Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
44-335 Jastrzębie Zdrój ul. Reja 10
Zazwyczaj o godzinie:
9:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
3 | 2023-10-07 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Szymon Rakoczy | II Paulina Balcarek | Sekretarz | ||
3 | 2023-10-07 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | pauzuje | I Szymon Rakoczy | II Paulina Balcarek | Sekretarz | ||
4 | 2023-10-21 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Lechia Volleyball Mysłowice | I Marek Budzik | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | ||
4 | 2023-10-21 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Marek Budzik | II Michał Gąsiorek | Sekretarz | ||
9 | 2023-10-28 10:00 | MOSM Tychy | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Krzysztof Gajewski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | ||
9 | 2023-10-28 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | TS Volley Rybnik | I Krzysztof Gajewski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | ||
12 | 2023-11-10 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Dawid Sładczyk | II Mirosław Tyc | Sekretarz | ||
12 | 2023-11-10 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | I Dawid Sładczyk | II Mirosław Tyc | Sekretarz | ||
1 | 2023-11-25 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Marek Budzik | II Joanna Kawecka | Sekretarz | ||
1 | 2023-11-25 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Volley Concept Katowice | I Marek Budzik | II Joanna Kawecka | Sekretarz | ||
5 | 2023-12-20 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Paweł Kapica | II Bartosz Henel | Sekretarz | ||
5 | 2023-12-20 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Paweł Kapica | II Bartosz Henel | Sekretarz | ||
9 | 2023-12-09 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Włodzimierz Włodyka | II Paulina Balcarek | Sekretarz | ||
9 | 2023-12-09 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Włodzimierz Włodyka | II Paulina Balcarek | Sekretarz | ||
11 | 2023-12-16 10:00 | TS Volley Rybnik | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Marek Budzik | II Marek Polak | Sekretarz | ||
11 | 2023-12-16 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Marek Budzik | II Marek Polak | Sekretarz | ||
1 | 2024-01-13 9:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Marek Budzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | ||
1 | 2024-01-13 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Marek Budzik | II Dorota Prudel | Sekretarz | ||
3 | 2024-02-17 10:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Łukasz Szczepankiewicz | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | ||
3 | 2024-02-17 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | MOSM Tychy | I Łukasz Szczepankiewicz | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | ||
4 | 2024-02-24 10:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Bartosz Kilijański | II Rafał Błachuciński | Sekretarz Krzysztof Chrostek | ||
4 | 2024-02-24 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | MOSM Tychy | I Bartosz Kilijański | II Rafał Błachuciński | Sekretarz Krzysztof Chrostek | ||
2 | 2024-03-09 12:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Katarzyna Hawryło | II Monika Szynczewska | Sekretarz Henryk Darocha | ||
3 | 2024-03-09 15:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Wojciech Targosz | II Marek Krupski | Sekretarz Włodzimierz Włodyka | ||
6 | 2024-03-10 12:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Marek Budzik | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz Leszek Nowiński | ||
1 | 2024-03-23 15:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | MUKS "Juvenia" Rawa Mazowiecka | I Piotr Paprzycki | II Marek Budzik | Sekretarz Agnieszka Plewniok | L I | L II |
4 | 2024-03-24 11:30 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | AS Zaksa Kędzierzyn - Koźle | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Wiktoria Kubas | L I | L II |
6 | 2024-03-24 17:00 | IM Rekord Volley Jelcz Laskowice | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Wojciech Maroszek | II Krystian Gałaszek | Sekretarz Kamil Niezabitowski | L I | L II |
1 | 2024-04-06 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Olimp Ostrołęka | I | II | Sekretarz | L I | L II |
4 | 2024-04-06 18:45 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | KPS Progress Września | I | II | Sekretarz | L I | L II |
6 | 2024-04-07 12:00 | Aluron CMC Wybicki Kielce | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I | II | Sekretarz | L I | L II |