Przeglądanie meczów minisiatkówki

single chłopców

Grupa 1

  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
  • MUKS Michałkowice II
  • Volley Dąbrowa Górnicza
1 2024-05-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - MUKS Michałkowice II
2 2024-05-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - Volley Dąbrowa Górnicza
3 2024-05-24 MUKS Michałkowice II - Volley Dąbrowa Górnicza
4 2024-05-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
5 2024-05-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - MUKS Michałkowice II
6 2024-05-24 Volley Dąbrowa Górnicza - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II

Grupa 2

  • MUKS Michałkowice
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
1 2024-05-24 MUKS Michałkowice - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
2 2024-05-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
3 2024-05-24 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
4 2024-05-24 MUKS Michałkowice - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
5 2024-05-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
6 2024-05-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - MUKS Michałkowice

Grupa A - Finał

  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
  • MOSM Tychy
  • Volley Dąbrowa Górnicza
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
1 2024-04-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Volley Dąbrowa Górnicza
2 2024-04-07 MOSM Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
3 2024-04-07 Volley Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy
4 2024-04-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
5 2024-04-07 MOSM Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
6 2024-04-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - Volley Dąbrowa Górnicza
7 2024-04-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
8 2024-04-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - MOSM Tychy
9 2024-04-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
10 2024-04-07 Volley Dąbrowa Górnicza - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III

Grupa B - Finał

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
  • MKS Żywiec
  • MUKS Michałkowice
  • MUKS Michałkowice II
1 2024-04-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - MKS Żywiec
2 2024-04-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - MUKS Michałkowice II
3 2024-04-07 MKS Żywiec - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
4 2024-04-07 MUKS Michałkowice - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
5 2024-04-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - MUKS Michałkowice
6 2024-04-07 MUKS Michałkowice II - MKS Żywiec
7 2024-04-07 MUKS Michałkowice - MUKS Michałkowice II
8 2024-04-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
9 2024-04-07 MUKS Michałkowice II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
10 2024-04-07 MKS Żywiec - MUKS Michałkowice

Grupa 3

  • MUKS Michałkowice IV
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • MUKS Michałkowice III
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
1 2024-04-07 MUKS Michałkowice IV - MUKS Michałkowice III
2 2024-04-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
3 2024-04-07 MUKS Michałkowice III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
4 2024-04-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - MUKS Michałkowice IV
5 2024-04-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
6 2024-04-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - MUKS Michałkowice III
7 2024-04-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
8 2024-04-07 MUKS Michałkowice IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
9 2024-04-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - MUKS Michałkowice IV
10 2024-04-07 MUKS Michałkowice III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III

Grupa 4

  • MUKS Michałkowice II
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
  • MUKS Michałkowice IV
1 2024-04-07 MUKS Michałkowice II - MUKS Michałkowice IV
2 2024-04-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - MUKS Michałkowice II
3 2024-04-07 MUKS Michałkowice IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III

Grupa A

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
  • SK Górnik Radlin
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • MKS Żywiec
  • SK Górnik Radlin II
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
1 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - pauzuje
2 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - SK Górnik Radlin II
3 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - MKS Żywiec
4 2024-03-23 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
5 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
6 2024-03-23 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
7 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
8 2024-03-23 MKS Żywiec - SK Górnik Radlin
9 2024-03-23 SK Górnik Radlin II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
10 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
11 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - pauzuje
12 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
13 2024-03-23 SK Górnik Radlin - SK Górnik Radlin II
14 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - MKS Żywiec
15 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
16 2024-03-23 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
17 2024-03-23 MKS Żywiec - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
18 2024-03-23 SK Górnik Radlin II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
19 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - SK Górnik Radlin
20 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
21 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - pauzuje
22 2024-03-23 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
23 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
24 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - SK Górnik Radlin II
25 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKS Żywiec
26 2024-03-23 pauzuje - MKS Żywiec
27 2024-03-23 SK Górnik Radlin II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
28 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
29 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
30 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - SK Górnik Radlin
31 2024-03-23 SK Górnik Radlin - pauzuje
32 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
33 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
34 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
35 2024-03-23 MKS Żywiec - SK Górnik Radlin II
36 2024-03-23 pauzuje - SK Górnik Radlin II
37 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - MKS Żywiec
38 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
39 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
40 2024-03-23 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
41 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - pauzuje
42 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - SK Górnik Radlin
43 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
44 2024-03-23 MKS Żywiec - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
45 2024-03-23 SK Górnik Radlin II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X

Grupa B

  • Klub Siatkarski Racibórz
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • Klub Siatkarski Racibórz VI
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
  • Klub Siatkarski Racibórz II
  • SK Górnik Radlin IV
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII
  • TS Volley Rybnik
1 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz - pauzuje
2 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII
3 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin IV
4 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz VI - Klub Siatkarski Racibórz II
5 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - TS Volley Rybnik
6 2024-03-23 pauzuje - TS Volley Rybnik
7 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
8 2024-03-23 SK Górnik Radlin IV - Klub Siatkarski Racibórz VI
9 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
10 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
11 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - pauzuje
12 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Klub Siatkarski Racibórz
13 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz VI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII
14 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - SK Górnik Radlin IV
15 2024-03-23 TS Volley Rybnik - Klub Siatkarski Racibórz II
16 2024-03-23 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz II
17 2024-03-23 SK Górnik Radlin IV - TS Volley Rybnik
18 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
19 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz - Klub Siatkarski Racibórz VI
20 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
21 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - pauzuje
22 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz VI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
23 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - Klub Siatkarski Racibórz
24 2024-03-23 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII
25 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz II - SK Górnik Radlin IV
26 2024-03-23 pauzuje - SK Górnik Radlin IV
27 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII - Klub Siatkarski Racibórz II
28 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz - TS Volley Rybnik
29 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
30 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Klub Siatkarski Racibórz VI
31 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz VI - pauzuje
32 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
33 2024-03-23 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
34 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz II - Klub Siatkarski Racibórz
35 2024-03-23 SK Górnik Radlin IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII
36 2024-03-23 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII
37 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz - SK Górnik Radlin IV
38 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - Klub Siatkarski Racibórz II
39 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - TS Volley Rybnik
40 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz VI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
41 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - pauzuje
42 2024-03-23 TS Volley Rybnik - Klub Siatkarski Racibórz VI
43 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
44 2024-03-23 SK Górnik Radlin IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
45 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII - Klub Siatkarski Racibórz

Grupa C

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
  • SK Górnik Radlin III
  • Klub Siatkarski Racibórz III
  • TS Volley Rybnik II
  • TS Volley Rybnik III
1 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI - Klub Siatkarski Racibórz III
2 2024-03-23 SK Górnik Radlin III - TS Volley Rybnik III
3 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz III - SK Górnik Radlin III
4 2024-03-23 TS Volley Rybnik II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
5 2024-03-23 SK Górnik Radlin III - TS Volley Rybnik II
6 2024-03-23 TS Volley Rybnik III - Klub Siatkarski Racibórz III
7 2024-03-23 TS Volley Rybnik II - TS Volley Rybnik III
8 2024-03-23 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI - SK Górnik Radlin III
9 2024-03-23 TS Volley Rybnik III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
10 2024-03-23 Klub Siatkarski Racibórz III - TS Volley Rybnik II

Grupa D

  • MUKS Michałkowice
  • SiKReT Gliwice III
  • MOSM Tychy
  • MUKS Michałkowice IV
  • MUKS Michałkowice III
  • MUKS Michałkowice II
  • MKS Będzin VI
  • MKS Będzin V
1 2024-03-24 MUKS Michałkowice - pauzuje
2 2024-03-24 SiKReT Gliwice III - pauzuje
3 2024-03-24 MOSM Tychy - MKS Będzin VI
4 2024-03-24 MUKS Michałkowice IV - MUKS Michałkowice II
5 2024-03-24 MUKS Michałkowice III - MKS Będzin V
6 2024-03-24 pauzuje - MKS Będzin V
7 2024-03-24 MUKS Michałkowice II - MUKS Michałkowice III
8 2024-03-24 MKS Będzin VI - MUKS Michałkowice IV
9 2024-03-24 pauzuje - MOSM Tychy
10 2024-03-24 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice III
11 2024-03-24 SiKReT Gliwice III - pauzuje
12 2024-03-24 MOSM Tychy - MUKS Michałkowice
13 2024-03-24 MUKS Michałkowice IV - pauzuje
14 2024-03-24 MUKS Michałkowice III - MKS Będzin VI
15 2024-03-24 MKS Będzin V - MUKS Michałkowice II
16 2024-03-24 pauzuje - MUKS Michałkowice II
17 2024-03-24 MKS Będzin VI - MKS Będzin V
18 2024-03-24 pauzuje - MUKS Michałkowice III
19 2024-03-24 MUKS Michałkowice - MUKS Michałkowice IV
20 2024-03-24 SiKReT Gliwice III - MOSM Tychy
21 2024-03-24 MOSM Tychy - pauzuje
22 2024-03-24 MUKS Michałkowice IV - SiKReT Gliwice III
23 2024-03-24 MUKS Michałkowice III - MUKS Michałkowice
24 2024-03-24 MKS Będzin V - pauzuje
25 2024-03-24 MUKS Michałkowice II - MKS Będzin VI
26 2024-03-24 pauzuje - MKS Będzin VI
27 2024-03-24 pauzuje - MUKS Michałkowice II
28 2024-03-24 MUKS Michałkowice - MKS Będzin V
29 2024-03-24 SiKReT Gliwice III - MUKS Michałkowice III
30 2024-03-24 MOSM Tychy - MUKS Michałkowice IV
31 2024-03-24 MUKS Michałkowice IV - pauzuje
32 2024-03-24 MUKS Michałkowice III - MOSM Tychy
33 2024-03-24 MKS Będzin V - SiKReT Gliwice III
34 2024-03-24 MUKS Michałkowice II - MUKS Michałkowice
35 2024-03-24 MKS Będzin VI - pauzuje
36 2024-03-24 pauzuje - pauzuje
37 2024-03-24 MUKS Michałkowice - MKS Będzin VI
38 2024-03-24 SiKReT Gliwice III - MUKS Michałkowice II
39 2024-03-24 MOSM Tychy - MKS Będzin V
40 2024-03-24 MUKS Michałkowice IV - MUKS Michałkowice III
41 2024-03-24 MUKS Michałkowice III - pauzuje
42 2024-03-24 MKS Będzin V - MUKS Michałkowice IV
43 2024-03-24 MUKS Michałkowice II - MOSM Tychy
44 2024-03-24 MKS Będzin VI - SiKReT Gliwice III
45 2024-03-24 pauzuje - MUKS Michałkowice

Grupa E o miejsca 21-24

  • SiKReT Gliwice VI
  • SiKReT Gliwice II
  • MKS Będzin
  • MUKS Michałkowice VII
  • Lechia Volleyball Mysłowice III
  • MKS Będzin II
  • SiKReT Gliwice
  • MUKS Michałkowice V
1 2024-03-24 SiKReT Gliwice VI - pauzuje
2 2024-03-24 SiKReT Gliwice II - pauzuje
3 2024-03-24 MKS Będzin - SiKReT Gliwice
4 2024-03-24 MUKS Michałkowice VII - MKS Będzin II
5 2024-03-24 Lechia Volleyball Mysłowice III - MUKS Michałkowice V
6 2024-03-24 pauzuje - MUKS Michałkowice V
7 2024-03-24 MKS Będzin II - Lechia Volleyball Mysłowice III
8 2024-03-24 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice VII
9 2024-03-24 pauzuje - MKS Będzin
10 2024-03-24 SiKReT Gliwice VI - SiKReT Gliwice II
11 2024-03-24 SiKReT Gliwice II - pauzuje
12 2024-03-24 MKS Będzin - SiKReT Gliwice VI
13 2024-03-24 MUKS Michałkowice VII - pauzuje
14 2024-03-24 Lechia Volleyball Mysłowice III - SiKReT Gliwice
15 2024-03-24 MUKS Michałkowice V - MKS Będzin II
16 2024-03-24 pauzuje - MKS Będzin II
17 2024-03-24 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice V
18 2024-03-24 pauzuje - Lechia Volleyball Mysłowice III
19 2024-03-24 SiKReT Gliwice VI - MUKS Michałkowice VII
20 2024-03-24 SiKReT Gliwice II - MKS Będzin
21 2024-03-24 MKS Będzin - pauzuje
22 2024-03-24 MUKS Michałkowice VII - SiKReT Gliwice II
23 2024-03-24 Lechia Volleyball Mysłowice III - SiKReT Gliwice VI
24 2024-03-24 MUKS Michałkowice V - pauzuje
25 2024-03-24 MKS Będzin II - SiKReT Gliwice
26 2024-03-24 pauzuje - SiKReT Gliwice
27 2024-03-24 pauzuje - MKS Będzin II
28 2024-03-24 SiKReT Gliwice VI - MUKS Michałkowice V
29 2024-03-24 SiKReT Gliwice II - Lechia Volleyball Mysłowice III
30 2024-03-24 MKS Będzin - MUKS Michałkowice VII
31 2024-03-24 MUKS Michałkowice VII - pauzuje
32 2024-03-24 Lechia Volleyball Mysłowice III - MKS Będzin
33 2024-03-24 MUKS Michałkowice V - SiKReT Gliwice II
34 2024-03-24 MKS Będzin II - SiKReT Gliwice VI
35 2024-03-24 SiKReT Gliwice - pauzuje
36 2024-03-24 pauzuje - pauzuje
37 2024-03-24 SiKReT Gliwice VI - SiKReT Gliwice
38 2024-03-24 SiKReT Gliwice II - MKS Będzin II
39 2024-03-24 MKS Będzin - MUKS Michałkowice V
40 2024-03-24 MUKS Michałkowice VII - Lechia Volleyball Mysłowice III
41 2024-03-24 Lechia Volleyball Mysłowice III - pauzuje
42 2024-03-24 MUKS Michałkowice V - MUKS Michałkowice VII
43 2024-03-24 MKS Będzin II - MKS Będzin
44 2024-03-24 SiKReT Gliwice - SiKReT Gliwice II
45 2024-03-24 pauzuje - SiKReT Gliwice VI

