Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu BBTS Włókniarz Bielsko-Biała w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
ul. Legionów 25, 43-300 Bielsko-Biała Hala BBTS
Zazwyczaj o godzinie:
10:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
1 | 2023-10-07 | MOSM Tychy | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Katarzyna Kastelik | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
1 | 2023-10-07 10:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | I Katarzyna Kastelik | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
4 | 2023-10-21 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Marek Budzik | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
4 | 2023-10-21 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Marek Budzik | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | |
7 | 2023-10-28 9:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Włodzimierz Włodyka | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
7 | 2023-10-28 9:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | pauzuje | I Włodzimierz Włodyka | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 10:00 | TS Volley Rybnik | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Janusz Cyran | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 10:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Janusz Cyran | II Krzysztof Janusz | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 10:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Bogusz Domagała | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
4 | 2023-12-02 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Bogusz Domagała | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
8 | 2024-01-06 9:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Volley Concept Katowice | I Anna Olma | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
8 | 2024-01-06 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Anna Olma | II Maciej Tomaszek | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | TS Volley Rybnik | I Marek Budzik | II Marek Polak | Sekretarz | |
11 | 2023-12-16 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Marek Budzik | II Marek Polak | Sekretarz | |
1 | 2024-03-06 | pauzuje | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Justyna Pędrys | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz | |
1 | 2024-03-06 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Justyna Pędrys | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz | |
4 | 2024-03-02 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Włodzimierz Włodyka | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
4 | 2024-03-02 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Włodzimierz Włodyka | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
10 | 2024-02-24 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | I Klaudia Nagler-Skroban | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
10 | 2024-02-24 10:00 | Klub Siatkarski Racibórz | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Klaudia Nagler-Skroban | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
7 | 2024-02-17 | TS Volley Rybnik | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Wiktoria Kubas | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
7 | 2024-02-17 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | SiKReT Gliwice | I Wiktoria Kubas | II Magdalena Kuc | Sekretarz |