Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu UKS Jedynka Jaworzno w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
ul. Inwalidów Wojennych 2 Jaworzno MDK Jaworzno ul. Inwalidów Wojennych 2
Zazwyczaj o godzinie:
10:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
3 | 2023-10-07 10:00 | Volley Concept Katowice | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Krzysztof Dusza | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
3 | 2023-10-07 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Krzysztof Dusza | II Katarzyna Niedbała | Sekretarz | |
4 | 2023-10-14 10:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Krzysztof Gajewski | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
4 | 2023-10-14 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Krzysztof Gajewski | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | |
9 | 2023-10-28 10:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Marcin Zębalski | II Jakub Molencki | Sekretarz | |
9 | 2023-10-28 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Marcin Zębalski | II Jakub Molencki | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 10:00 | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Michał Janek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 | UKS Jedynka Jaworzno | - | pauzuje | I Michał Janek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 10:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Paweł Kapica | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
3 | 2023-11-25 | UKS Jedynka Jaworzno | - | TS Volley Rybnik | I Paweł Kapica | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 10:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Bogusz Domagała | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Bogusz Domagała | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Włodzimierz Włodyka | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
9 | 2023-12-09 | UKS Jedynka Jaworzno | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | I Włodzimierz Włodyka | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 | Tauron Norwid Częstochowa | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Katarzyna Hawryło | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 10:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Volley Concept Katowice | I Katarzyna Hawryło | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Marek Budzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
1 | 2024-01-13 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Marek Budzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
2 | 2024-01-20 | MOSM Tychy | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Paweł Kapica | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
2 | 2024-01-20 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Paweł Kapica | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
3 | 2024-02-17 10:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Łukasz Szczepankiewicz | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
3 | 2024-02-17 | MOSM Tychy | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Łukasz Szczepankiewicz | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
2 | 2024-03-09 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Volley Concept Katowice | I Mirosław Tyc | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz | |
3 | 2024-03-09 | MOSM Tychy | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Mirosław Rutkowski | II Mirosław Tyc | Sekretarz |