Przeglądanie meczów minisiatkówki
trójki chłopców
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- TS Volley Rybnik II
- Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
- MUKS Michałkowice II
1 | 2024-05-12 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II |
2 | 2024-05-12 | TS Volley Rybnik II | - | MUKS Michałkowice II |
3 | 2024-05-12 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | MUKS Michałkowice II |
4 | 2024-05-12 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | TS Volley Rybnik II |
5 | 2024-05-12 | TS Volley Rybnik II | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II |
6 | 2024-05-12 | MUKS Michałkowice II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
- Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
- MUKS Michałkowice III
- MKS Czechowice-Dziedzice
1 | 2024-05-12 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | MUKS Michałkowice III |
2 | 2024-05-12 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | MKS Czechowice-Dziedzice |
3 | 2024-05-12 | MUKS Michałkowice III | - | MKS Czechowice-Dziedzice |
4 | 2024-05-12 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
5 | 2024-05-12 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | MUKS Michałkowice III |
6 | 2024-05-12 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie |
- MOSM Tychy
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- TS Volley Rybnik
- UKS Jedynka Jaworzno
1 | 2024-05-12 | MOSM Tychy | - | TS Volley Rybnik |
2 | 2024-05-12 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Jedynka Jaworzno |
3 | 2024-05-12 | TS Volley Rybnik | - | UKS Jedynka Jaworzno |
4 | 2024-05-12 | MOSM Tychy | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
5 | 2024-05-12 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | TS Volley Rybnik |
6 | 2024-05-12 | UKS Jedynka Jaworzno | - | MOSM Tychy |
- MUKS Michałkowice
- Klub Siatkarski Racibórz
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV
- JKS SMS Jastrzębie
1 | 2024-05-12 | MUKS Michałkowice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV |
2 | 2024-05-12 | Klub Siatkarski Racibórz | - | JKS SMS Jastrzębie |
3 | 2024-05-12 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | JKS SMS Jastrzębie |
4 | 2024-05-12 | MUKS Michałkowice | - | Klub Siatkarski Racibórz |
5 | 2024-05-12 | Klub Siatkarski Racibórz | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV |
6 | 2024-05-12 | JKS SMS Jastrzębie | - | MUKS Michałkowice |
- TS Volley Rybnik
- MKS Czechowice-Dziedzice
- Coport AZS Jurajska Częstochowa
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- UKS Jedynka Jaworzno III
1 | 2024-04-14 | TS Volley Rybnik | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa |
2 | 2024-04-14 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | UKS Jedynka Jaworzno III |
3 | 2024-04-14 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | MKS Czechowice-Dziedzice |
4 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | TS Volley Rybnik |
5 | 2024-04-14 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
6 | 2024-04-14 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa |
7 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | UKS Jedynka Jaworzno III |
8 | 2024-04-14 | TS Volley Rybnik | - | MKS Czechowice-Dziedzice |
9 | 2024-04-14 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | TS Volley Rybnik |
10 | 2024-04-14 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III
- TS Volley Rybnik II
- MUKS Michałkowice III
- Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
- Klub Siatkarski Racibórz III
1 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | MUKS Michałkowice III |
2 | 2024-04-14 | TS Volley Rybnik II | - | Klub Siatkarski Racibórz III |
3 | 2024-04-14 | MUKS Michałkowice III | - | TS Volley Rybnik II |
4 | 2024-04-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III |
5 | 2024-04-14 | TS Volley Rybnik II | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie |
6 | 2024-04-14 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | MUKS Michałkowice III |
7 | 2024-04-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | Klub Siatkarski Racibórz III |
8 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | TS Volley Rybnik II |
9 | 2024-04-14 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III |
10 | 2024-04-14 | MUKS Michałkowice III | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie |
- Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
- M-Volley / Norwid Częstochowa
- UKS Dwójka Świętochłowice
- MOSM Tychy
- Klub Siatkarski Racibórz
1 | 2024-04-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | UKS Dwójka Świętochłowice |
2 | 2024-04-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | Klub Siatkarski Racibórz |
3 | 2024-04-14 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | M-Volley / Norwid Częstochowa |
4 | 2024-04-14 | MOSM Tychy | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II |
5 | 2024-04-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | MOSM Tychy |
