Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
44-335 Jastrzębie Zdrój ul. Reja 10
Zazwyczaj o godzinie:
9:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
3 | 2023-10-07 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Szymon Rakoczy | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
3 | 2023-10-07 | pauzuje | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Szymon Rakoczy | II Paulina Balcarek | Sekretarz | |
5 | 2023-10-21 9:00 | MOSM Tychy | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Włodzimierz Włodyka | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
5 | 2023-10-21 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Włodzimierz Włodyka | II Wiktoria Kubas | Sekretarz | |
8 | 2023-10-28 10:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Jarosław Borda | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz | |
8 | 2023-10-28 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Jarosław Borda | II Aleksandra Pluskwik | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
10 | 2023-11-18 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | TS Volley Rybnik | I Michał Pordzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 10:00 | MOSM Tychy | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Leszek Nowiński | II Paweł Kawalec | Sekretarz | |
2 | 2023-11-25 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Leszek Nowiński | II Paweł Kawalec | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | UKS VT Aquaplus Bobrowniki | I Włodzimierz Włodyka | II Julia Wydra | Sekretarz | |
5 | 2023-12-02 | pauzuje | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Włodzimierz Włodyka | II Julia Wydra | Sekretarz | |
7 | 2023-12-08 17:45 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Grzegorz Welm | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
7 | 2023-12-08 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | pauzuje | I Grzegorz Welm | II Bartosz Henel | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 10:00 | Lechia Volleyball Mysłowice | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Wojciech Ostrowski | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
12 | 2023-12-16 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Wojciech Ostrowski | II Katarzyna Złotowska | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 10:00 | SiKReT Gliwice | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Łukasz Sosiński | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
3 | 2024-01-13 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Łukasz Sosiński | II Magdalena Kuc | Sekretarz | |
4 | 2024-03-02 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | MKS Czechowice-Dziedzice | I Włodzimierz Włodyka | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
4 | 2024-03-02 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Włodzimierz Włodyka | II Patrycja Wiencek-Liszewska | Sekretarz | |
12 | 2024-02-24 | pauzuje | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Piotr Paprzycki | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
12 | 2024-02-24 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | TS Volley Rybnik | I Piotr Paprzycki | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
9 | 2024-02-17 10:00 | Aluron CMC Warta Zawiercie S.A. | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Marcin Szumilas | II Julietta Broda | Sekretarz | |
9 | 2024-02-17 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Marcin Szumilas | II Julietta Broda | Sekretarz |