Kluby w rozgrywkach

Zespoły klubu KS "Siatkarz Beskid" Skoczów w rozgrywkach

Zespół rozgrywa swoje mecze w:
43-430 Skoczów, ul. Górecka 65 ZSTiO Skoczów, udział od drugiego etapu
Zazwyczaj o godzinie:
9:30
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
1 2019-10-05 10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Sikora Bogumił II Olma Anna Sekretarz
1 2019-10-05 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MOSM Tychy I Sikora Bogumił II Olma Anna Sekretarz
1 2019-10-19 10:00 MKSR Pyskowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Mierzwa Karol II Sadowski II Jarosław Sekretarz
1 2019-10-19 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice I Mierzwa Karol II Sadowski II Jarosław Sekretarz
2 2019-10-26 MKSR Pyskowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Wajant Anna II Chojnacki Karol Sekretarz
2 2019-10-26 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice I Wajant Anna II Chojnacki Karol Sekretarz
3 2019-11-16 10:00 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice I Neyman Jacek II Adamczyk Aleksy Sekretarz
3 2019-11-16 MKSR Pyskowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Neyman Jacek II Adamczyk Aleksy Sekretarz
1 2019-11-30 12:00 SK Górnik Radlin - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Budzik Marek II Rakoczy Szymon Sekretarz
1 2019-11-30 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Budzik Marek II Rakoczy Szymon Sekretarz
5 2019-12-07 GKS GieKSa Katowice - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Berger Tadeusz II Adamczyk Adriana Sekretarz
5 2019-12-07 10:00 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKSR Pyskowice I Berger Tadeusz II Adamczyk Adriana Sekretarz
9 2019-12-14 Hemarpol Norwid Częstochowa II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Wolszczyniak Ireneusz II Wygas Dawid Sekretarz
9 2019-12-14 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Hemarpol Norwid Częstochowa I Wolszczyniak Ireneusz II Wygas Dawid Sekretarz
11 2019-12-15 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MUKS Michałkowice I Hawryło Katarzyna II Religa Maja Sekretarz
11 2019-12-15 10:00 TS Volley Rybnik - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Hawryło Katarzyna II Religa Maja Sekretarz
2 2020-02-01 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - GKS GieKSa Katowice I Kisiel Natalia II Bratek Monika Sekretarz
2 2020-02-01 MOSM Tychy - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Kisiel Natalia II Bratek Monika Sekretarz
4 2020-02-22 10:00 ANBUD MKS BĘDZIN II - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Kuchna Andrzej II Polak Piotr Sekretarz
4 2020-02-22 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - UKS Jedynka Jaworzno I Kuchna Andrzej II Polak Piotr Sekretarz
8 2020-03-21 10:00 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II I Rutkowski Mirosław II Berger Grzegorz Sekretarz
8 2020-03-21 MUKS Sari Żory - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Rutkowski Mirosław II Berger Grzegorz Sekretarz
11 2020-03-14 10:00 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - MKS Winner Czechowice-Dziedzice I Berger Tadeusz II Berger Grzegorz Sekretarz
11 2020-03-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KS "Siatkarz Beskid" Skoczów I Berger Tadeusz II Berger Grzegorz Sekretarz