Kluby w rozgrywkach

Zespoły klubu Angstrem UKS Blachownia w rozgrywkach

Zespół rozgrywa swoje mecze w:
42-290 Blachownia, ul. Sportowa 1
Zazwyczaj o godzinie:
17:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
4 2021-10-09 16:00 MKS Czechowice-Dziedzice - Angstrem UKS Blachownia I Kowalski Przemysław II Włodyka Włodzimierz Sekretarz Rutkowski Mirosław
10 2021-10-16 17:00 Angstrem UKS Blachownia - KS Częstochowianka II I Welm Grzegorz II Michalik Michał Sekretarz Wolszczyniak Ireneusz
15 2021-10-23 18:00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski - Angstrem UKS Blachownia I Radomski Michał II Cichecka-Meisner Michalina Sekretarz Jędraś Wojciech
23 2021-10-30 19:00 Angstrem UKS Blachownia - UKS TRÓJKA Mikołów I Wolszczyniak Ireneusz II Pęcherzewski Andrzej Sekretarz Adamczyk Ryszard
26 2021-11-05 18:00 UKS Spartakus Zabrze - Angstrem UKS Blachownia I Gajewski Krzysztof II Fiutek Mariusz Sekretarz Jędrasik Paweł
36 2021-11-14 17:00 Angstrem UKS Blachownia - TKS Tychy I Redlarski Mateusz II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz Dana Tadeusz
37 2021-11-21 17:00 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - Angstrem UKS Blachownia I Adamczyk Adriana II Targosz Witold Sekretarz Kowalski Przemysław
48 2021-11-28 17:30 SV MOSiR Zabrze - Angstrem UKS Blachownia I Karnia Łukasz II Syguła Zbigniew Sekretarz Cieślik Wiesław
50 2021-12-03 19:00 Angstrem UKS Blachownia - MUKS Sari Żory II I Welm Grzegorz II Kaczmarzyk Grzegorz Sekretarz Dana Tadeusz
59 2021-12-11 19:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - Angstrem UKS Blachownia I Kaczmarzyk Grzegorz II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz Rychlewski Przemysław
63 2000-01-01 17:00 Angstrem UKS Blachownia - UKS SUSZEC I Sadowski Jarosław II Sekretarz Zatoński Michał
70 2022-01-15 17:00 Angstrem UKS Blachownia - MKS Czechowice-Dziedzice I Pęcherzewski Andrzej II Zyskowska Agnieszka Sekretarz Ozimiński Andrzej
76 2000-01-01 KS Częstochowianka II - Angstrem UKS Blachownia I II Sekretarz
81 2022-01-29 17:00 Angstrem UKS Blachownia - MKS ZORZA Wodzisław Śląski I II Sekretarz
89 2022-01-23 16:00 UKS TRÓJKA Mikołów - Angstrem UKS Blachownia I Fiutek Mariusz II Skowroński Grzegorz Sekretarz Syguła Zbigniew
92 2022-02-12 17:00 Angstrem UKS Blachownia - UKS Spartakus Zabrze I II Sekretarz
102 2022-02-26 17:00 TKS Tychy - Angstrem UKS Blachownia I II Sekretarz
103 2022-03-05 17:00 Angstrem UKS Blachownia - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec I II Sekretarz
114 2022-03-12 17:00 Angstrem UKS Blachownia - SV MOSiR Zabrze I II Sekretarz
116 2022-03-18 MUKS Sari Żory II - Angstrem UKS Blachownia I II Sekretarz
125 2022-04-02 17:00 Angstrem UKS Blachownia - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I II Sekretarz
129 2022-04-09 17:00 UKS SUSZEC - Angstrem UKS Blachownia I II Sekretarz