Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu BKS STAL Bielsko-Biała w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
BIELSKO-BIAŁA UL. RYCHLIŃSKIEGO 19 Hala BKS Stal Bielsko-Biała
Zazwyczaj o godzinie:
10:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
1 | 2023-09-30 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Przemysław Kowalski | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
1 | 2023-09-30 10:00 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | BKS STAL Bielsko-Biała | I Przemysław Kowalski | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
6 | 2023-10-11 18:00 | MKS Bielsko-Biała | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Krzysztof Szlagowski | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
6 | 2023-10-11 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | pauzuje | I Krzysztof Szlagowski | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 | GS UKS Krzanowice | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Magdalena Dzikowska | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
8 | 2023-10-08 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | JKS SMS Jastrzębie | I Magdalena Dzikowska | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
12 | 2023-10-14 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Krzysztof Chrostek | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
12 | 2023-10-14 10:00 | JKS SMS Jastrzębie II | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Krzysztof Chrostek | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | UKS MOSM Bytom | I Krzysztof Dusza | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
3 | 2023-10-21 10:00 | MKS Sokół Radzionków | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Krzysztof Dusza | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
5 | 2023-10-25 | pauzuje | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Marek Ściga | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
5 | 2023-10-25 18:00 | MKS Bielsko-Biała | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Marek Ściga | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
8 | 2023-10-29 | MCKS Czeladź | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Andrzej Wygaś | II Ewa Mrózek | Sekretarz | |
8 | 2023-10-29 10:00 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | I Andrzej Wygaś | II Ewa Mrózek | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Łukasz Witkowski | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | Klub Sportowy Corona Rudniki | I Łukasz Witkowski | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
2 | 2024-01-06 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Zbigniew Syguła | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
2 | 2024-01-06 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Zbigniew Syguła | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 10:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Wojciech Ostrowski | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | UKS Blachownia II | I Wojciech Ostrowski | II Artur Wyszyński | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Marek Michalczyk | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 10:00 | MOSiR Łaziska Górne | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Marek Michalczyk | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 10:00 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | MKS Sokół Radzionków | I Andrzej Wygaś | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Andrzej Wygaś | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | BKS STAL Bielsko-Biała | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Witold Targosz | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | MKS Bielsko-Biała | I Witold Targosz | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | MUKS Pasek Będzin | I Zbigniew Syguła | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 | UKS ŹRÓDEŁKO Katowice | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Zbigniew Syguła | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Andrzej Kuchna | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz | |
7 | 2024-02-24 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | MOSM Tychy | I Andrzej Kuchna | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 | MKS Sokół Radzionków | - | BKS STAL Bielsko-Biała II | I Witold Targosz | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
11 | 2024-03-02 10:00 | BKS STAL Bielsko-Biała II | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Witold Targosz | II Wojciech Wawro | Sekretarz |