Grupa 6

  • Lechia Volleyball Mysłowice II
  • MUKS Michałkowice VI
  • SiKReT Gliwice IX
  • MUKS Michałkowice X
  • MUKS Michałkowice VIII
  • MKS Będzin III
  • SiKReT Gliwice X
  • SiKReT Gliwice V
1 2024-03-24 Lechia Volleyball Mysłowice II - pauzuje
2 2024-03-24 MUKS Michałkowice VI - pauzuje
3 2024-03-24 SiKReT Gliwice IX - SiKReT Gliwice X
4 2024-03-24 MUKS Michałkowice X - MKS Będzin III
5 2024-03-24 MUKS Michałkowice VIII - SiKReT Gliwice V
6 2024-03-24 pauzuje - SiKReT Gliwice V
7 2024-03-24 MKS Będzin III - MUKS Michałkowice VIII
8 2024-03-24 SiKReT Gliwice X - MUKS Michałkowice X
9 2024-03-24 pauzuje - SiKReT Gliwice IX
10 2024-03-24 Lechia Volleyball Mysłowice II - MUKS Michałkowice VI
11 2024-03-24 MUKS Michałkowice VI - pauzuje
12 2024-03-24 SiKReT Gliwice IX - Lechia Volleyball Mysłowice II
13 2024-03-24 MUKS Michałkowice X - pauzuje
14 2024-03-24 MUKS Michałkowice VIII - SiKReT Gliwice X
15 2024-03-24 SiKReT Gliwice V - MKS Będzin III
16 2024-03-24 pauzuje - MKS Będzin III
17 2024-03-24 SiKReT Gliwice X - SiKReT Gliwice V
18 2024-03-24 pauzuje - MUKS Michałkowice VIII
19 2024-03-24 Lechia Volleyball Mysłowice II - MUKS Michałkowice X
20 2024-03-24 MUKS Michałkowice VI - SiKReT Gliwice IX
21 2024-03-24 SiKReT Gliwice IX - pauzuje
22 2024-03-24 MUKS Michałkowice X - MUKS Michałkowice VI
23 2024-03-24 MUKS Michałkowice VIII - Lechia Volleyball Mysłowice II
24 2024-03-24 SiKReT Gliwice V - pauzuje
25 2024-03-24 MKS Będzin III - SiKReT Gliwice X
26 2024-03-24 pauzuje - SiKReT Gliwice X
27 2024-03-24 pauzuje - MKS Będzin III
28 2024-03-24 Lechia Volleyball Mysłowice II - SiKReT Gliwice V
29 2024-03-24 MUKS Michałkowice VI - MUKS Michałkowice VIII
30 2024-03-24 SiKReT Gliwice IX - MUKS Michałkowice X
31 2024-03-24 MUKS Michałkowice X - pauzuje
32 2024-03-24 MUKS Michałkowice VIII - SiKReT Gliwice IX
33 2024-03-24 SiKReT Gliwice V - MUKS Michałkowice VI
34 2024-03-24 MKS Będzin III - Lechia Volleyball Mysłowice II
35 2024-03-24 SiKReT Gliwice X - pauzuje
36 2024-03-24 pauzuje - pauzuje
37 2024-03-24 Lechia Volleyball Mysłowice II - SiKReT Gliwice X
38 2024-03-24 MUKS Michałkowice VI - MKS Będzin III
39 2024-03-24 SiKReT Gliwice IX - SiKReT Gliwice V
40 2024-03-24 MUKS Michałkowice X - MUKS Michałkowice VIII
41 2024-03-24 MUKS Michałkowice VIII - pauzuje
42 2024-03-24 SiKReT Gliwice V - MUKS Michałkowice X
43 2024-03-24 MKS Będzin III - SiKReT Gliwice IX
44 2024-03-24 SiKReT Gliwice X - MUKS Michałkowice VI
45 2024-03-24 pauzuje - Lechia Volleyball Mysłowice II

Grupa 7

  • UKS Jedynka Jaworzno
  • Lechia Volleyball Mysłowice
  • SiKReT Gliwice VII
  • SiKReT Gliwice IV
  • SiKReT Gliwice XI
  • SiKReT Gliwice VIII
  • MUKS Michałkowice IX
  • MKS Będzin IV
1 2024-03-24 UKS Jedynka Jaworzno - pauzuje
2 2024-03-24 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje
3 2024-03-24 SiKReT Gliwice VII - MUKS Michałkowice IX
4 2024-03-24 SiKReT Gliwice IV - SiKReT Gliwice VIII
5 2024-03-24 SiKReT Gliwice XI - MKS Będzin IV
6 2024-03-24 pauzuje - MKS Będzin IV
7 2024-03-24 SiKReT Gliwice VIII - SiKReT Gliwice XI
8 2024-03-24 MUKS Michałkowice IX - SiKReT Gliwice IV
9 2024-03-24 pauzuje - SiKReT Gliwice VII
10 2024-03-24 UKS Jedynka Jaworzno - Lechia Volleyball Mysłowice
11 2024-03-24 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje
12 2024-03-24 SiKReT Gliwice VII - UKS Jedynka Jaworzno
13 2024-03-24 SiKReT Gliwice IV - pauzuje
14 2024-03-24 SiKReT Gliwice XI - MUKS Michałkowice IX
15 2024-03-24 MKS Będzin IV - SiKReT Gliwice VIII
16 2024-03-24 pauzuje - SiKReT Gliwice VIII
17 2024-03-24 MUKS Michałkowice IX - MKS Będzin IV
18 2024-03-24 pauzuje - SiKReT Gliwice XI
19 2024-03-24 UKS Jedynka Jaworzno - SiKReT Gliwice IV
20 2024-03-24 Lechia Volleyball Mysłowice - SiKReT Gliwice VII
21 2024-03-24 SiKReT Gliwice VII - pauzuje
22 2024-03-24 SiKReT Gliwice IV - Lechia Volleyball Mysłowice
23 2024-03-24 SiKReT Gliwice XI - UKS Jedynka Jaworzno
24 2024-03-24 MKS Będzin IV - pauzuje
25 2024-03-24 SiKReT Gliwice VIII - MUKS Michałkowice IX
26 2024-03-24 pauzuje - MUKS Michałkowice IX
27 2024-03-24 pauzuje - SiKReT Gliwice VIII
28 2024-03-24 UKS Jedynka Jaworzno - MKS Będzin IV
29 2024-03-24 Lechia Volleyball Mysłowice - SiKReT Gliwice XI
30 2024-03-24 SiKReT Gliwice VII - SiKReT Gliwice IV
31 2024-03-24 SiKReT Gliwice IV - pauzuje
32 2024-03-24 SiKReT Gliwice XI - SiKReT Gliwice VII
33 2024-03-24 MKS Będzin IV - Lechia Volleyball Mysłowice
34 2024-03-24 SiKReT Gliwice VIII - UKS Jedynka Jaworzno
35 2024-03-24 MUKS Michałkowice IX - pauzuje
36 2024-03-24 pauzuje - pauzuje
37 2024-03-24 UKS Jedynka Jaworzno - MUKS Michałkowice IX
38 2024-03-24 Lechia Volleyball Mysłowice - SiKReT Gliwice VIII
39 2024-03-24 SiKReT Gliwice VII - MKS Będzin IV
40 2024-03-24 SiKReT Gliwice IV - SiKReT Gliwice XI
41 2024-03-24 SiKReT Gliwice XI - pauzuje
42 2024-03-24 MKS Będzin IV - SiKReT Gliwice IV
43 2024-03-24 SiKReT Gliwice VIII - SiKReT Gliwice VII
44 2024-03-24 MUKS Michałkowice IX - Lechia Volleyball Mysłowice
45 2024-03-24 pauzuje - UKS Jedynka Jaworzno

Grupa 8

  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
  • LKS Volley Lotnik Kościelec
  • Volley Dąbrowa Górnicza
1 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - pauzuje
2 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - pauzuje
3 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - LKS Volley Lotnik Kościelec
4 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
5 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - Volley Dąbrowa Górnicza
6 2024-03-24 pauzuje - Volley Dąbrowa Górnicza
7 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
8 2024-03-24 LKS Volley Lotnik Kościelec - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
9 2024-03-24 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
10 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
11 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - pauzuje
12 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
13 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - pauzuje
14 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - LKS Volley Lotnik Kościelec
15 2024-03-24 Volley Dąbrowa Górnicza - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
16 2024-03-24 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
17 2024-03-24 LKS Volley Lotnik Kościelec - Volley Dąbrowa Górnicza
18 2024-03-24 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
19 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
20 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
21 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - pauzuje
22 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
23 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
24 2024-03-24 Volley Dąbrowa Górnicza - pauzuje
25 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - LKS Volley Lotnik Kościelec
26 2024-03-24 pauzuje - LKS Volley Lotnik Kościelec
27 2024-03-24 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
28 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Volley Dąbrowa Górnicza
29 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
30 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
31 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - pauzuje
32 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
33 2024-03-24 Volley Dąbrowa Górnicza - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
34 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
35 2024-03-24 LKS Volley Lotnik Kościelec - pauzuje
36 2024-03-24 pauzuje - pauzuje
37 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - LKS Volley Lotnik Kościelec
38 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
39 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Volley Dąbrowa Górnicza
40 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
41 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - pauzuje
42 2024-03-24 Volley Dąbrowa Górnicza - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
43 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
44 2024-03-24 LKS Volley Lotnik Kościelec - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
45 2024-03-24 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II

Grupa 9

  • Volley Dąbrowa Górnicza III
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa III
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
  • Volley Dąbrowa Górnicza II
1 2024-03-24 Volley Dąbrowa Górnicza III - pauzuje
2 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa - pauzuje
3 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
4 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
5 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - Volley Dąbrowa Górnicza II
6 2024-03-24 pauzuje - Volley Dąbrowa Górnicza II
7 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
8 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
9 2024-03-24 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
10 2024-03-24 Volley Dąbrowa Górnicza III - Coport AZS Jurajska Częstochowa
11 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa - pauzuje
12 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - Volley Dąbrowa Górnicza III
13 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - pauzuje
14 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
15 2024-03-24 Volley Dąbrowa Górnicza II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
16 2024-03-24 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
17 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - Volley Dąbrowa Górnicza II
18 2024-03-24 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
19 2024-03-24 Volley Dąbrowa Górnicza III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
20 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
21 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - pauzuje
22 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - Coport AZS Jurajska Częstochowa
23 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - Volley Dąbrowa Górnicza III
24 2024-03-24 Volley Dąbrowa Górnicza II - pauzuje
25 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
26 2024-03-24 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
27 2024-03-24 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
28 2024-03-24 Volley Dąbrowa Górnicza III - Volley Dąbrowa Górnicza II
29 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
30 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
31 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - pauzuje
32 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
33 2024-03-24 Volley Dąbrowa Górnicza II - Coport AZS Jurajska Częstochowa
34 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - Volley Dąbrowa Górnicza III
35 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - pauzuje
36 2024-03-24 pauzuje - pauzuje
37 2024-03-24 Volley Dąbrowa Górnicza III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
38 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
39 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - Volley Dąbrowa Górnicza II
40 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
41 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - pauzuje
42 2024-03-24 Volley Dąbrowa Górnicza II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
43 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
44 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - Coport AZS Jurajska Częstochowa
45 2024-03-24 pauzuje - Volley Dąbrowa Górnicza III

Grupa 10

  • Coport AZS Jurajska Częstochowa V
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
  • MTS As Myszków
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa II
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
  • Klub Sportowy Corona Rudniki
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
1 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - pauzuje
2 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - pauzuje
3 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - Klub Sportowy Corona Rudniki
4 2024-03-24 MTS As Myszków - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
5 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
6 2024-03-24 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
7 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
8 2024-03-24 Klub Sportowy Corona Rudniki - MTS As Myszków
9 2024-03-24 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
10 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
11 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - pauzuje
12 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
13 2024-03-24 MTS As Myszków - pauzuje
14 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - Klub Sportowy Corona Rudniki
15 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
16 2024-03-24 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
17 2024-03-24 Klub Sportowy Corona Rudniki - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
18 2024-03-24 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
19 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - MTS As Myszków
20 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
21 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - pauzuje
22 2024-03-24 MTS As Myszków - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
23 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
24 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - pauzuje
25 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - Klub Sportowy Corona Rudniki
26 2024-03-24 pauzuje - Klub Sportowy Corona Rudniki
27 2024-03-24 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
28 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
29 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
30 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - MTS As Myszków
31 2024-03-24 MTS As Myszków - pauzuje
32 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
33 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
34 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
35 2024-03-24 Klub Sportowy Corona Rudniki - pauzuje
36 2024-03-24 pauzuje - pauzuje
37 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - Klub Sportowy Corona Rudniki
38 2024-03-24 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
39 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
40 2024-03-24 MTS As Myszków - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
41 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - pauzuje
42 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - MTS As Myszków
43 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
44 2024-03-24 Klub Sportowy Corona Rudniki - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
45 2024-03-24 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa V

Grupa 11

  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
  • LKS Volley Lotnik Kościelec II
  • Klub Sportowy Corona Rudniki II
1 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
2 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - LKS Volley Lotnik Kościelec II
3 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - Klub Sportowy Corona Rudniki II
4 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI - Klub Sportowy Corona Rudniki II
5 2024-03-24 LKS Volley Lotnik Kościelec II - Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
6 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - Markowski Volley Częstochowa / Norwid
7 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
8 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
9 2024-03-24 Klub Sportowy Corona Rudniki II - LKS Volley Lotnik Kościelec II
10 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI - LKS Volley Lotnik Kościelec II
11 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - Klub Sportowy Corona Rudniki II
12 2024-03-24 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
13 2024-03-24 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
14 2024-03-24 Klub Sportowy Corona Rudniki II - Markowski Volley Częstochowa / Norwid
15 2024-03-24 LKS Volley Lotnik Kościelec II - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV

Grupa A

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
  • Klub Siatkarski Racibórz
  • SK Górnik Radlin
  • Klub Siatkarski Racibórz II
  • Klub Siatkarski Racibórz VI
  • TS Volley Rybnik II
1 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje
2 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - pauzuje
3 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz - pauzuje
4 2024-02-25 SK Górnik Radlin - Klub Siatkarski Racibórz VI
5 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz II - TS Volley Rybnik II
6 2024-02-25 pauzuje - TS Volley Rybnik II
7 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz VI - Klub Siatkarski Racibórz II
8 2024-02-25 pauzuje - SK Górnik Radlin
9 2024-02-25 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz
10 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
11 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - pauzuje
12 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
13 2024-02-25 SK Górnik Radlin - pauzuje
14 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz II - pauzuje
15 2024-02-25 TS Volley Rybnik II - Klub Siatkarski Racibórz VI
16 2024-02-25 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz VI
17 2024-02-25 pauzuje - TS Volley Rybnik II
18 2024-02-25 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz II
19 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin
20 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - Klub Siatkarski Racibórz
21 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz - pauzuje
22 2024-02-25 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
23 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
24 2024-02-25 TS Volley Rybnik II - pauzuje
25 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz VI - pauzuje
26 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
27 2024-02-25 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz VI
28 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik II
29 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - Klub Siatkarski Racibórz II
30 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz - SK Górnik Radlin
31 2024-02-25 SK Górnik Radlin - pauzuje
32 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz II - Klub Siatkarski Racibórz
33 2024-02-25 TS Volley Rybnik II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
34 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz VI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
35 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
36 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
37 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje
38 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - Klub Siatkarski Racibórz VI
39 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz - TS Volley Rybnik II
40 2024-02-25 SK Górnik Radlin - Klub Siatkarski Racibórz II
41 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz II - pauzuje
42 2024-02-25 TS Volley Rybnik II - SK Górnik Radlin
43 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz VI - Klub Siatkarski Racibórz
44 2024-02-25 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
45 2024-02-25 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

Grupa B

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
  • MKS Żywiec
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
  • SK Górnik Radlin IV
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
  • TS Volley Rybnik III
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
1 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - pauzuje
2 2024-02-25 MKS Żywiec - pauzuje
3 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - TS Volley Rybnik III
4 2024-02-25 SK Górnik Radlin IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
5 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
6 2024-02-25 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
7 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
8 2024-02-25 TS Volley Rybnik III - SK Górnik Radlin IV
9 2024-02-25 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
10 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - MKS Żywiec
11 2024-02-25 MKS Żywiec - pauzuje
12 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
13 2024-02-25 SK Górnik Radlin IV - pauzuje
14 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - TS Volley Rybnik III
15 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
16 2024-02-25 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
17 2024-02-25 TS Volley Rybnik III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
18 2024-02-25 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
19 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - SK Górnik Radlin IV
20 2024-02-25 MKS Żywiec - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
21 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - pauzuje
22 2024-02-25 SK Górnik Radlin IV - MKS Żywiec
23 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
24 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI - pauzuje
25 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - TS Volley Rybnik III
26 2024-02-25 pauzuje - TS Volley Rybnik III
27 2024-02-25 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
28 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
29 2024-02-25 MKS Żywiec - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
30 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - SK Górnik Radlin IV
31 2024-02-25 SK Górnik Radlin IV - pauzuje
32 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
33 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI - MKS Żywiec
34 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
35 2024-02-25 TS Volley Rybnik III - pauzuje
36 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
37 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - TS Volley Rybnik III
38 2024-02-25 MKS Żywiec - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
39 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
40 2024-02-25 SK Górnik Radlin IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
41 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - pauzuje
42 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI - SK Górnik Radlin IV
43 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
44 2024-02-25 TS Volley Rybnik III - MKS Żywiec
45 2024-02-25 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV

Grupa C

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
  • SK Górnik Radlin II
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII
  • Klub Siatkarski Racibórz III
  • SK Górnik Radlin III
  • TS Volley Rybnik
1 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - pauzuje
2 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - pauzuje
3 2024-02-25 SK Górnik Radlin II - SK Górnik Radlin III
4 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Klub Siatkarski Racibórz III
5 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII - TS Volley Rybnik
6 2024-02-25 pauzuje - TS Volley Rybnik
7 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII
8 2024-02-25 SK Górnik Radlin III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
9 2024-02-25 pauzuje - SK Górnik Radlin II
10 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
11 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - pauzuje
12 2024-02-25 SK Górnik Radlin II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
13 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - pauzuje
14 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII - SK Górnik Radlin III
15 2024-02-25 TS Volley Rybnik - Klub Siatkarski Racibórz III
16 2024-02-25 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz III
17 2024-02-25 SK Górnik Radlin III - TS Volley Rybnik
18 2024-02-25 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII
19 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
20 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - SK Górnik Radlin II
21 2024-02-25 SK Górnik Radlin II - pauzuje
22 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
23 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
24 2024-02-25 TS Volley Rybnik - pauzuje
25 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz III - SK Górnik Radlin III
26 2024-02-25 pauzuje - SK Górnik Radlin III
27 2024-02-25 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz III
28 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - TS Volley Rybnik
29 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII
30 2024-02-25 SK Górnik Radlin II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
31 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - pauzuje
32 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII - SK Górnik Radlin II
33 2024-02-25 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
34 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
35 2024-02-25 SK Górnik Radlin III - pauzuje
36 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
37 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - SK Górnik Radlin III
38 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - Klub Siatkarski Racibórz III
39 2024-02-25 SK Górnik Radlin II - TS Volley Rybnik
40 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII
41 2024-02-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VIII - pauzuje
42 2024-02-25 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
43 2024-02-25 Klub Siatkarski Racibórz III - SK Górnik Radlin II
44 2024-02-25 SK Górnik Radlin III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
45 2024-02-25 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V

Grupa D

  • MUKS Michałkowice
  • MUKS Michałkowice III
  • SiKReT Gliwice VI
  • SiKReT Gliwice XI
  • MUKS Michałkowice VIII
  • UKS Jedynka Jaworzno
  • Lechia Volleyball Mysłowice III
  • Lechia Volleyball Mysłowice II
1 2024-02-25 MUKS Michałkowice - pauzuje
2 2024-02-25 MUKS Michałkowice III - pauzuje
3 2024-02-25 SiKReT Gliwice VI - Lechia Volleyball Mysłowice III
4 2024-02-25 SiKReT Gliwice XI - UKS Jedynka Jaworzno
5 2024-02-25 MUKS Michałkowice VIII - Lechia Volleyball Mysłowice II
6 2024-02-25 pauzuje - Lechia Volleyball Mysłowice II
7 2024-02-25 UKS Jedynka Jaworzno - MUKS Michałkowice VIII
8 2024-02-25 Lechia Volleyball Mysłowice III - SiKReT Gliwice XI
9 2024-02-25 pauzuje - SiKReT Gliwice VI
10 2024-02-25 MUKS Michałkowice - MUKS Michałkowice III
11 2024-02-25 MUKS Michałkowice III - pauzuje
12 2024-02-25 SiKReT Gliwice VI - MUKS Michałkowice
13 2024-02-25 SiKReT Gliwice XI - pauzuje
14 2024-02-25 MUKS Michałkowice VIII - Lechia Volleyball Mysłowice III
15 2024-02-25 Lechia Volleyball Mysłowice II - UKS Jedynka Jaworzno
16 2024-02-25 pauzuje - UKS Jedynka Jaworzno
17 2024-02-25 Lechia Volleyball Mysłowice III - Lechia Volleyball Mysłowice II
18 2024-02-25 pauzuje - MUKS Michałkowice VIII
19 2024-02-25 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice XI
20 2024-02-25 MUKS Michałkowice III - SiKReT Gliwice VI
21 2024-02-25 SiKReT Gliwice VI - pauzuje
22 2024-02-25 SiKReT Gliwice XI - MUKS Michałkowice III
23 2024-02-25 MUKS Michałkowice VIII - MUKS Michałkowice
24 2024-02-25 Lechia Volleyball Mysłowice II - pauzuje
25 2024-02-25 UKS Jedynka Jaworzno - Lechia Volleyball Mysłowice III
26 2024-02-25 pauzuje - Lechia Volleyball Mysłowice III
27 2024-02-25 pauzuje - UKS Jedynka Jaworzno
28 2024-02-25 MUKS Michałkowice - Lechia Volleyball Mysłowice II
29 2024-02-25 MUKS Michałkowice III - MUKS Michałkowice VIII
30 2024-02-25 SiKReT Gliwice VI - SiKReT Gliwice XI
31 2024-02-25 SiKReT Gliwice XI - pauzuje
32 2024-02-25 MUKS Michałkowice VIII - SiKReT Gliwice VI
33 2024-02-25 Lechia Volleyball Mysłowice II - MUKS Michałkowice III
34 2024-02-25 UKS Jedynka Jaworzno - MUKS Michałkowice
35 2024-02-25 Lechia Volleyball Mysłowice III - pauzuje
36 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
37 2024-02-25 MUKS Michałkowice - Lechia Volleyball Mysłowice III
38 2024-02-25 MUKS Michałkowice III - UKS Jedynka Jaworzno
39 2024-02-25 SiKReT Gliwice VI - Lechia Volleyball Mysłowice II
40 2024-02-25 SiKReT Gliwice XI - MUKS Michałkowice VIII
41 2024-02-25 MUKS Michałkowice VIII - pauzuje
42 2024-02-25 Lechia Volleyball Mysłowice II - SiKReT Gliwice XI
43 2024-02-25 UKS Jedynka Jaworzno - SiKReT Gliwice VI
44 2024-02-25 Lechia Volleyball Mysłowice III - MUKS Michałkowice III
45 2024-02-25 pauzuje - MUKS Michałkowice

Grupa E

  • MKS Będzin IV
  • SiKReT Gliwice III
  • MKS Będzin V
  • MUKS Michałkowice V
  • MUKS Michałkowice VI
  • Lechia Volleyball Mysłowice
  • MUKS Michałkowice XI
  • SiKReT Gliwice II
  • SiKReT Gliwice V
1 2024-02-25 MKS Będzin IV - pauzuje
2 2024-02-25 SiKReT Gliwice III - SiKReT Gliwice II
3 2024-02-25 MKS Będzin V - MUKS Michałkowice XI
4 2024-02-25 MUKS Michałkowice V - Lechia Volleyball Mysłowice
5 2024-02-25 MUKS Michałkowice VI - SiKReT Gliwice V
6 2024-02-25 pauzuje - SiKReT Gliwice V
7 2024-02-25 Lechia Volleyball Mysłowice - MUKS Michałkowice VI
8 2024-02-25 MUKS Michałkowice XI - MUKS Michałkowice V
9 2024-02-25 SiKReT Gliwice II - MKS Będzin V
10 2024-02-25 MKS Będzin IV - SiKReT Gliwice III
11 2024-02-25 SiKReT Gliwice III - pauzuje
12 2024-02-25 MKS Będzin V - MKS Będzin IV
13 2024-02-25 MUKS Michałkowice V - SiKReT Gliwice II
14 2024-02-25 MUKS Michałkowice VI - MUKS Michałkowice XI
15 2024-02-25 SiKReT Gliwice V - Lechia Volleyball Mysłowice
16 2024-02-25 pauzuje - Lechia Volleyball Mysłowice
17 2024-02-25 MUKS Michałkowice XI - SiKReT Gliwice V
18 2024-02-25 SiKReT Gliwice II - MUKS Michałkowice VI
19 2024-02-25 MKS Będzin IV - MUKS Michałkowice V
20 2024-02-25 SiKReT Gliwice III - MKS Będzin V
21 2024-02-25 MKS Będzin V - pauzuje
22 2024-02-25 MUKS Michałkowice V - SiKReT Gliwice III
23 2024-02-25 MUKS Michałkowice VI - MKS Będzin IV
24 2024-02-25 SiKReT Gliwice V - SiKReT Gliwice II
25 2024-02-25 Lechia Volleyball Mysłowice - MUKS Michałkowice XI
26 2024-02-25 pauzuje - MUKS Michałkowice XI
27 2024-02-25 SiKReT Gliwice II - Lechia Volleyball Mysłowice
28 2024-02-25 MKS Będzin IV - SiKReT Gliwice V
29 2024-02-25 SiKReT Gliwice III - MUKS Michałkowice VI
30 2024-02-25 MKS Będzin V - MUKS Michałkowice V
31 2024-02-25 MUKS Michałkowice V - pauzuje
32 2024-02-25 MUKS Michałkowice VI - MKS Będzin V
33 2024-02-25 SiKReT Gliwice V - SiKReT Gliwice III
34 2024-02-25 Lechia Volleyball Mysłowice - MKS Będzin IV
35 2024-02-25 MUKS Michałkowice XI - SiKReT Gliwice II
36 2024-02-25 pauzuje - SiKReT Gliwice II
37 2024-02-25 MKS Będzin IV - MUKS Michałkowice XI
38 2024-02-25 SiKReT Gliwice III - Lechia Volleyball Mysłowice
39 2024-02-25 MKS Będzin V - SiKReT Gliwice V
40 2024-02-25 MUKS Michałkowice V - MUKS Michałkowice VI
41 2024-02-25 MUKS Michałkowice VI - pauzuje
42 2024-02-25 SiKReT Gliwice V - MUKS Michałkowice V
43 2024-02-25 Lechia Volleyball Mysłowice - MKS Będzin V
44 2024-02-25 MUKS Michałkowice XI - SiKReT Gliwice III
45 2024-02-25 SiKReT Gliwice II - MKS Będzin IV

