Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
Hala Sportowa Łagisza ul. Jedności 38; 42-500 Będzin Hala Łagisza Będzin ul. Jedności 38
Zazwyczaj o godzinie:
18:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
2 | 2023-10-03 18:30 | SiKReT Gliwice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Wojciech Mazek | II Jakub Molencki | Sekretarz | |
4 | 2023-10-10 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | SV MOSiR Zabrze | I Michał Zatoński | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
9 | 2023-10-17 17:00 | Volley Concept Katowice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Igor Jeziorski | II Łukasz Karnia | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-24 | pauzuje | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I | II | Sekretarz | |
15 | 2023-10-31 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Marta Rembielak-Kucharska | II Bartosz Gołębiowski | Sekretarz Marcin Dobrzański | |
16 | 2023-11-07 17:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz | |
20 | 2023-11-14 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Piotr Kaleta | II Benedykt Cieślik | Sekretarz | |
24 | 2023-11-21 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | SiKReT Gliwice | I Paweł Jędrasik | II Michał Zatoński | Sekretarz | |
26 | 2023-11-28 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Igor Jeziorski | II Maciej Chudzik | Sekretarz | |
31 | 2023-12-05 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Volley Concept Katowice | I Piotr Kaleta | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-08 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
37 | 2023-12-12 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Maciej Chudzik | II Michał Zatoński | Sekretarz | |
38 | 2023-12-19 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Wojciech Ostrowski | II Łukasz Waloszczyk | Sekretarz | |
42 | 2024-01-09 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Przemysław Rychlewski | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 18:00 | SV MOSiR Zabrze | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I | II | Sekretarz | |
3 | 2024-01-23 18:00 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Szymon Popow | II Justyna Pędrys | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | SiKReT Gliwice | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I | II | Sekretarz | |
8 | 2024-02-20 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | MOSM Tychy | I Iga Kowalska | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | SV MOSiR Zabrze | I | II | Sekretarz | |
11 | 2024-03-05 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | I Łukasz Karnia | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 18:30 | SiKReT Gliwice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-01 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I | II | Sekretarz | |
16 | 2024-03-19 17:00 | MOSM Tychy | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Rafał Błachuciński | II Lucjan Molenda | Sekretarz |