Przeglądanie meczów minisiatkówki

trójki chłopców

Grupa 15

  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
  • Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie
  • SiKReT Gliwice II
  • SiKReT Gliwice
1 2021-05-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SiKReT Gliwice II
2 2021-05-08 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - SiKReT Gliwice
3 2021-05-08 SiKReT Gliwice II - SiKReT Gliwice
4 2021-05-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie
5 2021-05-08 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - SiKReT Gliwice II
6 2021-05-08 SiKReT Gliwice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
7 2021-05-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SiKReT Gliwice II
8 2021-05-22 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - SiKReT Gliwice
9 2021-05-22 SiKReT Gliwice II - SiKReT Gliwice
10 2021-05-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie
11 2021-05-22 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - SiKReT Gliwice II
12 2021-05-22 SiKReT Gliwice - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II

Grupa 16

  • JKS SMS Jastrzębie
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
1 2021-05-08 JKS SMS Jastrzębie - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
2 2021-05-08 Exact Systems Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
3 2021-05-08 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
4 2021-05-08 JKS SMS Jastrzębie - Exact Systems Norwid Częstochowa
5 2021-05-08 Exact Systems Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
6 2021-05-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie
7 2021-05-22 JKS SMS Jastrzębie - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
8 2021-05-22 Exact Systems Norwid Częstochowa - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
9 2021-05-22 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
10 2021-05-22 JKS SMS Jastrzębie - Exact Systems Norwid Częstochowa
11 2021-05-22 Exact Systems Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
12 2021-05-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie

Grupa 17

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • UKS Jedynka Jaworzno
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
  • APS Orlik Bolesław
1 2021-05-08 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
2 2021-05-08 UKS Jedynka Jaworzno - APS Orlik Bolesław
3 2021-05-08 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - APS Orlik Bolesław
4 2021-05-08 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UKS Jedynka Jaworzno
5 2021-05-08 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
6 2021-05-08 APS Orlik Bolesław - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
7 2021-05-22 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
8 2021-05-22 UKS Jedynka Jaworzno - APS Orlik Bolesław
9 2021-05-22 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - APS Orlik Bolesław
10 2021-05-22 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - UKS Jedynka Jaworzno
11 2021-05-22 UKS Jedynka Jaworzno - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
12 2021-05-22 APS Orlik Bolesław - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

Grupa 18

  • SK Górnik Radlin
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III
  • Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III
  • Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II
1 2021-05-08 SK Górnik Radlin - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III
2 2021-05-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II
3 2021-05-08 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II
4 2021-05-08 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III
5 2021-05-08 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III
6 2021-05-08 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - SK Górnik Radlin
7 2021-05-22 SK Górnik Radlin - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III
8 2021-05-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II
9 2021-05-22 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II
10 2021-05-22 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III
11 2021-05-22 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III
12 2021-05-22 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - SK Górnik Radlin

Grupa 8

  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
  • SiKReT Gliwice II
  • Talent Sferawent Cieszyn
1 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - SiKReT Gliwice II
2 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Talent Sferawent Cieszyn
3 2021-03-14 SiKReT Gliwice II - Talent Sferawent Cieszyn
4 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
5 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SiKReT Gliwice II
6 2021-03-14 Talent Sferawent Cieszyn - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III
7 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - SiKReT Gliwice II
8 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - Talent Sferawent Cieszyn
9 2021-03-14 SiKReT Gliwice II - Talent Sferawent Cieszyn
10 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
11 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - SiKReT Gliwice II
12 2021-03-14 Talent Sferawent Cieszyn - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III

Grupa 9

  • JKS SMS Jastrzębie
  • SiKReT Gliwice
  • APS Orlik Bolesław II
  • MUKS Sari Żory
1 2021-03-14 JKS SMS Jastrzębie - APS Orlik Bolesław II
2 2021-03-14 SiKReT Gliwice - MUKS Sari Żory
3 2021-03-14 APS Orlik Bolesław II - MUKS Sari Żory
4 2021-03-14 JKS SMS Jastrzębie - SiKReT Gliwice
5 2021-03-14 SiKReT Gliwice - APS Orlik Bolesław II
6 2021-03-14 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie
7 2021-03-14 JKS SMS Jastrzębie - APS Orlik Bolesław II
8 2021-03-14 SiKReT Gliwice - MUKS Sari Żory
9 2021-03-14 APS Orlik Bolesław II - MUKS Sari Żory
10 2021-03-14 JKS SMS Jastrzębie - SiKReT Gliwice
11 2021-03-14 SiKReT Gliwice - APS Orlik Bolesław II
12 2021-03-14 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie

Grupa 10

  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • SK Górnik Radlin II
1 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
2 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin II
3 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin II
4 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
5 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
6 2021-03-14 SK Górnik Radlin II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
7 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
8 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin II
9 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin II
10 2021-03-14 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
11 2021-03-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
12 2021-03-14 SK Górnik Radlin II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

Grupa 11

  • SK Górnik Radlin
  • APS Orlik Bolesław
  • MUKS Michałkowice
  • SK Górnik Radlin III
1 2021-03-14 SK Górnik Radlin - MUKS Michałkowice
2 2021-03-14 APS Orlik Bolesław - SK Górnik Radlin III
3 2021-03-14 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin III
4 2021-03-14 SK Górnik Radlin - APS Orlik Bolesław
5 2021-03-14 APS Orlik Bolesław - MUKS Michałkowice
6 2021-03-14 SK Górnik Radlin III - SK Górnik Radlin
7 2021-03-14 SK Górnik Radlin - MUKS Michałkowice
8 2021-03-14 APS Orlik Bolesław - SK Górnik Radlin III
9 2021-03-14 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin III
10 2021-03-14 SK Górnik Radlin - APS Orlik Bolesław
11 2021-03-14 APS Orlik Bolesław - MUKS Michałkowice
12 2021-03-14 SK Górnik Radlin III - SK Górnik Radlin

Grupa 12

  • Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie
  • Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
  • UKS Jedynka Jaworzno II
1 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
2 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - UKS Jedynka Jaworzno II
3 2021-03-14 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS Jedynka Jaworzno II
4 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II
5 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
6 2021-03-14 UKS Jedynka Jaworzno II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie
7 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
8 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - UKS Jedynka Jaworzno II
9 2021-03-14 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - UKS Jedynka Jaworzno II
10 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II
11 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
12 2021-03-14 UKS Jedynka Jaworzno II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie

Grupa 13

  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
1 2021-03-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
2 2021-03-14 Exact Systems Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
3 2021-03-14 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
4 2021-03-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Exact Systems Norwid Częstochowa
5 2021-03-14 Exact Systems Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
6 2021-03-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
7 2021-03-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
8 2021-03-14 Exact Systems Norwid Częstochowa - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
9 2021-03-14 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
10 2021-03-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - Exact Systems Norwid Częstochowa
11 2021-03-14 Exact Systems Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
12 2021-03-14 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

Grupa 14

  • UKS Jedynka Jaworzno
  • Lechia Volleyball Mysłowice
  • Lechia Volleyball Mysłowice II
  • Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III
1 2021-03-14 UKS Jedynka Jaworzno - Lechia Volleyball Mysłowice II
2 2021-03-14 Lechia Volleyball Mysłowice - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III
3 2021-03-14 Lechia Volleyball Mysłowice II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III
4 2021-03-14 UKS Jedynka Jaworzno - Lechia Volleyball Mysłowice
5 2021-03-14 Lechia Volleyball Mysłowice - Lechia Volleyball Mysłowice II
6 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - UKS Jedynka Jaworzno
7 2021-03-14 UKS Jedynka Jaworzno - Lechia Volleyball Mysłowice II
8 2021-03-14 Lechia Volleyball Mysłowice - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III
9 2021-03-14 Lechia Volleyball Mysłowice II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III
10 2021-03-14 UKS Jedynka Jaworzno - Lechia Volleyball Mysłowice
11 2021-03-14 Lechia Volleyball Mysłowice - Lechia Volleyball Mysłowice II
12 2021-03-14 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - UKS Jedynka Jaworzno

