Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu Tauron Norwid Częstochowa w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
Częstochowa ul. Jasnogórska 8 Hala IX LO im. C.K. Norwida
Zazwyczaj o godzinie:
0:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
5 | 2023-09-22 19:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | SK Górnik Radlin | I Grzegorz Kaczmarzyk | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz Bartłomiej Fortuna | ||
8 | 2023-11-09 19:00 | Klub Siatkarski Racibórz | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Piotr Polak | II Piotr Paprzycki | Sekretarz Wiesław Cieślik | ||
18 | 2023-10-06 18:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno | I Ireneusz Wolszczyniak | II Paweł Kapica | Sekretarz Artur Kucharski | ||
19 | 2023-10-13 18:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Dawid Wygas | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz Marta Rembielak-Kucharska | ||
30 | 2023-10-21 17:30 | KS VOLLEY Miasteczko Śląskie | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Dominik Zeliasz-Nguyen | II Andrzej Kuchna | Sekretarz Paweł Malinowski | ||
32 | 2023-10-27 18:30 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Paulina Boś | II Michał Michalik | Sekretarz Adam Stępniak | ||
41 | 2023-11-04 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Dawid Sładczyk | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz Wojciech Targosz | ||
45 | 2023-11-10 18:30 | Tauron Norwid Częstochowa | - | LKS Olimpia Włodowice | I Bartłomiej Fortuna | II Adam Stępniak | Sekretarz Tadeusz Dana | ||
52 | 2023-11-18 17:00 | Talent Sferawent Cieszyn | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Przemysław Kowalski | II Robert Nowicki | Sekretarz Marek Ściga | ||
58 | 2023-11-24 18:30 | Tauron Norwid Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Marcin Dobrzański | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz Ewa Bednarek | ||
63 | 2023-12-02 18:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Wojciech Ostrowski | II Zbigniew Syguła | Sekretarz Kamil Niezabitowski | ||
71 | 2023-12-06 20:00 | SK Górnik Radlin | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Mateusz Gajda | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz Wojciech Targosz | Kwalifikator: Marek Krupski | |
74 | 2023-12-15 19:30 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Artur Kucharski | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz Bartłomiej Fortuna | ||
84 | 2024-01-05 19:30 | Garbarnia Szczakowa UKS Jedynka Jaworzno | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Bogusław Bober | II Bartosz Kilijański | Sekretarz Wiesław Cieślik | ||
85 | 2024-01-13 18:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Ireneusz Wolszczyniak | II Marcin Dobrzański | Sekretarz Ryszard Adamczyk | ||
96 | 2024-01-19 18:30 | Tauron Norwid Częstochowa | - | KS VOLLEY Miasteczko Śląskie | I Artur Kucharski | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz Marta Rembielak-Kucharska | ||
98 | 2024-02-14 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Marcin Gołąbek | II Michał Pordzik | Sekretarz Robert Nowicki | ||
107 | 2024-02-16 19:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Artur Kucharski | II Michał Michalik | Sekretarz Marta Rembielak-Kucharska | ||
111 | 2024-02-21 19:30 | LKS Olimpia Włodowice | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Konrad Jaroszek | II Łukasz Szczepankiewicz | Sekretarz Katarzyna Hawryło | ||
118 | 2024-02-18 14:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Talent Sferawent Cieszyn | I Sławomir Rybak | II Adam Stępniak | Sekretarz Tadeusz Dana | ||
124 | 2024-02-23 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Krzysztof Dusza | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Leszek Słaby | ||
129 | 2024-03-01 18:30 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Grzegorz Kaczmarzyk | II Paweł Kapica | Sekretarz Ryszard Adamczyk | ||
1 | 2024-03-08 19:30 | Tauron Norwid Częstochowa | - | SK Górnik Radlin | I Grzegorz Kaczmarzyk | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz Marta Rembielak-Kucharska | ||
2 | 2024-03-09 17:00 | SK Górnik Radlin | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Michał Pordzik | II Krystian Gałaszek | Sekretarz Konrad Jaroszek | ||
3 złoty set-3 | 2024-03-09 | SK Górnik Radlin | - | Tauron Norwid Częstochowa | I | II | Sekretarz | ||
1 | 2024-03-16 18:00 | Talent Sferawent Cieszyn | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Michał Broniszewski | II Bogumił Sikora | Sekretarz Włodzimierz Włodyka | ||
2 | 0000-00-00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Talent Sferawent Cieszyn | I | II | Sekretarz |