6 | 2024-04-14 | Klub Siatkarski Racibórz | - | UKS Dwójka Świętochłowice |
7 | 2024-04-14 | MOSM Tychy | - | Klub Siatkarski Racibórz |
8 | 2024-04-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | M-Volley / Norwid Częstochowa |
9 | 2024-04-14 | Klub Siatkarski Racibórz | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II |
10 | 2024-04-14 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | MOSM Tychy |
- UKS Jedynka Jaworzno
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V
- MUKS Michałkowice
- P-Volley Team Częstochowa
1 | 2024-04-14 | UKS Jedynka Jaworzno | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V |
2 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | P-Volley Team Częstochowa |
3 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV |
4 | 2024-04-14 | MUKS Michałkowice | - | UKS Jedynka Jaworzno |
5 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | MUKS Michałkowice |
6 | 2024-04-14 | P-Volley Team Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V |
7 | 2024-04-14 | MUKS Michałkowice | - | P-Volley Team Częstochowa |
8 | 2024-04-14 | UKS Jedynka Jaworzno | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV |
9 | 2024-04-14 | P-Volley Team Częstochowa | - | UKS Jedynka Jaworzno |
10 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | MUKS Michałkowice |
- SiKReT Gliwice II
- MUKS Michałkowice II
- UKS Millenium Porąbka
- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
1 | 2024-04-14 | SiKReT Gliwice II | - | UKS Millenium Porąbka |
2 | 2024-04-14 | MUKS Michałkowice II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II |
3 | 2024-04-14 | UKS Millenium Porąbka | - | MUKS Michałkowice II |
4 | 2024-04-14 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | SiKReT Gliwice II |
5 | 2024-04-14 | MUKS Michałkowice II | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
6 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | UKS Millenium Porąbka |
7 | 2024-04-14 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II |
8 | 2024-04-14 | SiKReT Gliwice II | - | MUKS Michałkowice II |
9 | 2024-04-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | SiKReT Gliwice II |
10 | 2024-04-14 | UKS Millenium Porąbka | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- UKS Jedynka Jaworzno II
- M-Volley / Norwid Częstochowa II
- JKS SMS Jastrzębie
- MKSR Pyskowice
1 | 2024-04-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II |
2 | 2024-04-14 | UKS Jedynka Jaworzno II | - | MKSR Pyskowice |
3 | 2024-04-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | UKS Jedynka Jaworzno II |
4 | 2024-04-14 | JKS SMS Jastrzębie | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
5 | 2024-04-14 | UKS Jedynka Jaworzno II | - | JKS SMS Jastrzębie |
6 | 2024-04-14 | MKSR Pyskowice | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II |
7 | 2024-04-14 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKSR Pyskowice |
8 | 2024-04-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Jedynka Jaworzno II |
9 | 2024-04-14 | MKSR Pyskowice | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
10 | 2024-04-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | JKS SMS Jastrzębie |
- M-Volley / Norwid Częstochowa
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III
- P-Volley Team Częstochowa
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V
1 | 2024-03-17 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | P-Volley Team Częstochowa |
2 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V |
3 | 2024-03-17 | P-Volley Team Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III |
4 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | M-Volley / Norwid Częstochowa |
5 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
6 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | P-Volley Team Częstochowa |
7 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V |
8 | 2024-03-17 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III |
9 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | M-Volley / Norwid Częstochowa |
10 | 2024-03-17 | P-Volley Team Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
- Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
- M-Volley / Norwid Częstochowa II
- Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV
1 | 2024-03-17 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II |
2 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV |
3 | 2024-03-17 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II |
4 | 2024-03-17 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie |
5 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II |
6 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II |
7 | 2024-03-17 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV |
8 | 2024-03-17 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II |
9 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie |
10 | 2024-03-17 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II |
- MKS-MOS Płomień Sosnowiec II
- MKS-MOS Płomień Sosnowiec
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI
- Coport AZS Jurajska Częstochowa
- Coport AZS Jurajska Częstochowa II
1 | 2024-03-17 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI |
2 | 2024-03-17 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa II |
3 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
4 | 2024-03-17 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II |
5 | 2024-03-17 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa |
6 | 2024-03-17 | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI |
7 | 2024-03-17 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa II |
8 | 2024-03-17 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
9 | 2024-03-17 | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II |
10 | 2024-03-17 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa |
- UKS Jedynka Jaworzno
- MUKS Michałkowice II
- MKSR Pyskowice
- MOSM Tychy
- Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec
1 | 2024-03-17 | UKS Jedynka Jaworzno | - | MKSR Pyskowice |
2 | 2024-03-17 | MUKS Michałkowice II | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec |
3 | 2024-03-17 | MKSR Pyskowice | - | MUKS Michałkowice II |
4 | 2024-03-17 | MOSM Tychy | - | UKS Jedynka Jaworzno |
5 | 2024-03-17 | MUKS Michałkowice II | - | MOSM Tychy |
6 | 2024-03-17 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MKSR Pyskowice |
7 | 2024-03-17 | MOSM Tychy | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec |
8 | 2024-03-17 | UKS Jedynka Jaworzno | - | MUKS Michałkowice II |
9 | 2024-03-17 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | UKS Jedynka Jaworzno |
10 | 2024-03-17 | MKSR Pyskowice | - | MOSM Tychy |
- MUKS Michałkowice
- UKS Jedynka Jaworzno II
- MUKS Michałkowice III
- UKS Jedynka Jaworzno III
- SiKReT Gliwice II
1 | 2024-03-17 | MUKS Michałkowice | - | MUKS Michałkowice III |
2 | 2024-03-17 | UKS Jedynka Jaworzno II | - | SiKReT Gliwice II |
3 | 2024-03-17 | MUKS Michałkowice III | - | UKS Jedynka Jaworzno II |
4 | 2024-03-17 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | MUKS Michałkowice |
5 | 2024-03-17 | UKS Jedynka Jaworzno II | - | UKS Jedynka Jaworzno III |
6 | 2024-03-17 | SiKReT Gliwice II | - | MUKS Michałkowice III |
7 | 2024-03-17 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | SiKReT Gliwice II |
8 | 2024-03-17 | MUKS Michałkowice | - | UKS Jedynka Jaworzno II |
9 | 2024-03-17 | SiKReT Gliwice II | - | MUKS Michałkowice |
10 | 2024-03-17 | MUKS Michałkowice III | - | UKS Jedynka Jaworzno III |
- MKSR Pyskowice II
- UKS Dwójka Świętochłowice II
- UKS Dwójka Świętochłowice
1 | 2024-03-17 | MKSR Pyskowice II | - | UKS Dwójka Świętochłowice II |
2 | 2024-03-17 | pauzuje | - | UKS Dwójka Świętochłowice |
3 | 2024-03-17 | UKS Dwójka Świętochłowice II | - | UKS Dwójka Świętochłowice |
4 | 2024-03-17 | MKSR Pyskowice II | - | pauzuje |
5 | 2024-03-17 | pauzuje | - | UKS Dwójka Świętochłowice II |
6 | 2024-03-17 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | MKSR Pyskowice II |
- MKS Czechowice-Dziedzice
- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
- Klub Siatkarski Racibórz II
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- Klub Siatkarski Racibórz III
1 | 2024-03-17 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Klub Siatkarski Racibórz II |
2 | 2024-03-17 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Klub Siatkarski Racibórz III |
3 | 2024-03-17 | Klub Siatkarski Racibórz II | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
4 | 2024-03-17 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | MKS Czechowice-Dziedzice |
5 | 2024-03-17 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
6 | 2024-03-17 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | Klub Siatkarski Racibórz II |
7 | 2024-03-17 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | Klub Siatkarski Racibórz III |
8 | 2024-03-17 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
9 | 2024-03-17 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | MKS Czechowice-Dziedzice |
10 | 2024-03-17 | Klub Siatkarski Racibórz II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
- Klub Siatkarski Racibórz
- TS Volley Rybnik
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
- JKS SMS Jastrzębie
- TS Volley Rybnik II
1 | 2024-03-17 | Klub Siatkarski Racibórz | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III |
2 | 2024-03-17 | TS Volley Rybnik | - | TS Volley Rybnik II |
3 | 2024-03-17 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | - | TS Volley Rybnik |
4 | 2024-03-17 | JKS SMS Jastrzębie | - | Klub Siatkarski Racibórz |
5 | 2024-03-17 | TS Volley Rybnik | - | JKS SMS Jastrzębie |
6 | 2024-03-17 | TS Volley Rybnik II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III |
7 | 2024-03-17 | JKS SMS Jastrzębie | - | TS Volley Rybnik II |
8 | 2024-03-17 | Klub Siatkarski Racibórz | - | TS Volley Rybnik |
9 | 2024-03-17 | TS Volley Rybnik II | - | Klub Siatkarski Racibórz |
10 | 2024-03-17 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | - | JKS SMS Jastrzębie |
- KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
