Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
Częstochowa, ul. Racławicka 56 IV LO im. Sienkiewicza
Zazwyczaj o godzinie:
18:30
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
3 | 2023-09-28 18:15 | MKSR Pyskowice | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Dariusz Chamera | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz Agnieszka Plewniok | |
6 | 2023-10-05 17:30 | Volley Concept Katowice | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Kamil Niezabitowski | II Anna Wajant | Sekretarz | |
12 | 2023-10-12 17:30 | Volley Concept Katowice II | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Marta Jastrzębowska | II Anna Wajant | Sekretarz | |
13 | 2023-10-19 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Sławomir Rybak | II Dawid Wygas | Sekretarz | |
20 | 2023-10-26 18:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Sławomir Rybak | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz | |
22 | 2023-11-09 18:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz | |
27 | 2023-11-16 18:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Artur Kucharski | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz | |
31 | 2023-11-23 18:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | MKSR Pyskowice | I Bartosz Henel | II Grzegorz Kaczmarzyk | Sekretarz | |
34 | 2023-11-30 16:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Volley Concept Katowice | I Adam Stępniak | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
40 | 2023-12-07 16:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Volley Concept Katowice II | I Bartosz Henel | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz | |
41 | 2023-12-14 18:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz | |
48 | 2023-12-21 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Piotr Kaleta | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz | |
50 | 2024-01-10 19:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Grzegorz Welm | II Paulina Boś | Sekretarz | |
55 | 2024-01-11 18:30 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Tomasz Musiałek | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
2 | 2024-01-19 | MOSM Tychy | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Konrad Jaroszek | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Łukasz Sosiński | |
4 | 2024-01-20 | Volley Concept Katowice | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Marek Polak | II Michał Janek | Sekretarz Julietta Broda | |
6 | 2024-01-21 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Marek Budzik | II Paweł Kawalec | Sekretarz Tadeusz Berger | |
2 | 2024-02-16 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Marek Budzik | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Henryk Darocha | |
5 | 2024-02-18 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Paulina Boś | II Marcin Dobrzański | Sekretarz Ryszard Adamczyk | |
3 | 2024-02-17 10:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Bartosz Kilijański | Sekretarz Jakub Wanat | |
1 | 2024-03-01 16:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Przemysław Rychlewski | II Artur Kucharski | Sekretarz Adam Stępniak | |
4 | 2024-03-02 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | AS Zaksa Kędzierzyn - Koźle | I Paweł Kapica | II Rafał Błachuciński | Sekretarz Ryszard Adamczyk | |
6 | 2024-03-03 | IM Rekord Volley Jelcz Laskowice | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Ireneusz Wolszczyniak | II Paulina Boś | Sekretarz Tadeusz Dana |