Juniorki

Grupa 9- Finał MŚl. juniorek

  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • MKS Dąbrowa Górnicza II
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
  • MKS Dąbrowa Górnicza
1 2020-02-07 12:00 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Józefowski Paweł II Kilijański Bartosz Sekretarz Olma Anna
2 2020-02-07 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza I Kilijański Bartosz II Józefowski Paweł Sekretarz Olma Anna
3 2020-02-08 12:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza I Targosz Wojciech II Hawryło Katarzyna Sekretarz Szpara Otton
4 2020-02-08 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II I Hawryło Katarzyna II Targosz Wojciech Sekretarz Szpara Otton
5 2020-02-09 11:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Pędrys Justyna II Nowicki Robert Sekretarz Szpara Otton
6 2020-02-09 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała I Nowicki Robert II Pędrys Justyna Sekretarz Szpara Otton

Grupa 10 - Turniej o V miejsce

  • JKS SMS Jastrzębie
  • GS UKS Krzanowice
  • KPKS Halemba
  • UKS Sokół '43 Katowice
1 2020-02-07 15:00 JKS SMS Jastrzębie - KPKS Halemba I Górski Mateusz II Kastelik Katarzyna Sekretarz Konsek Michalina Kwalifikator: Piotr Król
2 2020-02-07 GS UKS Krzanowice - UKS Sokół '43 Katowice I Kastelik Katarzyna II Górski Mateusz Sekretarz Konsek Michalina Kwalifikator: Piotr Król
3 2020-02-08 10:00 KPKS Halemba - UKS Sokół '43 Katowice I Paprzycki Piotr II Olma Anna Sekretarz Neyman Jacek Kwalifikator: Bogumił Sikora
4 2020-02-08 JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice I Olma Anna II Paprzycki Piotr Sekretarz Neyman Jacek Kwalifikator: Bogumił Sikora
5 2020-02-09 10:00 GS UKS Krzanowice - KPKS Halemba I Słaby Leszek II Drabik Marek Sekretarz Jędraś Wojciech
6 2020-02-09 UKS Sokół '43 Katowice - JKS SMS Jastrzębie I Drabik Marek II Słaby Leszek Sekretarz Jędraś Wojciech

Grupa 11 - o miejsca 9-12

  • AZS Częstochowa
  • KS Częstochowianka
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • MCKiS Jaworzno
1 2020-02-13 19:00 AZS Częstochowa - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Wolszczyniak Ireneusz II Szopa Małgorzata Sekretarz
2 2020-02-13 KS Częstochowianka - MCKiS Jaworzno I Zyskowska Agnieszka II Budzowski Edward Sekretarz
3 2020-02-20 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKiS Jaworzno I Jędrasik Paweł II Sadowski Jarosław Sekretarz
4 2020-02-20 16:40 KS Częstochowianka - AZS Częstochowa I Rembielak-Kucharska Marta II Welm Grzegorz Sekretarz
5 2020-02-27 17:00 KS Częstochowianka - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Budzowski Edward II Kasprzyk Wojciech Sekretarz
6 2020-02-27 16:00 MCKiS Jaworzno - AZS Częstochowa I Ostrowski Jacek II Zatoński Michał Sekretarz
7 2020-03-05 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - AZS Częstochowa I Komenda Jakub II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
8 2020-03-05 16:00 MCKiS Jaworzno - KS Częstochowianka I Żymła Mateusz II Nowiński Leszek Sekretarz
9 2020-03-12 16:00 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I II Sekretarz
10 2020-03-12 AZS Częstochowa - KS Częstochowianka I II Sekretarz
11 2020-03-19 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KS Częstochowianka I II Sekretarz
12 2020-03-19 AZS Częstochowa - MCKiS Jaworzno I II Sekretarz

Grupa 12 - o miejsca 13-15

  • ANBUD MKS BĘDZIN
  • SV MOSiR Zabrze
  • UKS Dębowianka
1 2020-02-13 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - UKS Dębowianka I Strugała Tomasz II Sznicer Mateusz Sekretarz
3 2020-02-27 UKS Dębowianka - SV MOSiR Zabrze I Rutkowski Mirosław II Pędrys Justyna Sekretarz
4 2020-03-05 ANBUD MKS BĘDZIN - SV MOSiR Zabrze I Jaszczak Jan II Malara Szymon Sekretarz
5 2020-03-12 16:30 SV MOSiR Zabrze - ANBUD MKS BĘDZIN I II Sekretarz
6 2020-03-19 UKS Dębowianka - ANBUD MKS BĘDZIN I II Sekretarz
2 2020-03-26 16:30 SV MOSiR Zabrze - UKS Dębowianka I Rudecka Dagmara II Dusza Krzysztof Sekretarz

