Przeglądanie meczów
Juniorzy Młodsi
- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- AS Zaksa Kędzierzyn - Koźle
- UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- IM Rekord Volley Jelcz Laskowice
1 | 2024-03-01 16:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Przemysław Rychlewski | II Artur Kucharski | Sekretarz Adam Stępniak | |
2 | 2024-03-01 | AS Zaksa Kędzierzyn - Koźle | - | IM Rekord Volley Jelcz Laskowice | I Artur Kucharski | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz Adam Stępniak | |
3 | 2024-03-02 11:00 | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | IM Rekord Volley Jelcz Laskowice | I Rafał Błachuciński | II Paweł Kapica | Sekretarz Ryszard Adamczyk | |
4 | 2024-03-02 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | AS Zaksa Kędzierzyn - Koźle | I Paweł Kapica | II Rafał Błachuciński | Sekretarz Ryszard Adamczyk | |
5 | 2024-03-03 10:00 | AS Zaksa Kędzierzyn - Koźle | - | UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Paulina Boś | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz Tadeusz Dana | |
6 | 2024-03-03 | IM Rekord Volley Jelcz Laskowice | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Ireneusz Wolszczyniak | II Paulina Boś | Sekretarz Tadeusz Dana |
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- Tauron Norwid Częstochowa
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
1 | 2024-02-16 16:30 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Katarzyna Hawryło | II Marek Budzik | Sekretarz Henryk Darocha | |
2 | 2024-02-16 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Marek Budzik | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Henryk Darocha | |
3 | 2024-02-17 10:00 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Katarzyna Sajdok-Iwańska | II Bartosz Kilijański | Sekretarz Jakub Wanat | |
4 | 2024-02-17 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Bartosz Kilijański | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz Jakub Wanat | |
5 | 2024-02-18 10:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Paulina Boś | II Marcin Dobrzański | Sekretarz Ryszard Adamczyk | |
6 | 2024-02-18 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Marcin Dobrzański | II Paulina Boś | Sekretarz Ryszard Adamczyk |
- UKS Jedynka Jaworzno
- Tauron Norwid Częstochowa II
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
- TS Volley Rybnik
- MOSM Tychy
1 | 2024-02-22 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Igor Jeziorski | II Krystian Gałaszek | Sekretarz | |
2 | 2024-02-22 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | TS Volley Rybnik | I Bartosz Gołębiowski | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
3 | 2024-02-22 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | MOSM Tychy | I Monika Raj | II Maciej Chudzik | Sekretarz | |
4 | 2024-02-29 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Dawid Sładczyk | II Włodzimierz Włodyka | Sekretarz | |
5 | 2024-02-29 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Michał Janek | II Piotr Kaleta | Sekretarz | |
6 | 2024-02-29 16:30 | TS Volley Rybnik | - | MOSM Tychy | I Marcin Gołąbek | II Piotr Paprzycki | Sekretarz | |
7 | 2024-03-07 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Przemysław Rychlewski | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
8 | 2024-03-05 16:30 | TS Volley Rybnik | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Konrad Jaroszek | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
9 | 2024-03-07 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | MOSM Tychy | I Monika Raj | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz | |
10 | 2024-03-26 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | TS Volley Rybnik | I Michał Janek | II Paweł Jędrasik | Sekretarz | |
11 | 2024-04-08 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Łukasz Waloszczyk | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
12 | 2024-03-14 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | MOSM Tychy | I Witold Targosz | II Joanna Kawecka | Sekretarz | |
13 | 2024-03-21 16:30 | TS Volley Rybnik | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Dawid Kozak | II Wojciech Maroszek | Sekretarz | |
