Kluby w rozgrywkach

Zespoły klubu KSS "GUMISIE" Pyskowice w rozgrywkach

Zespół rozgrywa swoje mecze w:
Strzelców Bytomskich 1A, 44-120 Pyskowice Hala Widowiskowo-Sportowa im. Huberta Wagnera w Pyskowicach
Zazwyczaj o godzinie:
10:00
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
2 2021-09-25 10:00 UKS Gwiazda Tarnowskie Góry - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Gajda Mateusz II Jędrasik Paweł Sekretarz
2 2021-09-25 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Tytan Ostrowy I Gajda Mateusz II Jędrasik Paweł Sekretarz
4 2021-09-26 10:00 KS Częstochowianka - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Zyskowska Agnieszka II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
4 2021-09-26 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - KPKS Halemba II I Zyskowska Agnieszka II Fortuna Bartłomiej Sekretarz
8 2021-10-02 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SMS Radzionków I Borda Jarosław II Ostrowski Wojciech Sekretarz
8 2021-10-02 10:00 SPS Politechnika Częstochowska - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Borda Jarosław II Ostrowski Wojciech Sekretarz
11 2021-10-03 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - pauzuje I Neyman Jacek II Bednik Ryszard Sekretarz
11 2021-10-03 10:00 UKS Blachownia - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Neyman Jacek II Bednik Ryszard Sekretarz
1 2021-10-16 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MOSiR Łaziska Górne I Dusza Krzysztof II Jastrzębowska Marta Sekretarz
1 2021-10-16 Lechia Volleyball Mysłowice II - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Dusza Krzysztof II Jastrzębowska Marta Sekretarz
4 2021-10-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Gajda Mateusz II Sadowski II Jarosław Sekretarz
4 2021-10-23 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Blachownia I Gajda Mateusz II Sadowski II Jarosław Sekretarz
7 2021-11-06 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MOSM Tychy II I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
7 2021-11-06 9:00 MCKS Czeladź - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Fiutek Mariusz II Zatoński Michał Sekretarz
10 2021-11-20 9:00 JKS SMS Jastrzębie II - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Nagler-Skroban Klaudia II Konsek Michalina Sekretarz
10 2021-11-20 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Tytan Ostrowy I Nagler-Skroban Klaudia II Konsek Michalina Sekretarz
2 2021-12-04 MUKS Pasek Będzin - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Cieślik Wiesław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
2 2021-12-04 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Cieślik Wiesław II Gajewski Krzysztof Sekretarz
5 2021-12-21 16:30 UKS TRÓJKA Mikołów - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Borda Jarosław II Żymła Mateusz Sekretarz
5 2021-12-21 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I Borda Jarosław II Żymła Mateusz Sekretarz
7 2021-12-18 UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Syguła Zbigniew II Jędrasik Paweł Sekretarz
7 2021-12-18 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MTS As Myszków I Syguła Zbigniew II Jędrasik Paweł Sekretarz
12 2022-01-08 9:30 KS "Siatkarz Beskid" Skoczów - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Dzikowska Magdalena II Kawalec Paweł Sekretarz
12 2022-01-08 KSS "GUMISIE" Pyskowice - Lechia Volleyball Mysłowice II I Dzikowska Magdalena II Kawalec Paweł Sekretarz
1 2022-03-12 10:00 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Gwiazda Tarnowskie Góry I II Sekretarz
1 2022-03-12 MKS Dwójka Zawiercie - KSS "GUMISIE" Pyskowice I II Sekretarz
6 2000-01-01 MOSM Tychy III - KSS "GUMISIE" Pyskowice I Janek Michał II Szumilas Marcin Sekretarz
6 2000-01-01 KSS "GUMISIE" Pyskowice - MUKS Michałkowice I Janek Michał II Szumilas Marcin Sekretarz
8 2022-02-05 10:00 UKS ŹRÓDEŁKO Katowice - KSS "GUMISIE" Pyskowice I II Sekretarz
8 2022-02-05 KSS "GUMISIE" Pyskowice - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna I II Sekretarz
12 2022-03-05 KSS "GUMISIE" Pyskowice - SMS Radzionków I II Sekretarz
12 2022-03-05 MUKS Sari Żory - KSS "GUMISIE" Pyskowice I II Sekretarz