Grupa F

  • MUKS Michałkowice II
  • MOSM Tychy
  • MKS Będzin II
  • MKS Będzin
  • MKS Będzin III
  • SiKReT Gliwice VII
  • SiKReT Gliwice VIII
  • SiKReT Gliwice IX
1 2024-02-25 MUKS Michałkowice II - pauzuje
2 2024-02-25 MOSM Tychy - pauzuje
3 2024-02-25 MKS Będzin II - SiKReT Gliwice VIII
4 2024-02-25 MKS Będzin - SiKReT Gliwice VII
5 2024-02-25 MKS Będzin III - SiKReT Gliwice IX
6 2024-02-25 pauzuje - SiKReT Gliwice IX
7 2024-02-25 SiKReT Gliwice VII - MKS Będzin III
8 2024-02-25 SiKReT Gliwice VIII - MKS Będzin
9 2024-02-25 pauzuje - MKS Będzin II
10 2024-02-25 MUKS Michałkowice II - MOSM Tychy
11 2024-02-25 MOSM Tychy - pauzuje
12 2024-02-25 MKS Będzin II - MUKS Michałkowice II
13 2024-02-25 MKS Będzin - pauzuje
14 2024-02-25 MKS Będzin III - SiKReT Gliwice VIII
15 2024-02-25 SiKReT Gliwice IX - SiKReT Gliwice VII
16 2024-02-25 pauzuje - SiKReT Gliwice VII
17 2024-02-25 SiKReT Gliwice VIII - SiKReT Gliwice IX
18 2024-02-25 pauzuje - MKS Będzin III
19 2024-02-25 MUKS Michałkowice II - MKS Będzin
20 2024-02-25 MOSM Tychy - MKS Będzin II
21 2024-02-25 MKS Będzin II - pauzuje
22 2024-02-25 MKS Będzin - MOSM Tychy
23 2024-02-25 MKS Będzin III - MUKS Michałkowice II
24 2024-02-25 SiKReT Gliwice IX - pauzuje
25 2024-02-25 SiKReT Gliwice VII - SiKReT Gliwice VIII
26 2024-02-25 pauzuje - SiKReT Gliwice VIII
27 2024-02-25 pauzuje - SiKReT Gliwice VII
28 2024-02-25 MUKS Michałkowice II - SiKReT Gliwice IX
29 2024-02-25 MOSM Tychy - MKS Będzin III
30 2024-02-25 MKS Będzin II - MKS Będzin
31 2024-02-25 MKS Będzin - pauzuje
32 2024-02-25 MKS Będzin III - MKS Będzin II
33 2024-02-25 SiKReT Gliwice IX - MOSM Tychy
34 2024-02-25 SiKReT Gliwice VII - MUKS Michałkowice II
35 2024-02-25 SiKReT Gliwice VIII - pauzuje
36 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
37 2024-02-25 MUKS Michałkowice II - SiKReT Gliwice VIII
38 2024-02-25 MOSM Tychy - SiKReT Gliwice VII
39 2024-02-25 MKS Będzin II - SiKReT Gliwice IX
40 2024-02-25 MKS Będzin - MKS Będzin III
41 2024-02-25 MKS Będzin III - pauzuje
42 2024-02-25 SiKReT Gliwice IX - MKS Będzin
43 2024-02-25 SiKReT Gliwice VII - MKS Będzin II
44 2024-02-25 SiKReT Gliwice VIII - MOSM Tychy
45 2024-02-25 pauzuje - MUKS Michałkowice II

Grupa G

  • MUKS Michałkowice IV
  • MUKS Michałkowice VII
  • SiKReT Gliwice
  • MKS Będzin VI
  • SiKReT Gliwice X
  • MUKS Michałkowice IX
  • MUKS Michałkowice X
  • SiKReT Gliwice IV
1 2024-02-25 MUKS Michałkowice IV - pauzuje
2 2024-02-25 MUKS Michałkowice VII - pauzuje
3 2024-02-25 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice X
4 2024-02-25 MKS Będzin VI - MUKS Michałkowice IX
5 2024-02-25 SiKReT Gliwice X - SiKReT Gliwice IV
6 2024-02-25 pauzuje - SiKReT Gliwice IV
7 2024-02-25 MUKS Michałkowice IX - SiKReT Gliwice X
8 2024-02-25 MUKS Michałkowice X - MKS Będzin VI
9 2024-02-25 pauzuje - SiKReT Gliwice
10 2024-02-25 MUKS Michałkowice IV - MUKS Michałkowice VII
11 2024-02-25 MUKS Michałkowice VII - pauzuje
12 2024-02-25 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice IV
13 2024-02-25 MKS Będzin VI - pauzuje
14 2024-02-25 SiKReT Gliwice X - MUKS Michałkowice X
15 2024-02-25 SiKReT Gliwice IV - MUKS Michałkowice IX
16 2024-02-25 pauzuje - MUKS Michałkowice IX
17 2024-02-25 MUKS Michałkowice X - SiKReT Gliwice IV
18 2024-02-25 pauzuje - SiKReT Gliwice X
19 2024-02-25 MUKS Michałkowice IV - MKS Będzin VI
20 2024-02-25 MUKS Michałkowice VII - SiKReT Gliwice
21 2024-02-25 SiKReT Gliwice - pauzuje
22 2024-02-25 MKS Będzin VI - MUKS Michałkowice VII
23 2024-02-25 SiKReT Gliwice X - MUKS Michałkowice IV
24 2024-02-25 SiKReT Gliwice IV - pauzuje
25 2024-02-25 MUKS Michałkowice IX - MUKS Michałkowice X
26 2024-02-25 pauzuje - MUKS Michałkowice X
27 2024-02-25 pauzuje - MUKS Michałkowice IX
28 2024-02-25 MUKS Michałkowice IV - SiKReT Gliwice IV
29 2024-02-25 MUKS Michałkowice VII - SiKReT Gliwice X
30 2024-02-25 SiKReT Gliwice - MKS Będzin VI
31 2024-02-25 MKS Będzin VI - pauzuje
32 2024-02-25 SiKReT Gliwice X - SiKReT Gliwice
33 2024-02-25 SiKReT Gliwice IV - MUKS Michałkowice VII
34 2024-02-25 MUKS Michałkowice IX - MUKS Michałkowice IV
35 2024-02-25 MUKS Michałkowice X - pauzuje
36 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
37 2024-02-25 MUKS Michałkowice IV - MUKS Michałkowice X
38 2024-02-25 MUKS Michałkowice VII - MUKS Michałkowice IX
39 2024-02-25 SiKReT Gliwice - SiKReT Gliwice IV
40 2024-02-25 MKS Będzin VI - SiKReT Gliwice X
41 2024-02-25 SiKReT Gliwice X - pauzuje
42 2024-02-25 SiKReT Gliwice IV - MKS Będzin VI
43 2024-02-25 MUKS Michałkowice IX - SiKReT Gliwice
44 2024-02-25 MUKS Michałkowice X - MUKS Michałkowice VII
45 2024-02-25 pauzuje - MUKS Michałkowice IV

Grupa H

  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa III
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa II
  • LKS Volley Lotnik Kościelec II
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa
1 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - pauzuje
2 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - pauzuje
3 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - LKS Volley Lotnik Kościelec II
4 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
5 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - Coport AZS Jurajska Częstochowa
6 2024-02-25 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa
7 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
8 2024-02-25 LKS Volley Lotnik Kościelec II - Markowski Volley Częstochowa / Norwid
9 2024-02-25 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
10 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
11 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - pauzuje
12 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
13 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - pauzuje
14 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - LKS Volley Lotnik Kościelec II
15 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
16 2024-02-25 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
17 2024-02-25 LKS Volley Lotnik Kościelec II - Coport AZS Jurajska Częstochowa
18 2024-02-25 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
19 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Markowski Volley Częstochowa / Norwid
20 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
21 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - pauzuje
22 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
23 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
24 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa - pauzuje
25 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - LKS Volley Lotnik Kościelec II
26 2024-02-25 pauzuje - LKS Volley Lotnik Kościelec II
27 2024-02-25 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
28 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Coport AZS Jurajska Częstochowa
29 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
30 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - Markowski Volley Częstochowa / Norwid
31 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - pauzuje
32 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
33 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
34 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
35 2024-02-25 LKS Volley Lotnik Kościelec II - pauzuje
36 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
37 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - LKS Volley Lotnik Kościelec II
38 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
39 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - Coport AZS Jurajska Częstochowa
40 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
41 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - pauzuje
42 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa - Markowski Volley Częstochowa / Norwid
43 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
44 2024-02-25 LKS Volley Lotnik Kościelec II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
45 2024-02-25 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II

Grupa 9

  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
  • Volley Dąbrowa Górnicza
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
  • Klub Sportowy Corona Rudniki
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
1 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - pauzuje
2 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - pauzuje
3 2024-02-25 Volley Dąbrowa Górnicza - pauzuje
4 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - Klub Sportowy Corona Rudniki
5 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
6 2024-02-25 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
7 2024-02-25 Klub Sportowy Corona Rudniki - Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
8 2024-02-25 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
9 2024-02-25 pauzuje - Volley Dąbrowa Górnicza
10 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
11 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - pauzuje
12 2024-02-25 Volley Dąbrowa Górnicza - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
13 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - pauzuje
14 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - pauzuje
15 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - Klub Sportowy Corona Rudniki
16 2024-02-25 pauzuje - Klub Sportowy Corona Rudniki
17 2024-02-25 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
18 2024-02-25 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
19 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
20 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - Volley Dąbrowa Górnicza
21 2024-02-25 Volley Dąbrowa Górnicza - pauzuje
22 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
23 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
24 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - pauzuje
25 2024-02-25 Klub Sportowy Corona Rudniki - pauzuje
26 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
27 2024-02-25 pauzuje - Klub Sportowy Corona Rudniki
28 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
29 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
30 2024-02-25 Volley Dąbrowa Górnicza - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
31 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - pauzuje
32 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - Volley Dąbrowa Górnicza
33 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
34 2024-02-25 Klub Sportowy Corona Rudniki - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
35 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
36 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
37 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - pauzuje
38 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - Klub Sportowy Corona Rudniki
39 2024-02-25 Volley Dąbrowa Górnicza - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
40 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
41 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - pauzuje
42 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
43 2024-02-25 Klub Sportowy Corona Rudniki - Volley Dąbrowa Górnicza
44 2024-02-25 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
45 2024-02-25 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V

Grupa 10

  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
  • MTS As Myszków
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
  • Klub Sportowy Corona Rudniki II
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
1 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - pauzuje
2 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - pauzuje
3 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
4 2024-02-25 MTS As Myszków - Klub Sportowy Corona Rudniki II
5 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
6 2024-02-25 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
7 2024-02-25 Klub Sportowy Corona Rudniki II - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
8 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI - MTS As Myszków
9 2024-02-25 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
10 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
11 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - pauzuje
12 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
13 2024-02-25 MTS As Myszków - pauzuje
14 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
15 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Klub Sportowy Corona Rudniki II
16 2024-02-25 pauzuje - Klub Sportowy Corona Rudniki II
17 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
18 2024-02-25 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
19 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - MTS As Myszków
20 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
21 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - pauzuje
22 2024-02-25 MTS As Myszków - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
23 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
24 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - pauzuje
25 2024-02-25 Klub Sportowy Corona Rudniki II - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
26 2024-02-25 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
27 2024-02-25 pauzuje - Klub Sportowy Corona Rudniki II
28 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
29 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
30 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - MTS As Myszków
31 2024-02-25 MTS As Myszków - pauzuje
32 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
33 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
34 2024-02-25 Klub Sportowy Corona Rudniki II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
35 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI - pauzuje
36 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
37 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
38 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - Klub Sportowy Corona Rudniki II
39 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
40 2024-02-25 MTS As Myszków - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
41 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - pauzuje
42 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - MTS As Myszków
43 2024-02-25 Klub Sportowy Corona Rudniki II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
44 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
45 2024-02-25 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III

Grupa 11

  • LKS Volley Lotnik Kościelec
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
  • Volley Dąbrowa Górnicza II
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa V
  • Volley Dąbrowa Górnicza III
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
1 2024-02-25 LKS Volley Lotnik Kościelec - pauzuje
2 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - pauzuje
3 2024-02-25 Volley Dąbrowa Górnicza II - pauzuje
4 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
5 2024-02-25 Volley Dąbrowa Górnicza III - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
6 2024-02-25 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
7 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - Volley Dąbrowa Górnicza III
8 2024-02-25 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
9 2024-02-25 pauzuje - Volley Dąbrowa Górnicza II
10 2024-02-25 LKS Volley Lotnik Kościelec - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
11 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - pauzuje
12 2024-02-25 Volley Dąbrowa Górnicza II - LKS Volley Lotnik Kościelec
13 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - pauzuje
14 2024-02-25 Volley Dąbrowa Górnicza III - pauzuje
15 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
16 2024-02-25 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
17 2024-02-25 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
18 2024-02-25 pauzuje - Volley Dąbrowa Górnicza III
19 2024-02-25 LKS Volley Lotnik Kościelec - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
20 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - Volley Dąbrowa Górnicza II
21 2024-02-25 Volley Dąbrowa Górnicza II - pauzuje
22 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
23 2024-02-25 Volley Dąbrowa Górnicza III - LKS Volley Lotnik Kościelec
24 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - pauzuje
25 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - pauzuje
26 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
27 2024-02-25 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
28 2024-02-25 LKS Volley Lotnik Kościelec - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
29 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - Volley Dąbrowa Górnicza III
30 2024-02-25 Volley Dąbrowa Górnicza II - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
31 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - pauzuje
32 2024-02-25 Volley Dąbrowa Górnicza III - Volley Dąbrowa Górnicza II
33 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
34 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - LKS Volley Lotnik Kościelec
35 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
36 2024-02-25 pauzuje - pauzuje
37 2024-02-25 LKS Volley Lotnik Kościelec - pauzuje
38 2024-02-25 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
39 2024-02-25 Volley Dąbrowa Górnicza II - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
40 2024-02-25 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - Volley Dąbrowa Górnicza III
41 2024-02-25 Volley Dąbrowa Górnicza III - pauzuje
42 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
43 2024-02-25 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - Volley Dąbrowa Górnicza II
44 2024-02-25 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
45 2024-02-25 pauzuje - LKS Volley Lotnik Kościelec

