Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu MKS-MOS Płomień Sosnowiec w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
Sosnowiec, ul. Zaruskiego 2 Arena Sosnowiec w w ArcelorMittal Park w Sosnowcu
Zazwyczaj o godzinie:
16:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
4 | 2023-09-30 16:00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | MUKS Michałkowice | I Krzysztof Dusza | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Elżbieta Zając | |
8 | 2023-10-07 16:00 | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Konrad Jaroszek | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz Agnieszka Plewniok | |
13 | 2023-10-21 16:00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | MKS Dąbrowa Górnicza | I Jarosław Sadowski | II Jarosław Borda | Sekretarz Monika Raj | |
19 | 2023-10-28 17:00 | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Jakub Molencki | II Michał Pordzik | Sekretarz Paweł Malinowski | |
22 | 2023-11-04 16:00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | I Łukasz Szczepankiewicz | II Robert Nowicki | Sekretarz Leszek Nowiński | |
30 | 2023-11-11 16:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Witold Targosz | II Paweł Kawalec | Sekretarz Tadeusz Berger | |
31 | 2023-11-18 16:00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | GS UKS Krzanowice | I Mateusz Wróbel | II Jacek Ostrowski | Sekretarz Agata Macek | |
40 | 2023-11-25 16:00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | I Łukasz Witkowski | II Mateusz Wróbel | Sekretarz Leszek Słaby | |
42 | 2023-12-02 16:00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | KPKS Halemba | I Jacek Ostrowski | II Grzegorz Skowroński | Sekretarz Leszek Nowiński | |
49 | 2023-12-09 19:00 | MUKS Michałkowice | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Jakub Molencki | II nieobsadzony | Sekretarz Leszek Nowiński | |
53 | 2023-12-16 16:00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | MKS ZORZA Wodzisław Śląski | I Zbigniew Syguła | II Maciej Chudzik | Sekretarz Elżbieta Zając | |
58 | 2024-01-13 16:00 | MKS Dąbrowa Górnicza | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Martyna Lasok | II Łukasz Szczepankiewicz | Sekretarz Agata Macek | |
64 | 2024-01-20 16:00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | UKS Gwiazda Tarnowskie Góry | I Zbigniew Syguła | II Mariusz Fiutek | Sekretarz Leszek Nowiński | |
67 | 2024-01-07 17:00 | TS Stal Śrubiarnia/SMS Żywiec | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Magdalena Dzikowska | II Marek Krupski | Sekretarz Szymon Popow | |
75 | 2024-02-03 16:00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Przemysław Rychlewski | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz Bartosz Henel | |
76 | 2024-02-10 17:00 | GS UKS Krzanowice | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Klaudia Nagler-Skroban | II Marcin Gołąbek | Sekretarz Michał Pordzik | |
85 | 2024-02-17 17:00 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Kamil Łyczko | II Paweł Kawalec | Sekretarz Tadeusz Berger | |
87 | 2024-02-24 14:00 | KPKS Halemba | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Katarzyna Hawryło | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz Leszek Nowiński | |
1 | 2024-03-02 16:00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Krystian Gałaszek | Sekretarz Elżbieta Zając | |
3 | 2024-03-09 16:00 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Krzysztof Dusza | II Andrzej Kuchna | Sekretarz Bogumił Sikora | |
1 | 2024-03-16 17:00 | UKS Centrum przy POSiR Pszczyna | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I Wojciech Maroszek | II Mateusz Gajda | Sekretarz Michalina Konsek | |
1 | 2024-04-19 16:00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | AZS UMCS Lublin | I | II | Sekretarz Leszek Nowiński | |
4 | 2024-04-20 14:00 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | PSPS Chemik Police | I | II | Sekretarz Mariusz Fiutek | |
6 | 2024-04-21 13:00 | LTS Legionovia Legionowo II | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | I | II | Sekretarz Grzegorz Skowroński |