14 | 2024-03-21 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Michał Gąsiorek | II Mirosław Tyc | Sekretarz | |
15 | 2024-03-21 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | MOSM Tychy | I Grzegorz Welm | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
16 | 2024-03-28 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Ewa Mrózek | II Michał Broniszewski | Sekretarz | |
17 | 2024-03-25 16:30 | TS Volley Rybnik | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Marek Budzik | II Marcin Gołąbek | Sekretarz | |
18 | 2024-03-27 17:30 | MOSM Tychy | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Michał Janek | II Maja Religa | Sekretarz | |
19 | 2024-04-04 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Sławomir Rybak | II Adam Stępniak | Sekretarz | |
20 | 2024-04-04 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Jarosław Borda | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
21 | 2024-04-04 17:30 | MOSM Tychy | - | TS Volley Rybnik | I Dominika Szkonter | II Monika Szynczewska | Sekretarz | |
22 | 2024-04-11 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Piotr Lenart | II Lucjan Molenda | Sekretarz | |
23 | 2024-04-11 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | TS Volley Rybnik | I Paweł Kawalec | II Witold Targosz | Sekretarz | |
24 | 2024-04-11 17:30 | MOSM Tychy | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Igor Jeziorski | II Monika Szynczewska | Sekretarz | |
25 | 2024-04-18 16:30 | TS Volley Rybnik | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Dawid Kozak | II Marcin Gołąbek | Sekretarz | |
26 | 2024-04-18 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
27 | 2024-04-18 17:30 | MOSM Tychy | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Piotr Kaleta | II Monika Szynczewska | Sekretarz | |
28 | 2024-04-25 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | TS Volley Rybnik | I Marcin Szumilas | II Martyna Lasok | Sekretarz | |
29 | 2024-04-16 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Krystian Gałaszek | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
30 | 2024-04-25 17:30 | MOSM Tychy | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Jarosław Sadowski | II Maja Religa | Sekretarz |
- SK Górnik Radlin
- Klub Siatkarski Racibórz
- MKSR Pyskowice
- Volley Concept Katowice II
1 | 2024-02-22 18:00 | SK Górnik Radlin | - | MKSR Pyskowice | I Jacek Neyman | II Piotr Paprzycki | Sekretarz | |
2 | 2024-02-22 16:30 | Klub Siatkarski Racibórz | - | Volley Concept Katowice II | I Dawid Kozak | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
3 | 2024-02-29 18:15 | MKSR Pyskowice | - | Volley Concept Katowice II | I Krzysztof Dusza | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz Agnieszka Plewniok | |
4 | 2024-02-29 18:00 | SK Górnik Radlin | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Kamil Łyczko | II Klaudia Nagler-Skroban | Sekretarz | |
5 | 2024-03-07 16:30 | Klub Siatkarski Racibórz | - | MKSR Pyskowice | I Jacek Neyman | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
6 | 2024-03-07 17:30 | Volley Concept Katowice II | - | SK Górnik Radlin | I Jakub Ślęzak | II nieobsadzony | Sekretarz | |
7 | 2024-03-14 18:15 | MKSR Pyskowice | - | SK Górnik Radlin | I Michał Pordzik | II Dawid Kozak | Sekretarz Dariusz Chamera | |
8 | 2024-03-14 17:30 | Volley Concept Katowice II | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Maja Religa | II Zbigniew Syguła | Sekretarz | |
9 | 2024-03-21 17:30 | Volley Concept Katowice II | - | MKSR Pyskowice | I Kamil Niezabitowski | II Marcin Szumilas | Sekretarz | |
10 | 2024-03-21 16:30 | Klub Siatkarski Racibórz | - | SK Górnik Radlin | I Michał Pordzik | II Piotr Paprzycki | Sekretarz | |
11 | 2024-04-11 18:15 | MKSR Pyskowice | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Piotr Kapa | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz Paweł Malinowski | |
12 | 2024-03-19 18:00 | SK Górnik Radlin | - | Volley Concept Katowice II | I Dorota Prudel | II Łukasz Sosiński | Sekretarz |
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
