Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu MKS Dwójka Zawiercie w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
OSiR Zawiercie ul.Moniuszki 10 OSiR Zawiercie
Zazwyczaj o godzinie:
10:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
1 | 2023-09-30 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MUKS Pasek Będzin | I Krystian Gałaszek | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | ||
1 | 2023-09-30 10:00 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Krystian Gałaszek | II Tomasz Musiałek | Sekretarz | ||
4 | 2023-10-07 | MCKS Czeladź | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Jarosław Borda | II Dominika Szkonter | Sekretarz | ||
4 | 2023-10-07 10:00 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Jarosław Borda | II Dominika Szkonter | Sekretarz | ||
7 | 2023-10-08 10:00 | MCKiS Jaworzno | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Marcin Weiner | II Monika Raj | Sekretarz | ||
7 | 2023-10-08 | pauzuje | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Marcin Weiner | II Monika Raj | Sekretarz | ||
10 | 2023-10-14 | pauzuje | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Marcin Weiner | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | ||
10 | 2023-10-14 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Marcin Weiner | II Jakub Ślęzak | Sekretarz | ||
3 | 2023-10-21 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Marta Rembielak-Kucharska | II Grzegorz Welm | Sekretarz | ||
3 | 2023-10-21 10:00 | KS Częstochowianka | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Marta Rembielak-Kucharska | II Grzegorz Welm | Sekretarz | ||
5 | 2023-10-28 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Wojciech Ostrowski | II Igor Jeziorski | Sekretarz | ||
5 | 2023-10-28 | MKS Dwójka Zawiercie | - | UKS Sokół '43 Katowice | I Wojciech Ostrowski | II Igor Jeziorski | Sekretarz | ||
8 | 2023-10-29 | MUKS Sari Żory | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Robert Nowicki | II Anna Olma | Sekretarz | ||
8 | 2023-10-29 | MKS Dwójka Zawiercie | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Robert Nowicki | II Anna Olma | Sekretarz | ||
10 | 2023-11-18 | UKS Tytan Ostrowy | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Paweł Kapica | II Michał Michalik | Sekretarz | ||
10 | 2023-11-18 10:00 | MKS Dwójka Zawiercie | - | JKS SMS Jastrzębie | I Paweł Kapica | II Michał Michalik | Sekretarz | ||
1 | 2023-11-25 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Marcin Dobrzański | II Adam Stępniak | Sekretarz | ||
1 | 2023-11-25 10:00 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Marcin Dobrzański | II Adam Stępniak | Sekretarz | ||
6 | 2023-12-02 | JKS SMS Jastrzębie II | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Jarosław Sadowski | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | ||
6 | 2023-12-02 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MCKiS Jaworzno | I Jarosław Sadowski | II Szymon Rakoczy | Sekretarz | ||
8 | 2023-12-09 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | ||
8 | 2023-12-09 | MKS Dwójka Zawiercie | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | ||
12 | 2023-12-16 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MUKS Sari Żory | I Krzysztof Gajewski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | ||
12 | 2023-12-16 10:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Krzysztof Gajewski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | ||
1 | 2024-01-13 | MKS Dwójka Zawiercie II | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Grzegorz Skowroński | II Michał Zatoński | Sekretarz | ||
1 | 2024-01-13 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Grzegorz Skowroński | II Michał Zatoński | Sekretarz | ||
2 | 2024-01-20 | UKS Tytan Ostrowy | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Łukasz Karnia | II Łukasz Witkowski | Sekretarz | ||
2 | 2024-01-20 10:00 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MKS Dwójka Zawiercie II | I Łukasz Karnia | II Łukasz Witkowski | Sekretarz | ||
4 | 2024-02-24 10:00 | UKS Tytan Ostrowy | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Ireneusz Wolszczyniak | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | ||
4 | 2024-02-24 | MKS Dwójka Zawiercie | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Ireneusz Wolszczyniak | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | ||
1 | 2024-03-09 10:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Piotr Paprzycki | II Lucjan Molenda | Sekretarz Leszek Nowiński | L I | L II |
4 | 2024-03-09 17:00 | MKS Dwójka Zawiercie | - | JKS SMS Jastrzębie | I Bartosz Kilijański | II Monika Szynczewska | Sekretarz Wiesław Cieślik | L I | L II |
6 | 2024-03-10 12:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | MKS Dwójka Zawiercie | I Rafał Pośpiech | II Paulina Boś | Sekretarz Andrzej Ozimiński | L I | L II |