Grupa A2

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • SK Górnik Radlin
  • SK Górnik Radlin III
  • Klub Siatkarski Racibórz VI
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
1 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - pauzuje
2 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje
3 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
4 2024-01-07 SK Górnik Radlin - Klub Siatkarski Racibórz VI
5 2024-01-07 SK Górnik Radlin III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
6 2024-01-07 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
7 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz VI - SK Górnik Radlin III
8 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - SK Górnik Radlin
9 2024-01-07 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
10 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
11 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje
12 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
13 2024-01-07 SK Górnik Radlin - pauzuje
14 2024-01-07 SK Górnik Radlin III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
15 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI - Klub Siatkarski Racibórz VI
16 2024-01-07 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz VI
17 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
18 2024-01-07 pauzuje - SK Górnik Radlin III
19 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - SK Górnik Radlin
20 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
21 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - pauzuje
22 2024-01-07 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
23 2024-01-07 SK Górnik Radlin III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
24 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI - pauzuje
25 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz VI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
26 2024-01-07 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
27 2024-01-07 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz VI
28 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
29 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - SK Górnik Radlin III
30 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin
31 2024-01-07 SK Górnik Radlin - pauzuje
32 2024-01-07 SK Górnik Radlin III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
33 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
34 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz VI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
35 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - pauzuje
36 2024-01-07 pauzuje - pauzuje
37 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
38 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Klub Siatkarski Racibórz VI
39 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
40 2024-01-07 SK Górnik Radlin - SK Górnik Radlin III
41 2024-01-07 SK Górnik Radlin III - pauzuje
42 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI - SK Górnik Radlin
43 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz VI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
44 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
45 2024-01-07 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III

Grupa B2

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
  • SK Górnik Radlin II
  • TS Volley Rybnik
  • Klub Siatkarski Racibórz II
  • Klub Siatkarski Racibórz V
  • SK Górnik Radlin IV
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
1 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - pauzuje
2 2024-01-07 SK Górnik Radlin II - pauzuje
3 2024-01-07 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
4 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz II - SK Górnik Radlin IV
5 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz V - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
6 2024-01-07 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
7 2024-01-07 SK Górnik Radlin IV - Klub Siatkarski Racibórz V
8 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - Klub Siatkarski Racibórz II
9 2024-01-07 pauzuje - TS Volley Rybnik
10 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - SK Górnik Radlin II
11 2024-01-07 SK Górnik Radlin II - pauzuje
12 2024-01-07 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
13 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz II - pauzuje
14 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz V - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
15 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - SK Górnik Radlin IV
16 2024-01-07 pauzuje - SK Górnik Radlin IV
17 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
18 2024-01-07 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz V
19 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - Klub Siatkarski Racibórz II
20 2024-01-07 SK Górnik Radlin II - TS Volley Rybnik
21 2024-01-07 TS Volley Rybnik - pauzuje
22 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz II - SK Górnik Radlin II
23 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz V - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
24 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - pauzuje
25 2024-01-07 SK Górnik Radlin IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
26 2024-01-07 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
27 2024-01-07 pauzuje - SK Górnik Radlin IV
28 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
29 2024-01-07 SK Górnik Radlin II - Klub Siatkarski Racibórz V
30 2024-01-07 TS Volley Rybnik - Klub Siatkarski Racibórz II
31 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz II - pauzuje
32 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz V - TS Volley Rybnik
33 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - SK Górnik Radlin II
34 2024-01-07 SK Górnik Radlin IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
35 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - pauzuje
36 2024-01-07 pauzuje - pauzuje
37 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
38 2024-01-07 SK Górnik Radlin II - SK Górnik Radlin IV
39 2024-01-07 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
40 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz II - Klub Siatkarski Racibórz V
41 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz V - pauzuje
42 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - Klub Siatkarski Racibórz II
43 2024-01-07 SK Górnik Radlin IV - TS Volley Rybnik
44 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - SK Górnik Radlin II
45 2024-01-07 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV

Grupa C2

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • MKS Żywiec
  • Klub Siatkarski Racibórz
  • TS Volley Rybnik II
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • Klub Siatkarski Racibórz III
  • TS Volley Rybnik III
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
1 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje
2 2024-01-07 MKS Żywiec - pauzuje
3 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz - TS Volley Rybnik III
4 2024-01-07 TS Volley Rybnik II - Klub Siatkarski Racibórz III
5 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
6 2024-01-07 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
7 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
8 2024-01-07 TS Volley Rybnik III - TS Volley Rybnik II
9 2024-01-07 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz
10 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MKS Żywiec
11 2024-01-07 MKS Żywiec - pauzuje
12 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
13 2024-01-07 TS Volley Rybnik II - pauzuje
14 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - TS Volley Rybnik III
15 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - Klub Siatkarski Racibórz III
16 2024-01-07 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz III
17 2024-01-07 TS Volley Rybnik III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
18 2024-01-07 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
19 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik II
20 2024-01-07 MKS Żywiec - Klub Siatkarski Racibórz
21 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz - pauzuje
22 2024-01-07 TS Volley Rybnik II - MKS Żywiec
23 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
24 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - pauzuje
25 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz III - TS Volley Rybnik III
26 2024-01-07 pauzuje - TS Volley Rybnik III
27 2024-01-07 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz III
28 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
29 2024-01-07 MKS Żywiec - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
30 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz - TS Volley Rybnik II
31 2024-01-07 TS Volley Rybnik II - pauzuje
32 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Klub Siatkarski Racibórz
33 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - MKS Żywiec
34 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
35 2024-01-07 TS Volley Rybnik III - pauzuje
36 2024-01-07 pauzuje - pauzuje
37 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik III
38 2024-01-07 MKS Żywiec - Klub Siatkarski Racibórz III
39 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
40 2024-01-07 TS Volley Rybnik II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
41 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - pauzuje
42 2024-01-07 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - TS Volley Rybnik II
43 2024-01-07 Klub Siatkarski Racibórz III - Klub Siatkarski Racibórz
44 2024-01-07 TS Volley Rybnik III - MKS Żywiec
45 2024-01-07 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

Grupa D2

  • MUKS Michałkowice
  • MKS Będzin II
  • MUKS Michałkowice IV
  • MUKS Michałkowice V
  • SiKReT Gliwice VII
  • MUKS Michałkowice VIII
  • MUKS Michałkowice XI
  • SiKReT Gliwice IV
1 2024-01-07 MUKS Michałkowice - pauzuje
2 2024-01-07 MKS Będzin II - pauzuje
3 2024-01-07 MUKS Michałkowice IV - MUKS Michałkowice XI
4 2024-01-07 MUKS Michałkowice V - MUKS Michałkowice VIII
5 2024-01-07 SiKReT Gliwice VII - SiKReT Gliwice IV
6 2024-01-07 pauzuje - SiKReT Gliwice IV
7 2024-01-07 MUKS Michałkowice VIII - SiKReT Gliwice VII
8 2024-01-07 MUKS Michałkowice XI - MUKS Michałkowice V
9 2024-01-07 pauzuje - MUKS Michałkowice IV
10 2024-01-07 MUKS Michałkowice - MKS Będzin II
11 2024-01-07 MKS Będzin II - pauzuje
12 2024-01-07 MUKS Michałkowice IV - MUKS Michałkowice
13 2024-01-07 MUKS Michałkowice V - pauzuje
14 2024-01-07 SiKReT Gliwice VII - MUKS Michałkowice XI
15 2024-01-07 SiKReT Gliwice IV - MUKS Michałkowice VIII
16 2024-01-07 pauzuje - MUKS Michałkowice VIII
17 2024-01-07 MUKS Michałkowice XI - SiKReT Gliwice IV
18 2024-01-07 pauzuje - SiKReT Gliwice VII
19 2024-01-07 MUKS Michałkowice - MUKS Michałkowice V
20 2024-01-07 MKS Będzin II - MUKS Michałkowice IV
21 2024-01-07 MUKS Michałkowice IV - pauzuje
22 2024-01-07 MUKS Michałkowice V - MKS Będzin II
23 2024-01-07 SiKReT Gliwice VII - MUKS Michałkowice
24 2024-01-07 SiKReT Gliwice IV - pauzuje
25 2024-01-07 MUKS Michałkowice VIII - MUKS Michałkowice XI
26 2024-01-07 pauzuje - MUKS Michałkowice XI
27 2024-01-07 pauzuje - MUKS Michałkowice VIII
28 2024-01-07 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice IV
29 2024-01-07 MKS Będzin II - SiKReT Gliwice VII
30 2024-01-07 MUKS Michałkowice IV - MUKS Michałkowice V
31 2024-01-07 MUKS Michałkowice V - pauzuje
32 2024-01-07 SiKReT Gliwice VII - MUKS Michałkowice IV
33 2024-01-07 SiKReT Gliwice IV - MKS Będzin II
34 2024-01-07 MUKS Michałkowice VIII - MUKS Michałkowice
35 2024-01-07 MUKS Michałkowice XI - pauzuje
36 2024-01-07 pauzuje - pauzuje
37 2024-01-07 MUKS Michałkowice - MUKS Michałkowice XI
38 2024-01-07 MKS Będzin II - MUKS Michałkowice VIII
39 2024-01-07 MUKS Michałkowice IV - SiKReT Gliwice IV
40 2024-01-07 MUKS Michałkowice V - SiKReT Gliwice VII
41 2024-01-07 SiKReT Gliwice VII - pauzuje
42 2024-01-07 SiKReT Gliwice IV - MUKS Michałkowice V
43 2024-01-07 MUKS Michałkowice VIII - MUKS Michałkowice IV
44 2024-01-07 MUKS Michałkowice XI - MKS Będzin II
45 2024-01-07 pauzuje - MUKS Michałkowice

Grupa E2

  • MUKS Michałkowice III
  • MKS Będzin
  • SiKReT Gliwice
  • Lechia Volleyball Mysłowice II
  • MUKS Michałkowice VI
  • SiKReT Gliwice VIII
  • MKS Będzin IV
  • MUKS Michałkowice IX
1 2024-01-07 MUKS Michałkowice III - pauzuje
2 2024-01-07 MKS Będzin - pauzuje
3 2024-01-07 SiKReT Gliwice - MKS Będzin IV
4 2024-01-07 Lechia Volleyball Mysłowice II - SiKReT Gliwice VIII
5 2024-01-07 MUKS Michałkowice VI - MUKS Michałkowice IX
6 2024-01-07 pauzuje - MUKS Michałkowice IX
7 2024-01-07 SiKReT Gliwice VIII - MUKS Michałkowice VI
8 2024-01-07 MKS Będzin IV - Lechia Volleyball Mysłowice II
9 2024-01-07 pauzuje - SiKReT Gliwice
10 2024-01-07 MUKS Michałkowice III - MKS Będzin
11 2024-01-07 MKS Będzin - pauzuje
12 2024-01-07 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice III
13 2024-01-07 Lechia Volleyball Mysłowice II - pauzuje
14 2024-01-07 MUKS Michałkowice VI - MKS Będzin IV
15 2024-01-07 MUKS Michałkowice IX - SiKReT Gliwice VIII
16 2024-01-07 pauzuje - SiKReT Gliwice VIII
17 2024-01-07 MKS Będzin IV - MUKS Michałkowice IX
18 2024-01-07 pauzuje - MUKS Michałkowice VI
19 2024-01-07 MUKS Michałkowice III - Lechia Volleyball Mysłowice II
20 2024-01-07 MKS Będzin - SiKReT Gliwice
21 2024-01-07 SiKReT Gliwice - pauzuje
22 2024-01-07 Lechia Volleyball Mysłowice II - MKS Będzin
23 2024-01-07 MUKS Michałkowice VI - MUKS Michałkowice III
24 2024-01-07 MUKS Michałkowice IX - pauzuje
25 2024-01-07 SiKReT Gliwice VIII - MKS Będzin IV
26 2024-01-07 pauzuje - MKS Będzin IV
27 2024-01-07 pauzuje - SiKReT Gliwice VIII
28 2024-01-07 MUKS Michałkowice III - MUKS Michałkowice IX
29 2024-01-07 MKS Będzin - MUKS Michałkowice VI
30 2024-01-07 SiKReT Gliwice - Lechia Volleyball Mysłowice II
31 2024-01-07 Lechia Volleyball Mysłowice II - pauzuje
32 2024-01-07 MUKS Michałkowice VI - SiKReT Gliwice
33 2024-01-07 MUKS Michałkowice IX - MKS Będzin
34 2024-01-07 SiKReT Gliwice VIII - MUKS Michałkowice III
35 2024-01-07 MKS Będzin IV - pauzuje
36 2024-01-07 pauzuje - pauzuje
37 2024-01-07 MUKS Michałkowice III - MKS Będzin IV
38 2024-01-07 MKS Będzin - SiKReT Gliwice VIII
39 2024-01-07 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice IX
40 2024-01-07 Lechia Volleyball Mysłowice II - MUKS Michałkowice VI
41 2024-01-07 MUKS Michałkowice VI - pauzuje
42 2024-01-07 MUKS Michałkowice IX - Lechia Volleyball Mysłowice II
43 2024-01-07 SiKReT Gliwice VIII - SiKReT Gliwice
44 2024-01-07 MKS Będzin IV - MKS Będzin
45 2024-01-07 pauzuje - MUKS Michałkowice III

