Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu Tauron Norwid Częstochowa w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
ul. Jasnogórska 8; 42-200 Częstochowa Hala IX LO im. C.K. Norwida
Zazwyczaj o godzinie:
16:45
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
1 | 2023-10-16 17:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Przemysław Rychlewski | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
5 | 2023-10-05 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | Volley Concept Katowice II | I Michał Michalik | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
9 | 2023-10-11 18:00 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Bartosz Gołębiowski | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
13 | 2023-10-19 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Sławomir Rybak | II Dawid Wygas | Sekretarz | |
17 | 2023-10-26 18:00 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | MKSR Pyskowice | I Michał Michalik | II Adam Stępniak | Sekretarz | |
21 | 2023-11-09 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Monika Raj | II Wojciech Ostrowski | Sekretarz | |
25 | 2023-11-16 17:30 | Volley Concept Katowice | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Łukasz Karnia | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
29 | 2023-11-23 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Bartosz Gołębiowski | II Marcin Dobrzański | Sekretarz | |
33 | 2023-11-30 17:30 | Volley Concept Katowice II | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Anna Olchawa | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | |
37 | 2023-12-06 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Krystian Gałaszek | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
41 | 2023-12-14 18:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz | |
45 | 2023-12-21 18:15 | MKSR Pyskowice | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Dariusz Chamera | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz Wiktoria Wasilewska | |
49 | 2024-01-04 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Bartosz Gołębiowski | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
53 | 2024-01-11 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | Volley Concept Katowice | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
2 | 2024-02-22 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | TS Volley Rybnik | I Bartosz Gołębiowski | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
4 | 2024-02-29 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Dawid Sładczyk | II Włodzimierz Włodyka | Sekretarz | |
7 | 2024-03-07 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Przemysław Rychlewski | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
11 | 2024-04-08 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Łukasz Waloszczyk | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
15 | 2024-03-21 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | MOSM Tychy | I Grzegorz Welm | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
17 | 2024-03-25 16:30 | TS Volley Rybnik | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Marek Budzik | II Marcin Gołąbek | Sekretarz | |
19 | 2024-04-04 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Sławomir Rybak | II Adam Stępniak | Sekretarz | |
22 | 2024-04-11 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Piotr Lenart | II Lucjan Molenda | Sekretarz | |
26 | 2024-04-18 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
30 | 2024-04-25 17:30 | MOSM Tychy | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Jarosław Sadowski | II Maja Religa | Sekretarz |