- UKS Millenium Porąbka II
- UKS Millenium Porąbka
- TS Volley Rybnik III
1 | 2024-03-17 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | UKS Millenium Porąbka II |
2 | 2024-03-17 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | TS Volley Rybnik III |
3 | 2024-03-17 | UKS Millenium Porąbka II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II |
4 | 2024-03-17 | UKS Millenium Porąbka | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów |
5 | 2024-03-17 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | UKS Millenium Porąbka |
6 | 2024-03-17 | TS Volley Rybnik III | - | UKS Millenium Porąbka II |
7 | 2024-03-17 | UKS Millenium Porąbka | - | TS Volley Rybnik III |
8 | 2024-03-17 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II |
9 | 2024-03-17 | TS Volley Rybnik III | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów |
10 | 2024-03-17 | UKS Millenium Porąbka II | - | UKS Millenium Porąbka |
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV
- Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
- Coport AZS Jurajska Częstochowa
1 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV |
2 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa |
3 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III |
4 | 2024-01-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
5 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie |
6 | 2024-01-14 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV |
7 | 2024-01-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa |
8 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III |
9 | 2024-01-14 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
10 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie |
- M-Volley / Norwid Częstochowa
- Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
- MKS-MOS Płomień Sosnowiec II
1 | 2024-01-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V |
2 | 2024-01-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II |
3 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II |
4 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | M-Volley / Norwid Częstochowa |
5 | 2024-01-14 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II |
6 | 2024-01-14 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V |
7 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II |
8 | 2024-01-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II |
9 | 2024-01-14 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | - | M-Volley / Norwid Częstochowa |
10 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II |
- P-Volley Team Częstochowa
- Coport AZS Jurajska Częstochowa II
- MKS-MOS Płomień Sosnowiec
- M-Volley / Norwid Częstochowa II
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI
1 | 2024-01-14 | P-Volley Team Częstochowa | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
2 | 2024-01-14 | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI |
3 | 2024-01-14 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa II |
4 | 2024-01-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | P-Volley Team Częstochowa |
5 | 2024-01-14 | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II |
6 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
7 | 2024-01-14 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI |
8 | 2024-01-14 | P-Volley Team Częstochowa | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa II |
9 | 2024-01-14 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | - | P-Volley Team Częstochowa |
10 | 2024-01-14 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II |
- MUKS Michałkowice
- MKSR Pyskowice II
- Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec
- MOSM Tychy
- UKS Jedynka Jaworzno II
1 | 2024-01-14 | MUKS Michałkowice | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec |
2 | 2024-01-14 | MKSR Pyskowice II | - | UKS Jedynka Jaworzno II |
3 | 2024-01-14 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MKSR Pyskowice II |
4 | 2024-01-14 | MOSM Tychy | - | MUKS Michałkowice |
5 | 2024-01-14 | MKSR Pyskowice II | - | MOSM Tychy |
6 | 2024-01-14 | UKS Jedynka Jaworzno II | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec |
7 | 2024-01-14 | MOSM Tychy | - | UKS Jedynka Jaworzno II |
8 | 2024-01-14 | MUKS Michałkowice | - | MKSR Pyskowice II |
9 | 2024-01-14 | UKS Jedynka Jaworzno II | - | MUKS Michałkowice |
10 | 2024-01-14 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MOSM Tychy |
- UKS Jedynka Jaworzno
- UKS Jedynka Jaworzno III
- MUKS Michałkowice II
- SiKReT Gliwice II
- SiKReT Gliwice
1 | 2024-01-14 | UKS Jedynka Jaworzno | - | MUKS Michałkowice II |
2 | 2024-01-14 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | SiKReT Gliwice |
3 | 2024-01-14 | MUKS Michałkowice II | - | UKS Jedynka Jaworzno III |
4 | 2024-01-14 | SiKReT Gliwice II | - | UKS Jedynka Jaworzno |
5 | 2024-01-14 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | SiKReT Gliwice II |
6 | 2024-01-14 | SiKReT Gliwice | - | MUKS Michałkowice II |
7 | 2024-01-14 | SiKReT Gliwice II | - | SiKReT Gliwice |