Grupa F2

  • MUKS Michałkowice II
  • SiKReT Gliwice V
  • MKS Będzin VI
  • SiKReT Gliwice III
  • MKS Będzin III
  • SiKReT Gliwice VI
  • MKS Będzin VII
  • SiKReT Gliwice II
  • UKS Jedynka Jaworzno
1 2024-01-07 MUKS Michałkowice II - pauzuje
2 2024-01-07 SiKReT Gliwice V - SiKReT Gliwice II
3 2024-01-07 MKS Będzin VI - MKS Będzin VII
4 2024-01-07 SiKReT Gliwice III - SiKReT Gliwice VI
5 2024-01-07 MKS Będzin III - UKS Jedynka Jaworzno
6 2024-01-07 pauzuje - UKS Jedynka Jaworzno
7 2024-01-07 SiKReT Gliwice VI - MKS Będzin III
8 2024-01-07 MKS Będzin VII - SiKReT Gliwice III
9 2024-01-07 SiKReT Gliwice II - MKS Będzin VI
10 2024-01-07 MUKS Michałkowice II - SiKReT Gliwice V
11 2024-01-07 SiKReT Gliwice V - pauzuje
12 2024-01-07 MKS Będzin VI - MUKS Michałkowice II
13 2024-01-07 SiKReT Gliwice III - SiKReT Gliwice II
14 2024-01-07 MKS Będzin III - MKS Będzin VII
15 2024-01-07 UKS Jedynka Jaworzno - SiKReT Gliwice VI
16 2024-01-07 pauzuje - SiKReT Gliwice VI
17 2024-01-07 MKS Będzin VII - UKS Jedynka Jaworzno
18 2024-01-07 SiKReT Gliwice II - MKS Będzin III
19 2024-01-07 MUKS Michałkowice II - SiKReT Gliwice III
20 2024-01-07 SiKReT Gliwice V - MKS Będzin VI
21 2024-01-07 MKS Będzin VI - pauzuje
22 2024-01-07 SiKReT Gliwice III - SiKReT Gliwice V
23 2024-01-07 MKS Będzin III - MUKS Michałkowice II
24 2024-01-07 UKS Jedynka Jaworzno - SiKReT Gliwice II
25 2024-01-07 SiKReT Gliwice VI - MKS Będzin VII
26 2024-01-07 pauzuje - MKS Będzin VII
27 2024-01-07 SiKReT Gliwice II - SiKReT Gliwice VI
28 2024-01-07 MUKS Michałkowice II - UKS Jedynka Jaworzno
29 2024-01-07 SiKReT Gliwice V - MKS Będzin III
30 2024-01-07 MKS Będzin VI - SiKReT Gliwice III
31 2024-01-07 SiKReT Gliwice III - pauzuje
32 2024-01-07 MKS Będzin III - MKS Będzin VI
33 2024-01-07 UKS Jedynka Jaworzno - SiKReT Gliwice V
34 2024-01-07 SiKReT Gliwice VI - MUKS Michałkowice II
35 2024-01-07 MKS Będzin VII - SiKReT Gliwice II
36 2024-01-07 pauzuje - SiKReT Gliwice II
37 2024-01-07 MUKS Michałkowice II - MKS Będzin VII
38 2024-01-07 SiKReT Gliwice V - SiKReT Gliwice VI
39 2024-01-07 MKS Będzin VI - UKS Jedynka Jaworzno
40 2024-01-07 SiKReT Gliwice III - MKS Będzin III
41 2024-01-07 MKS Będzin III - pauzuje
42 2024-01-07 UKS Jedynka Jaworzno - SiKReT Gliwice III
43 2024-01-07 SiKReT Gliwice VI - MKS Będzin VI
44 2024-01-07 MKS Będzin VII - SiKReT Gliwice V
45 2024-01-07 SiKReT Gliwice II - MUKS Michałkowice II

Grupa G2

  • MKS Będzin V
  • MUKS Michałkowice IV
  • MOSM Tychy
  • Lechia Volleyball Mysłowice
  • SiKReT Gliwice IX
  • SiKReT Gliwice XI
  • Lechia Volleyball Mysłowice III
  • MUKS Michałkowice X
  • SiKReT Gliwice X
1 2024-01-07 MKS Będzin V - pauzuje
2 2024-01-07 MUKS Michałkowice IV - MUKS Michałkowice X
3 2024-01-07 MOSM Tychy - Lechia Volleyball Mysłowice III
4 2024-01-07 Lechia Volleyball Mysłowice - SiKReT Gliwice XI
5 2024-01-07 SiKReT Gliwice IX - SiKReT Gliwice X
6 2024-01-07 pauzuje - SiKReT Gliwice X
7 2024-01-07 SiKReT Gliwice XI - SiKReT Gliwice IX
8 2024-01-07 Lechia Volleyball Mysłowice III - Lechia Volleyball Mysłowice
9 2024-01-07 MUKS Michałkowice X - MOSM Tychy
10 2024-01-07 MKS Będzin V - MUKS Michałkowice IV
11 2024-01-07 MUKS Michałkowice IV - pauzuje
12 2024-01-07 MOSM Tychy - MKS Będzin V
13 2024-01-07 Lechia Volleyball Mysłowice - MUKS Michałkowice X
14 2024-01-07 SiKReT Gliwice IX - Lechia Volleyball Mysłowice III
15 2024-01-07 SiKReT Gliwice X - SiKReT Gliwice XI
16 2024-01-07 pauzuje - SiKReT Gliwice XI
17 2024-01-07 Lechia Volleyball Mysłowice III - SiKReT Gliwice X
18 2024-01-07 MUKS Michałkowice X - SiKReT Gliwice IX
19 2024-01-07 MKS Będzin V - Lechia Volleyball Mysłowice
20 2024-01-07 MUKS Michałkowice IV - MOSM Tychy
21 2024-01-07 MOSM Tychy - pauzuje
22 2024-01-07 Lechia Volleyball Mysłowice - MUKS Michałkowice IV
23 2024-01-07 SiKReT Gliwice IX - MKS Będzin V
24 2024-01-07 SiKReT Gliwice X - MUKS Michałkowice X
25 2024-01-07 SiKReT Gliwice XI - Lechia Volleyball Mysłowice III
26 2024-01-07 pauzuje - Lechia Volleyball Mysłowice III
27 2024-01-07 MUKS Michałkowice X - SiKReT Gliwice XI
28 2024-01-07 MKS Będzin V - SiKReT Gliwice X
29 2024-01-07 MUKS Michałkowice IV - SiKReT Gliwice IX
30 2024-01-07 MOSM Tychy - Lechia Volleyball Mysłowice
31 2024-01-07 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje
32 2024-01-07 SiKReT Gliwice IX - MOSM Tychy
33 2024-01-07 SiKReT Gliwice X - MUKS Michałkowice IV
34 2024-01-07 SiKReT Gliwice XI - MKS Będzin V
35 2024-01-07 Lechia Volleyball Mysłowice III - MUKS Michałkowice X
36 2024-01-07 pauzuje - MUKS Michałkowice X
37 2024-01-07 MKS Będzin V - Lechia Volleyball Mysłowice III
38 2024-01-07 MUKS Michałkowice IV - SiKReT Gliwice XI
39 2024-01-07 MOSM Tychy - SiKReT Gliwice X
40 2024-01-07 Lechia Volleyball Mysłowice - SiKReT Gliwice IX
41 2024-01-07 SiKReT Gliwice IX - pauzuje
42 2024-01-07 SiKReT Gliwice X - Lechia Volleyball Mysłowice
43 2024-01-07 SiKReT Gliwice XI - MOSM Tychy
44 2024-01-07 Lechia Volleyball Mysłowice III - MUKS Michałkowice IV
45 2024-01-07 MUKS Michałkowice X - MKS Będzin V

Grupa H2

  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa III
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
  • Klub Sportowy Corona Rudniki II
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
  • LKS Volley Lotnik Kościelec II
1 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - pauzuje
2 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - pauzuje
3 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
4 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - Klub Sportowy Corona Rudniki II
5 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - LKS Volley Lotnik Kościelec II
6 2024-01-07 pauzuje - LKS Volley Lotnik Kościelec II
7 2024-01-07 Klub Sportowy Corona Rudniki II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
8 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
9 2024-01-07 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
10 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
11 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - pauzuje
12 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
13 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - pauzuje
14 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
15 2024-01-07 LKS Volley Lotnik Kościelec II - Klub Sportowy Corona Rudniki II
16 2024-01-07 pauzuje - Klub Sportowy Corona Rudniki II
17 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - LKS Volley Lotnik Kościelec II
18 2024-01-07 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
19 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
20 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
21 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - pauzuje
22 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
23 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
24 2024-01-07 LKS Volley Lotnik Kościelec II - pauzuje
25 2024-01-07 Klub Sportowy Corona Rudniki II - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
26 2024-01-07 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
27 2024-01-07 pauzuje - Klub Sportowy Corona Rudniki II
28 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - LKS Volley Lotnik Kościelec II
29 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
30 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
31 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - pauzuje
32 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
33 2024-01-07 LKS Volley Lotnik Kościelec II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
34 2024-01-07 Klub Sportowy Corona Rudniki II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
35 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - pauzuje
36 2024-01-07 pauzuje - pauzuje
37 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
38 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - Klub Sportowy Corona Rudniki II
39 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - LKS Volley Lotnik Kościelec II
40 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
41 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - pauzuje
42 2024-01-07 LKS Volley Lotnik Kościelec II - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
43 2024-01-07 Klub Sportowy Corona Rudniki II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
44 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
45 2024-01-07 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II

Grupa 9

  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa II
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa V
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid V
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
1 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - pauzuje
2 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - pauzuje
3 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - Markowski Volley Częstochowa / Norwid V
4 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
5 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
6 2024-01-07 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
7 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
8 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
9 2024-01-07 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
10 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
11 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - pauzuje
12 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
13 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - pauzuje
14 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - Markowski Volley Częstochowa / Norwid V
15 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
16 2024-01-07 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
17 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid V - Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
18 2024-01-07 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
19 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
20 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
21 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - pauzuje
22 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
23 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
24 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - pauzuje
25 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - Markowski Volley Częstochowa / Norwid V
26 2024-01-07 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid V
27 2024-01-07 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
28 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
29 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
30 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
31 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - pauzuje
32 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
33 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
34 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
35 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid V - pauzuje
36 2024-01-07 pauzuje - pauzuje
37 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Markowski Volley Częstochowa / Norwid V
38 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
39 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
40 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
41 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - pauzuje
42 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
43 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
44 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
45 2024-01-07 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie

Grupa 10

  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid
  • Volley Dąbrowa Górnicza II
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
1 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - pauzuje
2 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - pauzuje
3 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - pauzuje
4 2024-01-07 Volley Dąbrowa Górnicza II - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
5 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
6 2024-01-07 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
7 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
8 2024-01-07 pauzuje - Volley Dąbrowa Górnicza II
9 2024-01-07 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid
10 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
11 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - pauzuje
12 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
13 2024-01-07 Volley Dąbrowa Górnicza II - pauzuje
14 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - pauzuje
15 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
16 2024-01-07 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
17 2024-01-07 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
18 2024-01-07 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
19 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - Volley Dąbrowa Górnicza II
20 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - Markowski Volley Częstochowa / Norwid
21 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - pauzuje
22 2024-01-07 Volley Dąbrowa Górnicza II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
23 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
24 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - pauzuje
25 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - pauzuje
26 2024-01-07 pauzuje - pauzuje
27 2024-01-07 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
28 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
29 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
30 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - Volley Dąbrowa Górnicza II
31 2024-01-07 Volley Dąbrowa Górnicza II - pauzuje
32 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - Markowski Volley Częstochowa / Norwid
33 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
34 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
35 2024-01-07 pauzuje - pauzuje
36 2024-01-07 pauzuje - pauzuje
37 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - pauzuje
38 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
39 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
40 2024-01-07 Volley Dąbrowa Górnicza II - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
41 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - pauzuje
42 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - Volley Dąbrowa Górnicza II
43 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - Markowski Volley Częstochowa / Norwid
44 2024-01-07 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
45 2024-01-07 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III

Grupa 11

  • LKS Volley Lotnik Kościelec
  • Volley Dąbrowa Górnicza
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa
  • Volley Dąbrowa Górnicza III
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
  • MTS As Myszków
  • Klub Sportowy Corona Rudniki
1 2024-01-07 LKS Volley Lotnik Kościelec - pauzuje
2 2024-01-07 Volley Dąbrowa Górnicza - pauzuje
3 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - MTS As Myszków
4 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
5 2024-01-07 Volley Dąbrowa Górnicza III - Klub Sportowy Corona Rudniki
6 2024-01-07 pauzuje - Klub Sportowy Corona Rudniki
7 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI - Volley Dąbrowa Górnicza III
8 2024-01-07 MTS As Myszków - Coport AZS Jurajska Częstochowa
9 2024-01-07 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
10 2024-01-07 LKS Volley Lotnik Kościelec - Volley Dąbrowa Górnicza
11 2024-01-07 Volley Dąbrowa Górnicza - pauzuje
12 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - LKS Volley Lotnik Kościelec
13 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa - pauzuje
14 2024-01-07 Volley Dąbrowa Górnicza III - MTS As Myszków
15 2024-01-07 Klub Sportowy Corona Rudniki - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
16 2024-01-07 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
17 2024-01-07 MTS As Myszków - Klub Sportowy Corona Rudniki
18 2024-01-07 pauzuje - Volley Dąbrowa Górnicza III
19 2024-01-07 LKS Volley Lotnik Kościelec - Coport AZS Jurajska Częstochowa
20 2024-01-07 Volley Dąbrowa Górnicza - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
21 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - pauzuje
22 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa - Volley Dąbrowa Górnicza
23 2024-01-07 Volley Dąbrowa Górnicza III - LKS Volley Lotnik Kościelec
24 2024-01-07 Klub Sportowy Corona Rudniki - pauzuje
25 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI - MTS As Myszków
26 2024-01-07 pauzuje - MTS As Myszków
27 2024-01-07 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
28 2024-01-07 LKS Volley Lotnik Kościelec - Klub Sportowy Corona Rudniki
29 2024-01-07 Volley Dąbrowa Górnicza - Volley Dąbrowa Górnicza III
30 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - Coport AZS Jurajska Częstochowa
31 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa - pauzuje
32 2024-01-07 Volley Dąbrowa Górnicza III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
33 2024-01-07 Klub Sportowy Corona Rudniki - Volley Dąbrowa Górnicza
34 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI - LKS Volley Lotnik Kościelec
35 2024-01-07 MTS As Myszków - pauzuje
36 2024-01-07 pauzuje - pauzuje
37 2024-01-07 LKS Volley Lotnik Kościelec - MTS As Myszków
38 2024-01-07 Volley Dąbrowa Górnicza - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
39 2024-01-07 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - Klub Sportowy Corona Rudniki
40 2024-01-07 Coport AZS Jurajska Częstochowa - Volley Dąbrowa Górnicza III
41 2024-01-07 Volley Dąbrowa Górnicza III - pauzuje
42 2024-01-07 Klub Sportowy Corona Rudniki - Coport AZS Jurajska Częstochowa
43 2024-01-07 Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
44 2024-01-07 MTS As Myszków - Volley Dąbrowa Górnicza
45 2024-01-07 pauzuje - LKS Volley Lotnik Kościelec