Grupa 13 - o miejsca 16-18

  • MKS Bielsko-Biała
  • KŚ AZS Politechniki Śląskiej
  • MTS As Myszków
1 2020-02-13 pauzuje - KŚ AZS Politechniki Śląskiej I Rutkowski Mirosław II Ściga Marek Sekretarz
2 2020-02-13 17:15 MKS Bielsko-Biała - MTS As Myszków I Berger Grzegorz II Włodyka Włodzimierz Sekretarz
3 2020-02-20 16:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - MTS As Myszków I Szumilas Marcin II Jaroszek Konrad Sekretarz
4 2020-02-20 pauzuje - MKS Bielsko-Biała I II Sekretarz
5 2020-02-27 17:15 MKS Bielsko-Biała - KŚ AZS Politechniki Śląskiej I Włodyka Włodzimierz II Kawalec Paweł Sekretarz
6 2020-02-27 MTS As Myszków - pauzuje I II Sekretarz
7 2020-03-05 16:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - pauzuje I II Sekretarz
8 2020-03-05 MTS As Myszków - MKS Bielsko-Biała I Pęcherzewski Andrzej II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz
9 2020-03-12 MTS As Myszków - KŚ AZS Politechniki Śląskiej I II Sekretarz
10 2020-03-12 17:15 MKS Bielsko-Biała - pauzuje I II Sekretarz
11 2020-03-19 16:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - MKS Bielsko-Biała I II Sekretarz
12 2020-03-19 pauzuje - MTS As Myszków I II Sekretarz

Grupa Pólfinał MŚl. Juniorek Grupa 7

  • MKS Dąbrowa Górnicza
  • JKS SMS Jastrzębie
  • GS UKS Krzanowice
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
1 2020-01-27 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - GS UKS Krzanowice I Bratek Monika II Hawryło Katarzyna Sekretarz Darocha Henryk
2 2020-01-27 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Hawryło Katarzyna II Bratek Monika Sekretarz Darocha Henryk
3 2020-01-28 16:00 GS UKS Krzanowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Polak Piotr II Fiutek Mariusz Sekretarz Cieślik Wiesław
4 2020-01-28 MKS Dąbrowa Górnicza - JKS SMS Jastrzębie I Fiutek Mariusz II Polak Piotr Sekretarz Cieślik Wiesław
5 2020-01-29 16:00 JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice I Olma Anna II Paprzycki Piotr Sekretarz Słaby Leszek Kwalifikator: Piotr Król
6 2020-01-29 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza I Paprzycki Piotr II Olma Anna Sekretarz Słaby Leszek Kwalifikator: Piotr Król

Grupa Pólfinał MŚl. Juniorek Grupa 8

  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • UKS Sokół '43 Katowice
  • KPKS Halemba
  • MKS Dąbrowa Górnicza II
1 2020-01-27 14:00 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II I Ostrowski Bartosz II Górski Mateusz Sekretarz Berger Tadeusz Kwalifikator: Bogumił Sikora
2 2020-01-27 BKS STAL Bielsko-Biała - KPKS Halemba I Górski Mateusz II Ostrowski Bartosz Sekretarz Berger Tadeusz Kwalifikator: Bogumił Sikora
3 2020-01-28 14:00 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Sokół '43 Katowice I Gajda Mateusz II Kastelik Katarzyna Sekretarz Targosz Witold Kwalifikator: Bogumił Sikora
4 2020-01-28 KPKS Halemba - MKS Dąbrowa Górnicza II I Kastelik Katarzyna II Gajda Mateusz Sekretarz Targosz Witold Kwalifikator: Bogumił Sikora
5 2020-01-29 16:00 UKS Sokół '43 Katowice - KPKS Halemba I Tyc Mirosław II Dzikowska Magdalena Sekretarz Szpara Otton
6 2020-01-29 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała I Dzikowska Magdalena II Tyc Mirosław Sekretarz Szpara Otton

