Kadetki

Grupa 1 - 1 LIGA

  • TJ Sokol Frydek Mistek
  • BKS STAL Bielsko-Biała
  • MKS Dwójka Zawiercie
  • MKS Dąbrowa Górnicza II
  • TJ Ostrava
  • MKS ZORZA Wodzisław Śląski
  • MOSM Tychy
  • MKS Dąbrowa Górnicza
1 2019-09-24 TJ Sokol Frydek Mistek - TJ Ostrava I II Sekretarz
2 2019-09-25 17:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Włodyka Włodzimierz II Nowicka Anna Sekretarz
3 2019-09-25 17:00 MKS Dwójka Zawiercie - MOSM Tychy I Kaczmarzyk Grzegorz II Welm Grzegorz Sekretarz
5 2019-10-02 16:00 TJ Ostrava - MKS Dąbrowa Górnicza I Bratek Monika II Borda Jarosław Sekretarz Cieślik Wiesław
6 2019-10-02 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - MOSM Tychy I Polak Piotr II Fiutek Mariusz Sekretarz
7 2019-10-02 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dwójka Zawiercie I Gołąbek Marcin II Gałaszek Krystian Sekretarz
8 2019-10-02 16:00 TJ Sokol Frydek Mistek - BKS STAL Bielsko-Biała I Berger Tadeusz II Targosz Witold Sekretarz Stanek Józef
9 2019-10-09 18:00 BKS STAL Bielsko-Biała - TJ Ostrava I Moczek Jakub II Cyran Janusz Sekretarz
11 2019-10-09 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Lenart Piotr II Górski Mateusz Sekretarz
12 2019-10-09 17:30 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza I Waloszczyk Łukasz II Wajant Anna Sekretarz
13 2019-10-16 18:00 TJ Ostrava - MOSM Tychy I Domagała Bogusz II Chudzik Maciej Sekretarz Szynczewska Monika
14 2019-10-16 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Chojnacki Karol II Darocha Henryk Sekretarz
16 2019-10-16 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dwójka Zawiercie I Sikora Bogumił II Kowalski Przemysław Sekretarz
15 2019-10-21 18:30 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza II I Olchawa Anna II Darocha Henryk Sekretarz Cieślik Wiesław
19 2019-10-21 16:30 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dąbrowa Górnicza I Kapa Piotr II Molencki Jakub Sekretarz Borda Jarosław
17 2019-10-23 16:15 MKS Dwójka Zawiercie - TJ Ostrava I Bułakowski Dawid II Bierza Damian Sekretarz
18 2019-10-23 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała I Ostrowski Wojciech II Witkowski Łukasz Sekretarz
20 2019-10-23 17:30 MOSM Tychy - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Bratek Monika II Kilijański Bartosz Sekretarz
45 2019-10-23 TJ Ostrava - MKS Dwójka Zawiercie I Bierza Damian II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz Bułakowski Dawid
4 2019-10-28 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza I Sadowski Jarosław II Wróbel Mateusz Sekretarz
21 2019-10-30 18:30 TJ Ostrava - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Nagler-Skroban Klaudia II Radomski Michał Sekretarz Jędraś Wojciech
22 2019-10-30 17:30 TJ Sokol Frydek Mistek - MOSM Tychy I Kicun Monika II Darocha Henryk Sekretarz Hawryło Katarzyna
23 2019-10-30 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza I Szlagowski Krzysztof II Moczek Jakub Sekretarz
24 2019-10-30 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dwójka Zawiercie I Ostrowski Bartosz II Sznicer Mateusz Sekretarz
25 2019-11-06 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza II - TJ Ostrava I Chojnacki Karol II Skowroński Grzegorz Sekretarz
26 2019-11-06 17:00 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza I Kisiel jr Marek II Syguła Zbigniew Sekretarz
27 2019-11-06 17:30 MOSM Tychy - BKS STAL Bielsko-Biała I Ryczko Maciej II Wulczyńska Monika Sekretarz