Grupa A

  • SK Górnik Radlin
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
  • MKS Żywiec
  • TS Volley Rybnik III
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • Klub Siatkarski Racibórz
  • Klub Siatkarski Racibórz IV
1 2023-12-03 SK Górnik Radlin - pauzuje
2 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - pauzuje
3 2023-12-03 MKS Żywiec - Klub Siatkarski Racibórz
4 2023-12-03 TS Volley Rybnik III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
5 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - Klub Siatkarski Racibórz IV
6 2023-12-03 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz IV
7 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
8 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz - TS Volley Rybnik III
9 2023-12-03 pauzuje - MKS Żywiec
10 2023-12-03 SK Górnik Radlin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
11 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - pauzuje
12 2023-12-03 MKS Żywiec - SK Górnik Radlin
13 2023-12-03 TS Volley Rybnik III - pauzuje
14 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - Klub Siatkarski Racibórz
15 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
16 2023-12-03 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
17 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz - Klub Siatkarski Racibórz IV
18 2023-12-03 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
19 2023-12-03 SK Górnik Radlin - TS Volley Rybnik III
20 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - MKS Żywiec
21 2023-12-03 MKS Żywiec - pauzuje
22 2023-12-03 TS Volley Rybnik III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
23 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - SK Górnik Radlin
24 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz IV - pauzuje
25 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Klub Siatkarski Racibórz
26 2023-12-03 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz
27 2023-12-03 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
28 2023-12-03 SK Górnik Radlin - Klub Siatkarski Racibórz IV
29 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
30 2023-12-03 MKS Żywiec - TS Volley Rybnik III
31 2023-12-03 TS Volley Rybnik III - pauzuje
32 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - MKS Żywiec
33 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
34 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin
35 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz - pauzuje
36 2023-12-03 pauzuje - pauzuje
37 2023-12-03 SK Górnik Radlin - Klub Siatkarski Racibórz
38 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
39 2023-12-03 MKS Żywiec - Klub Siatkarski Racibórz IV
40 2023-12-03 TS Volley Rybnik III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI
41 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VI - pauzuje
42 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz IV - TS Volley Rybnik III
43 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - MKS Żywiec
44 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
45 2023-12-03 pauzuje - SK Górnik Radlin

Grupa B

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • Klub Siatkarski Racibórz II
  • TS Volley Rybnik
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
  • SK Górnik Radlin IV
  • SK Górnik Radlin III
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
  • Klub Siatkarski Racibórz VI
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
1 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - pauzuje
2 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz II - Klub Siatkarski Racibórz VI
3 2023-12-03 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
4 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - SK Górnik Radlin III
5 2023-12-03 SK Górnik Radlin IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
6 2023-12-03 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
7 2023-12-03 SK Górnik Radlin III - SK Górnik Radlin IV
8 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
9 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz VI - TS Volley Rybnik
10 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Klub Siatkarski Racibórz II
11 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz II - pauzuje
12 2023-12-03 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
13 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - Klub Siatkarski Racibórz VI
14 2023-12-03 SK Górnik Radlin IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
15 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - SK Górnik Radlin III
16 2023-12-03 pauzuje - SK Górnik Radlin III
17 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
18 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz VI - SK Górnik Radlin IV
19 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
20 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz II - TS Volley Rybnik
21 2023-12-03 TS Volley Rybnik - pauzuje
22 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - Klub Siatkarski Racibórz II
23 2023-12-03 SK Górnik Radlin IV - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
24 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - Klub Siatkarski Racibórz VI
25 2023-12-03 SK Górnik Radlin III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
26 2023-12-03 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
27 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz VI - SK Górnik Radlin III
28 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
29 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz II - SK Górnik Radlin IV
30 2023-12-03 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
31 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - pauzuje
32 2023-12-03 SK Górnik Radlin IV - TS Volley Rybnik
33 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - Klub Siatkarski Racibórz II
34 2023-12-03 SK Górnik Radlin III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
35 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - Klub Siatkarski Racibórz VI
36 2023-12-03 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz VI
37 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX
38 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz II - SK Górnik Radlin III
39 2023-12-03 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII
40 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV - SK Górnik Radlin IV
41 2023-12-03 SK Górnik Radlin IV - pauzuje
42 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel VII - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IV
43 2023-12-03 SK Górnik Radlin III - TS Volley Rybnik
44 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel IX - Klub Siatkarski Racibórz II
45 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz VI - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

Grupa C

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
  • Klub Siatkarski Racibórz V
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
  • TS Volley Rybnik II
  • Klub Siatkarski Racibórz III
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
  • SK Górnik Radlin II
1 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - pauzuje
2 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz V - pauzuje
3 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
4 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI - Klub Siatkarski Racibórz III
5 2023-12-03 TS Volley Rybnik II - SK Górnik Radlin II
6 2023-12-03 pauzuje - SK Górnik Radlin II
7 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz III - TS Volley Rybnik II
8 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
9 2023-12-03 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
10 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Klub Siatkarski Racibórz V
11 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz V - pauzuje
12 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
13 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI - pauzuje
14 2023-12-03 TS Volley Rybnik II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
15 2023-12-03 SK Górnik Radlin II - Klub Siatkarski Racibórz III
16 2023-12-03 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz III
17 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - SK Górnik Radlin II
18 2023-12-03 pauzuje - TS Volley Rybnik II
19 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
20 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz V - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
21 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - pauzuje
22 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI - Klub Siatkarski Racibórz V
23 2023-12-03 TS Volley Rybnik II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
24 2023-12-03 SK Górnik Radlin II - pauzuje
25 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
26 2023-12-03 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
27 2023-12-03 pauzuje - Klub Siatkarski Racibórz III
28 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - SK Górnik Radlin II
29 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz V - TS Volley Rybnik II
30 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
31 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI - pauzuje
32 2023-12-03 TS Volley Rybnik II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
33 2023-12-03 SK Górnik Radlin II - Klub Siatkarski Racibórz V
34 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
35 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - pauzuje
36 2023-12-03 pauzuje - pauzuje
37 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X
38 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz V - Klub Siatkarski Racibórz III
39 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V - SK Górnik Radlin II
40 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI - TS Volley Rybnik II
41 2023-12-03 TS Volley Rybnik II - pauzuje
42 2023-12-03 SK Górnik Radlin II - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel XI
43 2023-12-03 Klub Siatkarski Racibórz III - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel V
44 2023-12-03 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel X - Klub Siatkarski Racibórz V
45 2023-12-03 pauzuje - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

Grupa D

  • SiKReT Gliwice VII
  • MKS Będzin
  • MUKS Michałkowice XI
  • Lechia Volleyball Mysłowice
  • SiKReT Gliwice II
  • MUKS Michałkowice
  • SiKReT Gliwice XI
  • UKS Jedynka Jaworzno
  • MKS Będzin VI
1 2023-12-02 SiKReT Gliwice VII - pauzuje
2 2023-12-02 MKS Będzin - UKS Jedynka Jaworzno
3 2023-12-02 MUKS Michałkowice XI - SiKReT Gliwice XI
4 2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice - MUKS Michałkowice
5 2023-12-02 SiKReT Gliwice II - MKS Będzin VI
6 2023-12-02 pauzuje - MKS Będzin VI
7 2023-12-02 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice II
8 2023-12-02 SiKReT Gliwice XI - Lechia Volleyball Mysłowice
9 2023-12-02 UKS Jedynka Jaworzno - MUKS Michałkowice XI
10 2023-12-02 SiKReT Gliwice VII - MKS Będzin
11 2023-12-02 MKS Będzin - pauzuje
12 2023-12-02 MUKS Michałkowice XI - SiKReT Gliwice VII
13 2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice - UKS Jedynka Jaworzno
14 2023-12-02 SiKReT Gliwice II - SiKReT Gliwice XI
15 2023-12-02 MKS Będzin VI - MUKS Michałkowice
16 2023-12-02 pauzuje - MUKS Michałkowice
17 2023-12-02 SiKReT Gliwice XI - MKS Będzin VI
18 2023-12-02 UKS Jedynka Jaworzno - SiKReT Gliwice II
19 2023-12-02 SiKReT Gliwice VII - Lechia Volleyball Mysłowice
20 2023-12-02 MKS Będzin - MUKS Michałkowice XI
21 2023-12-02 MUKS Michałkowice XI - pauzuje
22 2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice - MKS Będzin
23 2023-12-02 SiKReT Gliwice II - SiKReT Gliwice VII
24 2023-12-02 MKS Będzin VI - UKS Jedynka Jaworzno
25 2023-12-02 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice XI
26 2023-12-02 pauzuje - SiKReT Gliwice XI
27 2023-12-02 UKS Jedynka Jaworzno - MUKS Michałkowice
28 2023-12-02 SiKReT Gliwice VII - MKS Będzin VI
29 2023-12-02 MKS Będzin - SiKReT Gliwice II
30 2023-12-02 MUKS Michałkowice XI - Lechia Volleyball Mysłowice
31 2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice - pauzuje
32 2023-12-02 SiKReT Gliwice II - MUKS Michałkowice XI
33 2023-12-02 MKS Będzin VI - MKS Będzin
34 2023-12-02 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice VII
35 2023-12-02 SiKReT Gliwice XI - UKS Jedynka Jaworzno
36 2023-12-02 pauzuje - UKS Jedynka Jaworzno
37 2023-12-02 SiKReT Gliwice VII - SiKReT Gliwice XI
38 2023-12-02 MKS Będzin - MUKS Michałkowice
39 2023-12-02 MUKS Michałkowice XI - MKS Będzin VI
40 2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice - SiKReT Gliwice II
41 2023-12-02 SiKReT Gliwice II - pauzuje
42 2023-12-02 MKS Będzin VI - Lechia Volleyball Mysłowice
43 2023-12-02 MUKS Michałkowice - MUKS Michałkowice XI
44 2023-12-02 SiKReT Gliwice XI - MKS Będzin
45 2023-12-02 UKS Jedynka Jaworzno - SiKReT Gliwice VII

Grupa E

  • MKS Będzin IV
  • SiKReT Gliwice III
  • MOSM Tychy
  • MUKS Michałkowice X
  • MUKS Michałkowice VI
  • MUKS Michałkowice III
  • MKS Będzin II
  • SiKReT Gliwice VI
  • SiKReT Gliwice X
1 2023-12-02 MKS Będzin IV - pauzuje
2 2023-12-02 SiKReT Gliwice III - SiKReT Gliwice VI
3 2023-12-02 MOSM Tychy - MKS Będzin II
4 2023-12-02 MUKS Michałkowice X - MUKS Michałkowice III
5 2023-12-02 MUKS Michałkowice VI - SiKReT Gliwice X
6 2023-12-02 pauzuje - SiKReT Gliwice X
7 2023-12-02 MUKS Michałkowice III - MUKS Michałkowice VI
8 2023-12-02 MKS Będzin II - MUKS Michałkowice X
9 2023-12-02 SiKReT Gliwice VI - MOSM Tychy
10 2023-12-02 MKS Będzin IV - SiKReT Gliwice III
11 2023-12-02 SiKReT Gliwice III - pauzuje
12 2023-12-02 MOSM Tychy - MKS Będzin IV
13 2023-12-02 MUKS Michałkowice X - SiKReT Gliwice VI
14 2023-12-02 MUKS Michałkowice VI - MKS Będzin II
15 2023-12-02 SiKReT Gliwice X - MUKS Michałkowice III
16 2023-12-02 pauzuje - MUKS Michałkowice III
17 2023-12-02 MKS Będzin II - SiKReT Gliwice X
18 2023-12-02 SiKReT Gliwice VI - MUKS Michałkowice VI
19 2023-12-02 MKS Będzin IV - MUKS Michałkowice X
20 2023-12-02 SiKReT Gliwice III - MOSM Tychy
21 2023-12-02 MOSM Tychy - pauzuje
22 2023-12-02 MUKS Michałkowice X - SiKReT Gliwice III
23 2023-12-02 MUKS Michałkowice VI - MKS Będzin IV
24 2023-12-02 SiKReT Gliwice X - SiKReT Gliwice VI
25 2023-12-02 MUKS Michałkowice III - MKS Będzin II
26 2023-12-02 pauzuje - MKS Będzin II
27 2023-12-02 SiKReT Gliwice VI - MUKS Michałkowice III
28 2023-12-02 MKS Będzin IV - SiKReT Gliwice X
29 2023-12-02 SiKReT Gliwice III - MUKS Michałkowice VI
30 2023-12-02 MOSM Tychy - MUKS Michałkowice X
31 2023-12-02 MUKS Michałkowice X - pauzuje
32 2023-12-02 MUKS Michałkowice VI - MOSM Tychy
33 2023-12-02 SiKReT Gliwice X - SiKReT Gliwice III
34 2023-12-02 MUKS Michałkowice III - MKS Będzin IV
35 2023-12-02 MKS Będzin II - SiKReT Gliwice VI
36 2023-12-02 pauzuje - SiKReT Gliwice VI
37 2023-12-02 MKS Będzin IV - MKS Będzin II
38 2023-12-02 SiKReT Gliwice III - MUKS Michałkowice III
39 2023-12-02 MOSM Tychy - SiKReT Gliwice X
40 2023-12-02 MUKS Michałkowice X - MUKS Michałkowice VI
41 2023-12-02 MUKS Michałkowice VI - pauzuje
42 2023-12-02 SiKReT Gliwice X - MUKS Michałkowice X
43 2023-12-02 MUKS Michałkowice III - MOSM Tychy
44 2023-12-02 MKS Będzin II - SiKReT Gliwice III
45 2023-12-02 SiKReT Gliwice VI - MKS Będzin IV