- MOSM Tychy
- Volley Concept Katowice
- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
1 | 2024-01-19 17:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Volley Concept Katowice | I Katarzyna Hawryło | II Konrad Jaroszek | Sekretarz Łukasz Sosiński | |
2 | 2024-01-19 | MOSM Tychy | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Konrad Jaroszek | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz Łukasz Sosiński | |
3 | 2024-01-20 15:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | MOSM Tychy | I Michał Janek | II Marek Polak | Sekretarz Julietta Broda | |
4 | 2024-01-20 | Volley Concept Katowice | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Marek Polak | II Michał Janek | Sekretarz Julietta Broda | |
5 | 2024-01-21 10:00 | MOSM Tychy | - | Volley Concept Katowice | I Paweł Kawalec | II Marek Budzik | Sekretarz Tadeusz Berger | |
6 | 2024-01-21 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Marek Budzik | II Paweł Kawalec | Sekretarz Tadeusz Berger |
- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- Klub Siatkarski Racibórz
- SK Górnik Radlin
- MOSM Tychy
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
- TS Volley Rybnik
N/A | 2023-09-28 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-05 | pauzuje | - | TS Volley Rybnik | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-12 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-19 | pauzuje | - | MOSM Tychy | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-10-26 | Klub Siatkarski Racibórz | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-09 | pauzuje | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-16 | SK Górnik Radlin | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-11-30 | TS Volley Rybnik | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-07 | pauzuje | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-14 | MOSM Tychy | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2023-12-21 | pauzuje | - | Klub Siatkarski Racibórz | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-04 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
N/A | 2024-01-11 | pauzuje | - | SK Górnik Radlin | I | II | Sekretarz | |
1 | 2023-09-28 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Piotr Paprzycki | II Michalina Cichecka-Meisner | Sekretarz | |
2 | 2023-10-30 | Klub Siatkarski Racibórz | - | MOSM Tychy | I Marcin Gołąbek | II Julia Menżyk | Sekretarz | |
3 | 2023-09-28 18:00 | SK Górnik Radlin | - | TS Volley Rybnik | I Dawid Kozak | II Marek Budzik | Sekretarz | |
4 | 2023-10-05 17:30 | MOSM Tychy | - | SK Górnik Radlin | I Marek Michalczyk | II Maciej Chudzik | Sekretarz | |
5 | 2023-10-05 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Klaudia Nagler-Skroban | II Kamil Łyczko | Sekretarz | |
6 | 2023-10-05 18:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Patrycja Wiencek-Liszewska | II Justyna Pędrys | Sekretarz | |
7 | 2023-10-12 16:30 | Klub Siatkarski Racibórz | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Marek Budzik | II Dawid Kozak | Sekretarz | |
8 | 2023-10-16 18:00 | SK Górnik Radlin | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Łukasz Sosiński | II Wojciech Maroszek | Sekretarz Alicja Różak | |
9 | 2023-10-12 16:30 | TS Volley Rybnik | - | MOSM Tychy | I Michalina Konsek | II Piotr Paprzycki | Sekretarz | |
10 | 2023-10-19 16:30 | TS Volley Rybnik | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Kamil Łyczko | II Łukasz Sosiński | Sekretarz | |
11 | 2023-10-19 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | SK Górnik Radlin | I Przemysław Kowalski | II Katarzyna Kastelik | Sekretarz | |
12 | 2023-10-19 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Marcin Gołąbek | II Klaudia Nagler-Skroban | Sekretarz | |
13 | 2023-10-26 18:00 | SK Górnik Radlin | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Klaudia Nagler-Skroban | II Marek Budzik | Sekretarz Alicja Różak | |
14 | 2023-10-26 16:30 | TS Volley Rybnik | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Dawid Kozak | II Piotr Paprzycki | Sekretarz | |