28 2019-11-06 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TJ Sokol Frydek Mistek I Gałaszek Krystian II Paprzycki Piotr Sekretarz
29 2019-11-13 16:00 TJ Ostrava - TJ Sokol Frydek Mistek I II Sekretarz
30 2019-11-13 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - BKS STAL Bielsko-Biała I Skroban Łukasz II Gołąbek Marcin Sekretarz
31 2019-11-13 17:30 MOSM Tychy - MKS Dwójka Zawiercie I Ryczko Maciej II Chudzik Maciej Sekretarz
32 2019-11-13 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II I Kicun Monika II Lenart Piotr Sekretarz
33 2019-11-20 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Ostrava I Górski Mateusz II Jaszczak Jan Sekretarz
34 2019-11-20 17:30 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II I Darocha Henryk II Zębalski Marcin Sekretarz
35 2019-11-20 17:00 MKS Dwójka Zawiercie - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Zyskowska Agnieszka II Rybak Sławomir Sekretarz
36 2019-11-20 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - TJ Sokol Frydek Mistek I Ściga Marek II Berger Tadeusz Sekretarz
39 2019-11-26 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza II I Szumilas Marcin II Budzik Marek Sekretarz
10 2019-11-27 17:15 MKS Dwójka Zawiercie - TJ Sokol Frydek Mistek I Sadowski Jarosław II Błachuciński Rafał Sekretarz
37 2019-11-27 18:00 TJ Ostrava - BKS STAL Bielsko-Biała I Adamczyk Aleksy II Krupski Marek Sekretarz Targosz Witold
38 2019-11-27 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS Dwójka Zawiercie I Błachuciński Rafał II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz Sadowski Jarosław
40 2019-11-27 19:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy I Polak Piotr II Ostrowski Bartosz Sekretarz
41 2019-12-02 17:00 MOSM Tychy - TJ Ostrava I Drabik Marek II Krakowczyk Dominika Sekretarz
43 2019-12-02 18:30 MKS Dąbrowa Górnicza II - TJ Sokol Frydek Mistek I Jędrasik Paweł II Szczepankiewicz Łukasz Sekretarz
44 2019-12-02 18:30 MKS Dwójka Zawiercie - BKS STAL Bielsko-Biała I Wygas Dawid II Kapica Paweł Sekretarz
47 2019-12-02 17:00 MKS Dąbrowa Górnicza - TJ Sokol Frydek Mistek I Mierzwa Karol II Lagierski Marek Sekretarz
42 2019-12-03 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza I Radomski Michał II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
46 2019-12-04 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II I Berger Tadeusz II Kawalec Paweł Sekretarz
48 2019-12-04 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MOSM Tychy I Nagler-Skroban Klaudia II Gałaszek Krystian Sekretarz
49 2019-12-11 18:30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - TJ Ostrava I Skroban Łukasz II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz
50 2019-12-11 17:30 MOSM Tychy - TJ Sokol Frydek Mistek I Molencki Jakub II Darocha Henryk Sekretarz
52 2019-12-11 17:00 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza II I Pęcherzewski Andrzej II Szopa Małgorzata Sekretarz
51 2019-12-17 16:00 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała I Domagała Bogusz II Darocha Henryk Sekretarz
53 2019-12-18 16:00 TJ Ostrava - MKS Dąbrowa Górnicza II I Sadowski II Jarosław II Fiutek Mariusz Sekretarz
54 2019-12-18 18:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dwójka Zawiercie I Chudzik Maciej II Chojnacki Karol Sekretarz
55 2019-12-18 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała - MOSM Tychy I Szlagowski Krzysztof II Tyc Mirosław Sekretarz
56 2019-12-18 TJ Sokol Frydek Mistek - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Kuśmierski Janusz II Skroban Łukasz Sekretarz

