targosz Witold II Berger Tadeusz Sekretarz
4 2020-01-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - TS Volley Rybnik I Berger Tadeusz II Targosz Witold Sekretarz
5 2020-01-15 15:30 TS Volley Rybnik - GKS GieKSa Katowice I Włodyka Włodzimierz II Krupski Marek Sekretarz
6 2020-01-15 UKS Jedynka Jaworzno - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Krupski Marek II Włodyka Włodzimierz Sekretarz

Grupa 1

  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • Hemarpol Norwid Częstochowa
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • ANBUD MKS BĘDZIN
1 2019-10-02 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Wygas Dawid II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz
2 2019-10-02 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Kuśmierski Janusz II Paprzycki Piotr Sekretarz
3 2019-10-02 19:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN I Fortuna Bartłomiej II Kucharski Artur Sekretarz
4 2019-10-09 18:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - ANBUD MKS BĘDZIN I Kastelik Katarzyna II Targosz Witold Sekretarz
5 2019-10-09 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Hemarpol Norwid Częstochowa I Gałaszek Krystian II Budzik Marek Sekretarz
6 2019-10-09 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Rembielak-Kucharska Marta II Rybak Sławomir Sekretarz
7 2019-10-16 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Radomski Michał II Gołąbek Marcin Sekretarz
8 2019-10-16 19:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Michalik Michał II Rychlewski Przemysław Sekretarz
9 2019-10-16 19:00 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Górski Mateusz II Kisiel Natalia Sekretarz
10 2019-10-23 18:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Kowalski Przemysław II Berger Tadeusz Sekretarz
11 2019-10-23 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN I Fujarska Michalina II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
12 2019-10-29 19:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Hemarpol Norwid Częstochowa I Szumilas Marcin II Gajda Mateusz Sekretarz
13 2019-11-06 19:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Dobrzański Marcin II Boś Paulina Sekretarz
14 2019-11-06 19:00 ANBUD MKS BĘDZIN - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Gajewski Krzysztof II Lagierski Marek Sekretarz
15 2019-11-06 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Molencki Jakub II Dusza Krzysztof Sekretarz
16 2019-11-13 18:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Kastelik Katarzyna II Cyran Janusz Sekretarz
17 2019-11-13 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Kowalski Przemysław II Targosz Witold Sekretarz
18 2019-11-13 19:00 ANBUD MKS BĘDZIN - Hemarpol Norwid Częstochowa I Jastrzębowska Marta II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
19 2019-11-20 19:00 ANBUD MKS BĘDZIN - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Hawryło Katarzyna II Domagała Bogusz Sekretarz
20 2019-11-20 19:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Stępniak Adam II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz
21 2019-11-20 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Gołąbek Marcin II Neyman Jacek Sekretarz
22 2019-11-27 17:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Tyc Mirosław II Wygaś Andrzej Sekretarz Przebinda Weronika
23 2019-11-27 16:30 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Hemarpol Norwid Częstochowa I Wygas Dawid II Dobrzański Marcin Sekretarz
24 2019-11-27 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - ANBUD MKS BĘDZIN I Paprzycki Piotr II Gołąbek Marcin Sekretarz
25 2019-12-04 16:30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała I Pordzik Michał II Konsek Michalina Sekretarz
26 2019-12-04 19:00 ANBUD MKS BĘDZIN - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Jędrasik Paweł II Sadowski Jarosław Sekretarz
27 2019-12-04 19:00 Hemarpol Norwid Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Fortuna Bartłomiej II Kucharski Artur Sekretarz
28 2019-12-11 18:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Hemarpol Norwid Częstochowa I Szlagowski Krzysztof II Targosz Witold Sekretarz
29 2019-12-11 15:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - ANBUD MKS BĘDZIN I Neyman Jacek II Pordzik Michał Sekretarz
30 2019-12-11 16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Welm Grzegorz II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz

Grupa 2A

  • SK Górnik Radlin
  • KS AZS Rafako Racibórz
  • TS Volley Rybnik
  • MKS Winner Czechowice-Dziedzice
1 2019-10-16 18:00 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik I Jaroszek Konrad II Dusza Krzysztof Sekretarz
2 2019-10-16 17:00 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Skroban Łukasz II Kuśmierski Janusz Sekretarz
3 2019-10-23 16:30 TS Volley Rybnik - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Paprzycki Piotr II Budzik Marek Sekretarz
4 2019-10-23 17:00 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz I Gołąbek Marcin II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
5 2019-11-06 17:00 KS AZS Rafako Racibórz - TS Volley Rybnik I Konsek Michalina II Gołąbek Marcin Sekretarz
6 2019-11-06 18:15 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin I Kowalski Przemysław II Włodyka Włodzimierz Sekretarz
7 2019-11-13 16:30 TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin I Jaroszek Konrad II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
8 2019-11-13 18:15 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - KS AZS Rafako Racibórz I Dzikowska Magdalena II Krupski Marek Sekretarz
10 2019-11-27 17:00 KS AZS Rafako Racibórz - SK Górnik Radlin I Pordzik Michał II Gałaszek Krystian Sekretarz
11 2019-12-04 16:30 TS Volley Rybnik - KS AZS Rafako Racibórz I Paprzycki Piotr II Maroszek Wojciech Sekretarz
12 2019-12-04 18:00 SK Górnik Radlin - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Budzik Marek II Kuśmierski Janusz Sekretarz
9 2019-12-11 18:15 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - TS Volley Rybnik I Sładczyk Dawid II Dzikowska Magdalena Sekretarz

Grupa 2B

  • GKS GieKSa Katowice
  • SV MOSiR Zabrze
  • UKS Jedynka Jaworzno
  • Aluron Virtu CMC Zawiercie
1 2019-10-16 17:00 GKS GieKSa Katowice - UKS Jedynka Jaworzno I Komenda Jakub II Drabik Marek Sekretarz
2 2019-10-16 16:30 SV MOSiR Zabrze - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Konar Bartosz II Olchawa Anna Sekretarz
3 2019-10-23 16:30 UKS Jedynka Jaworzno - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Broniszewski Michał II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
4 2019-10-23 17:00 GKS GieKSa Katowice - SV MOSiR Zabrze I Żymła Mateusz II Drabik Marek Sekretarz
5 2019-11-06 16:30 SV MOSiR Zabrze - UKS Jedynka Jaworzno I Kaleta Piotr II Darocha Henryk Sekretarz
6 2019-11-06 18:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - GKS GieKSa Katowice I Ostrowski Wojciech II Malara Szymon Sekretarz
7 2019-11-13 16:30 UKS Jedynka Jaworzno - GKS GieKSa Katowice I Ostrowski Bartosz II Dobrzański Marcin Sekretarz
8 2019-11-13 18:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - SV MOSiR Zabrze I Zębalski Marcin II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz
9 2019-11-27 18:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno I Wróbel Mateusz II Wulczyńska Monika Sekretarz
10 2019-11-27 16:30 SV MOSiR Zabrze - GKS GieKSa Katowice I Jędrasik Paweł II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
11 2019-12-04 16:30 UKS Jedynka Jaworzno - SV MOSiR Zabrze I Błachuciński Rafał II Darocha Henryk Sekretarz
12 2019-12-04 17:00 GKS GieKSa Katowice - Aluron Virtu CMC Zawiercie I Polak Piotr II Kuchna Andrzej Sekretarz