Grupa 5 - 1/4 Mistrzostw Woj. Śląskiego Juniorek

  • KPKS Halemba
  • AZS Częstochowa
  • MCKiS Jaworzno
  • JKS SMS Jastrzębie
1 2020-01-13 15:30 KPKS Halemba - MCKiS Jaworzno I Płowiec Mateusz II Bober Bogusław Sekretarz
2 2020-01-13 AZS Częstochowa - JKS SMS Jastrzębie I Bober Bogusław II Płowiec Mateusz Sekretarz
3 2020-01-14 15:00 MCKiS Jaworzno - JKS SMS Jastrzębie I Adamczyk Adriana II Budzik Marek Sekretarz
4 2020-01-14 KPKS Halemba - AZS Częstochowa I Budzik Marek II Adamczyk Adriana Sekretarz
5 2020-01-15 15:00 AZS Częstochowa - MCKiS Jaworzno I Gajda Mateusz II Kurbiel Paweł Sekretarz
6 2020-01-15 JKS SMS Jastrzębie - KPKS Halemba I Kurbiel Paweł II Gajda Mateusz Sekretarz

Grupa 6 - 1/4 Mistrzostw Woj. Śląskiego Juniorek

  • UKS Sokół '43 Katowice
  • KS Częstochowianka
  • GS UKS Krzanowice
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
1 2020-01-13 16:00 UKS Sokół '43 Katowice - GS UKS Krzanowice I Wróbel Mateusz II Drabik Marek Sekretarz
2 2020-01-13 KS Częstochowianka - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Drabik Marek II Wróbel Mateusz Sekretarz
3 2020-01-14 16:00 GS UKS Krzanowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Janeczek Igor II Witkowski Łukasz Sekretarz
4 2020-01-14 UKS Sokół '43 Katowice - KS Częstochowianka I Witkowski Łukasz II Janeczek Igor Sekretarz
5 2020-01-15 16:00 KS Częstochowianka - GS UKS Krzanowice I Borda Jarosław II Obłój Wojciech Sekretarz
6 2020-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Sokół '43 Katowice I Obłój Wojciech II Borda Jarosław Sekretarz

Grupa I

  • MKS Dąbrowa Górnicza
  • KPKS Halemba
  • UKS Sokół '43 Katowice
  • MKS Dąbrowa Górnicza II
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
  • BKS STAL Bielsko-Biała
1 2019-10-10 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II I Fiutek Mariusz II Molencki Jakub Sekretarz
2 2019-10-10 17:30 KPKS Halemba - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Dusza Krzysztof II Gajda Mateusz Sekretarz
3 2019-10-10 16:30 UKS Sokół '43 Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała I Błachuciński Rafał II Darocha Henryk Sekretarz
4 2019-10-17 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała I Kilijański Bartosz II Rudecka Dagmara Sekretarz
5 2019-10-17 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Sokół '43 Katowice I Kalfas Grzegorz II Wygaś Andrzej Sekretarz
6 2019-10-17 17:30 KPKS Halemba - MKS Dąbrowa Górnicza I Olchawa Anna II Budzik Marek Sekretarz
7 2019-10-24 17:30 KPKS Halemba - MKS Dąbrowa Górnicza II I Adamczyk Adriana II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
8 2019-10-24 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Sokół '43 Katowice I Mierzwa Karol II Borda Jarosław Sekretarz
9 2019-10-24 18:00 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Broniszewski Michał II Targosz Wojciech Sekretarz
10 2019-11-07 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Kurbiel Paweł II Kapa Piotr Sekretarz
11 2019-11-07 18:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza I Moczek-Nawój Katarzyna II Krupski Marek Sekretarz
12 2019-11-07 17:30 KPKS Halemba - UKS Sokół '43 Katowice I Bulanda Sylwia II Chudzik Maciej Sekretarz
13 2019-11-14 16:30 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II I Adamczyk Adriana II Kilijański Bartosz Sekretarz
14 2019-11-14 18:00 BKS STAL Bielsko-Biała - KPKS Halemba I Kawalec Paweł II Nowicki Robert Sekretarz
15 2019-11-14 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Waloszczyk Łukasz II Fiutek Mariusz Sekretarz
16 2019-11-21 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza I Syguła Zbigniew II Błachuciński Rafał Sekretarz
17 2019-11-21 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - KPKS Halemba I Wygaś Andrzej II Broniszewski Michał Sekretarz
18 2019-11-21 18:00 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Sokół '43 Katowice I Kowalski Przemysław II Sikora Bogumił Sekretarz
19 2019-11-28 18:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II I Targosz Witold II Moczek-Nawój Katarzyna Sekretarz
20 2019-11-28 16:00 UKS Sokół '43 Katowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Polak Piotr II Polak Marek Sekretarz
21 2019-11-28 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza - KPKS Halemba I Ostrowski Bartosz II Ostrowski Wojciech Sekretarz
22 2019-12-05 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - KPKS Halemba I Kisiel jr Marek II Darocha Henryk Sekretarz
23 2019-12-05 16:30 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza I Wróbel Mateusz II Kapa Piotr Sekretarz
24 2019-12-05 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała I Targosz Wojciech II Kowalski Przemysław Sekretarz
25 2019-12-12 16:30 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza II I Kalfas Grzegorz II Wygaś Andrzej Sekretarz
26 2019-12-12 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała I Ostrowski Wojciech II Fiutek Mariusz Sekretarz
27 2019-12-12 16:30 UKS Sokół '43 Katowice - KPKS Halemba I Nowiński Leszek II Adamczyk Adriana Sekretarz
28 2019-12-19 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Sokół '43 Katowice I Bułakowski Dawid II Mierzwa Karol Sekretarz
29 2019-12-19 17:30 KPKS Halemba - BKS STAL Bielsko-Biała I Kuchna Andrzej II Sadowski II Jarosław Sekretarz
30 2019-12-19 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza I Nowicka Anna II Kowalski Przemysław Sekretarz