15 | 2023-10-26 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | MOSM Tychy | I Michalina Cichecka-Meisner | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | |
16 | 2023-11-09 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | MOSM Tychy | I Szymon Popow | II Witold Targosz | Sekretarz | |
17 | 2023-11-09 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | TS Volley Rybnik | I Przemysław Kowalski | II Mirosław Rutkowski | Sekretarz | |
18 | 2023-11-09 16:30 | Klub Siatkarski Racibórz | - | SK Górnik Radlin | I Dawid Kozak | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
19 | 2023-11-16 16:30 | TS Volley Rybnik | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Jacek Neyman | II Marek Budzik | Sekretarz | |
20 | 2023-11-16 17:30 | MOSM Tychy | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Marcin Szumilas | II Anna Wajant | Sekretarz | |
21 | 2023-11-16 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Kamil Łyczko | II Marcin Gołąbek | Sekretarz | |
22 | 2023-11-23 | pauzuje | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I | II | Sekretarz | |
23 | 2023-11-22 17:30 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Krzysztof Dusza | II Marcin Gołąbek | Sekretarz | |
24 | 2023-11-23 17:30 | MOSM Tychy | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Katarzyna Hawryło | II Monika Raj | Sekretarz | |
25 | 2023-11-23 16:30 | TS Volley Rybnik | - | SK Górnik Radlin | I Marek Budzik | II Michalina Konsek | Sekretarz | |
26 | 2023-11-30 18:00 | SK Górnik Radlin | - | MOSM Tychy | I Michalina Cichecka-Meisner | II Dawid Kozak | Sekretarz Alicja Różak | |
27 | 2023-11-30 16:30 | Klub Siatkarski Racibórz | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Klaudia Nagler-Skroban | II Michał Pordzik | Sekretarz | |
28 | 2023-11-30 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Marek Budzik | II Marcin Gołąbek | Sekretarz | |
29 | 2023-12-07 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Michał Gąsiorek | II Anna Nowicka | Sekretarz | |
30 | 2023-12-07 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | SK Górnik Radlin | I Katarzyna Hawryło | II Marek Polak | Sekretarz | |
31 | 2023-12-07 17:30 | MOSM Tychy | - | TS Volley Rybnik | I Łukasz Karnia | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
32 | 2023-12-14 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | TS Volley Rybnik | I Krzysztof Dusza | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz | |
33 | 2023-12-14 18:00 | SK Górnik Radlin | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Katarzyna Hawryło | II Paulina Balcarek | Sekretarz Alicja Różak | |
34 | 2023-12-14 16:30 | Klub Siatkarski Racibórz | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Piotr Paprzycki | II Maja Religa | Sekretarz | |
35 | 2023-12-21 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | SK Górnik Radlin | I Michalina Cichecka-Meisner | II Piotr Paprzycki | Sekretarz | |
36 | 2023-12-21 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | TS Volley Rybnik | I Witold Targosz | II Grzegorz Berger | Sekretarz | |
37 | 2023-12-21 17:30 | MOSM Tychy | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Maja Religa | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz | |
38 | 2024-01-04 17:30 | MOSM Tychy | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | I Łukasz Waloszczyk | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
39 | 2024-01-04 16:30 | TS Volley Rybnik | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | I Marcin Gołąbek | II Piotr Paprzycki | Sekretarz | |
40 | 2024-01-04 18:00 | SK Górnik Radlin | - | Klub Siatkarski Racibórz | I Kamil Łyczko | II Marek Budzik | Sekretarz Alicja Różak | |
41 | 2024-01-11 16:30 | Klub Siatkarski Racibórz | - | TS Volley Rybnik | I Michał Pordzik | II Klaudia Nagler-Skroban | Sekretarz | |
42 | 2024-01-11 19:00 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | MOSM Tychy | I Jacek Neyman | II Kamil Łyczko | Sekretarz | |
43 | 2024-01-11 17:00 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | I Włodzimierz Włodyka | II Mirosław Tyc | Sekretarz |
- Tauron Norwid Częstochowa
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- MKSR Pyskowice
- Volley Concept Katowice
