Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
42-400 Zawiercie ul. Józefa Piłsudskiego 117 SP nr 9
Zazwyczaj o godzinie:
10:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
1 | 2023-10-07 10:00 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Łukasz Karnia | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
1 | 2023-10-07 | pauzuje | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Łukasz Karnia | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
4 | 2023-10-14 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Krzysztof Gajewski | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
4 | 2023-10-14 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Krzysztof Gajewski | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
7 | 2023-10-28 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Krystian Gałaszek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
7 | 2023-10-28 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Krystian Gałaszek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 10:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Grzegorz Kaczmarzyk | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Volley Concept Katowice | I Grzegorz Kaczmarzyk | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
1 | 2024-01-06 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
1 | 2024-01-06 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Łukasz Karnia | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Łukasz Karnia | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | |
7 | 2023-12-08 17:45 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Grzegorz Welm | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
7 | 2023-12-08 | pauzuje | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Grzegorz Welm | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
10 | 2023-12-06 18:30 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | MOSM Tychy | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Sławomir Rybak | Sekretarz | |
10 | 2023-12-06 | pauzuje | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Sławomir Rybak | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | TS Volley Rybnik | I Michalina Konsek | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Michalina Konsek | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 9:00 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | pauzuje | I Wojciech Ostrowski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
5 | 2024-01-20 | SiKReT Gliwice | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Wojciech Ostrowski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
10 | 2024-02-24 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Klaudia Nagler-Skroban | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
10 | 2024-02-24 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Klaudia Nagler-Skroban | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
9 | 2024-02-17 10:00 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Marcin Szumilas | II Julietta Broda | Sekretarz | |
9 | 2024-02-17 10:00 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Marcin Szumilas | II Julietta Broda | Sekretarz |