Grupa 1

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III
  • APS Orlik Bolesław
  • MOSM Tychy
  • Talent Sferawent Cieszyn
1 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - APS Orlik Bolesław
2 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Talent Sferawent Cieszyn
3 2021-01-30 APS Orlik Bolesław - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III
4 2021-01-30 MOSM Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
5 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - MOSM Tychy
6 2021-01-30 Talent Sferawent Cieszyn - APS Orlik Bolesław
7 2021-01-30 MOSM Tychy - Talent Sferawent Cieszyn
8 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III
9 2021-01-30 Talent Sferawent Cieszyn - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
10 2021-01-30 APS Orlik Bolesław - MOSM Tychy
11 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - APS Orlik Bolesław
12 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - Talent Sferawent Cieszyn
13 2021-02-21 APS Orlik Bolesław - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III
14 2021-02-21 MOSM Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
15 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III - MOSM Tychy
16 2021-02-21 Talent Sferawent Cieszyn - APS Orlik Bolesław
17 2021-02-21 MOSM Tychy - Talent Sferawent Cieszyn
18 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała III
19 2021-02-21 Talent Sferawent Cieszyn - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
20 2021-02-21 APS Orlik Bolesław - MOSM Tychy

Grupa 2

  • SK Górnik Radlin II
  • JKS SMS Jastrzębie
  • SiKReT Gliwice II
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • MKS Czechowice-Dziedzice
1 2021-01-30 SK Górnik Radlin II - SiKReT Gliwice II
2 2021-01-30 JKS SMS Jastrzębie - MKS Czechowice-Dziedzice
3 2021-01-30 SiKReT Gliwice II - JKS SMS Jastrzębie
4 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin II
5 2021-01-30 JKS SMS Jastrzębie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
6 2021-01-30 MKS Czechowice-Dziedzice - SiKReT Gliwice II
7 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKS Czechowice-Dziedzice
8 2021-01-30 SK Górnik Radlin II - JKS SMS Jastrzębie
9 2021-01-30 MKS Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin II
10 2021-01-30 SiKReT Gliwice II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
11 2021-02-21 SK Górnik Radlin II - SiKReT Gliwice II
12 2021-02-21 JKS SMS Jastrzębie - MKS Czechowice-Dziedzice
13 2021-02-21 SiKReT Gliwice II - JKS SMS Jastrzębie
14 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin II
15 2021-02-21 JKS SMS Jastrzębie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
16 2021-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice - SiKReT Gliwice II
17 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKS Czechowice-Dziedzice
18 2021-02-21 SK Górnik Radlin II - JKS SMS Jastrzębie
19 2021-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin II
20 2021-02-21 SiKReT Gliwice II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

Grupa 3

  • SK Górnik Radlin III
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
  • Talent Sferawent Cieszyn II
  • SiKReT Gliwice
  • APS Orlik Bolesław II
1 2021-01-30 SK Górnik Radlin III - Talent Sferawent Cieszyn II
2 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - APS Orlik Bolesław II
3 2021-01-30 Talent Sferawent Cieszyn II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
4 2021-01-30 SiKReT Gliwice - SK Górnik Radlin III
5 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SiKReT Gliwice
6 2021-01-30 APS Orlik Bolesław II - Talent Sferawent Cieszyn II
7 2021-01-30 SiKReT Gliwice - APS Orlik Bolesław II
8 2021-01-30 SK Górnik Radlin III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
9 2021-01-30 APS Orlik Bolesław II - SK Górnik Radlin III
10 2021-01-30 Talent Sferawent Cieszyn II - SiKReT Gliwice
11 2021-02-21 SK Górnik Radlin III - Talent Sferawent Cieszyn II
12 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - APS Orlik Bolesław II
13 2021-02-21 Talent Sferawent Cieszyn II - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
14 2021-02-21 SiKReT Gliwice - SK Górnik Radlin III
15 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - SiKReT Gliwice
16 2021-02-21 APS Orlik Bolesław II - Talent Sferawent Cieszyn II
17 2021-02-21 SiKReT Gliwice - APS Orlik Bolesław II
18 2021-02-21 SK Górnik Radlin III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
19 2021-02-21 APS Orlik Bolesław II - SK Górnik Radlin III
20 2021-02-21 Talent Sferawent Cieszyn II - SiKReT Gliwice