- Tauron Norwid Częstochowa II
- UKS Jedynka Jaworzno
- Volley Concept Katowice II
- Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
1 | 2023-10-16 17:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Przemysław Rychlewski | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
2 | 2023-09-28 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Mateusz Wróbel | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
3 | 2023-09-28 18:15 | MKSR Pyskowice | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Dariusz Chamera | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz Agnieszka Plewniok | |
4 | 2023-09-28 17:30 | Volley Concept Katowice | - | Volley Concept Katowice II | I Krystian Gałaszek | II Łukasz Karnia | Sekretarz | |
5 | 2023-10-05 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | Volley Concept Katowice II | I Michał Michalik | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
6 | 2023-10-05 17:30 | Volley Concept Katowice | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Kamil Niezabitowski | II Anna Wajant | Sekretarz | |
7 | 2023-10-05 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | MKSR Pyskowice | I Łukasz Waloszczyk | II Benedykt Cieślik | Sekretarz | |
8 | 2023-10-20 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Rafał Błachuciński | II Michał Janek | Sekretarz | |
9 | 2023-10-11 18:00 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Bartosz Gołębiowski | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
10 | 2023-10-12 18:15 | MKSR Pyskowice | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Konrad Jaroszek | II Dominik Zeliasz-Nguyen | Sekretarz Aleksandra Kończyk | |
11 | 2023-10-12 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Volley Concept Katowice | I Krzysztof Chrostek | II Wojciech Ostrowski | Sekretarz | |
12 | 2023-10-12 17:30 | Volley Concept Katowice II | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Marta Jastrzębowska | II Anna Wajant | Sekretarz | |
13 | 2023-10-19 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Sławomir Rybak | II Dawid Wygas | Sekretarz | |
14 | 2023-10-19 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Volley Concept Katowice II | I Jarosław Sadowski | II Marek Michalczyk | Sekretarz | |
15 | 2023-10-19 17:30 | Volley Concept Katowice | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Piotr Kaleta | II Mateusz Wróbel | Sekretarz | |
16 | 2023-10-19 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | MKSR Pyskowice | I Jakub Ślęzak | II Marek Lagierski | Sekretarz | |
17 | 2023-10-26 18:00 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | MKSR Pyskowice | I Michał Michalik | II Adam Stępniak | Sekretarz | |
18 | 2023-10-26 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Volley Concept Katowice | I Mateusz Wróbel | II Krystian Gałaszek | Sekretarz | |
19 | 2023-10-26 17:30 | Volley Concept Katowice II | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Piotr Kaleta | II Wojciech Mazek | Sekretarz | |
20 | 2023-10-26 18:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Sławomir Rybak | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz | |
21 | 2023-11-09 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Monika Raj | II Wojciech Ostrowski | Sekretarz | |
22 | 2023-11-09 18:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz | |
23 | 2023-11-09 17:30 | Volley Concept Katowice II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Jacek Ostrowski | II Kamil Niezabitowski | Sekretarz | |
24 | 2023-11-09 18:15 | MKSR Pyskowice | - | Volley Concept Katowice | I Agnieszka Plewniok | II Wojciech Mazek | Sekretarz Dariusz Chamera | |
25 | 2023-11-16 17:30 | Volley Concept Katowice | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Łukasz Karnia | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
26 | 2023-11-16 18:15 | MKSR Pyskowice | - | Volley Concept Katowice II | I Konrad Jaroszek | II Krzysztof Dusza | Sekretarz Łukasz Sosiński | |
27 | 2023-11-16 18:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Artur Kucharski | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz | |
28 | 2023-11-16 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Michał Michalik | II Klaudia Worwąg-Kilianek | Sekretarz Ryszard Adamczyk | |
29 | 2023-11-23 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Bartosz Gołębiowski | II Marcin Dobrzański | Sekretarz | |
30 | 2023-11-23 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Wojciech Ostrowski | II Łukasz Witkowski | Sekretarz | |
31 | 2023-11-23 18:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | MKSR Pyskowice | I Bartosz Henel | II Grzegorz Kaczmarzyk | Sekretarz | |
32 | 2023-11-23 17:30 | Volley Concept Katowice II | - | Volley Concept Katowice | I Marta Jastrzębowska | II Marek Polak | Sekretarz | |
33 | 2023-11-30 17:30 | Volley Concept Katowice II | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Anna Olchawa | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | |
34 | 2023-11-30 16:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Volley Concept Katowice | I Adam Stępniak | II Marta Rembielak-Kucharska | Sekretarz | |
35 | 2023-11-30 18:15 | MKSR Pyskowice | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Krzysztof Dusza | II Bogusław Bober | Sekretarz Anastazja Rząp | |
36 | 2023-11-30 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Dawid Wygas | II Michał Michalik | Sekretarz | |
37 | 2023-12-06 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Krystian Gałaszek | II Jarosław Sadowski | Sekretarz | |
38 | 2023-12-07 19:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | MKSR Pyskowice | I Ireneusz Wolszczyniak | II Grzegorz Welm | Sekretarz | |
39 | 2023-12-07 17:30 | Volley Concept Katowice | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Michał Janek | II Jarosław Borda | Sekretarz | |
40 | 2023-12-07 16:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Volley Concept Katowice II | I Bartosz Henel | II Bartłomiej Fortuna | Sekretarz | |
41 | 2023-12-14 18:30 | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Przemysław Rychlewski | Sekretarz | |
42 | 2023-12-14 17:30 | Volley Concept Katowice II | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Jakub Ślęzak | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz | |
43 | 2023-12-14 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Volley Concept Katowice | I Sławomir Rybak | II Dawid Wygas | Sekretarz | |
44 | 2023-12-14 18:15 | MKSR Pyskowice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Wiktoria Wasilewska | II Wojciech Mazek | Sekretarz Agnieszka Plewniok | |
45 | 2023-12-21 18:15 | MKSR Pyskowice | - | Tauron Norwid Częstochowa II | I Dariusz Chamera | II Agnieszka Plewniok | Sekretarz Wiktoria Wasilewska | |
46 | 2023-12-21 17:30 | Volley Concept Katowice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | I Monika Raj | II Katarzyna Hawryło | Sekretarz | |
47 | 2023-12-13 19:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Volley Concept Katowice II | I Marcin Dobrzański | II Ireneusz Wolszczyniak | Sekretarz | |
48 | 2023-12-21 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Piotr Kaleta | II Katarzyna Sajdok-Iwańska | Sekretarz | |
49 | 2024-01-04 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | UKS Jedynka Jaworzno | I Bartosz Gołębiowski | II Artur Kucharski | Sekretarz | |
50 | 2024-01-10 19:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Grzegorz Welm | II Paulina Boś | Sekretarz | |
51 | 2024-01-04 18:00 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Volley Concept Katowice II | I Igor Jeziorski | II Łukasz Szczepankiewicz | Sekretarz | |
52 | 2024-01-04 17:30 | Volley Concept Katowice | - | MKSR Pyskowice | I Krystian Gałaszek | II Piotr Polak | Sekretarz | |
53 | 2024-01-11 16:45 | Tauron Norwid Częstochowa II | - | Volley Concept Katowice | I Klaudia Worwąg-Kilianek | II Paweł Kapica | Sekretarz | |
54 | 2024-01-11 17:30 | Volley Concept Katowice II | - | MKSR Pyskowice | I Marcin Zębalski | II Rafał Błachuciński | Sekretarz | |
55 | 2024-01-11 18:30 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Tomasz Musiałek | II Krzysztof Dusza | Sekretarz | |
56 | 2024-01-11 17:00 | UKS Jedynka Jaworzno | - | Tauron Norwid Częstochowa | I Bartosz Kilijański | II Krzysztof Chrostek | Sekretarz |