8 | 2024-01-14 | UKS Jedynka Jaworzno | - | UKS Jedynka Jaworzno III |
9 | 2024-01-14 | SiKReT Gliwice | - | UKS Jedynka Jaworzno |
10 | 2024-01-14 | MUKS Michałkowice II | - | SiKReT Gliwice II |
- UKS Dwójka Świętochłowice
- MUKS Michałkowice III
- MKSR Pyskowice
- UKS Dwójka Świętochłowice II
1 | 2024-01-14 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | MKSR Pyskowice |
2 | 2024-01-14 | MUKS Michałkowice III | - | UKS Dwójka Świętochłowice II |
3 | 2024-01-14 | MKSR Pyskowice | - | UKS Dwójka Świętochłowice II |
4 | 2024-01-14 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | MUKS Michałkowice III |
5 | 2024-01-14 | MUKS Michałkowice III | - | MKSR Pyskowice |
6 | 2024-01-14 | UKS Dwójka Świętochłowice II | - | UKS Dwójka Świętochłowice |
- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
- Klub Siatkarski Racibórz
- UKS Millenium Porąbka
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- TS Volley Rybnik II
1 | 2024-01-14 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | UKS Millenium Porąbka |
2 | 2024-01-14 | Klub Siatkarski Racibórz | - | TS Volley Rybnik II |
3 | 2024-01-14 | UKS Millenium Porąbka | - | Klub Siatkarski Racibórz |
4 | 2024-01-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
5 | 2024-01-14 | Klub Siatkarski Racibórz | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
6 | 2024-01-14 | TS Volley Rybnik II | - | UKS Millenium Porąbka |
7 | 2024-01-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | TS Volley Rybnik II |
8 | 2024-01-14 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Klub Siatkarski Racibórz |
9 | 2024-01-14 | TS Volley Rybnik II | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
10 | 2024-01-14 | UKS Millenium Porąbka | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
- MKS Czechowice-Dziedzice
- TS Volley Rybnik
- Klub Siatkarski Racibórz III
- JKS SMS Jastrzębie
- KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
1 | 2024-01-14 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Klub Siatkarski Racibórz III |
2 | 2024-01-14 | TS Volley Rybnik | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów |
3 | 2024-01-14 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | TS Volley Rybnik |
4 | 2024-01-14 | JKS SMS Jastrzębie | - | MKS Czechowice-Dziedzice |
5 | 2024-01-14 | TS Volley Rybnik | - | JKS SMS Jastrzębie |
6 | 2024-01-14 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | Klub Siatkarski Racibórz III |
7 | 2024-01-14 | JKS SMS Jastrzębie | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów |
8 | 2024-01-14 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | TS Volley Rybnik |
9 | 2024-01-14 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | MKS Czechowice-Dziedzice |
10 | 2024-01-14 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | JKS SMS Jastrzębie |
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
- UKS Millenium Porąbka II
- TS Volley Rybnik III
- Klub Siatkarski Racibórz II
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
1 | 2024-01-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | TS Volley Rybnik III |
2 | 2024-01-14 | UKS Millenium Porąbka II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III |
3 | 2024-01-14 | TS Volley Rybnik III | - | UKS Millenium Porąbka II |
4 | 2024-01-14 | Klub Siatkarski Racibórz II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II |
5 | 2024-01-14 | UKS Millenium Porąbka II | - | Klub Siatkarski Racibórz II |
6 | 2024-01-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | - | TS Volley Rybnik III |
7 | 2024-01-14 | Klub Siatkarski Racibórz II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III |
8 | 2024-01-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | UKS Millenium Porąbka II |
9 | 2024-01-14 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II |
10 | 2024-01-14 | TS Volley Rybnik III | - | Klub Siatkarski Racibórz II |
- M-Volley / Norwid Częstochowa
- MKS-MOS Płomień Sosnowiec II
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V
- Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie
- Coport AZS Jurajska Częstochowa II
1 | 2023-12-10 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V |
2 | 2023-12-10 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa II |
3 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II |
4 | 2023-12-10 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | M-Volley / Norwid Częstochowa |
5 | 2023-12-10 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie |
6 | 2023-12-10 | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V |
7 | 2023-12-10 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa II |
8 | 2023-12-10 | M-Volley / Norwid Częstochowa | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec II |
9 | 2023-12-10 | Coport AZS Jurajska Częstochowa II | - | M-Volley / Norwid Częstochowa |
10 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. V | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie |
- P-Volley Team Częstochowa
- Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A.
