Kluby w rozgrywkach

Zespoły klubu MKS Dąbrowa Górnicza w rozgrywkach

Zespół rozgrywa swoje mecze w:
Ul. Chopina 34, 41-300 Dąbrowa Górnicza Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków
Zazwyczaj o godzinie:
10:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
1 2021-10-09 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza I Skowroński Grzegorz II Janek Michał Sekretarz
1 2021-10-09 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Skowroński Grzegorz II Janek Michał Sekretarz
5 2021-10-10 10:00 KS Częstochowianka II - MKS Dąbrowa Górnicza I Fiutek Mariusz II Gałaszek Krystian Sekretarz
5 2021-10-10 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - KPKS Halemba I Fiutek Mariusz II Gałaszek Krystian Sekretarz
9 2021-10-02 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MCKS Czeladź I Cieślik Wiesław II Jędrasik Paweł Sekretarz
9 2021-10-02 10:00 MTS As Myszków - MKS Dąbrowa Górnicza I Cieślik Wiesław II Jędrasik Paweł Sekretarz
11 2021-10-03 pauzuje - MKS Dąbrowa Górnicza I Błachuciński Rafał II Cieślik Benedykt Sekretarz
11 2021-10-03 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MUKS Pasek Będzin I Błachuciński Rafał II Cieślik Benedykt Sekretarz
2 2021-10-16 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
2 2021-10-16 9:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza I Syguła Zbigniew II Zatoński Michał Sekretarz
6 2021-10-23 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza I Witkowski Łukasz II Gajewski Krzysztof Sekretarz
6 2021-10-23 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy I Witkowski Łukasz II Gajewski Krzysztof Sekretarz
9 2021-11-06 KPKS Halemba - MKS Dąbrowa Górnicza I Syguła Zbigniew II Gajewski Krzysztof Sekretarz
9 2021-11-06 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy III I Syguła Zbigniew II Gajewski Krzysztof Sekretarz
10 2021-11-20 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - KS Częstochowianka I Wolszczyniak Ireneusz II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
10 2021-11-20 10:00 MUKS Sari Żory - MKS Dąbrowa Górnicza I Wolszczyniak Ireneusz II Rembielak-Kucharska Marta Sekretarz
2 2021-12-05 11:00 MOSM Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza I Hawryło Katarzyna II Gajda Mateusz Sekretarz
2 2021-12-05 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS ŹRÓDEŁKO Katowice I Hawryło Katarzyna II Gajda Mateusz Sekretarz
5 2021-12-11 10:00 SMS Radzionków - MKS Dąbrowa Górnicza I Dusza Krzysztof II Molencki Jakub Sekretarz
5 2021-12-11 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała I Dusza Krzysztof II Molencki Jakub Sekretarz
7 2021-12-18 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza I Nowiński Leszek II Witkowski Łukasz Sekretarz
7 2021-12-18 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I Nowiński Leszek II Witkowski Łukasz Sekretarz
12 2022-01-08 MKS Dwójka Zawiercie - MKS Dąbrowa Górnicza I Bułakowski Dawid II Witkowski Łukasz Sekretarz
12 2022-01-08 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Bułakowski Dawid II Witkowski Łukasz Sekretarz
1 2022-01-15 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza I Bułakowski Dawid II Zatoński Michał Sekretarz
1 2022-01-15 10:00 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I Bułakowski Dawid II Zatoński Michał Sekretarz
6 2022-01-22 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - MKS Dąbrowa Górnicza I Pośpiech Rafał II Rybak Sławomir Sekretarz
6 2022-01-22 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Tytan Ostrowy I Pośpiech Rafał II Rybak Sławomir Sekretarz
8 2022-01-29 10:30 KPKS Halemba - MKS Dąbrowa Górnicza I II Sekretarz
8 2022-01-29 MKS Dąbrowa Górnicza - MOSM Tychy I II Sekretarz
12 2022-02-05 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała I II Sekretarz
12 2022-02-05 9:00 JKS SMS Jastrzębie III - MKS Dąbrowa Górnicza I II Sekretarz