Grupa 2A - 2 LIGA

  • MOSM Tychy III
  • UKS TRÓJKA Mikołów
  • MOSM Tychy II
  • KPKS Halemba
  • UKS Centrum przy POSiR Pszczyna
2 2019-10-01 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Machura Damian II Hawryło Katarzyna Sekretarz
N/A 2019-10-02 MOSM Tychy II - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-02 18:00 MOSM Tychy III - KPKS Halemba I Kaleta Piotr II Kuchna Andrzej Sekretarz
N/A 2019-10-09 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje I II Sekretarz
3 2019-10-09 18:00 MOSM Tychy III - UKS TRÓJKA Mikołów I Broniszewski Michał II Sajdok-Iwańska Katarzyna Sekretarz
4 2019-10-09 17:00 KPKS Halemba - MOSM Tychy II I Rudecka Dagmara II Drabik Marek Sekretarz
6 2019-10-15 18:30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy III I Zeliasz-Nguyen Dominik II Ryczko Maciej Sekretarz
N/A 2019-10-16 KPKS Halemba - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-16 17:30 MOSM Tychy II - UKS TRÓJKA Mikołów I Kawalec Paweł II Janeczek Igor Sekretarz
7 2019-10-22 18:30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - MOSM Tychy II I Żymła Mateusz II Nowiński Leszek Sekretarz
8 2019-10-22 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - KPKS Halemba I Kaleta Piotr II Zeliasz-Nguyen Dominik Sekretarz
N/A 2019-10-23 MOSM Tychy III - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-11-06 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-06 17:00 KPKS Halemba - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Bratek Monika II Domagała Bogusz Sekretarz
10 2019-11-06 18:00 MOSM Tychy III - MOSM Tychy II I Religa Maja II Olchawa Anna Sekretarz
12 2019-11-12 18:30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - UKS TRÓJKA Mikołów I Hawryło Katarzyna II Kawalec Paweł Sekretarz
N/A 2019-11-13 MOSM Tychy II - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-13 17:00 KPKS Halemba - MOSM Tychy III I Dusza Krzysztof II Szumilas Marcin Sekretarz
13 2019-11-19 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy III I Karnia Łukasz II Olma Anna Sekretarz
N/A 2019-11-20 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - pauzuje I II Sekretarz
14 2019-11-20 17:00 KPKS Halemba - MOSM Tychy II I Dusza Krzysztof II Rudecka Dagmara Sekretarz
15 2019-11-26 18:00 UKS TRÓJKA Mikołów - MOSM Tychy II I Kondys Paulina II Józefowski Paweł Sekretarz
N/A 2019-11-27 KPKS Halemba - pauzuje I II Sekretarz
16 2019-11-27 18:00 MOSM Tychy III - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Broniszewski Michał Sekretarz
N/A 2019-12-04 MOSM Tychy III - pauzuje I II Sekretarz
17 2019-12-04 17:30 MOSM Tychy II - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I Berger Grzegorz II Karnia Łukasz Sekretarz
18 2019-12-04 17:00 KPKS Halemba - UKS TRÓJKA Mikołów I Janeczek Igor II Waloszczyk Łukasz Sekretarz
19 2019-12-10 18:30 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KPKS Halemba I Dzikowska Magdalena II Religa Maja Sekretarz
N/A 2019-12-11 UKS TRÓJKA Mikołów - pauzuje I II Sekretarz
20 2019-12-18 17:30 MOSM Tychy II - MOSM Tychy III I Wajant Anna II Wulczyńska Monika Sekretarz

