3
|
2023-09-30
16:00 |
MKS Czechowice-Dziedzice |
- |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
|
| I Justyna Pędrys | II Witold Targosz | Sekretarz Katarzyna Kastelik |
4
|
2023-09-30
16:00 |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
- |
MUKS Michałkowice
|
| I Krzysztof Dusza | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Elżbieta Zając |
5
|
2023-09-30
17:00 |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna |
- |
KPKS Halemba
|
| I Jakub Molencki | II Michał Janek | Sekretarz Marek Michalczyk |
2
|
2023-10-01
17:00 |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec |
- |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
| I Michał Broniszewski | II Piotr Kapa | Sekretarz Tadeusz Berger |
6
|
2023-10-07
18:00 |
GS UKS Krzanowice |
- |
KPKS Halemba
|
| I Kamil Łyczko | II Jacek Neyman | Sekretarz Szymon Rakoczy |
8
|
2023-10-07
16:00 |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski |
- |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
|
| I Konrad Jaroszek | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz Agnieszka Plewniok |
9
|
2023-10-07
16:00 |
MKS Dąbrowa Górnicza |
- |
MKS Czechowice-Dziedzice
|
| I Mateusz Sznicer | II Włodzimierz Włodyka | Sekretarz Agata Macek |
10
|
2023-10-07
17:00 |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry |
- |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
|
| I Mateusz Wróbel | II Michał Zatoński | Sekretarz Michał Janek |
7
|
2023-10-08
19:00 |
MUKS Michałkowice |
- |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
|
| I Krzysztof Gajewski | II Jarosław Borda | Sekretarz Leszek Słaby |
12
|
2023-10-21
16:00 |
MKS Czechowice-Dziedzice |
- |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
|
| I Przemysław Kowalski | II Wojciech Targosz | Sekretarz Ewa Mrózek |
13
|
2023-10-21
16:00 |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
- |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
| I Jarosław Sadowski | II Jarosław Borda | Sekretarz Monika Raj |
14
|
2023-10-21
17:00 |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna |
- |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
|
| I Witold Targosz | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz Krzysztof Chrostek |
15
|
2023-10-21
18:00 |
KPKS Halemba |
- |
MUKS Michałkowice
|
| I Jacek Ostrowski | II Piotr Król | Sekretarz Kamil Niezabitowski |
11
|
2023-10-22
17:00 |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec |
- |
GS UKS Krzanowice
|
| I Magdalena Dzikowska | II Robert Nowicki | Sekretarz Marek Ściga |
17
|
2023-10-28
16:00 |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski |
- |
KPKS Halemba
|
| I Paweł Jędrasik | II Mateusz Wróbel | Sekretarz Iga Kowalska |
18
|
2023-10-28
16:00 |
MKS Dąbrowa Górnicza |
- |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
|
| I Monika Szynczewska | II Zbigniew Syguła | Sekretarz Leszek Nowiński |
19
|
2023-10-28
17:00 |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry |
- |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
|
| I Jakub Molencki | II Michał Pordzik | Sekretarz Paweł Malinowski |
20
|
2023-10-29
17:00 |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec |
- |
MKS Czechowice-Dziedzice
|
| I Mirosław Rutkowski | II Anna Olma | Sekretarz Robert Nowicki |
21
|
2023-11-04
16:00 |
MKS Czechowice-Dziedzice |
- |
GS UKS Krzanowice
|
| I Grzegorz Berger | II Witold Targosz | Sekretarz Tadeusz Berger |
22
|
2023-11-04
16:00 |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
- |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
|
| I Łukasz Szczepankiewicz | II Robert Nowicki | Sekretarz Leszek Nowiński |
23
|
2023-11-04
17:00 |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna |
- |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
|
| I Kamil Łyczko | II Marek Budzik | Sekretarz Marek Ściga |
24
|
2023-11-04
18:00 |
KPKS Halemba |
- |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
| I Jacek Ostrowski | II Piotr Kapa | Sekretarz Agata Macek |
25
|
2023-11-04
20:00 |
MUKS Michałkowice |
