Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu UKS Jedynka Jaworzno w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
ul. Promienna 65 43-600 Jaworzno Sala CKZiU
Zazwyczaj o godzinie:
17:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
2 | 2023-09-28 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Mateusz Wróbel | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
7 | 2023-10-05 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | MKSR Pyskowice | I Łukasz Waloszczyk | II Benedykt Cieślik | Sekretarz | |
11 | 2023-10-12 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Volley Concept Katowice | I Krzysztof Chrostek | II Wojciech Ostrowski | Sekretarz | |
14 | 2023-10-19 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Volley Concept Katowice II | I Jarosław Sadowski | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
20 | 2023-10-26 18:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Sławomir Rybak | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz | |
21 | 2023-11-09 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Monika Raj | II Wojciech Ostrowski | Sekretarz | |
28 | 2023-11-16 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Michał Michalik | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz Ryszard Adamczyk | |
30 | 2023-11-23 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Wojciech Ostrowski | II Łukasz Witkowski | Sekretarz | |
35 | 2023-11-30 18:15 | MKSR Pyskowice | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Krzysztof Dusza | II Bogusław Bober | Sekretarz Anastazja Rząp | |
39 | 2023-12-07 17:30 | Volley Concept Katowice | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Michał Janek | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
42 | 2023-12-14 17:30 | Volley Concept Katowice II | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Jakub Ślęzak | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz | |
48 | 2023-12-21 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Piotr Kaleta | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz | |
49 | 2024-01-04 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Bartosz Gołębiowski | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
56 | 2024-01-11 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Bartosz Kilijański | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
1 | 2024-02-22 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Igor Jeziorski | II Krystian Gałaszek | Sekretarz | |
5 | 2024-02-29 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Michał Janek | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
9 | 2024-03-07 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | MOSM Tychy | I Monika Raj | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz | |
11 | 2024-04-08 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Łukasz Waloszczyk | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
13 | 2024-03-21 16:30 | TS Volley Rybnik | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Dawid Kozak | II Wojciech Maroszek | Sekretarz | |
16 | 2024-03-28 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Ewa Mrózek | II Michał Broniszewski | Sekretarz | |
20 | 2024-04-04 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I | II | Sekretarz | |
24 | 2024-04-11 17:30 | MOSM Tychy | - | UKS Jedynka Jaworzno | I | II | Sekretarz | |
26 | 2024-04-18 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | UKS Jedynka Jaworzno | I | II | Sekretarz | |
28 | 2024-04-25 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | TS Volley Rybnik | I | II | Sekretarz |