Grupa F

  • MUKS Michałkowice VII
  • SiKReT Gliwice VIII
  • MKS Będzin III
  • Lechia Volleyball Mysłowice II
  • MKS Będzin VII
  • SiKReT Gliwice IV
  • MUKS Michałkowice IV
  • MUKS Michałkowice II
1 2023-12-02 MUKS Michałkowice VII - pauzuje
2 2023-12-02 SiKReT Gliwice VIII - pauzuje
3 2023-12-02 MKS Będzin III - MUKS Michałkowice IV
4 2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice II - SiKReT Gliwice IV
5 2023-12-02 MKS Będzin VII - MUKS Michałkowice II
6 2023-12-02 pauzuje - MUKS Michałkowice II
7 2023-12-02 SiKReT Gliwice IV - MKS Będzin VII
8 2023-12-02 MUKS Michałkowice IV - Lechia Volleyball Mysłowice II
9 2023-12-02 pauzuje - MKS Będzin III
10 2023-12-02 MUKS Michałkowice VII - SiKReT Gliwice VIII
11 2023-12-02 SiKReT Gliwice VIII - pauzuje
12 2023-12-02 MKS Będzin III - MUKS Michałkowice VII
13 2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice II - pauzuje
14 2023-12-02 MKS Będzin VII - MUKS Michałkowice IV
15 2023-12-02 MUKS Michałkowice II - SiKReT Gliwice IV
16 2023-12-02 pauzuje - SiKReT Gliwice IV
17 2023-12-02 MUKS Michałkowice IV - MUKS Michałkowice II
18 2023-12-02 pauzuje - MKS Będzin VII
19 2023-12-02 MUKS Michałkowice VII - Lechia Volleyball Mysłowice II
20 2023-12-02 SiKReT Gliwice VIII - MKS Będzin III
21 2023-12-02 MKS Będzin III - pauzuje
22 2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice II - SiKReT Gliwice VIII
23 2023-12-02 MKS Będzin VII - MUKS Michałkowice VII
24 2023-12-02 MUKS Michałkowice II - pauzuje
25 2023-12-02 SiKReT Gliwice IV - MUKS Michałkowice IV
26 2023-12-02 pauzuje - MUKS Michałkowice IV
27 2023-12-02 pauzuje - SiKReT Gliwice IV
28 2023-12-02 MUKS Michałkowice VII - MUKS Michałkowice II
29 2023-12-02 SiKReT Gliwice VIII - MKS Będzin VII
30 2023-12-02 MKS Będzin III - Lechia Volleyball Mysłowice II
31 2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice II - pauzuje
32 2023-12-02 MKS Będzin VII - MKS Będzin III
33 2023-12-02 MUKS Michałkowice II - SiKReT Gliwice VIII
34 2023-12-02 SiKReT Gliwice IV - MUKS Michałkowice VII
35 2023-12-02 MUKS Michałkowice IV - pauzuje
36 2023-12-02 pauzuje - pauzuje
37 2023-12-02 MUKS Michałkowice VII - MUKS Michałkowice IV
38 2023-12-02 SiKReT Gliwice VIII - SiKReT Gliwice IV
39 2023-12-02 MKS Będzin III - MUKS Michałkowice II
40 2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice II - MKS Będzin VII
41 2023-12-02 MKS Będzin VII - pauzuje
42 2023-12-02 MUKS Michałkowice II - Lechia Volleyball Mysłowice II
43 2023-12-02 SiKReT Gliwice IV - MKS Będzin III
44 2023-12-02 MUKS Michałkowice IV - SiKReT Gliwice VIII
45 2023-12-02 pauzuje - MUKS Michałkowice VII

Grupa G

  • SiKReT Gliwice IX
  • MUKS Michałkowice IX
  • MUKS Michałkowice V
  • MKS Będzin V
  • MUKS Michałkowice VIII
  • Lechia Volleyball Mysłowice III
  • SiKReT Gliwice V
  • SiKReT Gliwice
1 2023-12-02 SiKReT Gliwice IX - pauzuje
2 2023-12-02 MUKS Michałkowice IX - pauzuje
3 2023-12-02 MUKS Michałkowice V - SiKReT Gliwice V
4 2023-12-02 MKS Będzin V - Lechia Volleyball Mysłowice III
5 2023-12-02 MUKS Michałkowice VIII - SiKReT Gliwice
6 2023-12-02 pauzuje - SiKReT Gliwice
7 2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice III - MUKS Michałkowice VIII
8 2023-12-02 SiKReT Gliwice V - MKS Będzin V
9 2023-12-02 pauzuje - MUKS Michałkowice V
10 2023-12-02 SiKReT Gliwice IX - MUKS Michałkowice IX
11 2023-12-02 MUKS Michałkowice IX - pauzuje
12 2023-12-02 MUKS Michałkowice V - SiKReT Gliwice IX
13 2023-12-02 MKS Będzin V - pauzuje
14 2023-12-02 MUKS Michałkowice VIII - SiKReT Gliwice V
15 2023-12-02 SiKReT Gliwice - Lechia Volleyball Mysłowice III
16 2023-12-02 pauzuje - Lechia Volleyball Mysłowice III
17 2023-12-02 SiKReT Gliwice V - SiKReT Gliwice
18 2023-12-02 pauzuje - MUKS Michałkowice VIII
19 2023-12-02 SiKReT Gliwice IX - MKS Będzin V
20 2023-12-02 MUKS Michałkowice IX - MUKS Michałkowice V
21 2023-12-02 MUKS Michałkowice V - pauzuje
22 2023-12-02 MKS Będzin V - MUKS Michałkowice IX
23 2023-12-02 MUKS Michałkowice VIII - SiKReT Gliwice IX
24 2023-12-02 SiKReT Gliwice - pauzuje
25 2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice III - SiKReT Gliwice V
26 2023-12-02 pauzuje - SiKReT Gliwice V
27 2023-12-02 pauzuje - Lechia Volleyball Mysłowice III
28 2023-12-02 SiKReT Gliwice IX - SiKReT Gliwice
29 2023-12-02 MUKS Michałkowice IX - MUKS Michałkowice VIII
30 2023-12-02 MUKS Michałkowice V - MKS Będzin V
31 2023-12-02 MKS Będzin V - pauzuje
32 2023-12-02 MUKS Michałkowice VIII - MUKS Michałkowice V
33 2023-12-02 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice IX
34 2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice III - SiKReT Gliwice IX
35 2023-12-02 SiKReT Gliwice V - pauzuje
36 2023-12-02 pauzuje - pauzuje
37 2023-12-02 SiKReT Gliwice IX - SiKReT Gliwice V
38 2023-12-02 MUKS Michałkowice IX - Lechia Volleyball Mysłowice III
39 2023-12-02 MUKS Michałkowice V - SiKReT Gliwice
40 2023-12-02 MKS Będzin V - MUKS Michałkowice VIII
41 2023-12-02 MUKS Michałkowice VIII - pauzuje
42 2023-12-02 SiKReT Gliwice - MKS Będzin V
43 2023-12-02 Lechia Volleyball Mysłowice III - MUKS Michałkowice V
44 2023-12-02 SiKReT Gliwice V - MUKS Michałkowice IX
45 2023-12-02 pauzuje - SiKReT Gliwice IX

Grupa H

  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa
  • MTS As Myszków
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
  • Klub Sportowy Corona Rudniki II
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
1 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - pauzuje
2 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa - pauzuje
3 2023-12-03 MTS As Myszków - Klub Sportowy Corona Rudniki II
4 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
5 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
6 2023-12-03 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
7 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
8 2023-12-03 Klub Sportowy Corona Rudniki II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
9 2023-12-03 pauzuje - MTS As Myszków
10 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - Coport AZS Jurajska Częstochowa
11 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa - pauzuje
12 2023-12-03 MTS As Myszków - Markowski Volley Częstochowa / Norwid
13 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - pauzuje
14 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - Klub Sportowy Corona Rudniki II
15 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
16 2023-12-03 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
17 2023-12-03 Klub Sportowy Corona Rudniki II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
18 2023-12-03 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
19 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
20 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa - MTS As Myszków
21 2023-12-03 MTS As Myszków - pauzuje
22 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Coport AZS Jurajska Częstochowa
23 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - Markowski Volley Częstochowa / Norwid
24 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - pauzuje
25 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - Klub Sportowy Corona Rudniki II
26 2023-12-03 pauzuje - Klub Sportowy Corona Rudniki II
27 2023-12-03 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
28 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
29 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa - Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
30 2023-12-03 MTS As Myszków - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
31 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - pauzuje
32 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - MTS As Myszków
33 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - Coport AZS Jurajska Częstochowa
34 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - Markowski Volley Częstochowa / Norwid
35 2023-12-03 Klub Sportowy Corona Rudniki II - pauzuje
36 2023-12-03 pauzuje - pauzuje
37 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid - Klub Sportowy Corona Rudniki II
38 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII
39 2023-12-03 MTS As Myszków - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI
40 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II - Coport AZS Jurajska Częstochowa VI
41 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa VI - pauzuje
42 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie XI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
43 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VII - MTS As Myszków
44 2023-12-03 Klub Sportowy Corona Rudniki II - Coport AZS Jurajska Częstochowa
45 2023-12-03 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid

Grupa 9

  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa II
  • LKS Volley Lotnik Kościelec II
  • Volley Dąbrowa Górnicza II
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa V
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid V
1 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - pauzuje
2 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - pauzuje
3 2023-12-03 LKS Volley Lotnik Kościelec II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
4 2023-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza II - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
5 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - Markowski Volley Częstochowa / Norwid V
6 2023-12-03 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid V
7 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
8 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - Volley Dąbrowa Górnicza II
9 2023-12-03 pauzuje - LKS Volley Lotnik Kościelec II
10 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
11 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - pauzuje
12 2023-12-03 LKS Volley Lotnik Kościelec II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
13 2023-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza II - pauzuje
14 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
15 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid V - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
16 2023-12-03 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
17 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - Markowski Volley Częstochowa / Norwid V
18 2023-12-03 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
19 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Volley Dąbrowa Górnicza II
20 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - LKS Volley Lotnik Kościelec II
21 2023-12-03 LKS Volley Lotnik Kościelec II - pauzuje
22 2023-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza II - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
23 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
24 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid V - pauzuje
25 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
26 2023-12-03 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
27 2023-12-03 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
28 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Markowski Volley Częstochowa / Norwid V
29 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
30 2023-12-03 LKS Volley Lotnik Kościelec II - Volley Dąbrowa Górnicza II
31 2023-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza II - pauzuje
32 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - LKS Volley Lotnik Kościelec II
33 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid V - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
34 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
35 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - pauzuje
36 2023-12-03 pauzuje - pauzuje
37 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV
38 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa II - Coport AZS Jurajska Częstochowa V
39 2023-12-03 LKS Volley Lotnik Kościelec II - Markowski Volley Częstochowa / Norwid V
40 2023-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza II - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI
41 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VI - pauzuje
42 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid V - Volley Dąbrowa Górnicza II
43 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa V - LKS Volley Lotnik Kościelec II
44 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IV - Coport AZS Jurajska Częstochowa II
45 2023-12-03 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie

Grupa 10

  • Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
  • Klub Sportowy Corona Rudniki
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
  • Volley Dąbrowa Górnicza
1 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - pauzuje
2 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - pauzuje
3 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
4 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - Klub Sportowy Corona Rudniki
5 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - Volley Dąbrowa Górnicza
6 2023-12-03 pauzuje - Volley Dąbrowa Górnicza
7 2023-12-03 Klub Sportowy Corona Rudniki - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
8 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
9 2023-12-03 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
10 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
11 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - pauzuje
12 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
13 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - pauzuje
14 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
15 2023-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza - Klub Sportowy Corona Rudniki
16 2023-12-03 pauzuje - Klub Sportowy Corona Rudniki
17 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - Volley Dąbrowa Górnicza
18 2023-12-03 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
19 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
20 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
21 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - pauzuje
22 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
23 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
24 2023-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza - pauzuje
25 2023-12-03 Klub Sportowy Corona Rudniki - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
26 2023-12-03 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
27 2023-12-03 pauzuje - Klub Sportowy Corona Rudniki
28 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - Volley Dąbrowa Górnicza
29 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
30 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
31 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - pauzuje
32 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
33 2023-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
34 2023-12-03 Klub Sportowy Corona Rudniki - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV
35 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - pauzuje
36 2023-12-03 pauzuje - pauzuje
37 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa IV - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII
38 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III - Klub Sportowy Corona Rudniki
39 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid III - Volley Dąbrowa Górnicza
40 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X - Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV
41 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid IV - pauzuje
42 2023-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie X
43 2023-12-03 Klub Sportowy Corona Rudniki - Markowski Volley Częstochowa / Norwid III
44 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie VIII - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie III
45 2023-12-03 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa IV

Grupa 11

  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
  • LKS Volley Lotnik Kościelec
  • Volley Dąbrowa Górnicza III
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
  • Coport AZS Jurajska Częstochowa III
  • Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
  • Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
1 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - pauzuje
2 2023-12-03 LKS Volley Lotnik Kościelec - pauzuje
3 2023-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza III - pauzuje
4 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
5 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
6 2023-12-03 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
7 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
8 2023-12-03 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
9 2023-12-03 pauzuje - Volley Dąbrowa Górnicza III
10 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - LKS Volley Lotnik Kościelec
11 2023-12-03 LKS Volley Lotnik Kościelec - pauzuje
12 2023-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
13 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - pauzuje
14 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - pauzuje
15 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
16 2023-12-03 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
17 2023-12-03 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
18 2023-12-03 pauzuje - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
19 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
20 2023-12-03 LKS Volley Lotnik Kościelec - Volley Dąbrowa Górnicza III
21 2023-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza III - pauzuje
22 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - LKS Volley Lotnik Kościelec
23 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
24 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - pauzuje
25 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI - pauzuje
26 2023-12-03 pauzuje - pauzuje
27 2023-12-03 pauzuje - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
28 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
29 2023-12-03 LKS Volley Lotnik Kościelec - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
30 2023-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza III - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
31 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - pauzuje
32 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - Volley Dąbrowa Górnicza III
33 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - LKS Volley Lotnik Kościelec
34 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX
35 2023-12-03 pauzuje - pauzuje
36 2023-12-03 pauzuje - pauzuje
37 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX - pauzuje
38 2023-12-03 LKS Volley Lotnik Kościelec - Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI
39 2023-12-03 Volley Dąbrowa Górnicza III - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V
40 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid II - Coport AZS Jurajska Częstochowa III
41 2023-12-03 Coport AZS Jurajska Częstochowa III - pauzuje
42 2023-12-03 Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie V - Markowski Volley Częstochowa / Norwid II
43 2023-12-03 Markowski Volley Częstochowa / Norwid VI - Volley Dąbrowa Górnicza III
44 2023-12-03 pauzuje - LKS Volley Lotnik Kościelec
45 2023-12-03 pauzuje - Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie IX