Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu JKS SMS Jastrzębie w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
Jastrzębie Zdrój, ul. Piastów 15, 44-335 hala podstawowa - hala ZSMS , hala rezerwowa - hala COS Szczyrk, woda dla zawodniczek dostępna z dystrybutora
Zazwyczaj o godzinie:
10:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
3 | 2023-09-29 17:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Dawid Sładczyk | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | ||
3 | 2023-09-29 | pauzuje | - | JKS SMS Jastrzębie | I Dawid Sładczyk | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | ||
5 | 2023-10-07 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | JKS SMS Jastrzębie | I Andrzej Wygaś | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | ||
5 | 2023-10-07 | JKS SMS Jastrzębie | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Andrzej Wygaś | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | ||
8 | 2023-10-08 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | JKS SMS Jastrzębie | I Magdalena Dzikowska | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | ||
8 | 2023-10-08 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | GS UKS Krzanowice | I Magdalena Dzikowska | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | ||
10 | 2023-10-14 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | JKS SMS Jastrzębie | I Janusz Cyran | II Julia Wydra | Sekretarz | ||
10 | 2023-10-14 | MKS Bielsko-Biała | - | JKS SMS Jastrzębie | I Janusz Cyran | II Julia Wydra | Sekretarz | ||
2 | 2023-10-21 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Michalina Cichecka-Meisner | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | ||
2 | 2023-10-21 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | JKS SMS Jastrzębie | I Michalina Cichecka-Meisner | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | ||
6 | 2023-10-28 | JKS SMS Jastrzębie | - | KS Częstochowianka | I Paweł Jędrasik | II Michalina Konsek | Sekretarz | ||
6 | 2023-10-28 10:00 | MUKS Sari Żory | - | JKS SMS Jastrzębie | I Paweł Jędrasik | II Michalina Konsek | Sekretarz | ||
9 | 2023-10-29 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | JKS SMS Jastrzębie | I Marek Budzik | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | ||
9 | 2023-10-29 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Marek Budzik | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | ||
10 | 2023-11-18 | JKS SMS Jastrzębie | - | UKS Tytan Ostrowy | I Paweł Kapica | II Michał Michalik | Sekretarz | ||
10 | 2023-11-18 10:00 | MKS Dwójka Zawiercie | - | JKS SMS Jastrzębie | I Paweł Kapica | II Michał Michalik | Sekretarz | ||
2 | 2023-11-25 | MUKS Sari Żory | - | JKS SMS Jastrzębie | I Mirosław Rutkowski | II Wojciech Wawro | Sekretarz | ||
2 | 2023-11-25 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | JKS SMS Jastrzębie II | I Mirosław Rutkowski | II Wojciech Wawro | Sekretarz | ||
4 | 2023-12-02 10:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | JKS SMS Jastrzębie | I Marcin Weiner | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | ||
4 | 2023-12-02 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Marcin Weiner | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | ||
8 | 2023-12-09 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | ||
8 | 2023-12-09 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | JKS SMS Jastrzębie | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | ||
11 | 2023-12-16 | MCKiS Jaworzno | - | JKS SMS Jastrzębie | I Piotr Polak | II Michał Zatoński | Sekretarz | ||
11 | 2023-12-16 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Piotr Polak | II Michał Zatoński | Sekretarz | ||
2 | 2024-02-17 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | MUKS Sari Żory | I Marek Budzik | II Krystian Gałaszek | Sekretarz | ||
2 | 2024-02-17 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | JKS SMS Jastrzębie | I Marek Budzik | II Krystian Gałaszek | Sekretarz | ||
3 | 2024-02-18 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | JKS SMS Jastrzębie | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | ||
3 | 2024-02-18 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | ||
4 | 2024-02-19 16:15 | MUKS Sari Żory | - | JKS SMS Jastrzębie | I Marek Budzik | II Marcin Gołąbek | Sekretarz | ||
4 | 2024-02-19 | JKS SMS Jastrzębie | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Marek Budzik | II Marcin Gołąbek | Sekretarz | ||
2 | 2024-03-09 12:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Lucjan Molenda | II Piotr Paprzycki | Sekretarz Leszek Nowiński | L I | L II |
4 | 2024-03-09 17:00 | MKS Dwójka Zawiercie | - | JKS SMS Jastrzębie | I Bartosz Kilijański | II Monika Szynczewska | Sekretarz Wiesław Cieślik | L I | L II |
5 | 2024-03-10 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Paulina Boś | II Rafał Pośpiech | Sekretarz Andrzej Ozimiński | L I | L II |