Kluby w rozgrywkach
Zespoły klubu TS Volley Rybnik w rozgrywkach
Zespół rozgrywa swoje mecze w:
44-210 Rybnik, ul. Grunwaldzka 18 Hala Zespołu Szkół Sportowych w Rybniku
Zazwyczaj o godzinie:
16:30
Trenerzy zespołu:
Lista meczów zespołu w tym sezonie:
3 | 2023-09-28 18:00 | SK Górnik Radlin | - | TS Volley Rybnik | I Dawid Kozak | II Marek Budzik | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-05 | pauzuje | - | TS Volley Rybnik | I | II | Sekretarz | |
9 | 2023-10-12 16:30 | TS Volley Rybnik | - | MOSM Tychy | I Michalina Konsek | II Piotr Paprzycki | Sekretarz | |
10 | 2023-10-19 16:30 | TS Volley Rybnik | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Kamil Łyczko | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
14 | 2023-10-26 16:30 | TS Volley Rybnik | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Dawid Kozak | II Piotr Paprzycki | Sekretarz | |
17 | 2023-11-09 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | TS Volley Rybnik | I Przemysław Kowalski | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz | |
19 | 2023-11-16 16:30 | TS Volley Rybnik | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Jacek Neyman | II Marek Budzik | Sekretarz | |
25 | 2023-11-23 16:30 | TS Volley Rybnik | - | SK Górnik Radlin | I Marek Budzik | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-30 | TS Volley Rybnik | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
31 | 2023-12-07 17:30 | MOSM Tychy | - | TS Volley Rybnik | I Łukasz Karnia | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
32 | 2023-12-14 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | TS Volley Rybnik | I Krzysztof Dusza | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz | |
36 | 2023-12-21 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | TS Volley Rybnik | I Witold Targosz | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
39 | 2024-01-04 16:30 | TS Volley Rybnik | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Marcin Gołąbek | II Piotr Paprzycki | Sekretarz | |
41 | 2024-01-11 16:30 | Klub Siatkarski Racibórz | - | TS Volley Rybnik | I Michał Pordzik | II Klaudia Nagler-Skroban | Sekretarz | |
2 | 2024-02-22 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | TS Volley Rybnik | I Bartosz Gołębiowski | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
6 | 2024-02-29 16:30 | TS Volley Rybnik | - | MOSM Tychy | I Marcin Gołąbek | II Piotr Paprzycki | Sekretarz | |
8 | 2024-03-05 16:30 | TS Volley Rybnik | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Konrad Jaroszek | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
10 | 2024-03-26 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | TS Volley Rybnik | I Michał Janek | II Paweł Jędrasik | Sekretarz | |
13 | 2024-03-21 16:30 | TS Volley Rybnik | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Dawid Kozak | II Wojciech Maroszek | Sekretarz | |
17 | 2024-03-25 16:30 | TS Volley Rybnik | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Marek Budzik | II Marcin Gołąbek | Sekretarz | |
21 | 2024-04-04 17:30 | MOSM Tychy | - | TS Volley Rybnik | I | II | Sekretarz | |
23 | 2024-04-11 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | TS Volley Rybnik | I | II | Sekretarz | |
25 | 2024-04-18 16:30 | TS Volley Rybnik | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I | II | Sekretarz | |
28 | 2024-04-25 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | TS Volley Rybnik | I | II | Sekretarz |