Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu Tauron Norwid Częstochowa w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
ul. Jasnogórska 8; 42-200 Częstochowa Hala IX LO im. C.K. Norwida
Zazwyczaj o godzinie:
16:45
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
1 | 2023-10-25 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Artur Kucharski | II Sławomir Rybak | Sekretarz Marcin Dobrzański | ||
5 | 2023-10-10 18:30 | SiKReT Gliwice | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Jakub Molencki | II Konrad Jaroszek | Sekretarz | ||
8 | 2023-10-17 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | SV MOSiR Zabrze | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Marcin Dobrzański | Sekretarz | ||
10 | 2023-10-24 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Volley Concept Katowice | I Paweł Kapica | II Bartosz Gołębiowski | Sekretarz Bartosz Henel | ||
15 | 2023-10-31 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Marta Rembielak-Kucharska | II Bartosz Gołębiowski | Sekretarz Marcin Dobrzański | ||
N/A | 2023-11-07 | pauzuje | - | Tauron Norwid Częstochowa | I | II | Sekretarz | ||
21 | 2023-11-14 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Marcin Dobrzański | II Sławomir Rybak | Sekretarz Andrzej Ozimiński | ||
23 | 2023-11-21 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Przemysław Rychlewski | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | ||
27 | 2023-11-28 18:30 | Tauron Norwid Częstochowa | - | SiKReT Gliwice | I Michał Michalik | II Sławomir Rybak | Sekretarz | ||
30 | 2023-12-05 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Krystian Gałaszek | II Jacek Ostrowski | Sekretarz | ||
32 | 2023-12-08 17:30 | Volley Concept Katowice | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Zbigniew Syguła | II Łukasz Karnia | Sekretarz | ||
37 | 2023-12-12 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Maciej Chudzik | II Michał Zatoński | Sekretarz | ||
N/A | 2023-12-19 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | ||
43 | 2023-11-30 19:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Paweł Kapica | II Grzegorz Welm | Sekretarz | ||
2 | 2024-01-12 | Tauron Norwid Częstochowa | - | SK Górnik Radlin | I Marcin Gołąbek | II Piotr Paprzycki | Sekretarz Michalina Cichecka-Meisner | ||
6 | 2024-01-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Marek Budzik | II Krzysztof Dusza | Sekretarz Wiktoria Kubas | ||
3 | 2024-01-13 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Volley Concept Katowice | I Marek Drabik | II Michał Pordzik | Sekretarz Joanna Kawecka | ||
2 | 2024-01-26 18:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Monika Szynczewska | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz Henryk Darocha | ||
4 | 2024-01-27 12:30 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Marek Budzik | II Piotr Paprzycki | Sekretarz Michalina Konsek | ||
5 | 2024-01-28 10:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Rafał Błachuciński | II Robert Nowicki | Sekretarz Wiesław Cieślik | ||
2 | 2024-02-23 18:30 | Tauron Norwid Częstochowa | - | SMS Sparta AGH Kraków | I | II | Sekretarz Michalina Konsek | L I Michał Pordzik | L II Konrad Jaroszek |
4 | 2024-02-24 13:30 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Tauron Norwid Częstochowa | I | II | Sekretarz Agnieszka Plewniok | L I Jacek Neyman | L II Wojciech Mazek |
5 | 2024-02-25 11:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | AS Stal Nysa | I | II | Sekretarz Wiktoria Kubas | L I Michał Radomski | L II Igor Jeziorski |