Grupa 2B - 2 LIGA

  • JKS SMS Jastrzębie
  • MUKS Sari Żory
  • UKS Jedynka Rybnik
  • KS "Polonia" Łaziska Górne
N/A 2019-10-02 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-02 17:30 JKS SMS Jastrzębie - UKS Jedynka Rybnik I Sładczyk Dawid II Szlagowski Krzysztof Sekretarz
2 2019-10-02 17:00 MUKS Sari Żory - KS "Polonia" Łaziska Górne I Berger Grzegorz II Tyc Mirosław Sekretarz
N/A 2019-10-09 pauzuje - JKS SMS Jastrzębie I II Sekretarz
N/A 2019-10-09 KS "Polonia" Łaziska Górne - pauzuje I II Sekretarz
3 2019-10-09 17:00 UKS Jedynka Rybnik - MUKS Sari Żory I Radomski Michał II Kuśmierski Janusz Sekretarz
N/A 2019-10-16 17:00 MUKS Sari Żory - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-10-16 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje I II Sekretarz
4 2019-10-16 17:30 KS "Polonia" Łaziska Górne - UKS Jedynka Rybnik I Religa Maja II Ryczko Maciej Sekretarz
N/A 2019-10-23 pauzuje - KS "Polonia" Łaziska Górne I II Sekretarz
N/A 2019-10-23 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-23 17:30 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Sari Żory I Dzikowska Magdalena II Berger Grzegorz Sekretarz
N/A 2019-11-06 17:00 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-11-06 MUKS Sari Żory - pauzuje I II Sekretarz
6 2019-11-06 17:30 KS "Polonia" Łaziska Górne - JKS SMS Jastrzębie I Kurbiel Paweł II Jaroszek Konrad Sekretarz
N/A 2019-11-13 17:30 pauzuje - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-11-13 17:00 UKS Jedynka Rybnik - JKS SMS Jastrzębie I Gajda Mateusz II Popow Szymon Sekretarz
8 2019-11-13 17:30 KS "Polonia" Łaziska Górne - MUKS Sari Żory I Janeczek Igor II Kaleta Piotr Sekretarz
N/A 2019-11-20 17:30 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-11-20 KS "Polonia" Łaziska Górne - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-20 17:00 MUKS Sari Żory - UKS Jedynka Rybnik I Religa Maja II Paprzycki Piotr Sekretarz
N/A 2019-11-27 pauzuje - MUKS Sari Żory I II Sekretarz
N/A 2019-11-27 JKS SMS Jastrzębie - pauzuje I II Sekretarz
10 2019-11-27 17:00 UKS Jedynka Rybnik - KS "Polonia" Łaziska Górne I Gajda Mateusz II Skroban Łukasz Sekretarz
N/A 2019-12-04 17:30 KS "Polonia" Łaziska Górne - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2019-12-04 UKS Jedynka Rybnik - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-12-04 17:00 MUKS Sari Żory - JKS SMS Jastrzębie I Tyc Mirosław II Dzikowska Magdalena Sekretarz
N/A 2019-12-11 17:30 pauzuje - UKS Jedynka Rybnik I II Sekretarz
N/A 2019-12-11 MUKS Sari Żory - pauzuje I II Sekretarz
12 2019-12-11 17:30 JKS SMS Jastrzębie - KS "Polonia" Łaziska Górne I Olchawa Anna II Budzik Marek Sekretarz

Grupa 2C - 2 LIGA

  • MUKS Michałkowice
  • KSS "GUMISIE" Pyskowice
  • SiKReT Gliwice
  • MUKS Michałkowice II
  • UKS Gwiazda Tarnowskie Góry
N/A 2019-10-02 SiKReT Gliwice - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-02 15:30 MUKS Michałkowice - MUKS Michałkowice II I Strugała Tomasz II Kurbiel Paweł Sekretarz
2 2019-10-02 17:30 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Szumilas Marcin II Kapa Piotr Sekretarz
N/A 2019-10-09 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje I II Sekretarz
3 2019-10-09 16:30 MUKS Michałkowice II - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Gajewski Krzysztof II Ostrowski Bartosz Sekretarz
4 2019-10-09 18:00 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice I Pawłowski Szymon II Grzegórzko Michał Sekretarz
N/A 2019-10-16 MUKS Michałkowice - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-16 17:30 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SiKReT Gliwice I Popow Szymon II Gajda Mateusz Sekretarz
6 2019-10-16 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice II I Strugała Tomasz II Kapa Piotr Sekretarz
N/A 2019-10-23 MUKS Michałkowice II - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-10-23 18:00 SiKReT Gliwice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Pordzik Michał II Bober Bogusław Sekretarz
8 2019-10-23 16:30 MUKS Michałkowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Zębalski Marcin II Dusza Krzysztof Sekretarz
N/A 2019-11-06 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-06 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - MUKS Michałkowice I Waloszczyk Łukasz II Pawłowski Szymon Sekretarz
10 2019-11-06 16:00 MUKS Michałkowice II - SiKReT Gliwice I Wróbel Mateusz II Zębalski Marcin Sekretarz
N/A 2019-11-13 SiKReT Gliwice - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-13 15:30 MUKS Michałkowice II - MUKS Michałkowice I Błachuciński Rafał II Ostrowski Wojciech Sekretarz
12 2019-11-13 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Strugała Tomasz II Bober Bogusław Sekretarz
N/A 2019-11-20 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - pauzuje I II Sekretarz
14 2019-11-20 16:00 MUKS Michałkowice - SiKReT Gliwice I Nowiński Leszek II Gajewski Krzysztof Sekretarz
13 2019-11-22 18:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Michałkowice II I Jaroszek Konrad II Mierzwa Karol Sekretarz
N/A 2019-11-27 MUKS Michałkowice - pauzuje I II Sekretarz
15 2019-11-27 18:00 SiKReT Gliwice - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Grzegórzko Michał II Strugała Tomasz Sekretarz
16 2019-11-27 16:30 MUKS Michałkowice II - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Borda Jarosław II Kaleta Piotr Sekretarz
N/A 2019-12-04 MUKS Michałkowice II - pauzuje I II Sekretarz
17 2019-12-04 17:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - SiKReT Gliwice I Pawłowski Szymon II Dusza Krzysztof Sekretarz
18 2019-12-04 17:30 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Michałkowice I Szumilas Marcin II Bober Bogusław Sekretarz
N/A 2019-12-11 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje I II Sekretarz
19 2019-12-11 16:30 MUKS Michałkowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Kurbiel Paweł II Jędrasik Paweł Sekretarz
20 2019-12-11 18:00 SiKReT Gliwice - MUKS Michałkowice II I Kapa Piotr II Popow Szymon Sekretarz