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV
1 | 2023-12-10 | P-Volley Team Częstochowa | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI |
2 | 2023-12-10 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV |
3 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II |
4 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | P-Volley Team Częstochowa |
5 | 2023-12-10 | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
6 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI |
7 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV |
8 | 2023-12-10 | P-Volley Team Częstochowa | - | Akademia Siatkówki Aluron CMC Warta Zawiercie II |
9 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. IV | - | P-Volley Team Częstochowa |
10 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. VI | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. |
- MKS-MOS Płomień Sosnowiec
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II
- VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III
- Coport AZS Jurajska Częstochowa
- M-Volley / Norwid Częstochowa II
1 | 2023-12-10 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III |
2 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II |
3 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II |
4 | 2023-12-10 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
5 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa |
6 | 2023-12-10 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III |
7 | 2023-12-10 | Coport AZS Jurajska Częstochowa | - | M-Volley / Norwid Częstochowa II |
8 | 2023-12-10 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | - | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. II |
9 | 2023-12-10 | M-Volley / Norwid Częstochowa II | - | MKS-MOS Płomień Sosnowiec |
10 | 2023-12-10 | VitaSUN MKS BĘDZIN S.A. III | - | Coport AZS Jurajska Częstochowa |
- UKS Jedynka Jaworzno
- MUKS Michałkowice II
- SiKReT Gliwice II
- MOSM Tychy
- UKS Dwójka Świętochłowice II
1 | 2023-12-10 | UKS Jedynka Jaworzno | - | SiKReT Gliwice II |
2 | 2023-12-10 | MUKS Michałkowice II | - | UKS Dwójka Świętochłowice II |
3 | 2023-12-10 | SiKReT Gliwice II | - | MUKS Michałkowice II |
4 | 2023-12-10 | MOSM Tychy | - | UKS Jedynka Jaworzno |
5 | 2023-12-10 | MUKS Michałkowice II | - | MOSM Tychy |
6 | 2023-12-10 | UKS Dwójka Świętochłowice II | - | SiKReT Gliwice II |
7 | 2023-12-10 | MOSM Tychy | - | UKS Dwójka Świętochłowice II |
8 | 2023-12-10 | UKS Jedynka Jaworzno | - | MUKS Michałkowice II |
9 | 2023-12-10 | UKS Dwójka Świętochłowice II | - | UKS Jedynka Jaworzno |
10 | 2023-12-10 | SiKReT Gliwice II | - | MOSM Tychy |
- UKS Dwójka Świętochłowice
- Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec
- UKS Jedynka Jaworzno III
- MKSR Pyskowice
- MUKS Michałkowice
1 | 2023-12-10 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | UKS Jedynka Jaworzno III |
2 | 2023-12-10 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MUKS Michałkowice |
3 | 2023-12-10 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec |
4 | 2023-12-10 | MKSR Pyskowice | - | UKS Dwójka Świętochłowice |
5 | 2023-12-10 | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec | - | MKSR Pyskowice |
6 | 2023-12-10 | MUKS Michałkowice | - | UKS Jedynka Jaworzno III |
7 | 2023-12-10 | MKSR Pyskowice | - | MUKS Michałkowice |
8 | 2023-12-10 | UKS Dwójka Świętochłowice | - | Tauron Akademia Siatkarska Rudziniec |
9 | 2023-12-10 | MUKS Michałkowice | - | UKS Dwójka Świętochłowice |
10 | 2023-12-10 | UKS Jedynka Jaworzno III | - | MKSR Pyskowice |