Grupa II-A

  • T R-S "SIŁA" USTROŃ
  • JKS SMS Jastrzębie
  • UKS Dębowianka
  • GS UKS Krzanowice
  • MKS Bielsko-Biała
1 2019-10-09 17:30 T R-S "SIŁA" USTROŃ - GS UKS Krzanowice I Rutkowski Mirosław II Nowicki Robert Sekretarz
N/A 2019-10-10 UKS Dębowianka - pauzuje I II Sekretarz
2 2019-10-10 17:00 JKS SMS Jastrzębie - MKS Bielsko-Biała I Neyman Jacek II Tyc Mirosław Sekretarz
N/A 2019-10-17 MKS Bielsko-Biała - pauzuje I II Sekretarz
4 2019-10-17 18:30 UKS Dębowianka - T R-S "SIŁA" USTROŃ I Szlagowski Krzysztof II Sładczyk Dawid Sekretarz
N/A 2019-10-24 T R-S "SIŁA" USTROŃ - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-24 18:30 UKS Dębowianka - JKS SMS Jastrzębie I Kastelik Katarzyna II Targosz Witold Sekretarz
6 2019-10-24 17:45 MKS Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice I Nowicki Robert II Nowicka Anna Sekretarz
3 2019-10-31 10:00 GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie I Pordzik Michał II Molencki Jakub Sekretarz
8 2019-11-06 17:00 T R-S "SIŁA" USTROŃ - JKS SMS Jastrzębie I Berger Grzegorz II Berger Tadeusz Sekretarz
N/A 2019-11-07 GS UKS Krzanowice - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-11-07 18:30 UKS Dębowianka - MKS Bielsko-Biała I Kowalski Przemysław II Pędrys Justyna Sekretarz
N/A 2019-11-14 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-14 17:45 MKS Bielsko-Biała - T R-S "SIŁA" USTROŃ I Tyc Mirosław II Włodyka Włodzimierz Sekretarz
10 2019-11-14 18:30 UKS Dębowianka - GS UKS Krzanowice I Pordzik Michał II Nagler-Skroban Klaudia Sekretarz
N/A 2019-11-21 UKS Dębowianka - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-21 17:30 GS UKS Krzanowice - T R-S "SIŁA" USTROŃ I Radomski Michał II Budzik Marek Sekretarz
12 2019-11-21 17:45 MKS Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie I Ściga Marek II Kawalec Paweł Sekretarz
14 2019-11-27 17:30 T R-S "SIŁA" USTROŃ - UKS Dębowianka I Nowicki Robert II Nowicka Anna Sekretarz
N/A 2019-11-28 MKS Bielsko-Biała - pauzuje I II Sekretarz
13 2019-11-28 17:00 JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice I Cichecka-Meisner Michalina II Paprzycki Piotr Sekretarz
N/A 2019-12-05 T R-S "SIŁA" USTROŃ - pauzuje I II Sekretarz
15 2019-12-05 16:00 JKS SMS Jastrzębie - UKS Dębowianka I Kuśmierski Janusz II Radomski Michał Sekretarz
16 2019-12-05 17:30 GS UKS Krzanowice - MKS Bielsko-Biała I Gołąbek Marcin II Skroban Łukasz Sekretarz
N/A 2019-12-12 GS UKS Krzanowice - pauzuje I II Sekretarz
17 2019-12-12 17:45 MKS Bielsko-Biała - UKS Dębowianka I Broniszewski Michał II Stadnicka Justyna Sekretarz
18 2019-12-12 16:00 JKS SMS Jastrzębie - T R-S "SIŁA" USTROŃ I Sładczyk Dawid II Szlagowski Krzysztof Sekretarz
N/A 2019-12-19 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje I II Sekretarz
19 2019-12-19 16:30 T R-S "SIŁA" USTROŃ - MKS Bielsko-Biała I Targosz Witold II Ściga Marek Sekretarz
20 2019-12-19 17:30 GS UKS Krzanowice - UKS Dębowianka I Radomski Michał II Skroban Łukasz Sekretarz