- |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
|
| I Krzysztof Dusza | II nieobsadzony | Sekretarz Elżbieta Zając |
26
|
2023-11-11
17:00 |
GS UKS Krzanowice |
- |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
|
| I Michalina Cichecka-Meisner | II Kamil Łyczko | Sekretarz Michalina Konsek |
27
|
2023-11-11
16:00 |
MKS Dąbrowa Górnicza |
- |
MUKS Michałkowice
|
| I Zbigniew Syguła | II Michał Zatoński | Sekretarz Agata Macek |
30
|
2023-11-11
16:00 |
MKS Czechowice-Dziedzice |
- |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
|
| I Witold Targosz | II Paweł Kawalec | Sekretarz Tadeusz Berger |
29
|
2023-11-12
17:00 |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec |
- |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
|
| I Przemysław Kowalski | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz Marek Ściga |
31
|
2023-11-18
16:00 |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
- |
GS UKS Krzanowice
|
| I Mateusz Wróbel | II Jacek Ostrowski | Sekretarz Agata Macek |
32
|
2023-11-18
17:00 |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna |
- |
MKS Czechowice-Dziedzice
|
| I Marcin Szumilas | II Witold Targosz | Sekretarz Tadeusz Berger |
33
|
2023-11-18
18:00 |
KPKS Halemba |
- |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
|
| I Łukasz Karnia | II Michał Janek | Sekretarz Elżbieta Zając |
35
|
2023-11-18
16:00 |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski |
- |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
| I Kamil Łyczko | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz Michalina Konsek |
34
|
2023-11-19
19:00 |
MUKS Michałkowice |
- |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
|
| I Katarzyna Hawryło | II Krzysztof Gajewski | Sekretarz Wiesław Cieślik |
36
|
2023-11-25
15:00 |
GS UKS Krzanowice |
- |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
| I Kamil Łyczko | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz Łukasz Sosiński |
37
|
2023-11-25
17:00 |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry |
- |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
|
| I Michał Janek | II Jacek Ostrowski | Sekretarz Dagmara Koprowska |
39
|
2023-11-25
18:00 |
KPKS Halemba |
- |
MKS Czechowice-Dziedzice
|
| I Witold Targosz | II Jarosław Sadowski | Sekretarz Agnieszka Plewniok |
40
|
2023-11-25
16:00 |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
- |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
|
| I Łukasz Witkowski | II Mateusz Wróbel | Sekretarz Leszek Słaby |
38
|
2023-11-26
17:00 |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec |
- |
MUKS Michałkowice
|
| I Marek Krupski | II Wojciech Targosz | Sekretarz Marek Ściga |
42
|
2023-12-02
17:00 |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna |
- |
GS UKS Krzanowice
|
| I Marek Polak | II Robert Nowicki | Sekretarz Joanna Kawecka |
42
|
2023-12-02
16:00 |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
- |
KPKS Halemba
|
| I Jacek Ostrowski | II Grzegorz Skowroński | Sekretarz Leszek Nowiński |
43
|
2023-12-02
16:00 |
MKS Czechowice-Dziedzice |
- |
MUKS Michałkowice
|
| I Teresa Ostrowska | II Monika Szynczewska | Sekretarz Marek Ściga |
44
|
2023-12-02
16:00 |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski |
- |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
|
| I Michał Pordzik | II Kamil Łyczko | Sekretarz Michalina Konsek |
45
|
2023-12-02
16:00 |
MKS Dąbrowa Górnicza |
- |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
|
| I Bartosz Ostrowski | II Benedykt Cieślik | Sekretarz Agata Macek |
28
|
2023-12-03
14:00 |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry |
- |
KPKS Halemba
|
| I Michał Janek | II Jakub Molencki | Sekretarz Paweł Malinowski |
46
|
2023-12-08
19:00 |
GS UKS Krzanowice |
- |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
|
| I Marcin Gołąbek | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz Michalina Konsek |
47
|
2023-12-09
16:00 |
MKS Dąbrowa Górnicza |
- |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
|