- SiKReT Gliwice
- MKSR Pyskowice II
- MUKS Michałkowice III
- UKS Jedynka Jaworzno II
1 | 2023-12-10 | SiKReT Gliwice | - | MUKS Michałkowice III |
2 | 2023-12-10 | MKSR Pyskowice II | - | UKS Jedynka Jaworzno II |
3 | 2023-12-10 | MUKS Michałkowice III | - | UKS Jedynka Jaworzno II |
4 | 2023-12-10 | SiKReT Gliwice | - | MKSR Pyskowice II |
5 | 2023-12-10 | MKSR Pyskowice II | - | MUKS Michałkowice III |
6 | 2023-12-10 | UKS Jedynka Jaworzno II | - | SiKReT Gliwice |
- TS Volley Rybnik
- KS "Siatkarz Beskid" Skoczów
- Klub Siatkarski Racibórz III
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
- UKS Millenium Porąbka II
1 | 2023-12-10 | TS Volley Rybnik | - | Klub Siatkarski Racibórz III |
2 | 2023-12-10 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | UKS Millenium Porąbka II |
3 | 2023-12-10 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów |
4 | 2023-12-10 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | TS Volley Rybnik |
5 | 2023-12-10 | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
6 | 2023-12-10 | UKS Millenium Porąbka II | - | Klub Siatkarski Racibórz III |
7 | 2023-12-10 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel | - | UKS Millenium Porąbka II |
8 | 2023-12-10 | TS Volley Rybnik | - | KS "Siatkarz Beskid" Skoczów |
9 | 2023-12-10 | UKS Millenium Porąbka II | - | TS Volley Rybnik |
10 | 2023-12-10 | Klub Siatkarski Racibórz III | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel |
- MKS Czechowice-Dziedzice
- UKS Millenium Porąbka
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III
- BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
- Klub Siatkarski Racibórz II
1 | 2023-12-10 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III |
2 | 2023-12-10 | UKS Millenium Porąbka | - | Klub Siatkarski Racibórz II |
3 | 2023-12-10 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | - | UKS Millenium Porąbka |
4 | 2023-12-10 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | MKS Czechowice-Dziedzice |
5 | 2023-12-10 | UKS Millenium Porąbka | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
6 | 2023-12-10 | Klub Siatkarski Racibórz II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III |
7 | 2023-12-10 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | - | Klub Siatkarski Racibórz II |
8 | 2023-12-10 | MKS Czechowice-Dziedzice | - | UKS Millenium Porąbka |
9 | 2023-12-10 | Klub Siatkarski Racibórz II | - | MKS Czechowice-Dziedzice |
10 | 2023-12-10 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel III | - | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała |
- Klub Siatkarski Racibórz
- TS Volley Rybnik II
- TS Volley Rybnik III
- JKS SMS Jastrzębie
- Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II
1 | 2023-12-10 | Klub Siatkarski Racibórz | - | TS Volley Rybnik III |
2 | 2023-12-10 | TS Volley Rybnik II | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II |
3 | 2023-12-10 | TS Volley Rybnik III | - | TS Volley Rybnik II |
4 | 2023-12-10 | JKS SMS Jastrzębie | - | Klub Siatkarski Racibórz |
5 | 2023-12-10 | TS Volley Rybnik II | - | JKS SMS Jastrzębie |
6 | 2023-12-10 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | TS Volley Rybnik III |
7 | 2023-12-10 | JKS SMS Jastrzębie | - | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II |
8 | 2023-12-10 | Klub Siatkarski Racibórz | - | TS Volley Rybnik II |
9 | 2023-12-10 | Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II | - | Klub Siatkarski Racibórz |
10 | 2023-12-10 | TS Volley Rybnik III | - | JKS SMS Jastrzębie |