Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu UKS Jedynka Rybnik w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
Rybnik ul. św. Maksymiliana 26 ( sala obok Biedronki) ZS3
Zazwyczaj o godzinie:
10:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
2 | 2023-10-21 10:00 | UKS Spartakus Zabrze | - | UKS Jedynka Rybnik | I Jarosław Borda | II Dariusz Chamera | Sekretarz | |
2 | 2023-10-21 | UKS Jedynka Rybnik | - | GS UKS Krzanowice | I Jarosław Borda | II Dariusz Chamera | Sekretarz | |
5 | 2023-10-28 10:00 | UKS Jedynka Rybnik | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn | I Piotr Paprzycki | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
5 | 2023-10-28 | MUKS Michałkowice | - | UKS Jedynka Rybnik | I Piotr Paprzycki | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 10:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | UKS Jedynka Rybnik | I Magdalena Dzikowska | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
7 | 2023-10-29 | UKS Jedynka Rybnik | - | pauzuje | I Magdalena Dzikowska | II Wojciech Wawro | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 10:00 | UKS Jedynka Rybnik | - | KSS "GUMISIE" Pyskowice | I Jakub Molencki | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
12 | 2023-11-18 | UKS Jedynka Rybnik | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Jakub Molencki | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 9:00 | UKS Jedynka Rybnik | - | TKKF Szczygłowice | I Mateusz Wróbel | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | KPKS Halemba II | - | UKS Jedynka Rybnik | I Mateusz Wróbel | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | UKS Dębowianka | - | UKS Jedynka Rybnik | I Krystian Gałaszek | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 9:00 | UKS Jedynka Rybnik | - | UKS TRÓJKA Mikołów | I Krystian Gałaszek | II Iga Kowalska | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 10:00 | MOSM Tychy II | - | UKS Jedynka Rybnik | I Marek Ściga | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
8 | 2023-12-09 | UKS Jedynka Rybnik | - | VC Victoria MOSiR Cieszyn II | I Marek Ściga | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | UKS Jedynka Rybnik | - | pauzuje | I Michalina Konsek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 10:00 | UKS Jedynka Rybnik | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Michalina Konsek | II Paweł Malinowski | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 10:00 | UKS Jedynka Rybnik | - | TKKF Szczygłowice | I Kamil Łyczko | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
2 | 2024-01-13 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | UKS Jedynka Rybnik | I Kamil Łyczko | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 | pauzuje | - | UKS Jedynka Rybnik | I Krzysztof Dusza | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
6 | 2024-01-20 10:00 | UKS Jedynka Rybnik | - | MUKS Michałkowice | I Krzysztof Dusza | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 | Klub Sportowy Corona Rudniki | - | UKS Jedynka Rybnik | I Tadeusz Berger | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
9 | 2024-02-24 | UKS Jedynka Rybnik | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna II | I Tadeusz Berger | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
10 | 2024-03-10 | UKS Jedynka Rybnik | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Lucjan Molenda | II Julietta Broda | Sekretarz | |
10 | 2024-03-10 9:00 | KSS "GUMISIE" Pyskowice | - | UKS Jedynka Rybnik | I Lucjan Molenda | II Julietta Broda | Sekretarz |