| I Paweł Jędrasik | II Mateusz Wróbel | Sekretarz Elżbieta Zając |
48
|
2023-12-09
16:00 |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski |
- |
MKS Czechowice-Dziedzice
|
| I Klaudia Nagler-Skroban | II Marcin Gołąbek | Sekretarz Marek Michalczyk |
49
|
2023-12-09
19:00 |
MUKS Michałkowice |
- |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
|
| I Jakub Molencki | II nieobsadzony | Sekretarz Leszek Nowiński |
51
|
2023-12-16
18:00 |
KPKS Halemba |
- |
GS UKS Krzanowice
|
| I Marcin Szumilas | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz Agata Macek |
52
|
2023-12-16
18:00 |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna |
- |
MUKS Michałkowice
|
| I Michał Pordzik | II Marek Budzik | Sekretarz Joanna Kawecka |
53
|
2023-12-16
16:00 |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
- |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
|
| I Zbigniew Syguła | II Maciej Chudzik | Sekretarz Elżbieta Zając |
54
|
2023-12-16
16:00 |
MKS Czechowice-Dziedzice |
- |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
| I Marek Polak | II Witold Targosz | Sekretarz Marek Ściga |
55
|
2023-12-17 |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec |
- |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
|
| I Anna Olma | II Michał Broniszewski | Sekretarz Wojciech Targosz |
74
|
2024-01-05
19:00 |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna |
- |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
|
| I Janusz Cyran | II Dawid Sładczyk | Sekretarz Marek Ściga |
16
|
2024-01-06
17:00 |
GS UKS Krzanowice |
- |
MUKS Michałkowice
|
| I Kamil Łyczko | II Marcin Gołąbek | Sekretarz Szymon Rakoczy |
67
|
2024-01-07
17:00 |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec |
- |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
|
| I Magdalena Dzikowska | II Marek Krupski | Sekretarz Szymon Popow |
56
|
2024-01-13
17:00 |
GS UKS Krzanowice |
- |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
|
| I Kamil Łyczko | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz Michalina Konsek |
57
|
2024-01-13
17:00 |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry |
- |
MKS Czechowice-Dziedzice
|
| I Krystian Gałaszek | II Bogusław Bober | Sekretarz Dagmara Koprowska |
58
|
2024-01-13
16:00 |
MKS Dąbrowa Górnicza |
- |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
|
| I Martyna Lasok | II Łukasz Szczepankiewicz | Sekretarz Agata Macek |
59
|
2024-01-13
16:00 |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski |
- |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
|
| I Marcin Gołąbek | II Klaudia Nagler-Skroban | Sekretarz Michał Gąsiorek |
60
|
2024-01-13
20:00 |
MUKS Michałkowice |
- |
KPKS Halemba
|
| I Jacek Ostrowski | II Michał Janek | Sekretarz Leszek Słaby |
63
|
2024-01-19
19:00 |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna |
- |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
| I Marek Budzik | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz Marek Ściga |
61
|
2024-01-20
20:00 |
MUKS Michałkowice |
- |
GS UKS Krzanowice
|
| I Krzysztof Gajewski | II Lucjan Molenda | Sekretarz Agata Macek |
62
|
2024-01-20
20:00 |
KPKS Halemba |
- |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
|
| I Jacek Ostrowski | II Martyna Lasok | Sekretarz Leszek Słaby |
64
|
2024-01-20
16:00 |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
- |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
|
| I Zbigniew Syguła | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Leszek Nowiński |
65
|
2024-01-20
16:00 |
MKS Czechowice-Dziedzice |
- |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
|
| I Włodzimierz Włodyka | II Wojciech Targosz | Sekretarz Kacper Stanclik |
66
|
2024-01-26
19:00 |
GS UKS Krzanowice |
- |
MKS Czechowice-Dziedzice
|
| I Jakub Molencki | II Krzysztof Dusza | Sekretarz Michalina Konsek |
68
|
2024-01-27
17:00 |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry |
- |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
|
| I Jarosław Sadowski | II Łukasz Szczepankiewicz | Sekretarz Henryk Darocha |