Grupa 2D - 2 LIGA

  • KS Częstochowianka
  • UKS "Stars Volley" Częstochowa
  • ANBUD MKS BĘDZIN
  • CFiK Klima Będzin
  • KS Częstochowianka II
N/A 2019-10-02 pauzuje - ANBUD MKS BĘDZIN I II Sekretarz
1 2019-10-02 17:00 KS Częstochowianka - KS Częstochowianka II I Fujarska Michalina II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz
2 2019-10-02 17:00 UKS "Stars Volley" Częstochowa - CFiK Klima Będzin I Rychlewski Przemysław II Kasprzyk Wojciech Sekretarz
N/A 2019-10-09 pauzuje - KS Częstochowianka II I II Sekretarz
3 2019-10-09 17:00 UKS "Stars Volley" Częstochowa - KS Częstochowianka I Fortuna Bartłomiej II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz
4 2019-10-09 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - CFiK Klima Będzin I Bierza Damian II Zębalski Marcin Sekretarz
N/A 2019-10-16 UKS "Stars Volley" Częstochowa - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-16 17:00 CFiK Klima Będzin - KS Częstochowianka I Wróbel Mateusz II Lagierski Marek Sekretarz
6 2019-10-16 17:00 KS Częstochowianka II - ANBUD MKS BĘDZIN I Wygas Dawid II Boś Paulina Sekretarz
N/A 2019-10-23 pauzuje - CFiK Klima Będzin I II Sekretarz
7 2019-10-23 17:00 KS Częstochowianka II - UKS "Stars Volley" Częstochowa I Szopa Małgorzata II Kopcik Grzegorz Sekretarz
8 2019-10-23 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - KS Częstochowianka I Jaszczak Jan II Lenart Piotr Sekretarz
N/A 2019-11-06 KS Częstochowianka - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-06 17:00 CFiK Klima Będzin - KS Częstochowianka II I Obłój Wojciech II Żymła Mateusz Sekretarz
10 2019-11-06 17:00 UKS "Stars Volley" Częstochowa - ANBUD MKS BĘDZIN I Kucharski Artur II Rychlewski Przemysław Sekretarz
N/A 2019-11-13 pauzuje - ANBUD MKS BĘDZIN I II Sekretarz
11 2019-11-13 17:00 KS Częstochowianka II - KS Częstochowianka I Fujarska Michalina II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz
12 2019-11-13 17:00 CFiK Klima Będzin - UKS "Stars Volley" Częstochowa I Kisiel Natalia II Wróbel Mateusz Sekretarz
N/A 2019-11-20 17:00 KS Częstochowianka II - pauzuje I II Sekretarz
13 2019-11-20 17:00 KS Częstochowianka - UKS "Stars Volley" Częstochowa I Budzowski Edward II Dobrzański Marcin Sekretarz
14 2019-11-20 17:00 CFiK Klima Będzin - ANBUD MKS BĘDZIN I Wajant Anna II Kicun Monika Sekretarz
N/A 2019-11-27 pauzuje - UKS "Stars Volley" Częstochowa I II Sekretarz
15 2019-11-27 17:00 KS Częstochowianka - CFiK Klima Będzin I Pośpiech Rafał II Rychlewski Przemysław Sekretarz
16 2019-11-27 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - KS Częstochowianka II I Karnia Łukasz II Kuchna Andrzej Sekretarz
17 2019-12-03 17:00 UKS "Stars Volley" Częstochowa - KS Częstochowianka II I Stępniak Adam II Budzowski Edward Sekretarz
N/A 2019-12-04 17:00 CFiK Klima Będzin - pauzuje I II Sekretarz
18 2019-12-04 17:00 KS Częstochowianka - ANBUD MKS BĘDZIN I Wolszczyniak Ireneusz II Szopa Małgorzata Sekretarz
N/A 2019-12-11 pauzuje - KS Częstochowianka I II Sekretarz
19 2019-12-11 17:00 KS Częstochowianka II - CFiK Klima Będzin I Rembielak-Kucharska Marta II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
20 2019-12-11 18:00 ANBUD MKS BĘDZIN - UKS "Stars Volley" Częstochowa I Sznicer Mateusz II Zatoński Michał Sekretarz