Grupa II-B

  • AZS Częstochowa
  • MTS As Myszków
  • KS Częstochowianka
  • ANBUD MKS BĘDZIN
1 2019-10-17 19:00 AZS Częstochowa - KS Częstochowianka I Fortuna Bartłomiej II Dobrzański Marcin Sekretarz
2 2019-10-17 16:30 MTS As Myszków - ANBUD MKS BĘDZIN I Kaczmarzyk Grzegorz II Rychlewski Przemysław Sekretarz
3 2019-10-24 17:00 KS Częstochowianka - ANBUD MKS BĘDZIN I Rybak Sławomir II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
4 2019-10-24 19:00 AZS Częstochowa - MTS As Myszków I Fujarska Michalina II Kapica Paweł Sekretarz
5 2019-11-07 16:30 MTS As Myszków - KS Częstochowianka I Wygas Dawid II Fujarska Michalina Sekretarz
6 2019-11-07 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - AZS Częstochowa I Chojnacki Karol II Bierza Damian Sekretarz
7 2019-11-14 17:00 KS Częstochowianka - AZS Częstochowa I Pośpiech Rafał II Fujarska Michalina Sekretarz
8 2019-11-14 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - MTS As Myszków I Zatoński Michał II Wulczyńska Monika Sekretarz
9 2019-11-28 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - KS Częstochowianka I Bulanda Sylwia II Lenart Piotr Sekretarz
10 2019-11-28 16:30 MTS As Myszków - AZS Częstochowa I Welm Grzegorz II Michalik Michał Sekretarz
11 2019-12-05 17:00 KS Częstochowianka - MTS As Myszków I Kucharski Artur II Boś Paulina Sekretarz
12 2019-12-05 19:00 AZS Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN I Dobrzański Marcin II Wygas Dawid Sekretarz

Grupa II-C

  • MCKiS Jaworzno
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • SV MOSiR Zabrze
  • KŚ AZS Politechniki Śląskiej
1 2019-10-17 16:00 MCKiS Jaworzno - KŚ AZS Politechniki Śląskiej I Błachuciński Rafał II Ostrowski Jacek Sekretarz
2 2019-10-17 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - SV MOSiR Zabrze I Bratek Monika II Skowroński Grzegorz Sekretarz
3 2019-10-24 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KŚ AZS Politechniki Śląskiej I Pawłowski Szymon II Furmaniuk Wojciech Sekretarz
4 2019-10-24 16:00 MCKiS Jaworzno - SV MOSiR Zabrze I Kaleta Piotr II Słaby Leszek Sekretarz
5 2019-11-07 18:30 SV MOSiR Zabrze - KŚ AZS Politechniki Śląskiej I Jastrzębowska Marta II Grzegórzko Michał Sekretarz
6 2019-11-07 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKiS Jaworzno I Gajewski Krzysztof II Lagierski Marek Sekretarz
7 2019-11-14 16:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - MCKiS Jaworzno I Popow Szymon II Kurbiel Paweł Sekretarz
8 2019-11-14 18:30 SV MOSiR Zabrze - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Zeliasz-Nguyen Dominik II Jastrzębowska Marta Sekretarz
9 2019-11-28 17:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Karnia Łukasz II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
10 2019-11-28 18:30 SV MOSiR Zabrze - MCKiS Jaworzno I Szumilas Marcin II Gajda Mateusz Sekretarz
11 2019-12-05 16:00 KŚ AZS Politechniki Śląskiej - SV MOSiR Zabrze I Furmaniuk Wojciech II Pordzik Michał Sekretarz
12 2019-12-12 16:00 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Darocha Henryk II Kaleta Piotr Sekretarz