69
|
2024-01-27
16:00 |
MKS Dąbrowa Górnicza |
- |
KPKS Halemba
|
| I Michał Zatoński | II Andrzej Kuchna | Sekretarz Wiesław Cieślik |
70
|
2024-01-27
16:00 |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski |
- |
MUKS Michałkowice
|
| I Michał Radomski | II Mateusz Gajda | Sekretarz Agnieszka Plewniok |
50
|
2024-02-03
20:00 |
KPKS Halemba |
- |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
|
| I Jacek Ostrowski | II Jarosław Borda | Sekretarz Agata Macek |
71
|
2024-02-03
16:00 |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski |
- |
GS UKS Krzanowice
|
| I Kamil Łyczko | II Jacek Neyman | Sekretarz Michał Radomski |
72
|
2024-02-03
19:00 |
MUKS Michałkowice |
- |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
| I Paweł Jędrasik | II Zbigniew Syguła | Sekretarz Dagmara Koprowska |
75
|
2024-02-03
16:00 |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
- |
MKS Czechowice-Dziedzice
|
| I Przemysław Rychlewski | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz Bartosz Henel |
73
|
2024-02-04
17:00 |
KPKS Halemba |
- |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
|
| I Paweł Kawalec | II Benedykt Cieślik | Sekretarz Agata Macek |
84
|
2024-02-09
19:00 |
MKS Czechowice-Dziedzice |
- |
KPKS Halemba
|
| I Michał Broniszewski | II Marek Krupski | Sekretarz Mirosław Rutkowski |
76
|
2024-02-10
17:00 |
GS UKS Krzanowice |
- |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
|
| I Klaudia Nagler-Skroban | II Marcin Gołąbek | Sekretarz Michał Pordzik |
77
|
2024-02-10
16:00 |
MKS Czechowice-Dziedzice |
- |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
|
| I Bogumił Sikora | II Witold Targosz | Sekretarz Marek Ściga |
78
|
2024-02-11
17:00 |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec |
- |
KPKS Halemba
|
| I Magdalena Dzikowska | II Anna Olma | Sekretarz Kacper Stanclik |
80
|
2024-02-11
11:00 |
MKS Dąbrowa Górnicza |
- |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
|
| I Zbigniew Syguła | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Elżbieta Zając |
81
|
2024-02-16
18:00 |
MKS Dąbrowa Górnicza |
- |
GS UKS Krzanowice
|
| I Paweł Kapica | II Paulina Boś | Sekretarz Bartłomiej Fortuna |
82
|
2024-02-17
16:00 |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski |
- |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
|
| I Lucjan Molenda | II Konrad Jaroszek | Sekretarz Krzysztof Chrostek |
85
|
2024-02-17
17:00 |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna |
- |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
|
| I Kamil Łyczko | II Paweł Kawalec | Sekretarz Tadeusz Berger |
79
|
2024-02-19
20:00 |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry |
- |
MUKS Michałkowice
|
| I Michał Grzegórzko | II Marek Lagierski | Sekretarz Henryk Darocha |
83
|
2024-02-21
20:00 |
MUKS Michałkowice |
- |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec
|
| I Maciej Chudzik | II Andrzej Kuchna | Sekretarz Krzysztof Gajewski |
1
|
2024-02-23
20:00 |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry |
- |
GS UKS Krzanowice
|
| I Bogusz Domagała | II Bartosz Ostrowski | Sekretarz Agnieszka Plewniok |
86
|
2024-02-24
19:00 |
GS UKS Krzanowice |
- |
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
|
| I Kamil Łyczko | II Marcin Gołąbek | Sekretarz Michał Pordzik |
87
|
2024-02-24
14:00 |
KPKS Halemba |
- |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
|
| I Katarzyna Hawryło | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz Leszek Nowiński |
88
|
2024-02-24
19:00 |
MUKS Michałkowice |
- |
MKS Czechowice-Dziedzice
|
| I Piotr Polak | II Łukasz Szczepankiewicz | Sekretarz Agnieszka Plewniok |
90
|
2024-02-24
17:00 |
UKS Gwiazda Tarnowskie Góry |
- |
MKS Dąbrowa Górnicza
|
| I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Jacek Ostrowski | Sekretarz Dagmara Koprowska |
89
|
2024-02-25
17:00 |
TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec |
- |
MKS ZORZA Wodzisław Śląski
|
| I Witold Targosz | II Magdalena Dzikowska | Sekretarz Marek Ściga |