Grupa 2E - 2 LIGA

  • Silesia Volley MSK Mysłowice
  • UKS Sokół '43 Katowice
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec
  • MCKiS Jaworzno
  • MKS-MOS Płomień Sosnowiec II
N/A 2019-10-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-02 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MCKiS Jaworzno I Ryczko Maciej II Kisiel Natalia Sekretarz
2 2019-10-02 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II I Komenda Jakub II Weiner Marcin Sekretarz
N/A 2019-10-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje I II Sekretarz
3 2019-10-09 16:00 MCKiS Jaworzno - UKS Sokół '43 Katowice I Ostrowski Wojciech II Błachuciński Rafał Sekretarz
4 2019-10-09 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Silesia Volley MSK Mysłowice I Janeczek Igor II Zatoński Michał Sekretarz
N/A 2019-10-16 Silesia Volley MSK Mysłowice - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-16 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Sokół '43 Katowice I Syguła Zbigniew II Polak Piotr Sekretarz
6 2019-10-16 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MCKiS Jaworzno I Jędrasik Paweł II Malara Szymon Sekretarz
N/A 2019-10-23 MCKiS Jaworzno - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-10-23 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II I Sadowski Jarosław II Chojnacki Karol Sekretarz
N/A 2019-11-06 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-06 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - Silesia Volley MSK Mysłowice I Komenda Jakub II Błachuciński Rafał Sekretarz
10 2019-11-06 16:00 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Borda Jarosław II Nowiński Leszek Sekretarz
8 2019-11-08 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Jaroszek Konrad II Fiutek Mariusz Sekretarz
N/A 2019-11-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-13 16:00 MCKiS Jaworzno - Silesia Volley MSK Mysłowice I Borda Jarosław II Sadowski Jarosław Sekretarz
12 2019-11-13 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - UKS Sokół '43 Katowice I Żymła Mateusz II Wajant Anna Sekretarz
N/A 2019-11-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - pauzuje I II Sekretarz
13 2019-11-20 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - MCKiS Jaworzno I Kisiel Natalia II Komenda Jakub Sekretarz
14 2019-11-20 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Kaleta Piotr II Błachuciński Rafał Sekretarz
N/A 2019-11-27 Silesia Volley MSK Mysłowice - pauzuje I II Sekretarz
15 2019-11-27 17:00 UKS Sokół '43 Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Gajewski Krzysztof II Lenart Piotr Sekretarz
16 2019-11-27 16:00 MCKiS Jaworzno - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II I Żymła Mateusz II Kilijański Bartosz Sekretarz
N/A 2019-12-04 MCKiS Jaworzno - pauzuje I II Sekretarz
17 2019-12-04 17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec II - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Witkowski Łukasz II Słaby Leszek Sekretarz
18 2019-12-04 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - UKS Sokół '43 Katowice I Zębalski Marcin II Fiutek Mariusz Sekretarz
N/A 2019-12-11 UKS Sokół '43 Katowice - pauzuje I II Sekretarz
19 2019-12-11 16:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec II I Jaroszek Konrad II Błachuciński Rafał Sekretarz
20 2019-12-11 17:30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MCKiS Jaworzno I Syguła Zbigniew II Gajewski Krzysztof Sekretarz