Grupa 4

  • SK Górnik Radlin
  • BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
  • MUKS Michałkowice
  • MUKS Sari Żory
1 2021-01-30 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
2 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MUKS Sari Żory
3 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
4 2021-01-30 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin
5 2021-01-30 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MUKS Michałkowice
6 2021-01-30 MUKS Sari Żory - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
7 2021-01-30 MUKS Michałkowice - MUKS Sari Żory
8 2021-01-30 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
9 2021-01-30 MUKS Sari Żory - SK Górnik Radlin
10 2021-01-30 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - MUKS Michałkowice
11 2021-02-21 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
12 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MUKS Sari Żory
13 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
14 2021-02-21 MUKS Michałkowice - SK Górnik Radlin
15 2021-02-21 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II - MUKS Michałkowice
16 2021-02-21 MUKS Sari Żory - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
17 2021-02-21 MUKS Michałkowice - MUKS Sari Żory
18 2021-02-21 SK Górnik Radlin - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II
19 2021-02-21 MUKS Sari Żory - SK Górnik Radlin
20 2021-02-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - MUKS Michałkowice

Grupa 5

  • Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie
  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
  • UKS Jedynka Jaworzno III
  • Lechia Volleyball Mysłowice
1 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno III
2 2021-01-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Lechia Volleyball Mysłowice
3 2021-01-30 UKS Jedynka Jaworzno III - Lechia Volleyball Mysłowice
4 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
5 2021-01-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno III
6 2021-01-30 Lechia Volleyball Mysłowice - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie
7 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - UKS Jedynka Jaworzno III
8 2021-01-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - Lechia Volleyball Mysłowice
9 2021-01-30 UKS Jedynka Jaworzno III - Lechia Volleyball Mysłowice
10 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II
11 2021-01-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - UKS Jedynka Jaworzno III
12 2021-01-30 Lechia Volleyball Mysłowice - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie

Grupa 6

  • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
  • UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki
  • Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II
  • UKS Jedynka Jaworzno II
1 2021-01-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki
2 2021-01-30 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - UKS Jedynka Jaworzno II
3 2021-01-30 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
4 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
5 2021-01-30 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II
6 2021-01-30 UKS Jedynka Jaworzno II - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki
7 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - UKS Jedynka Jaworzno II
8 2021-01-30 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
9 2021-01-30 UKS Jedynka Jaworzno II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
10 2021-01-30 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II
11 2021-02-21 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki
12 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - UKS Jedynka Jaworzno II
13 2021-02-21 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
14 2021-02-21 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
15 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II
16 2021-02-21 UKS Jedynka Jaworzno II - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki
17 2021-02-21 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II - UKS Jedynka Jaworzno II
18 2021-02-21 Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
19 2021-02-21 UKS Jedynka Jaworzno II - Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
20 2021-02-21 UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie II

Grupa 7

  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
  • UKS Jedynka Jaworzno
  • Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III
  • Lechia Volleyball Mysłowice II
1 2021-01-30 Exact Systems Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno
2 2021-01-30 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Lechia Volleyball Mysłowice II
3 2021-01-30 UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
4 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - Exact Systems Norwid Częstochowa
5 2021-01-30 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III
6 2021-01-30 Lechia Volleyball Mysłowice II - UKS Jedynka Jaworzno
7 2021-01-30 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - Lechia Volleyball Mysłowice II
8 2021-01-30 Exact Systems Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
9 2021-01-30 Lechia Volleyball Mysłowice II - Exact Systems Norwid Częstochowa
10 2021-01-30 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III
11 2021-02-21 Exact Systems Norwid Częstochowa - UKS Jedynka Jaworzno
12 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Lechia Volleyball Mysłowice II
13 2021-02-21 UKS Jedynka Jaworzno - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
14 2021-02-21 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - Exact Systems Norwid Częstochowa
15 2021-02-21 VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III
16 2021-02-21 Lechia Volleyball Mysłowice II - UKS Jedynka Jaworzno
17 2021-02-21 Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III - Lechia Volleyball Mysłowice II
18 2021-02-21 Exact Systems Norwid Częstochowa - VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
19 2021-02-21 Lechia Volleyball Mysłowice II - Exact Systems Norwid Częstochowa
20 2021-02-21 UKS Jedynka Jaworzno - Akademia Siatkówki Aluron Virtu CMC Zawiercie III