Grupa 2F - 2 LIGA

  • MKS Bielsko-Biała
  • MKS Czechowice-Dziedzice
  • BKS STAL Bielsko-Biała II
  • VC Victoria MOSiR Cieszyn
  • TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec
N/A 2019-10-02 BKS STAL Bielsko-Biała II - pauzuje I II Sekretarz
1 2019-10-02 17:00 MKS Bielsko-Biała - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Kastelik Katarzyna II Ściga Marek Sekretarz
2 2019-10-02 17:30 MKS Czechowice-Dziedzice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Kowalski Przemysław II Rutkowski Mirosław Sekretarz
N/A 2019-10-09 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje I II Sekretarz
3 2019-10-09 19:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Czechowice-Dziedzice I Kowalski Przemysław II Pędrys Justyna Sekretarz
4 2019-10-09 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Bielsko-Biała I Wygaś Andrzej II Dzikowska Magdalena Sekretarz
N/A 2019-10-16 MKS Bielsko-Biała - pauzuje I II Sekretarz
5 2019-10-16 17:30 MKS Czechowice-Dziedzice - BKS STAL Bielsko-Biała II I Tyc Mirosław II Włodyka Włodzimierz Sekretarz
6 2019-10-16 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Słaby Leszek II Kalfas Grzegorz Sekretarz
N/A 2019-10-23 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje I II Sekretarz
7 2019-10-23 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Stadnicka Justyna II Targosz Wojciech Sekretarz
8 2019-10-23 17:00 MKS Bielsko-Biała - MKS Czechowice-Dziedzice I Adamczyk Aleksy II Nowicki Robert Sekretarz
N/A 2019-11-06 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje I II Sekretarz
9 2019-11-06 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Bielsko-Biała I Wygaś Andrzej II Stadnicka Justyna Sekretarz
10 2019-11-06 19:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - BKS STAL Bielsko-Biała II I Cyran Janusz II Kastelik Katarzyna Sekretarz
N/A 2019-11-13 BKS STAL Bielsko-Biała II - pauzuje I II Sekretarz
11 2019-11-13 19:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - MKS Bielsko-Biała I Sładczyk Dawid II Adamczyk Aleksy Sekretarz
12 2019-11-13 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Czechowice-Dziedzice I Kalfas Grzegorz II Stadnicka Justyna Sekretarz
N/A 2019-11-20 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - pauzuje I II Sekretarz
13 2019-11-20 17:30 MKS Czechowice-Dziedzice - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Konsek Michalina II Cyran Janusz Sekretarz
14 2019-11-20 17:00 MKS Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II I Targosz Witold II Wygaś Andrzej Sekretarz
N/A 2019-11-27 MKS Bielsko-Biała - pauzuje I II Sekretarz
15 2019-11-27 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - MKS Czechowice-Dziedzice I Targosz Witold II Kowalski Przemysław Sekretarz
16 2019-11-27 19:00 VC Victoria MOSiR Cieszyn - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Rutkowski Mirosław II Pędrys Justyna Sekretarz
N/A 2019-12-04 VC Victoria MOSiR Cieszyn - pauzuje I II Sekretarz
17 2019-12-04 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała II I Moczek Jakub II Wygaś Andrzej Sekretarz
18 2019-12-04 17:30 MKS Czechowice-Dziedzice - MKS Bielsko-Biała I Stadnicka Justyna II Targosz Wojciech Sekretarz
N/A 2019-12-11 MKS Czechowice-Dziedzice - pauzuje I II Sekretarz
19 2019-12-11 17:00 MKS Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Nowicka Anna II Adamczyk Aleksy Sekretarz
20 2019-12-11 16:00 BKS STAL Bielsko-Biała II - VC Victoria MOSiR Cieszyn I Ściga Marek II Kowalski Przemysław Sekretarz

Grupa 1

  • Silesia Volley MSK Mysłowice
N/A 2019-09-13 13:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - turniej I Bulanda Sylwia II Kapa Piotr Sekretarz Fiutek Mariusz
N/A 2019-09-13 13:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - turniej I Borda Jarosław II Błachuciński Rafał Sekretarz
N/A 2019-09-14 9:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - turniej I Syguła Zbigniew II Bulanda Sylwia Sekretarz Fiutek Mariusz
N/A 2019-09-14 9:00 Silesia Volley MSK Mysłowice - turniej I Borda Jarosław II Błachuciński Rafał Sekretarz